>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy (18.05-19.05.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Pierwsze value Pogoń - Piast 1x✅ ✅ ✅ pora na drugie Piast - Lech x2. Może nie teraz bo 2.45 trochę mało ale liczę, że do niedzieli urośnie do 3.0



Legia kompletnie nie zasługuje na mistrza, zero. Są dnem. I mówię to jako kibic Lego ale... jak widzę ta ogólnopolska psychoze i radość gimbosow, że Legia może nie zdobyć mistrzostwa to żal nie skorzystać z takich kursów. 



Pytanie tylko czy w Poznaniu maja odrobinę honoru tak jak dziś Pogon.



W każdym razie ja będę próbował bo przy ewentualnych wzrostach. 

 
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
podobno remis wystarczy Piastowi aby zdobyć mistrzostwo to prawda? zawsze myślałem że liczy się najpierw pozycja w tabeli po 30 kolejkach
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Piast - Lech - wygrana Piasta - kurs 1.45 fortuna



Piast dzieli 1 krok od mistrzostwa - przemawia za nimi atut własnego boiska i mizerne wyniki Lecha w meczach wyjazdowych.

Poza tym nie wierzę w to, że Lech się zepnie na ten mecz - już to widzę, jak Lech gra na 110% w meczu o nic, by najbardziej znienawidzony przez nich klubik z Warszawy cieszył się z mistrzostwa. Oczywiście wygrana Legii z Zagłębiem wcale nie jest pewniakiem, ale w Gliwicach muszą sobie zdawać sprawę z tego, że najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zwycięstwo - bez zwracania uwagi na wieści z Warszawy. Kurs na pewno będzie spadać, bo masówka będzie niesamowita, a do tasiemki sprawdzi się idealnie. 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
W pełni obiektywny post szczególnie z tym "klubikiem z Warszawy" :))))) 



​​​​​​Pomijam już fakt, że jak coś co będzie spadać z kursu 1.45 na jeszcze niższe sprawdzi się idealnie do taśmy? 1.45 na Piasta minus podatek sprawi się idealnie... No ok. 

Sprawdzi się tak samo idealnie jak x2 na Barce w Liverpoolu albo na awans Ajaxu po pierwszym meczu. 

Oczywiście "klubik z Warszawy" dał ciała ale patrząc uczciwie to co dla "klubiku z Warszawy" jest podloga dla innych klubów jest sufitem...  



Tak i np sponsorzy Lecha będą tacy mega szczęśliwi, że ich firmy będą kojarzenia z tym, że klub który sponsoruje będzie kojarzony w mediach w całym kraju z odpuszczenie jakiegoś meczu... Napewno wyślą laurke do klubu. 

Na miejscu prezesa takiego Aforti, Lech pils, Fogo czy kilku innych to po ewentualnym opuszczeniu meczu bym domagał się od prezesa klubu wyjaśnień dlaczego drużyna jaka sponsoruje moja firma postępuje niesportowo.



W życiu jako kibic Legii niechcialbym żeby mój klub odpuszcza jakikolwiek mecz tylko po to aby ajas drużyna nie zdobyła mistrzostwa. Chociaż z drugiej strony jak odpuszczenie meczu będzie można wstawić sobie do gabloty jako największy sukces w ostatnich kilku latach to faktycznie ma to ręce i nogi.... :))))))))))) 



1.45 minus 12% podatku jako na Piasta Gliwice z kimkolwiek jako idealne do taśmy... Hehehe... 

Z przyjemnością poczekam na tą masowe i zagram na x2.... Nawet jak Lech ku radości całej Polski rozłoży nogi i da się bzyknac bez gumy to nie będę miał pretensji do siebie, że próbowałem łapać uczciwy kurs licząc na sportowa walkę



​​
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 16 maja 2019 00:24 przez kibic-zwierze
Nie. 

Remis nie daje mistrzostwa Piastowi. 


A mi się wydaję, że daje.



Gdzieś czytałem, że w przypadku równej ilości punktów decydująca będzie liczba zwycięstw w grupie mistrzowskiej, a tutaj Piast nie ma sobie równych...
 
P 13

pitertymek

Fan Pilkarski
Nie wiem czy to forum bukmacherskie czy kibicowskie patrząc na wpis powyżej .Wy sobie do dzis przypisujecie mistrza za 93’ gdzie Wisła przed wami rozłożyła nogi aż miło.Nie wstyd wam? Pominę inne wasze dziwne mecze ale nie wtrącaj sie do Kolejorza i jego postawy! .Zajmij sie swoim klubikiem który możliwe ze niedługo zbańczy! Oby wreszcie za to co robi tyle lat
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Kibiczwierze, po pierwsze nikt poważny nie gra u bukow z 12%podatkiem, a po drugie nie wiem jak możesz wierzyć w sportowa walkę. To jest sport i tu liczą się tylko pieniądze. Albo jestes juz po pięćdziesiątce, albo po gimnazjum. Nie mam innego wytłumaczenia na to co piszesz. Można pograć 1/1 po kursie ok 1,9. Czysty win po 1,45 w normalnym buku do dubelka też jest ok. 

​​

 
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
cytat z dnia 16 maja 2019 07:31 przez sinus

cytat z dnia 16 maja 2019 00:24 przez kibic-zwierze
Nie. 

Remis nie daje mistrzostwa Piastowi. 


A mi się wydaję, że daje.



Gdzieś czytałem, że w przypadku równej ilości punktów decydująca będzie liczba zwycięstw w grupie mistrzowskiej, a tutaj Piast nie ma sobie równych...


To zamiast czytać "coś" , radzę sprawdzić regulamin rozgrywek. W przypadku równej ilości punktów decyduje ilość punktów w sezonie zasadniczym (po 30. kolejkach).
 
G 0

gracz1010

Użytkownik
Powiem tak, co to się dzieje z wynikami to szkoda gadać. Niby emocje są, ale to wszystko marnie wygląda. 



Piast biegnie 2 na 1 i zaraz się przewraca. Legia 3 mecz z rzędu bez zwycięstwa? By w ostatnim rozbić rywala? A Piast przegra? 



Sorry, za teorie spiskowe, ale coś w tym chyba jest. 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 16 maja 2019 07:31 przez sinus

cytat z dnia 16 maja 2019 00:24 przez kibic-zwierze
Nie. 

Remis nie daje mistrzostwa Piastowi. 


A mi się wydaję, że daje.



Gdzieś czytałem, że w przypadku równej ilości punktów decydująca będzie liczba zwycięstw w grupie mistrzowskiej, a tutaj Piast nie ma sobie równych...


To przeczytaj dokładnie a najlepiej z 6 razy. 



@romeo12345 dlaczego 1/1 a nie np 2/1? Jeśli twierdzicie, że Lech na 100% odpuści, żeby "ten klubik z Warszawy" nie zdobył to grając 2/1 mogą zarobić więcej niż grając 1/1.



 
tarki_16 210,4K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Możecie się tak kłócić w nieskończoność, ale na Boga, @1.45 na Piasta, przecież to jest śmiech na sali, to jest tylko Ekstraklasa i różnie może być, już nie takie rzeczy widzieliśmy w tej marnej i śmiesznej lidze, gdyby był wyższy kurs to może bym się i skusił, bo wiadomo, że Lech "może" odpuścić, jest to bardzo prawdopodobne, ale Piast musi ten mecz jeszcze wygrać w głowach. Ja tego meczu nawet nie tykam, i polecam zagrać na Cracovie i Jage, Pogoń i Lechia mecz o pietruchę, rywale walczą o 4 miejsce gwarantujące puchary. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 367

romeo12345

Użytkownik
Kibiczwierze, ja nie twierdzę że Lechici odpuszcza żeby pograć na zakładach i wygrać miliony. Porostu Legia nie jest lubianym klubem i dlatego Lech ten mecz zagra na spokojnie żeby Legie udupic, nic więcej. Nie widzę tu żadnych ustawek pod bukmacherskie. Chodzi tylko o zrobienie na złość nielubianej drużynie. Jak Lech zdobędzie chociaż jeden punkt w tym meczu to się bardzo zdziwie.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Nie ma co gadać kursy o dziwo lecą do góry na Piasta a przecież to jest pewniaczek .Lech va bank zagra na pół gwizdka ,kibice by im tego nie wybaczyli jakby zremisowali. Dla mnie pewniaczka dnia 
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
cytat z dnia 16 May 2019, 11:39 a.m. przez zikos
Nie ma co gadać kursy o dziwo lecą do góry na Piasta a przecież to jest pewniaczek .Lech va bank zagra na pół gwizdka ,kibice by im tego nie wybaczyli jakby zremisowali. Dla mnie pewniaczka dnia 


Czyli trzeba grać odwrotnie.

sam do tej pory zakładałem scenariusz, ze Piast będzie mistrzem. Teraz w ostatniej kolejce moze byc z tym Lechem niespodzianka. 
 
paga 22,3K

paga

Użytkownik
Na dwoje babka wróżyła. Jak każdy zdaje sobie sprawę Lech oraz ich kibice byliby strasznie zadowoleni ucierając nosa ekipie z Łazienkowskiej.Człowiek chyba zna sport, piłkę z innej stronie bo jak czytam wywiady Mioduskiego czy chociażby Leśnodorskiego na portalach społecznościowych proszących o granie wszystkich drużyn fair play w ostatniej kolejce to mi ręce opadają. Macie łeb na karku to pomyślcie jak się takie sprawy załatwia od zawsze a Oni się bawią w jakieś apele. A wtedy jakiekolwiek animozje klubów odchodzą na bok a piłkarze Lecha będą jeździć na dupach aż miło ażeby tylko tego spotkania nie przegrać. Zaraz się dowiemy od użytkowników, ale to już nie te czasy, tak się już nie robi. W co Wy wierzycie ?! Ciężko cokolwiek napisać, może warto zobaczyć pierwsze minuty spotkania a wtedy będzie łatwiej wywnioskować jakie podejście mają zawodnicy z Wielkopolski.
 
adas-blaum 0

adas-blaum

Użytkownik
Nie do końca rozumiem dlaczego niektórzy uważają że teraz Lech zadecyduje kto zdobędzie mistrza.... Przecież Legia mogła wygrać wczoraj z Jaga i wszystko by miala pod kontrolą i we własnych rękach /nogach... A tak jeśli Lech przegra to będzie że grał bez honoru.. A może Piast zagra tak że Lech nie będzie miał nic do powiedzenia... Legia miałaś wszystko pod kontrolą ... Zjebalas.... Teraz nie szukaj usprawiedliwia .... 
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik


Wychodząc na przeciw powyższym argumentom przytoczę moje.

W niedzielę o 18:00 w Gliwicach zmierzą się Piast i Lech. Piast, geniusze wiosny. Wczoraj mogli strzelić 2-3 bramki ale zabrakło im szczęścia. Oczywiście stracić też mogli. Jak się skończyło wszyscy wiemy. Kolejorz od zwolnienia Nawałki widzi już stację końcową tego sezonu i żółwim tempem dojadą do niej w niedzielę. Zawodnicy, sztab i zarząd wiedzą, że na tej stacji wysiądzie wiele osób, które do pociągu już nie wrócą. Mają również świadomość, że na peronie nikt na nich nie będzie czekał.

TYP: Piast-Lech --&gt; 1 drużyna : strzeli gola w obu połowach --&gt; kurs STS 2,40.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Piast staje przed historyczną szansą. Wysiłek całego sezonu nie może pójść na marne w ciągu ostatnich 90minut. Zwłaszcza z Lechem, o którym nie wiem czy się podłoży czy nie. Jeśli pojedzie na mecz młodzież z debiutantami to mogą nie udźwignąć presji Piasta. A jeśli pojadą pierwszym składem, to przecież Piast sportowo ich zje. Lech przecież ma problem z oddaniem celnego strzału na bramkę, a co dopiero mówić o zwycięstwie w meczu tak ważnym dla przeciwnika.

Uważam, że sportowo Piast przewyższa Lecha i spokojnie wygra to spotkanie. Widzę tu 2:0 do przerwy i w drugiej połowie przysłowiową kropkę nad i do 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom