>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NEOSURF

waska 131

waska

Użytkownik


Witam ta opcja płatnosci działa w podobie do paysafecard jednak ciężko ja dostac w kioskach czy sklepach ... strona internetowa pokazuje niby gdzie mozna kupic kody ale sprzedawcy na miejscu nie oferuja tego u siebie takze moze ktos wie gdzie na sto procent mozna dostac te kody ????????????????
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik


Do kupienia online są tutaj: https://www.neosklep24.pl/



Zasadniczo kody są natychmiastowo na mailu, natomiast chwilowo się wstrzymuje z korzystania z tej strony, nie otrzymałem kodów za dwa vouchery kupione wczoraj po 23ciej. Napisałem maila (nie mają żadnej innej drogi kontaktu) do ich supportu, czekam na wyjaśnienie.



PS juz OK, przeprosili i kody przysłali po zgłoszeniu po kilku godzinach
 
C 186

casuals

Użytkownik
Pochwaliłem i teraz ja nie dostałem kodu którego kupiłem o 8 rano dzisiaj. Zgłosiłem na ich emaila ale jeszcze cisza 
 
F 0

figur84

Użytkownik
Zakupiłem dwa vouchery za 500zl  21 września i niestety nie otrzymałem kuponów. 
Napisałem już dwa maile ale bez odpowiedzi..
Poczekam do jutra i niestety trzeba liczyć się że strata oraz zawiadomieniem na policję.. 
 
P 0

Pawelson2023

Użytkownik
Odrazam z korzystania neosurf ponieważ wiele stron przestało współpracować z neosurf.com
Doładowałem se konto na neosurf ale nie mogę wykorzystać pieniedzy.I co gorsze zleciłem 2 wypłaty 200zl I 30zl zlecenie wypłaty 05.01.2023 i 30 zł długo walczyłem by mi zwrócili pieniądze na konto. A posiadam konto premium zweryfikowane i mimo wielu zapytań ile się czeka na wyplate to cisza zero odp.
 
Do góry Bottom