>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Awans do ModTeam

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


W gronie Adminów postanowiliśmy docenić osobę @rasijskij za ponadprzeciętne zaangażowanie oraz pracę w rozwój forum i tym samym awansować go do rangi ModTeam. Od początku jak dostał nominację na Znawcę, a następnie dołączył do Zespołu jako Moderator hokeja dał się poznać jako osoba odpowiedzialna, rozważna, kulturalna oraz podejmująca rozsądne decyzje. W grupie był jeden wakat po moim odejściu i @rasijskij po prostu swoją postawą zasłużył na ten awans. Gratulujemy i życzymy powodzenia na nowym stanowisku.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dziękuję Tobie i pozostałym za docenienie mojej pracy na forum! Mam nadzieję, że moja aktywność nie spadnie i jak dotychczas będę mógł służyć wszystkim pomocą. Pamiętam, że miałem wątpliwości kiedy zaproponowano mi rangę moderatora, ale radzę sobie. Teraz też miałem wątpliwości, ale każde nowe wyzwanie przynosi nowe doświadczenia więc przyjmuję nową rangę i liczę na wsparcie ze strony całej ekipy - przynajmniej w początkowej fazie. Jeszcze raz dziękuję i życzę Wam i sobie miłej współpracy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +169
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Doceniając aktywność, zaangażowanie oraz systematyczną pracę na forum w dniu dzisiejszym do grona ModTeam dołączają
@ranczo0123
@karciarz
@gucci-mane
życzymy powodzenia w nowej roli na forum.​
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Doceniając zaangażowanie, sumienność oraz pracę jaką wykonuje na forum w dniu dzisiejszym do grona ModTeam dołączył
neutralny neutralny
życzymy powodzenia w nowej roli na forum.​
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Od początku swojej przygody na forum dał się poznać jako bardzo pomocna i sumienna osoba, przez swoje zaangażowanie, sumienność ciągle dba o rozwój tego miejsca, dlatego w dniu dzisiejszym dostał nominację do grona ModTeam, mowa oczywiście o
successful successful
życzymy powodzenia w nowej roli na forum.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +322
Do góry Bottom