>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VI kolejka PGE Ekstraligi (24.05-26.05)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
6. kolejka

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń (piątek 24 maja, Eleven)

Cash Broker Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 24 maja, Eleven)

Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (niedziela 26 maja, nSport+)

Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (niedziela 26 maja, nSport+)
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Witam, w związku z tym, że sezon żużlowy rozkręcił się na dobre a z piłki nożnej niewiele już zostało, czas spróbować zagrać coś z tej pięknej dyscypliny. Na tapete biore dziś oba spotkania a więc:

Cash Broker Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz
Patrząc po wynikach obu zespołów a przede wszystkim poszczególnych zawodników nie moge przejść obojętnie obok kursu na gości. Kurs 2,31 (sts.pl) na wygraną Grudziądza pobieram z pocałowaniem ręki. Goście przed tym sezonem utrzymali cały seniorski skład i wzmocnili się Bjerre który jest na pewno dużym wzmocnieniem. Osobiście widze GKM w czwórce a być może nawet jako zdobywce medalu DMP w tym roku. Antonio bardzo dobre wyniki w Szwecji, wcześniej wymieniony Bjerre wkażdym meczu w Szwecji wyniki dwucyfrowe, do tego Artiom, nie schodzący poniżej pewnego poziomu Buczkowski i solidny Przemek Pawlicki który kiedyś jeździł w Gorzowie. Gospodarze mają na pewno więcej powodów do zmartwień. Słaba forma Kasprzaka, zawodzący cały czas Kildemand nie napawają optymizmem. Uważam, że sam Zmarzlik i dwóch solidnych seniorów - Woźniak i Thomsen to będzie dziś za mało na równą piątke seniorów gości.

Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Kurs 1,35 na wygraną Włókniarza? Nie, dziękuję. W ostatniej kolejce srogie lanie na własnym obiekcie tym bardziej mnie nie przekonują. Wynik gości pozostaje dużą niewiadomą ze względu na powrót Janowskiego po kontuzji. Ogólnie nie zdziwi mnie żaden rezultat tego meczu. Miedziński i Przedpełski nie są dla mnie żadnymi gwarantami sukcesu, nawet Zagar w ostatnim czasie jakby pod forma. To samo Wrocław, chimeryczny ale co raz to lepszy Milik, Jamróg jedna wielka niewiadoma no i Fricke z Czugunowem mogący odpalić w każdej chwili jak i również zawieść. W związku z tym, skupiłem się na poszczególnych zdobyczach punktowych. Linia na Woffindena nie jest wysoka (10,5), to samo na Drabika (8,5) - biorąc prawie za pewne trójke w biegu juniorskim, ale kursy na w/w zdarzenia nie zachęcają - oba powyżej po kursach 1,57. Osobiście zaryzykuje, zaufam Milikowi i zagram go powyżej 6,5 pkt pokursie 1,88. Ustawiony jako prowadzący pare, więc będzie miał pola wewnętrzne. W biegu 4 na Fredke i Miedzińskiego, w 6 już na Zagara z juniorem, w 9 na Przedpełskiego z Madsenem, a w biegu 11 na Przedpełskiego z Zagarem. Myślę, że dla Czecha nię będzie to jakaś nieosiągalna linia do pokrycia i stać go spokojnie na 7 pkt w tych biegach mając w zapasie bieg nominowany. 

Taki oto dubelek daje nam ako 4,34 który z przyjemnościa zagram.

Pozdrawiam i z fartem! 
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik


GKM +2,5 kurs 1,75 forbet  

 

Z przymrużeniem oka w końcu byłoby miło przywieźć jakieś punkty wyjazdowe i dziś liczę na to. Równa piątka seniorów na chimerycznych seniorów + Zmarzlik, no może nie wystarczyć. Czego sie obawiam? Szybkiego dzis Rafała Karcmarza, jeżeli młody przywiezie około 8 punktów to o zwycięstwo będzie cięzko.

 

A.Łaguta over 10,5 @1,75 forebt  

Artiom standardowo dziś prowadzącym pare z juniorem, więc straty punktow na swoich zawodnikach nie powinno mieć miejsca.

Jedynie martwi brak jazdy Łaguty,co wyszło na GP w Warszawie. 13 bieg może być ciężki dla Artioma ,gdyż pod taśmą stanie z silnym w tym sezonie Buczkiem, Thomsenem i Woźniakiem.

 

Karcmarz over 5,5 kurs 2,0 forbet  

No za pewne 3 w młodzieżowym , później 3 pkt to chyba nie problem dla młodego zawodnika Stali Gorzów.

 

Wrocław +6 kurs 1,7 forbet  

 

Mecz ma dziś status zagrożonego , więc znów tor  nie musi być sprzymierzeńcem dla gospodarzy jak jeszcze parę meczów temu, choć też przeszli przez męczarnie z Lublinem czy Gorzowem. Drabik jedzie u siebie więc pewnie +10 do tego Woffinden , Fricke na sprzęcie Janosia, no chyba, że ten dziś spróbuje swoich sił na torze. Wczoraj już trenował :)

 

Drabik over 10 kurs 1,75 forbet  

Tak jak wyżej napisałem Drabik dziś jedzie u siebie i będzie bardzo szybki , wiec +10 dla Maksia nie powinno być problemem.

 

Zagar under 9,5 kurs 1,7 forbet   

 

Wielu widzi Zagara jako jednego z liderów Częstochowskiego zespołu, lecz nie ja. Matej będzie miał dziś z kim przegrywać i myslę ze 10 punktów to troche za duzo jak dla komandosa ze Słowenii :)

 

 
 
B 0

bogdaniec

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 12:50 przez kubagkm

GKM +2,5 kurs 1,75 forbet

 

Z przymrużeniem oka w końcu byłoby miło przywieźć jakieś punkty wyjazdowe i dziś liczę na to. Równa piątka seniorów na chimerycznych seniorów + Zmarzlik, no może nie wystarczyć. Czego sie obawiam? Szybkiego dzis Rafała Karcmarza, jeżeli młody przywiezie około 8 punktów to o zwycięstwo będzie cięzko.

 

A.Łaguta over 10,5 @1,75 forebt

Artiom standardowo dziś prowadzącym pare z juniorem, więc straty punktow na swoich zawodnikach nie powinno mieć miejsca.

Jedynie martwi brak jazdy Łaguty,co wyszło na GP w Warszawie. 13 bieg może być ciężki dla Artioma ,gdyż pod taśmą stanie z silnym w tym sezonie Buczkiem, Thomsenem i Woźniakiem.

 

Karcmarz over 5,5 kurs 2,0 forbet

No za pewne 3 w młodzieżowym , później 3 pkt to chyba nie problem dla młodego zawodnika Stali Gorzów.

 

Wrocław +6 kurs 1,7 forbet

 

Mecz ma dziś status zagrożonego , więc znów tor  nie musi być sprzymierzeńcem dla gospodarzy jak jeszcze parę meczów temu, choć też przeszli przez męczarnie z Lublinem czy Gorzowem. Drabik jedzie u siebie więc pewnie +10 do tego Woffinden , Fricke na sprzęcie Janosia, no chyba, że ten dziś spróbuje swoich sił na torze. Wczoraj już trenował :)

 

Drabik over 10 kurs 1,75 forbet

Tak jak wyżej napisałem Drabik dziś jedzie u siebie i będzie bardzo szybki , wiec +10 dla Maksia nie powinno być problemem.

 

Zagar under 9,5 kurs 1,7 forbet

 

Wielu widzi Zagara jako jednego z liderów Częstochowskiego zespołu, lecz nie ja. Matej będzie miał dziś z kim przegrywać i myslę ze 10 punktów to troche za duzo jak dla komandosa ze Słowenii :)


Od czwartku mecz nie ma statusu zagrożonego, więc Cieślak zrobi tor po swojemu.
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Czestochowa -6 - Wroclaw+6 1 @ 2.0 Forbet 41-49 PUDLO - KICHA

M.Zagar 9,5 OVER @ 2.0 Forbet 12 PKT TRAFIONY

Licze ze srogie lanie jakie Wlokniarz dostal od Unii Leszno to wypadek przy pracy, taka kleska zdarza sie raz na 10 lat(mowa o takim skladzie jaki posiada Wlokniarz w dodatku jechali z super gwiazdami),spodziewam sie ogronmnej mobilizacji na dzisiejszy mecz i juz nie powinno byc wymowki torem ani tez GP..Zagar ma dosc latwe biegi i czas na jego przebudzenie w lidze a stac go na min. 10 pkt.Pzdr

ps. cos jest nie tak , Madsen , Lindgren a nawet Miedzinski doskonale jezdza w turnirjach indywidualnych a w ekipie Wlokniarza zawodza na potege.Nawet Jamrog ich loi ehh

ZALUJE ZE W NIEDZIELE MECZE TAK WCZESNIE( BEDE W PRACY), ALE COS CZUJE ZE TORUN SPLATA FIGLA, A PRZYNAJMNIEJ WARTO POGRAC ICH HC, BO ZAPEWNE lUBLIN BEDZIE FAWORYTEM.mOZE BYC DUZY ZONK !!!! mAJA TYLKO 3 LIDEROW I MYSLE ZE KTORYS SIE ...SPALI I MOZE BYC OGROMNE ROZCZAROWANIE U BENIAMINKA.WIEM ZE PEWNIE WIEKSZOSC KAZE MI SIE PUKAC W GLOWE, ALE LICZE NA WYROWNANE SPOTKANIE, WIEC HC+ NA GOSCI BYM POGRAL.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
O co chodzi z Milikiem? Pierwszy mecz pojechał a potem rezerwy za niego poszły. Oczywiście musiałem pograć tego patałacha....
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 21:45 przez pawelexO co chodzi z Milikiem? Pierwszy mecz pojechał a potem rezerwy za niego poszły. Oczywiście musiałem pograć tego patałacha....
no taki zuzel, milik nie jest w formie.. pojechał tylko jedno dobre spotkatnie w tym sezonie i tyle.. a jak ma sie w obwodzie fricka to wiadomo, ze jak słabo bedzie szło to moze byc taktyczna
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Wisiało -10 Na Motor , więc kto pobrał ten się cieszy i overy zawodników Motoru. Z/Z za Jonssona to chyba pic na wodę. Tu jest walka o utrzymanie i o punkt bonusowy. 
 
8 12

86-300

Użytkownik
Warto brać typy przeciwko Kurtzowi, Poole zapowiedziało, że nie pojedzie jutro w ich barwach. Jeśli faktycznie na rzeczy jest jakaś kontuzja po upadku w Anglii to Baron będzie na jego biegi wrzucał juniorów.
W STS 1,8 na Jepsena Jensena w parze z Kurtzem.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.Janowski 10.5 pkt? - UNDER @ 2,16 FORTUNA
M.Janowski 2,5 wygr.biegow? UNDER @ 1.88 foRTUNA


tYPY OBARCZONE DUZYM RYZYKIEM , ALE KTO NIE RYZYKUJE......maciek moze odczuwac jeszcze  skutki kontuzji , w prawdzie jechal juz po niej i spisal sie b.dobrze ale dzisiaj pojedzie w parze z Maksem , ten dysponuje dobrymi startami wiec moze nie beda sie scigac ktory pierwszy bedzie na kresce,W dodatku jutro GP wiec trzeba sie oszczedzac jek rowniez i sprzet.Tak mi sie wydaje a jak bedzie juz niebawem sie przekonamy.pzdr

ps, Sparta staje sie druzyna kompletna wiec Maciek wcale nie musi jechac 5 biegow, pewnie ze sa to pieniazki ale jak bedzie duze prowadzenie w meczu - moze zrezygnowac na rzecz jutrzejszego GP
 
8 12

86-300

Użytkownik
Holder Ch. (TOR) ilość punktów +9,5 1,75
Łaguta G. (LUB) ilość punktów +10,5 1,57
AKO 2,75
Obydwa typy z STS
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Torun-6,5 - Gorzow 1 @ 1,88 STS -TRAFIONY
N.K.Iversen 10,5 OVER @ 2,01 sts - PUDLO
N.K.Iversen il.wygr.biegow 2,5  OVER @ 2,68 fortuna - PUDLO

Stawiam na Torun , a skoro tak to IVERSEN musie zapunktowac pow,10.Ciezko powiedziec cos o formie Holty wiec to dunczyk musi zapier....i oby tak bylo.
 

K.Kasprzak 7,5 UNDER  1,84   FORTUNA - PUDLO
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Z.Gora - Czestochowa+10,5  typ 2 @ 1.86 Fortuna
 
A.Miedzinski 6 pkt  OVER @ 2.0 FORBET

M.Zagar 7 pkt OVER @ 2.0 Forbet

Postanowilem zejsc ze sceny i zamieszczam tu ostatnie typy.Nie idzie mi i w Ekstralidze jak i GP , nie ma sie co wyglupiac.Dobili mnie wczoraj Doyle i Lindgren , jednak GP to duza loteria - tam kazdy chce wygrywac, a moze ja nie umiem typowac tj przewidywac jak dany zawodnik sie odnajdzie?.Ale do rzeczy, duzo osob spodziewa sie duzego lania w Z.G .Pewnie ze ostatnie wyniki czewy byly beznadziejne , ale chyba byl tor zle przygotowany i ta druzyna lepiej jedzie na wyjazdach niz u siebie, jesli tylko klimat,w ekipie jest ok tzn nie ma zadnych kwasow , to mysle ze bedzie to bardzo wyrownane spotkanie.Czas najwyzszy by Miedziak pokazal dobra jazde , bo w szwecji i na turn.indywidualnych jezdzi b.dobrze, czas to potwierdzic w lidze, a tor mysle w ZG bedzie fajny do scigania, to i goscie zaprezentuja sie ok

P.Dudek - F.Lindgren 2 @ 2,89 STS

To typ szalony i wydaje sie malo realny ale...ja gleboko wierze ze Czestochowa sie mocno dzisiaj postawi, wiec Lindgren ktory lubi sie scigac w ZG  zapunktuje solidnie.Wczoraj on jak tez Zagar pojechali beznadziejnie, moze wiec dzisiaj wyjdzie ta przyslowiowa sportowa zlosc..Patryk natomiast super jedzie w GP a troszke slbiej w ligach, w dodatku Pepe zaczyna punktowac, wiec licze ze Dudkowi jakis punkcik urwie , badz Pedersen.Jak pisalem to typ ryzykowny ale kurs wart sprobowania.pzdr
 
T 62

traj321

Użytkownik
GKM Grudziądz - Unia Leszno
Piotr Pawlicki powyżej 8,5 punkta @ 1.84 Fortuna

Pawlicki do tej pory notuje świetny sezon. Na przestrzeni kilku ostatnich lat można u niego zauważyć znaczący progres, 
coraz rzadziej zdarzają mu się słabsze występy, widać gołym okiem, że dorósł do roli lidera. W tym tygodniu z tego co zauważyłem nie  startował w żadnych zawodach więc mógł trochę odpocząć i potrenować przed dzisiejszym meczem. Leszno udowadnia swoją siłę w każdym dotychczasowym spotkaniu, świetna grupa zawodników, która perfekcyjnie się uzupełnia i pomaga na torze jak i w parku maszyn. No, ale wracając do Pawlickiego, dzisiaj w Grudziądzu na pewno będzie twardo, co stanowi handicap dla niego, bo dysponuje bardzo dobrym startem, a na trasie preferuje ofensywny styl jazdy. W tym roku poniżej wyznaczonej przez buki linii nie zszedł, ale mimo wszystko dobrze wystawiona linia. Dotychczasowa średnia Pawlickiego na wyjazdach wynosi równo 2.4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom