>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Super BOLIVIAR  mi weszło przed meczowe nie grałem na live ,bo oglądałem hokeja i jak zwykle wtopa na Szwecji już nie obronią mistrza ,Rosja pięknie gra ma najmocniejszy skład Canada na farcie zremisowała gol  wostatnich sekundach meczu i dogrywka 
Pozdro Robin i Gratulacje za piękny kursik
Marek 611 to somo gratulacje i oby weekend był dobry dlawas 
Ja będe kończył typowanie bo sie źle dzieje zemną ,opis będzie umnie w temacie ,żeby nie śmiecić tutaj
Miłego weekendu Forumowicze!!!! i spokojnego Piąteczku i Dużo wygranych !!!!
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 20:38 przez robin.on.Bolivia, 21:00
Sport Boys Warnes - Bolivar, Sport Boys do przerwy/Bolivar na koniec meczu (łamak), @21.00

Bolivia, 21:00
Sport Boys Warnes - Bolivar, Bolivar do przerwy/Sport Boys na koniec meczu (łamak), @21.00
 
Jaka stawka z ciekawości bo nie napisałeś? W sensie ile jednostek.  Dobry typ.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 23:56 przez zderzok

Jaka stawka z ciekawości bo nie napisałeś? W sensie ile jednostek.  Dobry typ.

Masz opis w sygnaturze:
 

"Standardowo 2j

Typ pewniejszy: x2 

Typ pewniejszy niż ten pewniejszy: x3 

Ignor: złomiarz (zderzok/Kris_nh) "

Czyli najnizsza stawka z mozliwych na livie - standardowa w tym dziale. Jakby byla x2/x3 bys widzial takowy napis.

Dalej koles. Kiedy ty zrozumiesz ze mam cie w ignorowanych i mam wyebane co piszesz i gdzie piszesz - jestes to badz na tym forum ale tlumaczylem ci i na PW i nie tylko ze masz przestac do mnie pisac, nie istniejesz. Widze cie tylko jak mnie zaczepisz przez cytowanie itd. Zrozum ze nie istniejesz dla mnie - jestes taki nierozgarniety ze trzeba ci to powtarzac kilka razy w tygodniu? PW masz zablokowane teraz (nie napiszesz juz do mnie) to w dziale typy na zywo zaczepiasz... interesuj sie soba nie mna powtarzam poraz n-ty a jak szukasz kolegi to zle trafiles. Nastepnym razem obiecuje ze pogadam z adminami - nie pisz do mnie dwulicowcu... Nie istniejesz dla mnie. Zajmij sie soba.
WIECEJ NIE ODPISZE I NIE BEDE CIE ODBLOKOWYWAL ZNOW ZEBY ODCZYTAC TWOJ SYF. NIE WIDZE TWOICH POSTÓW. 
NARA
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 00:08 przez robin.on.


Masz opis w sygnaturze:

"Standardowo 2j

Typ pewniejszy: x2 

Typ pewniejszy niż ten pewniejszy: x3 

Ignor: złomiarz (zderzok/Kris_nh) "

Czyli najnizsza stawka z mozliwych na livie - standardowa w tym dziale. Jakby byla x2/x3 bys widzial takowy napis.

Dalej koles. Kiedy ty zrozumiesz ze mam cie w ignorowanych i mam wyebane co piszesz i gdzie piszesz - jestes to badz na tym forum ale tlumaczylem ci i na PW i nie tylko ze masz przestac do mnie pisac, nie istniejesz. Widze cie tylko jak mnie zaczepisz przez cytowanie itd. Zrozum ze nie istniejesz dla mnie - jestes taki nierozgarniety ze trzeba ci to powtarzac kilka razy w tygodniu? PW masz zablokowane teraz (nie napiszesz juz do mnie) to w dziale typy na zywo zaczepiasz... interesuj sie soba nie mna powtarzam poraz n-ty a jak szukasz kolegi to zle trafiles. Nastepnym razem obiecuje ze pogadam z adminami - nie pisz do mnie dwulicowcu... Nie istniejesz dla mnie. Zajmij sie soba.
WIECEJ NIE ODPISZE I NIE BEDE CIE ODBLOKOWYWAL ZNOW ZEBY ODCZYTAC TWOJ SYF. NIE WIDZE TWOICH POSTÓW. 
NARA
Sie wysililes tym poematem. Nie komentuje tego co napisałeś. Szkoda strzepic jezyk. Jeśli uważasz że to zaczepka to cos z toba nie tak. Pisz do admina. Mogę cytować kogo zechce . Ciebie również.  Chciałbyś być taki ogarnięty jak ja. Mieć to co ja.....
 
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Trochę zapomniałem o meczu ale to lepiej bo kursy wyższe
AHL
Toronto Marlies - Charlotte Checkers
over 5.5
@2.10


 https://www.youtube.com/watch?v=2bfs63Qpdjs 
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Trnava + Senica 7.00
Buki chyba nie wiedzą że obie ekipy walczą o baraże do LE. Senica trochę pewniejsza bo gra ze spadkowiczem.
Senica 2.40
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 08:07 przez adik1992

7 miejsce czyli najlepsze w spadkowej daje PO o Lige Europy. Przynajmniej tak było rok temu. 

chyba to zmienili, bo w tabelach byłaby informacja o tym. poza tym też dziwnie, że kluby z grupy spadkowej grałyby o awans do play-off LE, gdzie z grupy mistrzowskiej 5 drużyn już takie kwalifikacje otrzyma. Za dużo miejsc jak na Słowację wg mnie
 
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dlatego napisałem że tak było rok temu. Może tym się kierował psychol. Nie śledzę tej ligi ho na 100% nie wiem.

A z innej beczki. Wie ktoś dlaczego Olympiakos przegrał dwa mecze z Panathinaikosem walkowerami. Chodzi mi o koszykówkę. Jakas kara związkową? 
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 09:01 przez adik1992Dlatego napisałem że tak było rok temu. Może tym się kierował psychol. Nie śledzę tej ligi ho na 100% nie wiem.

A z innej beczki. Wie ktoś dlaczego Olympiakos przegrał dwa mecze z Panathinaikosem walkowerami. Chodzi mi o koszykówkę. Jakas kara związkową? 
Opisane jest w dziale koszykówki.  Odmówili gry 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom