>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2019 kobiet

Status
Zamknięty.
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Korea Pld - Tajlandia / Korea +hc 1.5 set @ 1.75 Fortuna


Wczoraj Koreanki rozprawiły się z Belgijkami w 3 setach co było niespodzianka , Tajki natomiast przegrały  0:3 z Chinkami tocząc wyrównany bój w dwóch pierwszych partiach ale w 3 secie zgasły całkiem i dały się rozbić ( 25:9).
Dzisiaj może być roznie ja spróbuje bezpieczniejsza wersje z +hc na Koreę , mysle ze stać je na ugranie dwóch setów.Myslalem o overze punktowym +179.5 ale trochę niski kurs @ 1.67 a wcale gwarancji nie ma przy 4 setach dlatego zaryzykuje to co zagrałem.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
cytat z dnia 29 maja 2019 07:00 przez kamasutra10Korea Pld - Tajlandia / Korea +hc 1.5 set @ 1.75 Fortuna


Wczoraj Koreanki rozprawiły się z Belgijkami w 3 setach co było niespodzianka , Tajki natomiast przegrały  0:3 z Chinkami tocząc wyrównany bój w dwóch pierwszych partiach ale w 3 secie zgasły całkiem i dały się rozbić ( 25:9).
Dzisiaj może być roznie ja spróbuje bezpieczniejsza wersje z +hc na Koreę , mysle ze stać je na ugranie dwóch setów.Myslalem o overze punktowym +179.5 ale trochę niski kurs @ 1.67 a wcale gwarancji nie ma przy 4 setach dlatego zaryzykuje to co zagrałem.
u Tajek nie grały wczoraj najlepsze siatkarki. Trener z góry załozył, że nie mają szans z gospodyniami i woli powalczyć w pozostałych meczach- mówili o tym polscy komentatorzy w PS
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Tak było..., ale ogrywając pewnie Belgijki udowodniły Koreanki ze są w stanie powalczyć , z reszta nie tylko tym meczem..W żeńskiej siatce podobnie jak tenisie dużo więcej nieoczekiwanych rozstrzygnięć . Mysle ze to będzie wyrównany mecz 
 
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Z tego co wyczytałem to Chinki jutro w najmocniejszym składzie z Zhu Ting, skład podobny jak przed tygodniem. Japonki również podobny do tego sprzed tygodnia. Włochy z Syllą, Egonu, Chirichella, Danesi i De Gennaro więc najlepsza paka
 
fiszu1 46

fiszu1

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 23:59 przez barti2000Z tego co wyczytałem to Chinki jutro w najmocniejszym składzie z Zhu Ting, skład podobny jak przed tygodniem. Japonki również podobny do tego sprzed tygodnia. Włochy z Syllą, Egonu, Chirichella, Danesi i De Gennaro więc najlepsza paka
dzieki wielkie
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Belgia  - Rosja   1  @  2.59  Fortuna

Nie  widzę  powodu  dla  którego  Belgijki  nie  mogłyby  powalczyć  o  wygraną. Grają  u  siebie ,  są  nieprzewidywalne  to  fakt  ale  słabe  mecze  przeplatają  dużo  lepszymi. Własna  hala  i  kibice  to  na  pewno  jakiś  dodatkowy  atut. Na  6  rozegranych  spotkań  wygrały  3 ,  Rosjanki  natomiast  tragedia. Jedna  wygrana  w  pięciu  potyczkach  to  straszna  wtopa. Zaledwie  5  setów  ugranych  na  18  możliwych  świadczy  o na  prawdę  słabej  dyspozycji. Nie  zagłębiałem  się  za  bardzo w  składy  jednych  i  drugich  i  ewentualne  zmiany  w  stosunku  do  poprzedniej  kolejki  ale  nie sądzę  by  jakiekolwiek  roszady  mogły  wpłynąć  nad  wyraz  korzystnie  na  postawę  Rosjanek. Przy  tym  kursie  warto  spróbować.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Serbia - Polska powyżej 181,5 1,84

Serbki tylko 1 tydzień rozegrały w swoim najmocniejszym składzie a już do drugiego przystąpiły osłabione i od razu widać było rezultaty. Co nie zmienia faktu, że są tam nadal zawodniczki świetne i potrafiły zagrać jak równy z równym z Włoszkami, które rozegrały tamten turniej w swoich mocnym składzie.
Jeśli chodzi o Polki to póki co prezentują bardzo równą stabilną formę.
Liczę dziś na bardzo wyrównane spotkanie z minimum 4 setami i pokrytym overem.

Chiny - Japonia 3:0 1,74    3:0

Chinki grają przede wszystkich ze swoją najlepszą siatkarką Zhu i to już daje im komfort i spokój. Japonki nadal rozgrywają w nie najmocniejszym zestawieniu, jeśli Chinki podejdą w pełni skoncentrowane do tego spotkania to powinny sobie dość łatwo poradzić z Japonkami.

 
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Serbia  - Polska  / Smarzek najl. punktująca i  Polska win  @  2.15 Forbet

Kolega ubiegł  mnie  w  typie  na  over  więc spróbuję  tak. Mecz  na  pewno  będzie  wyrównany  i  nie sądzę  by  któraś z  ekip  wygrała  go  3:0. Polki  z racji poprzednich  występów  są  faworytkami w  tym starciu  choć  nie  znaczy  to że  są  pewniakiem  do wygranej. Patrząc  na  siłę  ofensywną  obu  ekip  Malwina  wysuwa  się  na  postać  numer  jeden  o  ile będzie  nadal  dobrze  obsługiwana  przez  koleżanki. Forma jest, sił  też  nie  brakuje  myślę  że  nadal  będzie  mocno  punktować.Jeśli  wygramy  to  spotkanie w  co  wierzę to  w  niej  upatruję  najlepiej  punktującą  w  meczu.
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Japonia +hc  11.5 - Włochy  @ 1.81 Fortuna

Włoszki podejmują Japonki i o ile są faworytkami do wygranej , o tyle nie musza pokryć tego hc punktowego. Japonki wczoraj uległy mocnym Chinkom  0:3 ale zmieściły się w 11 pkt różnicy. Liczę na to ze przeciwko Włoszkom ugrają chociażby seta , a to będzie pomocne w realizacji tego zakładu. Mysle ze powalczą w tym meczu bo rywalki tez grywają w kratkę. 
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
Wczoraj belgijski zgodnie z planem i dziś grają z półkami. Nie zdziwie się jak znowu wygrają. Są mocne u siebie. Myślę że over pkt w ciemno. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 18

loki-loki

Użytkownik
Witam  dzisiaj gram na wygraną Belgijek . Wczoraj patrząc na mecz Polek uważam że gospodynie turnieju mają duże szanse na zwycięstwo nasze zawodniczki jak popadna w dołek tracą dużo pkt pod rząd co wczoraj było widoczne zwłaszcza w 1szym secie uważam że w rym momencie przegrały ten mecz. Dzisiaj będzie podobnie Belgijki z każdym meczem punktuja . Co myślicie o meczu Tajek z Dominikana? Chce zagrac na tajki dajcie opinie
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie rozumiem kursu 3.20 na Rosjanki z Serbkami..  Rosjanki z Belgijkami złe nie grały nie było jednostronnego meczu.. a Serbki wygrały mecz na luzie z Polkami gdzie grała tylko smarzek także to nie jest żadny powód żeby dać taki kurs. Uważam ze dziś Rosja na przełamanie i do tego Belgijki 
 
O 21

outlawz123

Użytkownik
Polki grają z Chinkami, kurs na wygranie przynajmniej jednego seta można złapać po ok 2 kurs, jak to jest skośne takie dobre czy nasze juniorkami będa grać? kursy naprawde jak by grał mistrz świata z amatorami kompletnymi, a tak chyba nie jest:)
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
cytat z dnia 10 czerwca 2019 23:20 przez ratek3Jakieś propozycje do meczu Serbia - Tajlandia? Kusi kurs na Serbię. Proszę o opinie. Pozdrawiam 
Serbia w jeszcze bardziej osłabionym składzie niż ostatnio bo nie ma nawet m.in Busy czy Bjelicy.

 

TEHNIČARI: ALEKSANDRA ĆIROVIĆ (ALBA BLAŽ, RUMUNIJA) I MILA ĐORĐEVIĆ (CRVENA ZVEZDA).

KOREKTOR: MILICA KUBURA (PARTIZAN).

LIBERA: MARIJA POPOVIĆ (UNIVERZITET IST TENESI, SAD) I ALEKSANDRA TADIĆ (TENT, OBRENOVAC).

BLOKERI: MAJA ALEKSIĆ (ALBA BLAŽ, RUMUNIJA), MAJA SAVIĆ (ŽELEZNIČAR, LAJKOVAC) I JOVANA KOCIĆ (VIZURA).

PRIMAČI: SARA LOZO (ŽETISU, KAZAHSTAN), KATARINA LAZOVIĆ (VIZURA), KATARINA JOVIĆ (VOLERO LE KANE, FRANCUSKA) I ANA PEJIČIĆ (VIZURA)

Trenera Terzicia nawet nie ma wiec chyba lekko potraktowali ten turniej. Tajki raczej jeżdżą jedną paczką i grać potrafią więc według mnie słusznie są faworytkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom