>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Szukamy aktywnych osób z wiedzą sportową, lubiących pisać i dyskutować na temat zdarzeń sportowych na funkcję moderatora. Oferujemy współpracę w przyjaznej atmosferze, a przede wszystkim możliwość rozwoju. Doświadczenie pracy z ludźmi naprawdę daje dużo nie tylko tutaj, ale przede wszystkim to spora wartość dodana w życiu zawodowym.

Jeśli czujesz się na siłach i myślisz, że dasz sobie radę prosimy wysłać swoją kandydaturę na formularz kontaktowy.

Zgłoszenie powinno zawierać:
1. Imię
2. Wiek
3. Dział, który chcemy moderować
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem i mamy wybrać akurat Twoją osobę
5. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w moderowaniu na innych portalach, podaj adres wraz ze swoim nickiem.

Każdą kandydaturę dobrze przemyślimy i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Bezwzględnym warunkiem jest aktywność na forum w działach tematycznych oraz staż na forum minimum 3 miesiące.
 
ZGŁASZAM SWOJĄ KANDYDATURĘ
 
D 95

davidde

Użytkownik
1.Dawid
2.29lat
3.Tenis albo pilka nozna
4. Korzystam z Waszej strony bardzo dlugi czas juz i chcialbym pojsc krok dalej i pomoc Wam w jeszcze lepszym rozwoju strony oraz kontrolowania jej.
5. Moderowalem dawno temu na roznych innych stronach, mysle ze nie byloby problemu aby u Was tez sie doksztalcal w tym kierunku.

odpisałem na pw  //waldi1979
 
pato210 2K

pato210

Użytkownik
1. Damian
2, 24 Lata
3. Tenis,piłka nożna
4. Jestem z wami na forum od prawie 10 lat więc staż na tym forum mówi chyba sam za siebie, chciałbym spróbować czegoś więcej na tym forum 
5. Moderowałem trochę ale jakiś czas temu i na pewno szybko się doszkolę 

odpisałem na pw  //waldi1979
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na przyszłość proszę zgłoszenia wysyłać na kontakt, macie w pierwszym poście podlinkowany wielki zielony napis "ZGŁASZAM SWOJĄ KANDYDATURĘ".
 
kensins 228

kensins

Użytkownik
1.  Przemek
2, 25 Lata
3. ESPORT CS GO
4. Jestem dlugi czas na forum. Interesuje sie bardzo CS GO typowanie ogladanie,newsy to moja ulbiona dyscyplina sport . Biorac pod uwage ze caly dzial ESPORT bym usunał i stowrzył od nowa 
5. Prowadzenie wlasnego bloga bukmacherskiego ktory juz  nie istnieje kilka lat temu 
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
ZGŁASZAM SWOJĄ KANDYDATURĘ
1. Imię: Mam na imię Krzysztof.
2. Wiek: W Sierpniu skończyłem 30 lat.
3. Dział, który chcemy moderować: Myślę, że najlepszym dla mnie wyborem byłby dział:
Licencjonowane / Legalne Firmy Bukmacherskie oraz GIEŁDA/FINANSE/FOREX / PŁATNOŚCI ONLINE
4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem i mamy wybrać akurat Twoją osobę: Moderowałem w swoim życiu wiele for, od dużych for sieci Counter Strike z tysiącami użytkowników, jak i wiele własnych jako Założyciel/Administrator.
Ogólnie w tematach moderacji, regulaminu i przestrzegania jego praw jestem bardzo obyty, stanowczy i wyrozumiały, obsługę parametrów związanych z moderacją i jego praw nie mam żadnych problemów, bo mimo wszystko, na myślę spokojnie 10-15 moderowanych dużych for w swoim życiu to zostaje w pamięci jak jazda na rowerze.
5. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w moderowaniu na innych portalach: Tak jak wyżej, mam bardzo duże doświadczenie w moderowaniu dużych for, często to były Fora dużych sieci Counter Strike, z tysiącami bądź dziesiątkami tysięcy użytkowników.
Faktycznie w ostatnim czasie miałem może z 3 letnią przerwę, wiele z tych sieci już nie ma, ale jednak te zdolności moderacyjne pozostają w człowieku.
Dodatkowym atutem jest na pewno to, że pracuje przed komputerem w domu, więc mam też sporo czasu, żeby doglądać przyległych mi działów i sprawować w nich piecze nad przestrzeganiem Regulaminu.

Pozdrawiam Serdecznie,
XvAK
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom