>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[FINAŁ] Arsenal Londyn - Chelsea Londyn [29.05.2019 21:00] - Baku Azerbejdżan

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Arsenal - Chelsea



Kursy








Kto by się spodziewał, że w finale Ligi Europy zobaczymy dwie angielskie drużyny i co najlepsze będą to drużyny z Londynu. Pomimo tego, że obie ekipy znają się bardzo dobrze to ten finał na pewno nie będzie nudny.

Zapraszam zatem do podawania swoich typów popartych analizą. 
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: over 2.5 strzału Aubameyang
Kurs: 2.10
  
Bukmacher: ETOTO/bet365/Betsson
Analiza:


W tym meczu pasowaloby ruszyc bet na kartki ze wzgledu na sedziego ale linie sa nieprzekonywujace, za wysokie wg mnie. Chelsea i Arsenal to ekipy angielskie nie specjalnie zbierajace duza liczbe kartek. Ten bet dlatego odrzucam. Drugim moim pomyslem na ten mecz bylo poczekanie na linie strzalow poszczegolnych zawodnikow. Wybor padl na over 2.5 strzalu jakiegokolwiek Aubameyanga. Gosc wali z kazdej pozycji na bramke. Dodatkowo bardzo rzadko jest zmieniany wiec przy obecnych absencjach Arsenalu Gabonczyk najprawdopodobniej rozegra caly mecz. Ja tam widze nawet w tym spotkaniu jego bramke ale wole podejsc do tematu ostroznie. Dodatkowo jest on etatowym wykonawca rzutow karnych. Na poczatku pomyslalem o overze strzalow Hazarda ale widze, ze jemu to tak roznie z tym idzie spogladajac na statystyki. Co innego Aubameyang glowny napadzior Arsenalu strzelajacy z kazdej pozycji kiedy tylko ma minimalnie za duzo wolnego miejsca. Kursik zacheca i wlasnie w tym kierunku klade swoje hajsy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Chelsea - Arsenal  / remis  @ 3.40  Fortuna

Nie spodziewałem się takiego  finału  i  jest  on dla  mnie zaskoczeniem. Wewnątrz  angielski  pojedynek  zadecyduje  która  drużyna  z Londynu  wywalczy  trofeum więc  traktuję  ten  mecz  jako  następną  potyczkę  obu  ekip  w  tym sezonie  tym  razem  daleko  od  stolicy Anglii  , gdzie  wszystko  rozstrzygnie  się  w  jednej  konfrontacji.

Potencjał  obu  ekip  uważam  za  zbliżony ,  kadrowo  prezentują  się  podobnie  choć brak  Mkhitaryana  ze  względów  po za  sportowych  jest  na  pewno  osłabieniem  dla  " Kanonierów". Obydwie  drużyny  na koniec  sezonu  dzieliło  jedynie  2 pkt. co  tez  pokazuje  jak  są  wyrównane. Myślę  że  jest  realna szansa  na  dogrywkę  w  tym  meczu  i  ewentualne  rzuty  karne.
Od  kilku  dni  chodzi  mi  po głowie  remis w  tym  spotkaniu  tak  też  zagram.
 
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
D. Luiz otrzyma żółtą kartke - Tak - 4.50 - forbet

Zdecydowanie za dużo dają że David otrzyma kartonik w spotkaniu. Często gra ostro i lubi sie zagotować. W ostatnim spotkaniu z Arsenalem dostał też żółtą kartke  Sędziuje Rocchi więc kartek pare wpadnie. I jeszcze sobie sprawdzilem finaly w jakich grał i w kilku z nich lapal karki:
2010 Superpuchar Portugali 
2019 EFL Cup 
2015 Superpuchar Francji
2015 Puchar Francji
2012 Liga mistrzów
2012 Klubowe mistrzostwa swiata
2013 Superpuchar Uefa

Więc troche sie uzbierało i po takim kursie myśle że warto.

 
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Zdecydowanie podbijam typ na Luiza. Do argumentów dorzucę sytuację sprzed godziny - Luiz wjechał wślizgiem w Higuaina, chłopy się posprzeczały, a Sarri rzucił czapką i wyszedł z treningu... Poza tym w ostatnim meczu Arsenal - Chelsea David też obejrzał żółtko. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę brak Rudigera i duet Lacazette - Aubameyang, który będzie testować formę brazylijczyka. W jakim zestawieniu by nie wyszli z tyłu to Luiz będzie grał jak pod prądem.

Ale wszedłem tutaj żeby wrzucić inne typy. Nikt nie lubi grać przeciwko swoim, ale gdy widzę kurs na Arsenal przy dziurach w składzie Chelsea to nie mogę przejść obok niego obojętnie. Nie zagrają Loftus-Cheek, Rudiger, Hudson-Odoi, a występ Kante jest wciąż niepewny. Chelsea od kilku lat ma duży problem w meczach z Arsenalem. W dodatku Emery to specjalista od wygrywania LE. Jeśli Arsenal chce w przyszłym roku zagrać w LM to musi ten mecz wygrać. Jedyne co może przemawiać za Chelsea to geniusz Hazarda, który zrobi wszystko by (wszystko na to wskazuje) pożegnać się z klubem wygrywając ostatnie trofeum.

Arsenal win 3,15
Arsenal zdobędzie puchar 2,1
Arsenal strzeli +1,5 gola 2,67


I jeszcze coś na przekór, ale też warte pogrania:
E, Hazard strzeli gola 2,8
fortuna
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Arsenal - Chelsea typ Chelsea kurs 2.25 ETOTO

Tutaj nie będę szukał niespodzianki gram tutaj jak widać na faworyta i zgadzam się z bukmacherami co do kursów. W Chelsea może nie ma za dobrej chemii w zespole jeśli chodzi o zespół i trenera, ale to jest Finał Ligi Europy nie wierzę by Chelsea po prostu taki mecz mogła by odpuścić. Patrząc na formę obu zespołów chodz to koniec sezonu to według mnie lepiej spisuje się jednak drużyna z Chelsea. Arsenal według mnie tutaj w tym meczu nie będą prowadzili gry a bardziej będą wyczekiwali na swoje okazji z gry z kontry. W Arsenalu nie wystąpią w tym meczu czołowi zawodnicy m.in: Bellerin, Mikitaryan, Ramsey, Suarez oraz Holding, Mavropanos. Pod dużym znakiem zapytania stoi również występ Welbecka. Jeśli chodzi o Chelsea nie zagra Ruediger, Van Ginkel, Loftus-Cheek oraz Hudson-Odoi. Pod znakiem zapytania stoi występ Kante. Według mnie nawet w lepszej sytuacji kadrowej jest zdecydowanie zespół z Chelsea. Dużo osób stawia jednak na Arsenal, ale według mnie mimo nie zbyt dobrej atmosfery w szeregach Chelsea to powinni mimo wszystko zagrać na miarę oczekiwań trenera i wygrać po prostu ten Finał Ligi Europy, ponieważ jak wiemy wcale łatwo nie jest dostać się na sam szczyt takich rozgrywek. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
L 19

lukasz95

Użytkownik
Arsenal @ 3.55 ETOTO
Eden Hazard - suma strzałów - więcej niż 2,5 @ 2.15 ETOTO


Całkowicie zgadzam się z typem na Arsenal, biorąc pod uwagę braki kadrowe Chelsea, szczególnie środek pola i brak Rudigera. Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na Kanonierów, szczególnie, że dla nich to ostatnia szansa na dostanie się do Ligi Mistrzów. Dodatkowo mają na ławce trenera, który wygrywanie LE ma we krwi. Arsenal w lidze i Arsenal w Lidze Europy to zupełnie dwie inne drużyny. Poza wpadką na wyjeździe w Rennes, fazę pucharową przeszli jak burza mając cięższą drogę do finału niż Chelsea, która dopiero po rzutach karnych wyeliminowała będący bez formy Eintracht, o czym świadczą ich wyniki w lidze (1:6 z Leverkusen, 0:2 z Mainz). Za Arsenalem przemawiają również problemy wewnętrzne Chelsea, czyli chociażby spięcie między Luizem i Higuainem, wściekły Sarri kopiący czapkę po treningu, w dalszym ciągu niejasna przyszłość Sarriego. Za Chelsea aktualnie przemawia chyba tylko Eden Hazard, dla którego będzie to prawdopodobnie ostatni mecz w barwach The Blues. W związku z tym, znając jego charakter i przywiązanie do klubu, pewnie będzie chciał zrobić wszystko żeby wygrać ten puchar. Dlatego proponuję 2 typy na ten mecz. Wygrana Arsenalu, bo zwyczajnie moim zdaniem mają więcej argumentów żeby wygrać to spotkanie oraz powyżej 2,5 strzałów Edena Hazarda. Myślę, że w swoim ostatnim meczu dla Chelsea będzie bardzo aktywny i szczególnie jeżeli Arsenal będzie prowadził to właśnie Belg weźmie ciężar na swoje barki i podejmie kilka prób uderzeń z okolic 16-20 metra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Chelsea - Arsenal typ X2 kurs 1.71 fortuna

Dla Arsenalu jest to szansa na uratowanie tego sezonu, bo ewentualna wygrana to nie tylko prestiżowa Liga Europy, ale także gra w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Chelsea wywalczyła sobie grę w LM dzięki miejscu w lidze, ale też jest kilka smaczków, które mogą ich motywować do jeszcze większego zaangażowania np. prawdopodobnie ostatni mecz Hazarda czy ewentualne odejście Sarriego.
Emery zna smak Ligi Europy, o ile w PSG mu nie wyszła batalia o Ligę Mistrzów, tak on i jego Sevilla zdobywali to trofeum aż 3 razy z rzędu. Dodatkowo Arsenal dysponuje lepszymi armatami z przodu, co także może okazać się kluczowe w kontekście zdobycia pucharu. Mój scenariusz na ten mecz to remis i dogrywka, ale bliżej mi mimo wszystko do Arsenalu. Przewidywany wynik: 1-1
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ja chyba odpuszczę typowanie wyniku, czuję 1-1, widzę też value @3.60 na Arsenal. Na podkręcenie emocji wchodzę w kary indywidualne. Ogólny over kartkowy @1.75 na linie 4.5 średnio mi się widzi, bo jeśli przez dużą część meczu będzie utrzymywał się remis, jeśli dojdzie do dogrywki, tych kartek może być wtedy nieco mniej. Daje lekko 3x 5 dyszek na moich faworytów do kartki. Sędzia jak najbardziej sprzyjający.
Xhaka kartka   @2.80
Jorginho kartka   @3.50 (na moich oczach poleciało z 4.00)
Barkley kartka @6.00 zwrot
E: Arsenal kalectwo
Czuję dużo walki w środku pola oraz przewiduje powyższych graczy w wyjściowych jedenastkach. Xhaka i Jorginho zapewne zagrają do końca, Ross może zostać zmieniony w 2 połowie, ale zostawi swe agresywne serce na boisku.
​​​​
 
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Chelsea - Arsenal
Arsenal over 2.5 kartki @ 2.00   
Over 5 kartek @ 1.86   
Arsenal zdobędzie puchar @ 2.30 - ETOTO   

Dzisiaj mały przedsmak przed finałem LM, w ostatnich latach mówiło się, że liga angielska jest najsilniejsza na świecie, ale nie miało to odzwierciedlenia w europejskich pucharach, gdzie zwykle dominowały zespoły hiszpańskie, w tym roku mamy dwa angielskie finały, co naprawdę wygląda imponująco. Ja w dzisiejszym meczu idę podobnie jak w LM w kartki, po pierwsze sędzia Gianluca Rocchi, który w tym roku sędziował w sumie 3 mecze rozgrywek europejskich klubowych, a były to mecze LM, a w nich dużo się działo Benfica - Ajax 7 żółtych kartek, Galatasaray - Lokomotiv 6 żółtych kartek, 1 czerwona i 1 rzut karny, Videoton - AEK 4 żółte kartki i 2 czerwone, więc naprawdę się dzieje. Sędzia z Włoch, a drużyny angielskie, tu szybko mogą posypać się kartki, choć linia nie taka wysoka. Osobno stawiam też na kartki Arsenalu, to ich ostatnia szansa na LM w przyszłym sezonie, więc jest o co walczyć, dorzucam też dodatkowo, że zdobędą puchar, mają trenera eksperta od LE, który już 3 razy triumfował w tych rozgrywkach z Sevillą i chętnie dorzuciłby 4 puchar z Arsenalem.
 
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Chelsea - Arsenal

No to mamy dzisiaj pierwszy angielski finał z dwóch rozgrywek europejskich. O miano najlepszego zespołu Ligi Europy powalczy Chelsea Londyn i Arsenal Londyn. Mamy więc od razu derby Londynu, które zostaną rozegrane w Azerbejdżanie :) Wiemy, że zarówno finały wielkich rozgrywek, jak i mecze derbowe rządzą się wlasnymi prawami. Tutaj już nie ma żadnych kalkulacji. Jest ostra walka do ostatniej minuty i przez cały mecz. Na bok odchodzą wszelkie statystyki, bo w takim meczu może zdarzyć się wszystko. Ale wydaje mi się, że dzisiaj zobaczymy co najmniej dogrywke. Chelsea i Arsenal to zespoły podobnej klasy. Arsenal moze trochę lepszy w ofensywie, ale Chelsea ma lepszą obronę. Spodziewam się wyrównanego spotkania, z dużą ilością fauli i ostrej gry. No i trochę piłkarskich szachów. Jeśli chodzi o to, kto zdobędzie puchar to dla mnie jest to jak rzut monetą. Ale bliżej mi do bardziej ofensywnego Arsenalu. 
Typy:
Wynik: X, 
Liczba bramek: poniżej 2.5
Liczba żółtych kartek: Powyżej 4.5 
 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
ZDOBYWCA BRAMKI - KIEDYKOLWIEK (90') PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG (2.50) 
lv



Bo kto jak nie ten piłkarz ma dziś zdobyć bramkę w Baku? Najlepszy strzelec Arsenalu w obecnym sezonie. 22 bramki w Premier League, co pozwoliło uplasować się na drugim miejscu pod względem strzelonych goli w sezonie 18/19 w PL. 

Liczby ma bardzo ciekawe, co można zauważyć na poniższej grafice:


17 goli strzelonych przez Kanonierów w fazie pucharowej. Podczas dzisiejszego spotkania również powinni pokonać bramkarza The Blues, a jednym z aktorów powinien być Emerick. 
Na ostatnie pięć spotkań Arsenal cztery razy pokonywał bramkarza Chelsea. 

Dodatkowo kolejna grafia:


Raczej nie trzeba nic tłumaczyć... 
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Chelsea - Arsenal

Dziś przedsmak angielskiego finału Ligi Mistrzów, finał Ligi Europy pomiędzy Chelsea, a Arsenalem. Według bukmacherów faworytem tego starcia są The Blues, ja jednak twierdzę, że to Arsenal wyjedzie z Baku z tarczą i pucharem. Po pierwsze i moim zdaniem najważniejsze, cząstką która o tym przesądzi jest menedżer Kanonierów Unai Emery. Trener, który wie, jak smakuje Liga Europy i pokazywał w Sevilli, że potrafi ją wygrywać. A ma z kim wygrywać, bo Arsenal ma w tym sezonie całkiem niezły skład, choć nie odbiło się to jakoś szczególnie na wynikach w Premier League. Lacazette z Aubamayangiem nie raz w tym sezonie pokazali, jak świetnym są duetem, myślę że wystarczy to na chimeryczną Chelsea. Afera z treningu, kiedy to Sarri go opuścił niby wielce obrażony pewnie wyreżyserowana dużo wcześniej, bo takich rzeczy się unika na otwartych treningach. Tłumaczenie włoskiego menedżera o tym, że chcieli potrenować stałe fragmenty uznaję za idiotyczne, gdyż ktokolwiek miał coś wspólnego z piłką wie, że takich rzeczy nie trenuje się pod okiem kamery. Maurizio to wieczny chaos, nikt nie wie, kto tam rządzi, poza twórcami memów, którzy uważają, że skład ustala Kepa. ;) A tak serio, Hazard na wylocie, wątpię aby chciał dziś umierać za swój mam nadzieję "były" klub, Arsenal marzy o europejskim trofeum i dziś ma świetną szansę, aby przerwać niefortunną serię, ma świetnych, wiernych kibiców którzy w przewadze choć nie tłumnie stawią się w stolicy Baku. Myślę, że może dziś paść kilka goli, jednak mam nadzieję że więcej zdobędą zawodnicy w czerwonych koszulkach, bo są bardziej poukładani, mają lepszą kadrę i zdecydowanie większą motywację, aby unieść puchar. Ostateczny rezultat typuję na 1-3.

Arsenal wygra i w meczu padnie więcej niż 3.5 gola @9.50 Etoto
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 23:37 przez ranczo0123

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: over 2.5 strzału Aubameyang
Kurs: 2.10
  
Bukmacher: ETOTO/bet365/Betsson
Analiza:


W tym meczu pasowaloby ruszyc bet na kartki ze wzgledu na sedziego ale linie sa nieprzekonywujace, za wysokie wg mnie. Chelsea i Arsenal to ekipy angielskie nie specjalnie zbierajace duza liczbe kartek. Ten bet dlatego odrzucam. Drugim moim pomyslem na ten mecz bylo poczekanie na linie strzalow poszczegolnych zawodnikow. Wybor padl na over 2.5 strzalu jakiegokolwiek Aubameyanga. Gosc wali z kazdej pozycji na bramke. Dodatkowo bardzo rzadko jest zmieniany wiec przy obecnych absencjach Arsenalu Gabonczyk najprawdopodobniej rozegra caly mecz. Ja tam widze nawet w tym spotkaniu jego bramke ale wole podejsc do tematu ostroznie. Dodatkowo jest on etatowym wykonawca rzutow karnych. Na poczatku pomyslalem o overze strzalow Hazarda ale widze, ze jemu to tak roznie z tym idzie spogladajac na statystyki. Co innego Aubameyang glowny napadzior Arsenalu strzelajacy z kazdej pozycji kiedy tylko ma minimalnie za duzo wolnego miejsca. Kursik zacheca i wlasnie w tym kierunku klade swoje hajsy.
Gdzie mozna znalesc  dobra stronke ze statystykami strzalow zawodnikow  ? Szukam po angielsku ale same slabe stronki wyskakuja i staty sa marne...
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 maja 2019 23:10 przez cosmozaza

Gdzie mozna znalesc  dobra stronke ze statystykami strzalow zawodnikow  ? Szukam po angielsku ale same slabe stronki wyskakuja i staty sa marne...
Sofascore. Niech wszyscy zapisza sobie ta stronke raz na zawsze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom