>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka Premier League (3.05 - 6.05.2019)

Status
Zamknięty.
E 6

eeee

Użytkownik


Arsenal - Brighton 1



Rozwine, arsenal mimo piachu w ostatnich meczach jest w stanie spokojnie wykręcić 5iątke brighton, ktore w takiej dyspoozycji nie zasługuje nawet na grę w championship. Kurs 1,3 jest dobra okazja do zarobienia, smialo wchodze 200pln.



Man City - Leicester 1



City zmierzają po zwycięstwo w lidze. Choć Pep odpadł z ligi to jest na tyle profesjonalnym menagerem, ze nie pozwoli, aby tytuł powędrowal do Liverpoolu(a szkkoda bo jestem ich fanem i czekam na mistrza hohoho) aspekty sportowe w tym meczu ma city. Lisy ostatnio mają zwyżkową formę, ale jednak przewiduje wygraną City. Kurs ~1.14 można dać do ako na podbicie.
 
K 12

kurasss

Użytkownik


Everton - Burnley mój typ 1 dok. Wynik 2:1



Everton zaczął lepiej grać na koniec sezonu niestety, Burnley w końcu przegra, ich celem było utrzymanie w lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


1.3x0.88=1,14, nie wiem czy to taki super bet nawet do "grubrego grania za 200zł". Typu nie neguję, bo sam dodam Arsenal do jakiegoś kuponik, ale granie tego na singlu nie ma sensu. 
 
wowdejv 83

wowdejv

Użytkownik


Everton - Burnley



 



Liczba goli 1.5+ @ 1.28 Fortuna ✅



 



Końcówka sezonu w Premier League. Burnley pewne utrzymania, Everton na stabilnym miejscu w tabeli. Z tego powodu nie spodziewam się dziś natężonej gry obronnej z obydwu stron i liczę na sporo bramek. Na ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi dwoma ekipami tylko 1 zakończył się bez strzelonych choćby 2 bramek. Everton wyraźnie odpalił na koniec sezonu i zdecydowanie są w stanie strzelić dziś co najmniej 2 bramki gościom (5 bramek w ostatnich 2 domowych spotkaniach i to nie byle komu tylko Man Utd i Arsenalowi). Pamiętajmy też o gościach, którzy w ostatnich 5 meczach wpakowali 9 bramek (5 wyjazdowych). Przewiduję wynik wokół 3:0 / 3:1, także agresywniejsi typerzy mogą szukać lepszego kursu za 2.5+ (około 1.88).



 



 
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik


Newcastle - Liverpool



Od paru dni mam jakieś dziwne przeczucie, że The Reds stracą punkty w starciu ze Srokami. Zacięta walka o mistrzostwo, punkt straty do City i zaledwie dwie kolejki do końca, gdzie imo to właśnie City ma lepszy terminarz. Do tego rewanż u siebie z Barceloną za kilka dni. Podopieczni Kloppa zawalili sprawę remisami w okresie od końca stycznia do początku marca i dali się dogonić, choćby jedno wygranie z tych czterech zremisowanych i byliby przed City. Ostatni cały mecz Newcastle widziałem wprawdzie miesiąc temu, gdzie marnowali przeciwko Crystal Palace i ich pokarało. Wyniki umiarkowane, Benitez mówi, że nie zamierza pomagać swojej byłej drużynie. 1,37 na wyjeździe, w PL, to kurs nie do gry. Oczywiście "Liverpool musi" itd. ale jutro moim zdaniem potopią.



1X @ 3,35 Uni 2:3 - szansa była, dobry mecz ale jednak The Reds górą



 



Wolves - Fulham



Przy sobocie w oko wpadło mi jeszcze to spotkanie. Dwóch beniaminków, którzy są w zupełnie odmiennych nastrojach. Wilki świetny sezon i szansa na utrzymanie wysokiego 7 miejsca. Na przeciwnym biegunie Fulham, które pewne spadku wygrało trzy ostatnie spotkania. Wilki fajnie się ogląda, w ostatnim czasie wygrali z United czy Arsenalem. W tym meczu widzę BTSa, over też wygląda ok, kursy prawie te same. Fulham najgorsza defensywa w lidze, ale jest Babel czy Mitrovic z przodu. Naprzeciw choćby Jota czy Jimenez.



BTS @ 1,79 Uni 1:0
 
wowdejv 83

wowdejv

Użytkownik
cytat z dnia 3 maja 2019 22:30 przez cinas89


panowie mam takie pytanie czy cardiff ma jeszcze szanse na utrzymanie ?



Wygląda  na to, że jeśli Brighton przegra swoje 2 mecze (a to możliwe - Arsenal + Man City) a Cardiff wygra swoje spotkania (Crystal Palace i Man Utd) to sie utrzymają. Z Palace grają u siebie, więc wygrana jest realna a Man Utd obecnie to na spince i biorąc pod uwagę emocje związane z ostatnią kolejką, także nie wydają się niemożliwi do ogrania ;)



Podsumowując szanse niewielkie, ale są :)
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Ciężko cos rozkminic na ta sobotę dużo ekip o nic nie gra i nie wiadomo u kogo będzie motywacja u kogo nie ale ja bym zagrał :



West Ham -Southampton ⛔



Obie strzela 1.50 



W meczach Southampton często pada dużo bramek i zazwyczaj obie ekipy trafiaja w 18 meczach w tym roku tylko 4 razy strzelala jedna druzyna. West Ham jak i goście  o nic nie graja ale po dobrych występach w kwietniu grając u siebie chociaż bramkę wsadza stawiał bym na gospodarzy ale nie wiadomo jak podejda do tego meczu



Bournemouth - Tottenham ⛔



Tottenham wygra i  -4.5 gola 2.40



Tottenham nie zagra tak radosnego futbolu jak Southampton a gospodarze dodatkowo mocno oslabieni 7 kontuzjowanych do których może dołączyć Solanke, Smith i Gosling dobrze bedzie poczekac na sklady jesli absencje sie potwierdza to goście powinni wywieźć ważne 3 pkt a ze  Tottenham ma swoje problemy i przed sobą rewanż z ajaxem to nie powinni forsować tempa i gradu goli raczej nie uswiadczymy 



Wolverhampton - Fulham ✅



Wolves 1.50



W przypadku zwycięstwa wilki przyklepia 7 miejsce i z pomocą man city mogą zagrać w pucharach jeśli nie będzie problemów ze skutecznoscia to dadzą rade



Newcastle - Liverpool✅



Liverpool 1.37



Wiem ze po takim kursie takich spotkań się nie rusza ale mimo to dorzuce to do kuponu wiem ze Newcastle niby nie grajace o nic nie odpusci tego meczu i jeśli trafi na 1-0 to mogą nawet wygrać ale licze ze Liverpool się zepnie i szybko zalatwi sprawe a we wtorek spróbują sprawic sensacje 



 
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
cytat z dnia 4 maja 2019 04:40 przez fcporto1992


Ciężko cos rozkminic na ta sobotę dużo ekip o nic nie gra i nie wiadomo u kogo będzie motywacja u kogo nie ale ja bym zagrał :



West Ham -Southampton 



Obie strzela 1.50 



W meczach Southampton często pada dużo bramek i zazwyczaj obie ekipy trafiaja w 18 meczach w tym roku tylko 4 razy strzelala jedna druzyna. West Ham jak i goście  o nic nie graja ale po dobrych występach w kwietniu grając u siebie chociaż bramkę wsadza stawiał bym na gospodarzy ale nie wiadomo jak podejda do tego meczu



Bournemouth - Tottenham 



Tottenham -4.5 gola 2.40



Tottenham nie zagra tak radosnego futbolu jak Southampton a gospodarze dodatkowo mocno oslabieni 7 kontuzjowanych do których może dołączyć Solanke, Smith i Gosling dobrze bedzie poczekac na sklady jesli absencje sie potwierdza to goście powinni wywieźć ważne 3 pkt a ze  Tottenham ma swoje problemy i przed sobą rewanż z ajaxem to nie powinni forsować tempa i gradu goli raczej nie uswiadczymy 



Wolverhampton - Fulham 



Wolves 1.50



W przypadku zwycięstwa wilki przyklepia 7 miejsce i z pomocą man city mogą zagrać w pucharach jeśli nie będzie problemów ze skutecznoscia to dadzą rade



Newcastle - Liverpool



Liverpool 1.37



Wiem ze po takim kursie takich spotkań się nie rusza ale mimo to dorzuce to do kuponu wiem ze Newcastle niby nie grajace o nic nie odpusci tego meczu i jeśli trafi na 1-0 to mogą nawet wygrać ale licze ze Liverpool się zepnie i szybko zalatwi sprawe a we wtorek spróbują sprawic sensacje 



 



Chyba Tottenham poniżej 2.5 gola taki kurs ma
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik


Bournemouth - Tottenham typ: 2 kurs: 1.70 Fortuna ⛔ głupoty nie przewidzisz...



Wraca Son po absencji w meczu z Ajaxem. W środku pola przede wszystkim Eriksen który bryluje w tym sektorze boiska i dba o harmonie zarówno w grze do przodu jak i w defensywie. Z przodu Lucas, którego szybkość to cecha najbardziej charakterystyczna. Linia obrony zabezpieczona, w optymalnym zestawieniu. Tyle o składzie...



Tottenham w dalszym ciągu walczy o utrzymanie swojej pozycji w pierwszej czwórce. Katastrofą byłoby gdyby w samej końcówce wypadli z tego grona a jest taka możliwość. Dzisiejszą wygraną z osłabionym Bournemouth pieczętują lokatę 3-4.



Wspomniałem o osłabieniach w ekipie gospodarzy. To bardzo ważne w tym przypadku bo normalnie można byłoby się zawahać grać na Koguty które walczą jeszcze w Lidze Mistrzów. W bramce Bournemouth 19-latek - Mark Travers. Nie rozegrał jeszcze żadnego spotkania na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej. Wypadają również Brooks i Gosling czyli robi się trochę więcej miejsca w drugiej linii dla Eriksena i Alliego. Na środku obrony Simpson który rozegrał w tym sezonie tylko 4 mecze zaś na prawej stronie Clyne który więcej leczył kontuzję i był poza kadrą meczową niż na murawie.



 



Cardiff - Crystal Palace typ: 2 kurs: 2.72 Fortuna ✅



Nie daje żadnych szans Walijczykom  na utrzymanie i dzisiejszy to potwierdzi. Crystal Palace to pierwsza z drużyn, po City, Liverpoolu, Tottenhamie, Manchesterze Utd i Chelsea, czyli po tych najlepszych, która najlepiej radzi sobie na wyjazdach. Nie rozumiem w ogóle kursu na nich gdzie za przeciwnika mają osłabiony zespół broniący się przed spadkiem. Nie zagrają bowiem obrońcy Bamba (28), Peterson (27), pomocnicy Ralls (28) i wielce prawdopodobni Arter (25) i Gunnarsson (26). 



W ekipie gości zabraknie Benteke, Sakho, Schlupp, Tomkins. Bez Belga radzili sobie wielokrotnie wygrywając chociażby z City na ich terenie 2:3 i strzelając 3 bramki na Anfield z Liverpoolem. Bez reszty zawodników grają już od jakiegoś czasu i mimo pewnego utrzymania potrafili wygrać właśnie na wyjeździe z Arsenalem.



 



Wolves - Fulham typ: Wolves over 1.5 kurs: 1.57 Fortuna ⛔



Tutaj krótko bo ktoś już wspomniał że w tym meczu może paść trochę bramek. Najgorsza defensywa Fulham vs bardzo dobrze radząca sobie ofensywa Wilków. Fulham tylko 3 razy w meczach wyjazdowych nie straciło więcej niż jednej bramki. W dodatku wypada Odoi czyli bardzo ważna postać linii obrony gości.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik
cytat z dnia 4 maja 2019 07:39 przez grabarz01
cytat z dnia 4 maja 2019 04:40 przez fcporto1992


Ciężko cos rozkminic na ta sobotę dużo ekip o nic nie gra i nie wiadomo u kogo będzie motywacja u kogo nie ale ja bym zagrał :



West Ham -Southampton 



Obie strzela 1.50 



W meczach Southampton często pada dużo bramek i zazwyczaj obie ekipy trafiaja w 18 meczach w tym roku tylko 4 razy strzelala jedna druzyna. West Ham jak i goście  o nic nie graja ale po dobrych występach w kwietniu grając u siebie chociaż bramkę wsadza stawiał bym na gospodarzy ale nie wiadomo jak podejda do tego meczu



Bournemouth - Tottenham 



Tottenham -4.5 gola 2.40



Tottenham nie zagra tak radosnego futbolu jak Southampton a gospodarze dodatkowo mocno oslabieni 7 kontuzjowanych do których może dołączyć Solanke, Smith i Gosling dobrze bedzie poczekac na sklady jesli absencje sie potwierdza to goście powinni wywieźć ważne 3 pkt a ze  Tottenham ma swoje problemy i przed sobą rewanż z ajaxem to nie powinni forsować tempa i gradu goli raczej nie uswiadczymy 



Wolverhampton - Fulham 



Wolves 1.50



W przypadku zwycięstwa wilki przyklepia 7 miejsce i z pomocą man city mogą zagrać w pucharach jeśli nie będzie problemów ze skutecznoscia to dadzą rade



Newcastle - Liverpool



Liverpool 1.37



Wiem ze po takim kursie takich spotkań się nie rusza ale mimo to dorzuce to do kuponu wiem ze Newcastle niby nie grajace o nic nie odpusci tego meczu i jeśli trafi na 1-0 to mogą nawet wygrać ale licze ze Liverpool się zepnie i szybko zalatwi sprawe a we wtorek spróbują sprawic sensacje 



 



Chyba Tottenham poniżej 2.5 gola taki kurs ma


Na szybko pisalem chodzilo ze Tottenham i poniżej 4.5 bramki zabrakło i. Juz poprawilem ale w sumie to powinno byc juz po meczu z varem to by grali w 9 juz 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Wolves



-



Fulham



Typ-02



Kurs-2.75



Witam,ten mecz już został opisany i wszystko już wiadomo,wygrają gospodarze,btts  i overy,ja jednak idę pod prąd i gram na Fulham z podpórką,goście można powiedziec spadają z ligi,pewnie się już pogodzili ale 3 ostatnie mecze wygrali,może dlatego że bez presji na wynik a może przeciwnicy byli słabi,dla mnie za  prosty  jest to mecz i za niski kurs na Wilki,czuję tu niespodziankę i gram na gości,ale powodzenia życzę wszystkim,ktoś na pewno trafi.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik


Newcastle - Liverpool typ: BTS kurs: 2.07 Fortuna ✅



Moim zdaniem bedzie to trudny mecz dla ekipy Kloppa. Po pierwsze ze wzgledu na teren na jakim bedzie rozgrywany mecz a po drugie ze wzgledu na zmeczenie sezonem i gra na wielu frontach. Newcastle na przelomie stycznia i lutego wygralo 2:1 z rywalem The Reds w walce o mistrzostwo czyli z Manchesterem City. Strzelalo bramki Arsenalowi, Chelsea, Tottenhamowi wiec dlaczego mieliby na kompletnym luzie nie strzelic czegos Liverpoolowi. Historia ich pojedynkow wcale nie gwarantuje latwej zdobyczy punktowej gosci dlatego szukam w tym meczu bramek, walki i wcale nie zdziwilbym sie gdyby wlasnie to spotkanie przyblizylo City do koncowego triumfu w lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Orientuje się ktoś w jaki sposób wybierają mecz na canal + jest jakieś glosowanie jak w NBA czy większa oglądalnośc jest na meczach Manchesteru bo nie wiem dla kogo mecz United z Huddersfield jest ciekawszy od Chelsea z Watfordem swoja droga nie było czasu ale kursy na Watford były śmieszne 2:0 handicap w stronę szerszeni 2.10 można jeszcze pograć na live mimo ze nie walczą juz o 7 miejsce to final dopiero 18 formę trzeba podtrzymać a na wczorajszych przykładach Newcastle i Palace widać zw każdy gra do końca 
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Czas dac sobie spokój jedynie liga mistrzów czy Europy i koniec. To co się dzieje w tych meczach pod koniec sezonu to jest szok jak nie Tottenham urządza sobie polowanie skończyli w 9 powinni w 8 a jeszcze kilka żółtych wylapali to United remisuje z Huddersfield i choć Manchester gra kupe i w sumie można było się spodziewać ze zgubia punkty to jednak grali z huddersfield. Liverpool wymeczyl 3-2 z  Newcastle, Chelsea ogrywa Watford 3-0 aż muszę obejrzeć jakiś skrót bo jestem dość mocno zdziwiony. Teraz Arsenal remisuje u siebie z brighton a to co się dzieje w meczu Leverkusen - Frankfurt to juz  jest komedia 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wowdejv 83

wowdejv

Użytkownik


Manchester City - Leicester



Handicap (2,5+ Leicester) @ Totolotek 1.50 ✅



Przed nami mecz zamykający 37 kolejkę Premier League. Na własnym stadionie Obywatele podejmą Lisy. Wiadomo jak kluczowe jest to spotkanie w aspekcie ostatecznej walki o mistrzostwo Anglii w związku z wymęczonym przez Liverpool zwycięstwem nad Newcastle. Uważam, że kurs 1.50 na to, że Leicester nie przegra tego meczu 3 bramkami brzmi naprawdę jak łakomy kąsek. City wygrało ostatnie 5 spotkań, ale żadnego z nich różnicą 3 goli. Leicester natomiast ostatnio tymi 3 bramkami ograło Arsenal oraz żadnego z ostatnich 5 spotkań 3 bramkami nie przegrało. City zagra po raz ostatni na swoim obiekcie w tym sezonie co również może powodować ich częstsze zapędy pod bramkę gości, ale pamiętajmy, że Lisy także potrafią ukłuć takie mocne ekipy skupione na ofensywie. Goście są ciągle w grze o 7 miejsce i gdyby jakimś cudem udało im się dziś wygrać to mogliby zrobić niesamowity deal z Liverpoolem (oni pokonują City, Liverpool ogrywa Wolves i w ostatniej kolejce, rzutem na taśmę zagrają w Lidze Europy). Druga sprawa, że częścią tego dealu byłoby także City, gdyż musiałoby wygrać Puchar. Jest sporo smaczków w tym meczu, jak będący w dobrej formie Vardy czy  były szkoleniowiec The Reds Brendan Rodgers, przez co możemy oczekiwać ciekawego spotkania. Leicester nie ma nic do stracenia, ma argumenty do podjęcia walki, a City ciągle czuje presje LFC na plecach. Byłbym niepoprawnym optymistą wierząc w zwycięstwo Lisów, ale przy odpowiednio szczęśliwym obrocie boiskowych spraw mogą sprawić niespodziankę w postaci remisu lub chociaż być godnym rywalem dla kandydata do tytułu. Podsumowując, liczę na to, że nie zobaczymy dziś strzelnicy dla Aguero i kolegów a interesujące widowisko, którego wynik nie jest moim zdaniem sprawą przesądzoną przed gwizdkiem, jak to sugerują bukmacherzy.



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom