BETFAN - opinie

April 30, 2019 11:19 a.m.
1
waldi1979
Administrator
Mar 2016 3,421 9,322

Wasze opinie na temat wszystkiego co dotyczy bukmachera BETFAN.

BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

⚽ ⚽ ⚽ Typy by Waldi1979 ⚽ ⚽ ⚽
Zapraszam na nasz profil FB

May 12, 2019 11:49 a.m.
2
jarcow
Jun 2006 300 18
Sporym atutem jest możliwość łączenia zakładów przedmeczowych z tymi na żywo, czego brakuje chociażby w Fortunie.

jarcow typuje

May 15, 2019 6:49 p.m.
3
[email protected]
Oct 2017 129 366
Czy tylko mi zalatuje to Totalbet 2.0 na pierwszy rzut oka? Jeśli się nie mylę to opinia znana.
May 15, 2019 11:58 p.m.
4
madangelo
Forum VIP
Aug 2008 2,500 2,180
Miałem ciekawą sytuacje z tym bukiem i mogę powiedzieć że odczucia mam pozytywne.
Przeglądając strone zwróciłem uwagę że mają bardzo szeroką ofertę w dziale Rozrywka - Transfery, Pogoda, Polityka, Show Biznes i wiele więcej. Być może to dlatego że dopiero ruszją i z takim zapałem wystawiają ofertę, w każdym bądź razie na pewno pod tym względem wypadają lepiej od innych.
Moją uwagę przykuły zakłady na cenę paliwa w nadchdzącym tygodniu. Jako że sam sporo taknuje (nie tylko w auto) i interesują sie bieżącą sytuacją na rynkach uznałem że troche źle oszacowali swoje prognozy i kursy co do ceny. W skrócie cena baryłki nieco spadła a podwyżki na stacjach wyhamowały, nawet można było sie spodziewać minimalnych obniżek. Zagrałem też najpewniejszą dla mnie linie na ON i zakład na cene Poniżej 5.21zł. Dorzuciłem zdarzenia z piłki po niskich kursach aby załapać się na promocję z brakiem podatku. Po moich dwóch zakładach oferta została zdjęta, zapewne zauważyli słabo oszacowane linie. Po kilku godzinach i zakończeniu spotkań z piłki (które siadły), wszedlem w historię zakładów i zauważyłem że mój typ odnosnie ceny został zmieniony z Poniżej 5.21 na Poniżej 5.20 ?! 
Napisałem od razu na live czacie że zagrałem inny zakład a takie zmienianie tresci po fakcie jest nie fair, jest to po prostu oszukiwanie graczy. Po kilku chwilach i kontakcie z pana z czata z działem bukmacherskim zostałem przeproszony za ten incydent a moje zakłady powróciły do pierwotnej tresci Poniżej 5.21. Nie było to zbyt fajny indydent z tą zmianą ale trzeba oddać bukmacherowi że zachował sie własciwie, tym bardziej że nie miałem żadnego screena na podparcie mojej tezy. Mogli przecież isć w zaparte i zacząć powoływać sie na jakies punkty z regulaminu gdzie to zawsze racja bedzie po stronie buka. Także wszystko w porządku.
Zakład wszedł bez problemu, srednia cena ON wyszła 5.17zł, rozliczony błyskawicznie. Ogólnie jak na Polskie warunki to wszystko wygląda oki. 

May 16, 2019 midnight przez madangelo

JEDZIEM TAM!

May 16, 2019 4:18 p.m.
5
spiderman1984
Mar 2016 140 419
Spoko buk. 
Też zwróciłem uwagę na te wydarzenia z oferty Rozrywka.
W poniedziałek pojawiło się fajne zdarzenie (albo wczesniej, nie wiem dokładnie):  Czy film Sekielskiego " Tylko nie mów nikomu"  osiągnie min. 16,5 mln odtworzeń na Youtubie do końca maja?  
Wchodzę na Youtube i co widzę? Po 2 dniach ma już 9 mln :)   A kurs na powyżej 16,5 do końca maja to  1,90 . Więc myślę , coś tu nie gra.
Postanowiłem zagrac , ale dodałem jeszcze wygraną Gimpera w TzG po 1,80 . Puściłem kupon za 300zl i ...nie zaakceptowali ,a kurs na over spadł od razu na 1,70. Więc puściłem drugi raz i tym razem  czekałem na akceptacje prawie 2 minuty !!!!  Na szczęscie  kupon przyjęli , ale ... ze stawką 200zł.
We wtorek nie było już tego zdarzenia.
Dziś film ma juz  17 mln odtworzeń i zdarzenie na kuponie zaliczone na zielono, więc został tylko Gimper, a już myślałem, że trzeba będzie czekać do 31 maja, żeby kupon rozliczyli.
Podsumowując, nowy buk, jeszcze się uczy , ale na + bogata oferta sportowa jak i ta nie związana z tym tematem , stronka bardzo czytelna i łatwa w nawigacji. Myślę, że zostanę tam dopóki będzie możliwość grania bez podatku przy AKO 2,00 .
May 19, 2019 4:51 p.m.
6
gram_dla_beki
Oct 2012 7 2
Szkoda na nich czasu, chyba że ktoś lubi bawić się i czekać na ręczne weryfikacje począwszy od 2 swojego zakładu. Bez różnicy czy pre czy live, ten sam schemat.
yesterday 12:41 a.m.
7
egreg
Oct 2011 201 225
Faktycznie, prawdziwy cudak , ewenement na skalę światową (" Kupon w trakcie weryfikacji") i tak czekasz i czekasz. (przedmeczowe)
Po czym: "kupon nie został zaakceptowany" i następuje duża zmiana kursów. 
Widział ktoś coś podobnego u jakiegoś innego buka ?
yesterday 12:45 a.m. przez egreg
yesterday 9:21 a.m.
8
madangelo
Forum VIP
Aug 2008 2,500 2,180
cytat z dnia 23 maja 2019 00:41 przez egreg

Faktycznie, prawdziwy cudak , ewenement na skalę światową (" Kupon w trakcie weryfikacji") i tak czekasz i czekasz. (przedmeczowe)
Po czym: "kupon nie został zaakceptowany" i następuje duża zmiana kursów. 
Widział ktoś coś podobnego u jakiegoś innego buka ?

W fortunie to standard, w totalbet podobnie robią, w lvbet też sa zawiechy i zmiany kursów choć akurat tutaj widzimy za ile możemy zagrać bez problemu.

Jak ktoś chce zagrać za więcej niz mu ustalono limit na dany kurs i wydarzenie to procedura odrzucenia kuponu i zmiany kursów to norma u bukmacherów.

JEDZIEM TAM!

Twoja odpowiedź
7 921
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.