>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

35. kolejka LOTTO Ekstraklasy (10.05-12.05.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


1.95 na x2 Jagiellonii to dla mnie mega value. 



Po wygranej z Pogonią, Jagiellonia z dużymi szansami na zajęcie 4 miejsca. Różnica między tymi dwiema drużynami nie jest tak duża jak wskazują na to kursy. W o ecnej sytuacji gdzie zapewne Jagiellonii 5 pu ktow trzech meczach da puchary... Nie wierzę żeby odpuścili. Jeśli zagrają na 100%  bez problemowo są w stanie ugrać minimum 1 punkt w Gliwicach. 
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik


Lech do końca sezonu bez Tiby. Możliwie najwiekieksze oslabienie Kolejorza. 



3 kolejki. Cracovia (w), Lechia (d), Piast (w). Proponuje małą progresję na porażkę Kolejorza. Zakończy się pewnie przy pierwszej okazji.



Cracovia już z Hiszpanami? Lech bez lidera,  pewnie inne braki kadrowe i bez raczej ambicji na puchary.



Obawiam się też, że bedzie wyscig o nie zajęcie 4 miejsca w tej lidze. Chociaż moze wspomniana Jagiellonia chcę?



 



 
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik


Arka - Zagłębie S.  1  @  1.67  Fortuna



Mimo tego  że  zajmuję  się  głównie  overami  postanowiłam  zagrać  tutaj  na gospodarzy  gdyż  jest to  mecz z  tych gdzie  trzeba  wygrać  za  wszelką  cenę by  ratować  Ekstraklasę  dla  siebie. Wiadomo  jak  wtedy  sie  gra. Cel  uświęca  środki  , a  zdegradowany  Sosnowiec  niekoniecznie  musi  zagrać  chodzonego  i  oddać  spotkanie  bez  walki. Dlatego  zagram  tuta j zwycięstwo Arki  w  dublu  z  meczem  podanym  niżej.



Piast - Jagiellonia  1  @  1.78 Fortuna



Czwarte  miejsce  o  które  walczy  Jagiellonia ,  a mistrzostwo  kraju  o  które walczy  Piast  bez  dwóch  zdań  przekonuje  mnie  do  zagrania  na  Gliwice. Gdy popatrzymy w  jakiej  formie piłkarskiej  i  psychicznej  są  Oni  po  wygranej w  Warszawie w  zasadzie nie  trzeba  niczego  innego  pisać. Dla mnie  faworytem  bez  dwóch  zdań  jest Piast.



Z  tych  dwóch  spotkań  wychodzi  przyjemne  AKO: 2.97



Powodzenia



 



 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


GKS Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok typ GKS Piast Gliwice kurs 1.76 Fortuna



Podałem mecz Piasta z Legia chodz wielu graczy ten mecz widziało zupełnie odwrotnie. Wpadł naprawdę przyzwoity kurs. Przejdźmy do niedzielnego spotkania tutaj Piast według bukmacherów jest faworytem i według mnie słusznie. Gliwiczanie już na dobre włączyli się walkę o Mistrzostwo Polski. Piast na swoim obiekcie ma kapitalny bilans zaledwie jedna porażka trzy remisy i trzynaście zwycięstw. Na dobrą sprawę Jagiellonia jak najbardziej mogła by sobie pozwolić jeszcze na porażkę. Aktualnie zajmuje czwarte miejsce z trzy punktową przewagą nad Jagiellonia która aktualnie jest na miejscu dającym Europejskie Puchary. Na pewno Jagiellonia będzie chciała wywiezc jakiekolwiek punkty z Gliwic, ale Piast na stratę punktową pozwolić sobie nie może. Legia gra teraz z Pogonią Szczecin na swoim stadionie Pogoń już praktycznie o nic nie walczy więc zdeterminowana Legia powinna ten mecz wygrać. Piast przez wiele ekspertów jest uważany za zespół, który na ten moment najlepiej funkcjonuje jako zespół. Zawodnicy także mówią, że w zespole panuje znakomita atmosfera. Wiadomo, że Piast zrobił już naprawdę wiele mamy Puchary w Gliwicach i to jest już spory sukces, ale zwycięstwo na Legia dało nam otwartą drogę do zdobycia tytułu. Według mnie Jagiellonia, która przegrała Puchar Polski co na pewno zostało trochę w pamięci. Jagiellonia gra teraz praktycznie bez odpoczynku Puchar Polski kilka dni i mecz ligowy. Teraz mieli około tygodnia czasu odpoczynku przed tym meczem, ale mimo wszystko. Ja tutaj idę w stronę gospodarzy ponieważ według mnie na ten moment są w znacznie lepszej formie od gości i walczą o Mistrza większej motywacji trudno sobie założyć. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Piast - Jagiellonia  - obie strzelą i over 2.5 - NIE, kurs 1.53 fortuna



Piast to rewelacja tego sezonu, są bardzo dobrze zorganizowani i trzymają dobry balans między formacją ofensywną i defensywną. Po pokonaniu Legii mogą realnie myśleć o mistrzostwie Polski, warunek? Regularne wygrywanie spotkań i liczenie na to, że jeden z rywali Legii urwie im punkty. W tym meczu nie spodziewam się fajerwerków czy overowego rezultatu. Piast przyzwyczaił już do spotkań, które wygrywa maksymalnie 1-0 / 2-0, proponowany typ nie wyklucza wyższej wygranej Piasta, bo jeśli Jaga nie strzeli, to może to być nawet 5:0. Jagiellonia to bardzo niewygodny rywal, ale w Gliwicach już nie takie drużyny się potykały. Według mnie Piast po raz kolejny potwierdzi swoją niesamowitą moc w meczach domowych i wygra bez straty bramki.
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik


Miedź Legnica- Górnik Zabrze



Typ: będzie +2,5 gola w meczu



Kurs: 1,78



Bukmacher: Fortuna



Na trzy kolejki przed końcem sezonu pewny spadku jest już na pewno Zagłębie Sosnowiec. Drużyna, która dołączy do Zagłębia nadal pozostaje zagadką. Nadal nie pewną sytuację ma między innymi Miedź Legnica i Górnik Zabrze. Od przedostatniego miejsca Miedź dzielą zaledwie 2 punkty a Górnik 5 punktów. Oba zespoły nie mogą sobie odpuścić żadnego meczu do końca sezonu. Dlatego też proponuję typ na over bramkowy. Tym bardziej, że zarówno Miedź jak i Górnik posiadają jedne z bardziej "dziurawych" defensyw w lidze. Górnik na na swoim koncie 52 stracone gole a Miedź aż 58. Zespół z Legnicy na własnym stadionie zazwyczaj nie ma problemu ze zdobywaniem bramek a Górnik jest teraz w zaskakująco dobrej formie. Myślę, że mobilizacji w tym spotkaniu nie zabraknie a co za tym idzie mam nadzieje, że zobaczymy w tym meczu sporo goli. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 4,5K

tofik015

Użytkownik


Wisla K. - Korona K. - poniżej 3,5 bramki, kurs 1,52 (fortuna) ✅



 



Oba zespoły pewne już utrzymania i za wiele motywacji nie będzie, szczególnie po stronie Korony. W ostatnich 3 meczach Korona strzeliła tylko jedną bramkę, tracąc przy tym 4. Po stronie Wisły bilans wygląda bardziej okazale bo  4-4, lecz i tak 3 ostatnie mecze mieściły się poniżej przedziału 3,5. W Wiśle wiele osłabień, szczególnie w obronie ale mimo tego wygrali dobrze się spisując z Górnikiem. Przedział poniżej 3,5 wydaje się bezpieczny w tym meczu, zwłaszcza przy ostatniej dyspozycji (ofensywy i defensywy) Korony i niewielkiej motywacji, dlatego też nie spodziewam się wielu goli



 
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik


Wisła Kraków  - Korona Kielce 



Wisła Kraków wygra 2,62 ✅✅✅ Fortuna 



 



Wisła osłabiona wszyscy o tym wiedzą.  Jednak skład,  zawodników których ma do dyspozycji trener Stolarczyk spisują się bardzo dobrze.  Przyjemnie ogląda się mecze Wisły.  Są szybkie z dużą ilością sytuacji bramkowych i goli.  W przerwie zimowej zawirowania w klubie część zawodników odeszła a mimo to Wisła się ogarnęła i po chwili słabszych wyników znowu wskoczyli na swój poziom.  Teraz podobnie.  Kolejne kontuzje a na boisku za bardzo tego nie widać.  Stolarczyk wykonuje kapitalna robotę w Wiśle. 



Korona się kończy.  Zanotowali spory zjazd formy od marca i mają problem żeby powrócić do tego co dało im taką solidną zaliczkę punktową że są spokojni o utrzymanie w lidze.  Korona ma problem ze zdobywaniem goli bilans 4-12 z ostatnich 8 spotkań katastrofalny. 



Na początku marca oba zespoły grały ze sobą i wtedy w Kielcach było 6-2 dla Krakowskiej Wisły.  



Na taki pogrom i grad goli nie liczę jednak jak dla mnie to Wisła w tym meczu jest faworytem.  Jest zespołem lepiej poukladanym,  grającym szybszą,  dokladniejsza i co najważniejsze skuteczniejszą piłkę.  Mecz na własnym stadionie kolejny atut Wisły bo przy pełnych trybunach to aż chce się grać.  
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik


 



GKS Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 



Piast @1,76 fortuna



 



Pięć meczów wygranych z rzędu, w tym komplet punktów w Gdańsku i Warszawie. Czy może być lepiej? Owszem. Jeśli Piast sięgnie w tym roku po tytuł Mistrza Polski, to na pewno będzie spora niespodzianka. Trener Fornalik fajnie ułożył zespół, a zwłaszcza w defensywie. Piast zaimponował mi w meczu z Zagłębiem gdzie przez 70 minut grali o jednego gracza mniej, a mimo to zdołali dowieźć wynik 1-0 do końca. 



W Gliwicach naprawdę zaczęli wierzyć, że mistrzostwo jest realne. 



Piast musi mieć na uwadze, że po ostatniej kolejce muszą mieć więcej punktów od rywali, gdyż w sezonie zasadniczym zajęli 3 miejsce za Legią i Lechią, więc dotychczasowy najlepszy bilans bramkowy im nie pomoże.



Do końca sezonu 3 kolejki i każdy rywal cięzki, każdy zespół wciąz ma o co grać, a to sprawia że z Jagiellonią, Pogonią i na końcu z Lechem nie będą łatwe.



Jeśli Piast dziś wygra, a Pogoń przegra z Legią, to Szczecinianie stracą już szanse na 4 miejsce i Piast może mieć nieco łatwiej. To samo dotyczy meczu z Lechem.



Stawiam, że Piast u siebie zgarnie komplet punktów z Jagiellonią i o mistrza będzie bił się do ostatniej kolejki.
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik


Wisła - Korona  /  Wisła  over 1.5  gola @ 1.90



Myślę  że  Krakowianie  pokryją  tę  linię  w domu.  Młody zespół  gra  ambitnie  i  mimo  braku  Boguskiego ( kartki) ,  Błaszczykowskiego  i Sadloka ( kontuzje)  sadzę  że  zdobędą  minimum  dwa  gole. Do  składu  wracają  Basha i P. Brożek  po  zabiegu  usunięcia  łąkotki   w  kadrze  brany  jest  także  pod  uwagę  Wasilewski  i  choć  nie  do  niego  należy  w  głównej  mierze  zdobywanie  goli  to  myślę  że  wpłynie  to  pozytywnie  na  ducha  zespołu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Dyscyplina : Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa

Godzina 18:00

Spotkanie : Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec

Typ :Arka i powyżej 2,5

Kurs : 1,90

Bukmacher : Fortuna



 



Dla Arki jest to bardzo ważny mecz o 3 punkty, mają tylko 1 punkt przewagi nad Śląskiem Wrocław czyli nad spadkiem. Przeciwnik rozłożony na łopatki, nie grają już o nic, zawodnicy hmm lekko mówiąc odpuścili... Ostatnie 2 spotkania to porażki 0:4 z Górnikiem Zabrze i 2:4 ze Śląskiem Wrocław gdzie mieli grać o 6 punktów a zakończyło się tragedią i 8 bramkami wpuszczonymi... Wtedy kiedy mieli pokazać swoją najlepszą grę zaprezentowali swoją najgorszą grę. Dużo się mówi, że piłkarze już od 2/3 kolejek myślą o odejściu, Ż. Udovicic nawet już przeszedł do Lechii Gdańsk.



Oba mecze między obiema drużynami były obfite w bramki, dziś liczę na podobny scenariusz lecz z innym zakończeniem bo do tej pory Arka nie wygrała z Zagłębiem - remis u siebie 2:2.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa (grupa spadkowa)

Godzina: 18:00

Spotkanie: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec

Typ: 1

Kurs: 1,50

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Kursy na wygraną Arki lecą w dół i nie ma się co dziwić, bo oni grają o utrzymanie się a Zagłębie już zdegradowane bez motywacji. Daleki wyjazd a piłkarze gości już raczej myślami przy tym gdzie będą grać w przyszłym sezonie, bo większość z nich po spadku opuści swój dotychczasowy zespół. Może goście nie oddają tego meczu na stojąco ale też w jakieś wielkie zaangażowanie nie chce mi się tutaj wierzyć. Jednym z pierwszych zawodników, którzy już wiedzą, że opuszczają zespół jest jeden z najlepszych graczy tego zespołu Udoviczić, który od przyszłego sezonu będzie grał w Lechii Gdańsk. Można o tym poczytać na oficjalnej stronie Zagłębia, link poniżej:

http://zaglebie.eu/aktualnosci/5848-zarko-dziekujemy

W dzisiejszym spotkaniu piłkarz ten nie zagra a oprócz niego w zespole gości nie zobaczymy w dzisiejszym meczu również Babiarza i Gressaka. W zespole Arki nie zagrają Siemaszko, Kolew i Łoś a pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego strzelca Jankowskiego. Ja myślę, że Arka jest zespołem silniejszym i tutaj bardzo zmotywowana powinna sobie poradzić z pierwszym spadkowiczem z Ekstraklasy. Przede wszystkim druga linia na papierze wygląda dużo mocniej niż u gości a do tego gra defensywna Zagłębia w ostatnich meczach to zgroza i tutaj bez większej motywacji u gości już lepiej nie powinno być pod tym względem.



✅ 2-0
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec



powyżej 27,5 fauli @ 1,75 Totolotek ✅



Koledzy wyżej dokładnie opisali jaka jest sytuacja przed tym spotkaniem obu drużyn. Gospodarze aby myśleć o utrzymanie muszą takie spotkania wygrywać ale wiadomo jak to jest jak się coś musi a rywal już w zasadzie gra tylko o honor. Większość zawodników Zagłębia zapewne zastanawia się gdzie zagrają w przyszłym sezonie, pewnie z 3-4 zostanie w Ekstraklasie, taki Udovicic już znalazł sobie nowy klub. Reszta aby zmienić klub powinna się pokazać z dobrej strony i nie przejść obok spotkania. Teraz grając już bez obciążenia bo spadek jest zaklepany wcale nie muszą być łatwym rywalem dla innych i Arka dzisiaj może nie mieć lekko, łatwo i przyjemnie. Zagram w tym spotkaniu na przewinienia, może się mylę, ale spodziewam się takiego "meczenia buły" przez gospodarzy, którym mecz nie będzie od początku się układał co tylko wprowadzi większą nerwowość w ich poczynania. Jak Arka szybko strzeli bramkę może być po meczu i zawodnicy spokojnie doczłapią do 90 minuty a jak długo będzie 0-0 to różnie może się te spotkanie potoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik


Kurs na Arkę nie do zaakceptowania.  W naszej lidze coś.ok 1,50 na takich cieniasow?? Szanujmy sie. 



Nie mówię że tego nie wygrają ale ja im nie ufam.  Czekam na oficjalne składy na mecz i wtedy może coś wybiorę.  



Nie jest też tak że gracze z Sosnowca nie grają o nic.  Oni indywidualnie będą walczyli o jak najlepszy występ żeby w przyszłym sezonie znowu grać w Ekstraklasie ale innym klubie.  Nie sądzę aby im pasowało granie w 1 lidze.  



Póki co bez typu. 
 
stanley-63 745,4K

stanley-63

Typer


Arka - Zagłębie S

- suma kartek / over 5.5 / 3.00 / ETOTO




Seba wspomniał wyżej o faulach w tym meczu , tu się zgadzam , nie liczę na air-play w tym meczu 

- sędzią jest pan Bartek Frankowski , ten pan pokazuje ich sporo 

- 23 mecze i 110 kartek co daje 4.78 kartki na mecz

walki i fauli nie powinno zabraknąć , a może i czerwień się pojawi kto wie , za czerwień też spory kurs 4.25

a pan Bartek już 7 czerwieni pokazał to kto wie ?
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Też się zgadzam z @stefan-siara że kurs na Arkę 1.5 to żenada. Przecież różnica między tymi dwiema drużynami wcale nie jest taka duża i ktoś spaść z tej ligi musi. Niby dlaczego nie właśnie Arka? Powiem więcej moim zdaniem ZS posiada lepsza drużynę niż Arka. Fakty są takie, że dla Arki jest to mecz o życie i brak wygranej tu może się okazać, że będzie drugi spadkowicz...nawet jeśli jeszcze nie oficjalnie to będą mieć duuuuzy problem. Tak czy siak 1.5 to zerowe value. 
 
wowdejv 83

wowdejv

Użytkownik


Wisła Kraków - Korona Kielce



Podwójna szansa 10 @ 1.50 Totolotek  ✅



Mecz o pietruszkę. Wisła okrojonym składem podejmować będzie Kielczan. Wbrew pozorom gospodarze radzą sobie całkiem przyzwoicie, czego nie można powiedzieć o gościach. Liczę na spotkanie bez większych kalkulacji i ostateczny pozytywny wynik dla Krakowskiej drużyny. Pamiętajmy, że ostatni mecz między tymi drużynami to 2:6 dla Wisły, więc ciężko prorokować zwycięstwo Kielczan. Atut własnego boiska i aktualna forma drużyn wskazuje na to, że 1.50 na podwójną szansę to typ warty zagrania :)
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Wisła Kraków - Korona Kielce



powyżej 2,5 goli, powyżej 9,5 rożnych @ 2,37 Fortuna ⛔



Spotkanie nie obarczone żadna stawką, co najwyżej gospodarze wygrywając zapewnią sobie 9 miejsce a to zawsze większe fundusze dla klubu a jak wiadomo każdy grosz dla Wisły jest ważny. W ostatnich spotkaniach Wisły sporo się działo, było dużo bramek, stałych fragmentów gry i dzisiaj liczę na podobny scenariusz. Ostatnio gospodarze przełamali serię spotkań bez zwycięstwa wygrywając w Zabrzu i dzisiaj powinni pójść za ciosem i wygrać kolejne spotkanie. Wybrałem sobie na to spotkanie zakład łączony z goli i rożnych. Wiślacy spokojnie są w stanie strzelić 2-3 bramki i zrobić over, goście też powinni chociaż raz trafić do siatki. Mecz powinien być otwarte z dużą ilością sytuacji podbramkowych i z rożnymi nie powinno być problemu.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik


Cracovia - Lech Poznań 1 @2.10 Fortuna 5/10  ✅



W Poznaniu bardziej myślą o przyszłym sezonie, żeby przebudować zespół i spokojnie ruszyć z walką o mistrzostwo a nie bawić się w wakacje, w eliminacje do LE, w których ich ogórki zleją. Zresztą na LE mają już tylko matematyczne szanse, więc wg mnie Lech już nie może doczekać się końca sezonu a te mecze to tylko przykry obowiązek. Cracovia walczy o awans do pucharów, u siebie grają bardzo dobrze a Lech nie wygrał w tym roku jeszcze w delegacji. Gospodarze bez problemów kadrowych, natomiast u goście zabraknie: Tiba (Pomocnik 33M/4G), Amaral (Napastnik 25M/8G), Rogne (Obrońca 23M/1G), Cywka (Pomocnik 9M/1G), Zhamaletdinov (Napastnik 7M/1G), a występ Gytkjaera (Napastnik 29M/12G) stoi pod znakiem zapytania. Pamiętajmy też, że obie drużyny łączą przyjacielskie relacje. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom