>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. kolejka Premier League (12.05.2019)

Status
Zamknięty.
K 12

kurasss

Użytkownik


Brighton - City typ 2 wynik 0:3, city nie wypuści mistrzostwa i zleje gospodarzy.



Burnley - Arsenal typ 2 wynik 1:2 Arsenal jeszcze walczy choć Burnley się nie położy.



Palace - Boro typ 1 wynik 2:1 raczej gospodarze wygrają, goście też są w formie ale na wyjazdach trochę słabiej



Fulham - Newcastle typ x wynik 1:1 gospodarze już na luzie , goście również



Leicester - Chelsea typ 1 wynik 2:1 , goście jeszcze walczą ale gospodarze w formie



Liverpool - Wilki typ 1 wynik 2:1 gospodarze jeszcze się łudzą



United- Cardiff typ 1 wynik 2:0 może tak być chodź wszystko może się zdarzyć



South - Hudd typ 1 wynik 2:0 gospodarze po klęsce będą chcieli się odegrać na spadkowiczu



Totki - Everton typ 1 wynik 2:1 gospodarze walczą, Everton w gazie zobaczymy



Watford - West ham typ x  wynik 1:1 dobry mecz będzie
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Ogólnie bełkot ale jedna korekta: Arsenal już o nic nie walczy. Biorąc pod uwagę, że w Anglii liczą się gole to Tottenham musi przegrać a Arsenal wygrać tyle, że nie ma o czym gadać.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lordshoxy. 131

lordshoxy.

Użytkownik


No to mam taką opinię, że jest to mocno wyssane. Chelsea i Arsenal praktycznie sobie odpuszczą, a City zdecydowanie za łatwo. Mimo wszystko jest to mecz wyjazdowy, a City po ostatnich ich dwóch meczach które oglądałem tak nie imponuje. Brighton ma szansę odebrać im tytuł, moim zdaniem będą gryźć trawę, a wtedy kto wie. +1.5 na Brighton.
 
lordshoxy. 131

lordshoxy.

Użytkownik
cytat z dnia 8 maja 2019 18:41 przez bundesmajster
cytat z dnia 8 maja 2019 18:24 przez lordshoxy.


Brighton ma szansę odebrać im tytuł



Po co?



Ponieważ każdy zespół, który ma na to szanse nie odpuszcza, bez względu na wszystko. Jeśli myślisz, że dla Brighton to już koniec sezonu i się przed nimi rozłożą do gwałtu to bardzo się mylisz.
 
konkol24 4

konkol24

Użytkownik


Arsenal i Manchester United nie grają o pietruszkę, 5 zespół gra w Lidze  Europy od fazy grupowej. 
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
cytat z dnia 8 maja 2019 22:56 przez konkol24


Arsenal i Manchester United nie grają o pietruszkę, 5 zespół gra w Lidze  Europy od fazy grupowej. 



Arsenal to ma w głowie i nogach mecz w LE gdzie trener Emery jest ekspertem od tych rozgrywek gdy prowadził Sevilla i bedzie chciał wygrac te rozgrywki żeby zakwalifikować sie do przyszło rocznej edycji LM. A co do MU to oglądałem 2 ostatnie ich mecze i nawet złotówki na nich nie postawię i ten kurs na nich 1,25 wiem ze graja w Teatrze Marzeń ale jak już to bym celował w over 3,5 bo Cardiff też bedzie sie chciało pożegnać z Premiership jakoś godnie.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik


Obejrzałem sobie rewanże Ligi Mistrzów i jestem w totalnym szoku. Od dwóch lat w futbolu dzieją się rzeczy niemożliwe do ogarnięcia (Barca eliminuje PSG, Roma eliminuje Barce). W tym roku to już w ogóle mecze i rezultaty są jakieś niepojęte. Do czego zmierzam? Otóż wcale bym się nie zdziwił gdyby w najbliższa niedzielę doszło do eskalacji tego zjawiska. Nie wiem czy już znaleźliście tą informacje ale okazuje się że mistrza Anglii może wyłonić ... dodatkowy mecz! Jak miałoby się to stać? Brighton musiałby sprawić ogromną sensację i wygrać z Obywatelami 4:0, z kolei Liverpool musiałby zremisować 4:4 z Wolves. Wówczas oba zespoły mogłyby pochwalić się identyczną liczbą punktów (95), strzelonych goli oraz straconych bramek. Normalnie powinny być brane bezpośrednie mecze ale w Anglii gdy ma to bezpośredni wpływ na końcowy układ tabeli rozgrywa się bezpośredni mecz. Szalone. Totalna abstrakcja. Tylko czy ostatnie dni takie nie są?



Typy:

⚽Brighton - Man City

Brighton wygra (kurs: 16)

Dokładny wynik 4-0 (kurs: 175)



⚽Liverpool - Wolves

remis (kurs: 5.20)

Dokładny wynik 4-4 (kurs: 200)



Dubel z dokładnych wyników

kurs łączny: 35000.00

stawka: 2 zł

Ewentualna wygrana: 61600 zł

STS



Wyższe kursy są na LVBet ale ... nie da się takiego zakładu w ogóle postawić nawet za 2 zł. Chyba komuś strach zagląda w oczy. Na szczęście STS przyjął zakład za 2 zł ????



Inny typ. Myślę że już bardziej "realny" to mistrzostwo Liverpoolu. Czyżby los który tyle zabrał Jurgenowi tytułów (Klopp - wiecznie drugi, wiecznie przegrane finały) odda w tak fascynujący sposób to co zabrał? Możliwe że nawet ten szczęśliwy aczkolwiek okropny sweter Guardioli nie pomoże.



Typ: Mistrzostwo Liverpoolu

Kurs: 8

Fortuna
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik


Tottenham - Everton

Typ: Everton

Kurs: 3.45

Fortuna



Myślę że warto się pochylić nad Evertonem. Zerknąłem jak Tottenham sobie radził w fazie pucharowej LM w tym sezonie i wyniki przedstawiają się tak:

1/8 LM Tottenham - Dortmund 3-0

Mecz ligowy: Burnley - Tottenham 2-1⛔



1/8 LM Dortmund - Tottenham 0-1

Mecz ligowy: Southampton - Tottenham 2-1⛔



1/4 LM Tottenham - Man City 1-0

Mecz ligowy: Tottenham - Huddersfield 4-0✅



1/4 LM Man City - Tottenham 4-3

Mecz ligowy: Man City - Tottenham 1-0⛔



1/2 LM Tottenham - Ajax 0-1

Mecz ligowy: Bournemouth - Tottenham 1-0⛔



1/2 LM Ajax - Tottenham 2-3

Mecz ligowy: Tottenham - Everton ❔



Wąska kadra jednak w tym momencie daje o sobie znać. Mecze LM piłkarze rozgrywają na pełnej swojej możliwości i pełnym zaangazowaniu. Ciężko im po trzech dniach na tyle się zregenerować by wyjść na tym samym poziomie zaangażowania. Wiadomo że przeciwnicy grający z zespołami z Topu jeszcze bardziej się mobilizują więc tym trudniej jest ekipie Pochettino. Everton zagrał dobry sezon i mimo że już o nic nie walczy to myślę że podejdą do tego spotkania w pełni profesjonalnie.

Ewentualnie można próbować X2 (kurs: 1.73) lub 2 DNB (kurs: 2.32)
 
P 300

przemeks1234

Użytkownik
cytat z dnia 10 maja 2019 08:35 przez analyses


Tottenham - Everton

Typ: Everton

Kurs: 3.45

Fortuna



Myślę że warto się pochylić nad Evertonem. Zerknąłem jak Tottenham sobie radził w fazie pucharowej LM w tym sezonie i wyniki przedstawiają się tak:

1/8 LM Tottenham - Dortmund 3-0

Mecz ligowy: Burnley - Tottenham 2-1⛔



1/8 LM Dortmund - Tottenham 0-1

Mecz ligowy: Southampton - Tottenham 2-1⛔



1/4 LM Tottenham - Man City 1-0

Mecz ligowy: Tottenham - Huddersfield 4-0✅



1/4 LM Man City - Tottenham 4-3

Mecz ligowy: Man City - Tottenham 1-0⛔



1/2 LM Tottenham - Ajax 0-1

Mecz ligowy: Bournemouth - Tottenham 1-0⛔



1/2 LM Ajax - Tottenham 2-3

Mecz ligowy: Tottenham - Everton ❔



Wąska kadra jednak w tym momencie daje o sobie znać. Mecze LM piłkarze rozgrywają na pełnej swojej możliwości i pełnym zaangazowaniu. Ciężko im po trzech dniach na tyle się zregenerować by wyjść na tym samym poziomie zaangażowania. Wiadomo że przeciwnicy grający z zespołami z Topu jeszcze bardziej się mobilizują więc tym trudniej jest ekipie Pochettino. Everton zagrał dobry sezon i mimo że już o nic nie walczy to myślę że podejdą do tego spotkania w pełni profesjonalnie.

Ewentualnie można próbować X2 (kurs: 1.73) lub 2 DNB (kurs: 2.32)



Popieram typ. Ja złapałem czysta dwójkę jeszcze po 4,34. Na tą chwilę spadł prawie o złotówkę, a trzeba też pamiętać o tym że Son nie zagra
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
A jak to jest jeżeli Chelsea wygra LE to czy 5 drużyna w lidze nie zagra w eliminacjach do LM

Skoro wygrany ligi Europy ma ligę mistrzów z automatu. 
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
cytat z dnia 12 maja 2019 00:02 przez robyert84
A jak to jest jeżeli Chelsea wygra LE to czy 5 drużyna w lidze nie zagra w eliminacjach do LM

Skoro wygrany ligi Europy ma ligę mistrzów z automatu. 


Nie, wtedy to miejsce dostaje mistrz Austrii.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Napisałem analizy, ale dodając forum usunęło mi post, więc napiszę tylko jedną rzecz. Rożne City to jest pewniak do gry na dziś + Mane strzeli gola i Liverpool wygra. Sadio w tym roku 10 bramek w 8 meczach ligowych na Anfield, a dziś będzie odciążony od rozgrywania, bo ma wrócić Momo. City będzie atakowało i jeżeli szybko nie strzeli gola to powinno nabijać sporo rożnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom