>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. kolejka La Liga [18.05.2019r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Kursy od: Fortuna



Mistrza poznaliśmy, ale nie zapominajmy, że trwa jeszcze walka o europejskie puchary oraz utrzymanie. Ostatnia kolejka wcale nie musi być nudna.

Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów. ​
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Sevilla-Bilbao

Sob  Godz 16.15

Typ :eek:ver6kartek azjan b365 @1.90

6kartek=zwrot :p

Na szybko, obie na szczycie co do otrzymywanych kartek, graja o puchary: niech se będą matematyczne, ale jednak zawsze. W pierwszym meczu padło 7kartek.Sedziuje Sánchez Martínez, srednia ok 6/mecz

A tak wogole to mega śmierdzi remisem..... 

Pzdr. 



Jeszcze coś naskrobie, Pozdro @ranczo0123 :} 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Espanyol - Real Sociedad

Espanyol @ 2.28

Fortuna




Na przeciwko siebie stają ekipy, które biją się o europejskie puchary. Obie drużyny mają po  50 punktów, lecz to Real Sociedad ma lepszy bilans meczów bezpośrednich bowiem w pierwszym spotkaniu wygrał 3:2. Espanyol musi wykorzystać atut własnego boiska i wygrać to spotkanie jeśli chce w przyszłym sezonie zagościć na europejskie salony. Obie drużyny wydają się być mocno w formie, bowiem ich ostatnie wyniki są niezłe przed tym spotkaniem, a o korzystnym wyniku może zadecydować tutaj dyspozycja dnia. W ekipie gospodarzy nie zagrają Piatti i Lopez. Po stronie Sociedad nie wystąpią kontuzjowani Zaldua i Sangalli.



16:15 Getafe - Villarreal | Getafe @ 1.65

16:15 Valladolid - Valencia | Valencia @ 1.40

AKO: 2.31

Fortuna




Bez większego owijania w bawełnę. Villarreal i Valladolid w ostatniej kolejce zapewnili sobie utrzymanie w LaLiga, a więc te spotkania będą dla nich dograniem sezonu. W innej sytuacji jest Getafe oraz Valencia. Obie ekipy biją się o czwarte miejsce w ligowej tabeli, które może dać im przepustkę do gry w Lidze Mistrzów. W bardziej komfortowej sytuacji są Nietoperze, którzy wygrali 0:1 z Getafe, a drugie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Tak więc na dzień dzisiejszy to Valencia jest bliżej Ligi Mistrzów. Obie ekipy musza zagrać na 200% w ostatniej kolejce LaLiga. Tu jest o co walczyć bowiem nie dość, że jest szansa na pokazanie się w europejskich pucharach to na dodatek idzie zarobić sporo kasy dla klubu. 



 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 16 maja 2019 22:29 przez bizziss

Sevilla-Bilbao

Sob  Godz 16.15

Typ :eek:ver6kartek azjan b365 @1.90​

Na szybko, obie na szczycie co do otrzymywanych kartek, graja o puchary: niech se będą matematyczne, ale jednak zawsze. W pierwszym meczu padło 7kartek.Sedziuje Sánchez Martínez, srednia ok 6/mecz

A tak wogole to mega śmierdzi remisem..... 

Pzdr. 



Jeszcze coś naskrobie, Pozdro @ranczo0123 :} 



 


Byku Bilbao jesli przegra to w przypadku wygranej Sociedadu albo Espanyolu a graja ten mecz wlasnie miedzy soba to ktoras z nich wskoczy do pucharow kosztem wlasnie Athleticu. "Gdy zespoły zakończą sezon z równą ilością punktów o kolejności zadecyduje bilans meczów bezpośrednich." Tak sie sklada, ze i Espanyol i Sociedad w meczach bezposrednich z Bilbao wychodzili w dwumeczu zwyciesko. Bilbao musi tutaj gryzc trawe innej opcji nie ma. Sevilla za to ma szanse jeszcze na LM a przynajmniej na LE ale od razu od fazy grupowej bez grania w kwalifikacjach. Obie ekipy maja zatem o co grac i musza sie na ta ostatnia kolejke spiac. Gram tak jak Ty kartki w tym meczu ????
 
M 75

marmas

Użytkownik
co sądzicie Panowie na taki zestaw na wekeen ostatnie kolejki La Lgia czy faworyci potraktują to lajtowo? macie jakieś przecieki ja sobie taki kupon stworzyłem Real z Betisem 1.60 na Barcelone na wyjeździe Eibarem 1.90 i to getafe u siebie to daje nam AKO 5.19 ładny kurs ale pytanie czy to nie ryzykowane 3 mecze w których dwa są o nic czy Real i Barcelona nie potrakują tego jako urlopu ? 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 17 maja 2019 12:01 przez marmas
co sądzicie Panowie na taki zestaw na wekeen ostatnie kolejki La Lgia czy faworyci potraktują to lajtowo? macie jakieś przecieki ja sobie taki kupon stworzyłem Real z Betisem 1.60 na Barcelone na wyjeździe Eibarem 1.90 i to getafe u siebie to daje nam AKO 5.19 ładny kurs ale pytanie czy to nie ryzykowane 3 mecze w których dwa są o nic czy Real i Barcelona nie potrakują tego jako urlopu ? 




Co do Real u i Barcelony to poczekał bym na oficjalne powołania na te spotkania, wtedy spróbował bym coś pograć w ich kierunku. Dodać mogę od siebie, że Barcelona na pewno bez Ter Stegena, Dembele i Suareza. 
 
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Gatafe - Villareal

sobota godz. 16:15

typ: over 5,5 kartki 1,95 PZBUK



Stawiam w tym meczu na ostrą gre, Getafe musi zwyciężyć i liczyć na potknięcie Valenci żeby zakwalifikować sie  do rundy grupowej LM, jeśli nawet nie uda im się ta sztuka to w razie zwycięstwa maja bezpośredni awans do LE a to już będzie sporym sukcesem. Żeby tak sie stało jednak muszą ugrać korzystny wynik. Villareal utrzymanie w lidze już ma, lecz oczekiwania na ten sezon na pewno były większe i mysle ze nie oddają tego meczu bez walki. Sędzia tego spotkania będzie pan Javier Fernandez, którego średnia w tym sezonie w lidze to 5,90 czyli całkiem sporo. Mam nadzieję, że zobaczymy dobry mecz który będzie trzymał w napięciu i zobaczymy co najmniej 6 kartek:) pozdro
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
@ranczo0123 - wiem o co chodziło, miałem napisana analizę i mi się skasowała, pisałem w łóżku z telefonu i się wk...em i napisałem wam na szybko zanim kursy zleca.... 

​​​​​​

To na koniec sezonu mega petarda ode mnie :
 

Real Madrid - Real Betis

Niedziela godz 12:00

Typ :brak kartki @11 WH

(dla pewniejszych under 25pkt kartkowych @2.75 WH)   
niestety, poszli w wynik.... 

Mecz o pietruszkę, drużyny myślą o wakacjach i nowym sezonie, wszyscy mają wyrąbane.Moze goście by chcieli wpaść do pierwszej 10 w tabelce ale też nie sądzę. 

Najważniejsze to sędzia - 
​​​Undiano Mallenco- Od przyszłego sezonu już go nie zobaczymy na hiszpańskich boiskach. Rekordzista w przeprowadzonych wspotkan w Hiszpanii.Pilkarze z pewnością przygotują mu jakieś pożegnania itp, wiecie. Nie sądzę że dadzą mu dużo roboty, żeby ją zakończenie był wspominany że dał komuś jakieś czerwo cy cuś. Wiadomo, typ ryzykowny, bo nawet jakiś przypadkowa ręka i lipa  ale myślę że jak graliśmy overy zawsze, tak na koniec underek z grubej rury. Podaję WH jako buka, każdy se znajdzie u swojego



Pzdr i do zobaczenia w nowym sezonie



:) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
nie wiem czego, ale Lahoz sedziuje mecz w Vigo i tam kartki wydaja sie pewne dla mnie, Rayo chce sie godnie pozegnac, Celta walczy o lige.. a tu linia 3.5 @1.55 w STS! przeciez to jest promocja dla mnie.. jeszcze ten kartoniarz sedziuje.. mysle nad ov 4.5

Pozdrawiam.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Celta - Rayo

Typ: Celta -1 @ 2.31 Fortuna  



Zawodnicy z Vigo, praktycznie pewni utrzymania. Cztery ostatnie domowe zwycięstwa i ucieczka spod topora. Gomez i przede wszystkim Aspas w wybornej formie. Do tego Iglesias z Espanyolu, po dwóch dublach, doszedł Aspasa na jedno trafienie, w klasyfikacji najlepszych  strzelców pochodzących z Hiszpanii. Taki mały pojedynek. Rayo ma obronę bardziej podziurawioną niż ser edamski. Bramka Aspasa to głodówka (1,65)  , chyba żeby ustrzelił  dubla (3,5)      . Niewykluczone. Polecam minimalne HC, po bardzo przyzwoitym kursie.



Pozdrawiam i powodzenia życzę!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kadra Realu i Barcelony na dzisiejsze spotkania ligowe.



Kadra Realu Madryt na mecz z Realem Betis:

Bramkarze: Navas, Courtois i Altube

Obrońcy: Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo i Reguilón

Pomocnicy: Kroos, Modrić, Valverde, Llorente, Asensio, Brahim i Isco

Napastnicy: Benzema, Bale, Lucas Vázquez i Vinícius



Nieobecni:

Kontuzjowani: Odriozola, Ceballos i Ramos

Decyzją trenera: Mariano

Pauza za kartki: Vallejo, Casemiro



 


Bramkarze: Jasper Cillessen, Iñaki Peña.



Obrońcy: Nélson Semedo, Gerard Piqué, Jean-Clair Todibo, Clement Lenglet, Jordi Alba, Sergi Roberto, Samuel Umtiti, Moussa Wagué.



Pomocnicy: Ivan Rakitić, Sergio Busquets, Carles Aleñá, Arturo Vidal, Riqui Puig.



Napastnicy: Leo Messi, Abel Ruiz, Malcom, Carles Pérez.



Nieobecni: Philippe Coutinho, Ousmane Dembélé, Luis Suárez, Arthur, Marc-André ter Stegen, Kevin-Prince Boateng, Jeison Murillo, Thomas Vermaelen, Rafinha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom