>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Gozina-12:00



SAIF SC - TEAM BJMC over 2,5 1.90

SAIF SC - TEAM BJMC -1  1.40

SAIF SC - TEAM BJMC -1,5 1  1.60

SAIF SC - TEAM BJMC gol 1 połowa tak 1.30

SAIF SC - TEAM BJMC over 1,5 1.30
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Na Verdasco w meczu z Edmundem w pewnym momencie był kurs kolo 20 hiszpan wygral to spotkanie dzisiaj z Thiemem podobnie w pewnym momencie kurs bylo kolo 14~17 hiszpan sobie wzial meczyk. Spotkanie Thiema z Verdasco bylo po prostu ustawione  widac to po koncowce spotkania. Jak ktos nie wierzy w ustawki czy nie wierza ze zawodnicy odpuszczaja w duzych turniejach tez z jakis blizej nie wyjasnionych powodow
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Kyrgios już po 2 gemie pyskówka i obrażony...  co to jest za typ jemu to ktoś powinien morde obić.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 16 maja 2019 11:36 przez tomcioomen666
Gozina-12:00



SAIF SC - TEAM BJMC over 2,5 1.90

SAIF SC - TEAM BJMC -1  1.40

SAIF SC - TEAM BJMC -1,5 1  1.60

SAIF SC - TEAM BJMC gol 1 połowa tak 1.30

SAIF SC - TEAM BJMC over 1,5 1.30


3-0  ✅

połowa 2-0  ✅

UDANA PIŁKA wreście dobrze zaczać dzień 

Wczoraj dobrze zakończyłem Ruscy 1 tercja 2,5 over i indywidualnie i Chinki dały pięknie zarobić
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 16 maja 2019 12:59 przez mrbrightside
Na Verdasco w meczu z Edmundem w pewnym momencie był kurs kolo 20 hiszpan wygral to spotkanie dzisiaj z Thiemem podobnie w pewnym momencie kurs bylo kolo 14~17 hiszpan sobie wzial meczyk. Spotkanie Thiema z Verdasco bylo po prostu ustawione  widac to po koncowce spotkania. Jak ktos nie wierzy w ustawki czy nie wierza ze zawodnicy odpuszczaja w duzych turniejach tez z jakis blizej nie wyjasnionych powodow


I wygra też a w deblu odpuści wiec debel z jego udziałem na bank wtopi tak sądze ,sam pograłem singla VARDASCO a z thiemam ładnie grał nawet był breyk ,potem Thiem go przełamał i wtopił

Nie którzy się już szykują do rolanda to odpuszczają sobie 

Pozdrawiam

Ale i w Rolandzie na 1 runde nie ma co grać Faworytów jakiś nabank odpuści ,żeby buki nie przegrały jak nie w 1 rundzie to w kolejnych ,ktoś odleci



Marach[/Pawicz kurs w fortunie 1.31 pograłem spokojnie ,ale kilka debli mam pograne i ten debel też kilka kuponów
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


SHEIKH RUSSEL KC - BROTHERS UNION 1  1.50

SHEIKH RUSSEL KC - BROTHERS UNION over 1,5 1.40

ACASSUSO (RES) - TRISTAN SUAREZ (RES) 1  1.90
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Mloda Radwanska tez pieknego itfowego wala zrobila. Na przeciwniczke bylo juz ponad 30 kurs:) i Ula pieknie oddaje ale oni tam hajs koszą hulaj dusza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom