>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

36. kolejka Ligue 1 [10.05 - 12.05.2019]

Status
Zamknięty.
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik


St. Etinne - Montpellier  under 2.5 @  2.0  FORTUNA



Walczące  o  kwal. LM  St. Etinne  podejmuje  będące  jedną  pozycję  niżej  Montpellier  i  chcąc  liczyć  się  w  tej  walce  powinno pokonać  przeciwnika. Bezpośredni  rywal do  trzeciej  lokaty  Lyon  jedzie  do Marsylii  i  może  zgubić punkty. Tak  więc  ważne  będzie  wygrać , ale  patrząc  na  ostatnie  cztery  potyczki  między  tymi  drużynami  może  się  ten  pojedynek  skończyć  underowo. Tak  było  w  tych  przypadkach gdzie  raz  towarzysko  i  trzy  razy  w  lidze  obie  drużyny  nie  przekraczały  progu  jednego  gola. Tym  razem  daje  sobie  margines  błędu  i  zagram  poniżej 2.5  choć under 1.5  wygląda  smakowicie @ 3.95



 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Marsylia - Lyon typ Lyon kurs 2.18 forBET



Powiem tak patrząc na oba kluby to wydaję się, że będziemy spodziewać się wyrównanego spotkania. Według mnie na ten moment w lepszej formie jest zespół Lyonu i to właśnie oni mają szanse na grę w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Także o Ligę Mistrzów walczy zespół St. Etienne, która traci zaledwie jeden punkt do Lyonu. Marsylia najwyższe miejsce jakie może mieć to miejsce piąte. Z tego co mi się wydaję nie daję to żadnych Pucharów Europejskich. Lyon jedzie na bardzo trudny teren, ale jak widać mają o co walczyć i według mnie mogą odskoczyć w przypadku zwycięstwa drużynie z St.Etienne na kilku punktową przewagę ponieważ Etienne grają z Montpellier a w tym sezonie całkiem dobrze sobie poczynają. Patrząc na ostatnie mecze Lyonu to całkiem dobrze się spisują i widać, że zależy im na graniu w kolejnym sezonie w Lidze Mistrzów ponieważ w tym sezonie Ligi Mistrzów pokazali się z rewelacyjnej strony jak na ten zespół. Przechodząc do wyników ostatnich meczy obu ekip to Lyon zremisował z Lille, wygrał z Bordeaux oraz Angers. Jeśli chodzi o Marsylie to remis z Strasbourg, porażka z Nantes i zwycięstwo z Guingamp. Tak jak mówie goście mają o co walczyć i według mnie wygrają to spotkanie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Dyscyplina : Piłka nożna - Francja, Lique1

Godzina : 20:00

Spotkanie : Nimes - AS Monaco

Typ :Monaco i powyżej 2,5

Kurs : 2,72

Bukmacher : Fortuna



Jeszcze przed sezonem wydawało by się to nie możliwe, że Monaco może spaść z ligi a dziś jest to całkiem realny scenariusz... Na 3 kolejki przed końcem sezonu mają zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową...i muszą zrobić dziś wszystko aby wygrać i zgarnąć jakże ważne 3 punkty.



Ich przeciwnik - Nimes, beniaminek, który spisuje się świetnie... Zajmują 8 miejsce i są spokojni o byt w następnym sezonie.



Do mojego typu na zwycięstwo Monaco w meczu dodaję również, że padnie minimum 3 bramki. Zespół Nimes zajmuje w takiej tabeli uwaga.. 2 miejsce tuż za PSG - sa bardzo overową drużyną. Monaco jest w środku tabeli.



Oczywiście kto choć trochę interesuje się tym zespołem - Monaco, wie, że od samego początku mają problemy z kontuzjami. Przeważnie brakuje 7-10 graczy w każdym meczu, dziś jest ich zaledwie 6... Ale do tego są już przyzwyczajeni.



Myślę a raczej mam nadzieję, że Monaco w końcu wygra mecz, który jest dla nich bardzo ale to bardzo ważny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom