>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka Bundesligi (11.05 - 12.05.2019)

Status
Zamknięty.
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
 

RB Lipsk - Bayern

Typ 1: RB Lipsk lub remis / kurs 2.20

Typ 2: RB Lipsk DNB / kurs 3,20

Fortuna



W kadrze meczowej na RB Lipsk zabraknie jutro Manuela Neuera, Jamesa oraz Javiego Martineza. Występ Lewandowskiego pod wielkim znakiem zapytania.



Zdaję sobie sprawę że Bayern walczy o mistrza ale przecież z tego powodu RB Lipsk się przed nimi nie położy. Tym bardziej że w rundzie wiosennej znajduje się w wyśmienitej formie i z chęcią postara się utrzeć nosa zdecydowanemu faworytowi. Ten brak Lewandowskiego byłby straszną stratą. Myślę że jeśli nie będzie w pełni sił to nie wpuści go Kovac. Jednak tutaj jest spore prawdopodobieństwo że nie uda się wygrać więc wszystkie siły powinien szykować na mecz z Eintrachtem u siebie za tydzień. Choć nie wiem czy wcześniej czegoś Borussia nie odwali z Fortuną. Chciałbym przypomnieć że Borussia (s)traci mistrzostwo przez fatalne mecze z outsiderami tej ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Bayer - Schalke bts @1.54 lvbet ✅ ✅



Wiem, wiem, że do singla to straszna bieda ten kurs, ale pograć w jakimś dublu... Zacznijmy może od tego, że Bayer walczy o 4. miejsce, które daje prawo gry w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Żeby tak się stało, to trzeba wygrać dziś i w ostatniej kolejce oraz liczyć na potknięcie Eintrachtu, który chyba złapał lekką zadyszkę. 

Aptekarze w poprzedniej kolejce rozgromili Eintracht na własnym stadionie 6:1. 

Dlaczego idę w kierunku bts'a? Ostatnie pięć spotkań tymi zespołami, to trzy kończyły się golami z obu stron. Bayer na ostatnie pięć spotkań tracił gole w trzech meczach. Ogólnie mają dużo straconych bramek, bo 50. 

Schalke radzi sobie lepiej w meczach wyjazdowych. Na ostatnie pięć spotkań, tylko raz nie udało im się strzelić. 
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Dzisjesze derbowe spotkanie to okazja na złapanie dobrego kursu do dubelka lub tripla.  Frankfurt co prawda w ostatnich tygodniach poza formą, ale kto oglądał spotkanie w Londynie ten przyzna, że to Eintracht powinien grać w finale a te gwiazdeczki z Chelsea powinny zostać w domach. Naprawdę dawno nie widziałem tak dobrze grającej ekipy na Stamford Bridge. Dzisiaj spotkanie z Mainz a do tego walka o LM. Teraz skupiamy się tylko na lidze i jestem przekonany, że przeniosą dobrą grę z czwartku na dzień dzisiejszy. Jako że nie ufam nikomu w sporcie i bukmacherce i jestem przekonany, że mamy tam różne układy, szczególnie pod koniec sezonu w największych ligach europejskich, dlatego warto przypomnieć o spotkaniu z 2017 gdzie Eintracht wygrywając do przerwy 2:0 z Mainz odpuszcza całkowicie druga połowę i przegrywa 2:4 co dało utrzymanie drużynie z Moguncji. Pamiętam jak całe tutejsze forum grało to spotkanie i jaki smród był w 45 minucie.  Goście dzisiaj nie będą chcieli zrobić krzywdy. A co jest najwiekszym plusem tego typu to fakt, że straszna cisza o tym spotkaniu.



Frankfurt 1.6 efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom