Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Mylny opis na bloki

8 maja 2019 11:17
1
szerokabrama
szerokabrama
Sty 2018 2 3

Często spotykam się, z pytaniem o grę blokami i znajduję bardzo często odpowiedzi, 3z5,=A 6z7,=B 2z3=C itp. Tymczasem jest to zwykły zakład systemowy z jednym lub większą ilością błędów. I w takiej sytuacji nie ma nic wspólnego z blokami. Zrozumiałe. Zamknięte. 

Dalej załóżmy, że gram przykładowe bloki:

Blok nr 1 Drużyna A=1x, Drużyna B=2, Drużyna C=1, 

Blok nr 2 Drużyna D=1x, Drużyna E=x2, Drużyna F=1x, 

Blok nr 3 Drużyna A=2 Drużyna G=2, Drużyna H=1x, 

Kombinacja na bloki. W tym przypadku 2z3. I tu Zonk! Blok nr 1 i 3 nie zostaną przyjęte do gry, ponieważ jest tam to samo zdarzenie "A" tylko grane na inny wynik. Tak więc blokami można grać wyłącznie zdarzenia nie powtarzające się w kombinacji. 

Dawno temu, kiedy funkcjonowały jeszcze kupony papierowe. Można było grać na bloki bez tego zonka. Kupon dało się tak rozpisać, że Blok nr 1 łączyło się z blokiem nr 2 oraz blok nr 2 z blokiem nr 3. I wszystko to znajdowało się na JEDNYM kuponie.

Czy nie zastanawia Was, dlaczego obecnie nie nie istnieje żaden elektroniczny kupon, na którym można grać blokami w sposób jaki opisałem wyżej? 

0 247
Moderatorzy
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.