>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

błędny zakład - sprawa w sądzie.

A 0

andrzejzwazyw

Użytkownik
witam jakiś czas temu zawarlem zakład w jednym z bukmacherów internetowych. mój kupon był wygrany w związku z czym dokonałem wypłaty środków następnego dnia logując Sie na konto miałem saldo ujemne o kwotę wygranej zakładu okazało się ze zmieniono jedną ze zdobytych bramek na bramkę samobojcza a typowalem strzelców bramek.



regulamin jasno mówi że w takim przypadku jestem zobowiązany do oddania należnej wygrane jednak tego nie zrobiłem i zaprzestalem gry. po około 6 miesiącach dostałem maila z wezwaniem do zapłaty pod grozba wszczecia pozwu na mocy cywilno prawnej. odoczytałem tego maila ponad 1.5miesiąca po wyslaniu. nie wiem czy powinienem się spodziewać wezwania do sadu? mialem uregulowac kwote do 7 dni od wysłania wiadomości.  miał ktos podobna sytuacje? proszę o pomoc.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie miałem takiej sytuacji, ale ja bym to potraktował tak jak każdą inną sprawę np. niezapłacony rachunek za prąd, gaz albo niespłacona chwilówka... Jak kwota jest znaczna lub/i będzie się im chciało przejdą przez sprawę sądową i dojdzie do komornika... Jeśli to parę groszy mogą odpuścić... Jest też taka możliwość, że mają tak mało takich spraw, że dla przetarcia szlaku nawet mimo barku opłacalności i tak to zrobią...



Co do meritum sprawy - jeśli w protokole pomeczowym jest wpisane jako samobój i buk źle to rozliczył to oczywiście przegrasz...
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Według mnie dużo zależy czy to bukmacher legalny w Polsce czy nie . Jeśli legalny to na 99% będą walczyć o te pieniądze , jeśli zagraniczny to według mnie odpuszczą , jedynie zablokują Ci konto . Gdy jeszcze Bet365 był dostępny w Polsce to też słyszałem o takich sytacjach że źle rozliczyli kupon, ludzie mieli ujemne salda na bukach a potem im to zerowali w ramach dobrej woli z ich strony ;d
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mi ostatnio bet365 zle rozliczyl zaklad na moja korzysc i w gescie dobrej woli jak to ujeli w mailu podjeli decyzje aby utrzymac w mocy to rozstrzygniecie. Czyli nie rozliczyli na minus ani nie rozliczyli po kursie 1.00 tylko po prostu wzieli to na klate i zostawili tak jak bylo. Co do pytania to tak jak kolega wyzej mowi. Jesli to buk zagraniczny to skonczy sie na blokadzie konta i tyle. Jesli to buk PL to w zaleznosci od wielkosci kwoty beda sie starali o zwrot. Jesli kwota jest mala to odpuszcza. Jesli kwota jest znaczna to maja tysiace swoich papug na etacie i wtedy spuszcza ich ze smyczy na Ciebie. Napisz cos wiecej to wtedy bedziemy mogli powiedziec cos wiecej.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Wszystko kwestii sumy o jaką się rozchodzi. Raczej nikt nie będzie Cię ścigał po przez sądy za kilka stówek.

Tym bardziej, że suma ta trafiła na Twoje konto po ich ewidentnym błędzie. W takim wypadku wysyłanie pism to tylko próba wywołania presji. Jeśli to kilka tysięcy i więcej to oddaj, ale wpierw  napisz, że na skutek zamieszania sam poniosłeś starty osobiste i oczekujesz w związku z tym bonusu, jakiegoś % od tej kwoty.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Na miejscu bukmachera zaproponowałbym ugodę w postaci punktów o wartości połowy wygranej kwoty. Punktami trzeba byłoby zagrać żeby dopiero móc zlecić wypłatę. W tej sytuacji i wilk syty i owca cała.
 
Do góry Bottom