>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Tour: Praga, Rabat - 29.04.2019-04.05.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP




Miejsce: Praga, Czechy

Data rozgrywania: 29.04.2019 - 04.05.2019

Nawierzchnia: Clay

Kategoria: International

Pula nagród: $250,000

Oficjalna strona: https://www.jtbopen.cz/

Lista Startowa: https://www.jtbopen.cz/players.php

Drabinka:

Plan gier:

Zwycięzca singla 2018: Petra Kvitova

Zwycięzcy debla 2018: Nicole Melichar/Kveta Peschke





Miejsce: Rabat, Maroko

Data rozgrywania: 29.04.2019 - 04.05.2019

Nawierzchnia: Clay

Kategoria: International

Pula nagród: $250,000

Oficjalna strona:

Lista Startowa:

Drabinka:

Plan gier:

Zwycięzca singla 2018: Elise Mertens

Zwycięzcy debla 2018: Anna Blinkova/Raluca Olaru



 



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi


Korpatsch - Hon 1 ✅



1 runda kwalifikacji w Pradze na nawierzchni ziemnej. Zdziwił mnie bardzo ten kurs na Niemkę, bo dobrze pamiętałem, że jest to jej ulubiona nawierzchnia, gdzie głównie nabija pkt do rankingu. W tamtym roku rozegrała blisko 40 spotkań na mączce, wygrała jeden turniej rangi ITF, gdzie pokonała m.in Bacsinszky. Do tej pory szło jej bardzo słabo, więc czas zmiany. Przeciwniczka idealna na przełamanie, Hon praktycznie zero sukcesów na mączce, grywa sporadycznie, więcej do powiedzenia ma na hardzie, w tamtym roku odpadła szybko w kwalach, w przeciwieństwie do Korpatsch, która przebrnęła eliminacje i odpadła w 2 rundzie z Giorgi. Kursy wystawione prawdopodobnie w głównej mierze po wynikach z całego sezonu, ale dla mnie faworytką jest Niemka, i cieszę się z tak wysokiego kursu. Pozdrawiam/ Tarki
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik


Wielkim ekspertem od tenisa moze nie jestem ale zastanawia mnie kurs na Bonaventure w meczu z Frech. Dla mnie faworytka tutaj jest Belgijka. Kursy powyzej 2.10. Co o tym sądzicie ? 
 
blue_ 89

blue_

Użytkownik
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 00:19 przez lebron2134


Wielkim ekspertem od tenisa moze nie jestem ale zastanawia mnie kurs na Bonaventure w meczu z Frech. Dla mnie faworytka tutaj jest Belgijka. Kursy powyzej 2.10. Co o tym sądzicie ? 



Bonaventure byłaby tutaj faworytką gdyby był to hard court. Na mączce trzeba być szybkim, zwinnym i dużo się nabiegać a wszyscy wiemy, że belgijka od lat ma problem z poruszaniem na cegle i za nią nie przepada. Do tego delikatnie ujmując jej sylwetka jest mocno zbudowana, która skutecznie ją spowalnia podczas poruszania się. Magda za to cegłę lubi i jest w formie. Zanotowała ostatnio dobre występy, mała wpadka w Stuttgarcie ale tam nawierzchnię mozna uznać jeszcze za hard bo mączka jest sztuczna a pod nią guma. Jeżeli chcesz grać to raczej naszą rodaczkę po kursie @1.63 fortuna lub dw 2:0 @2.34 bo myślę, że dzisiaj właśnie w 2 setach upora się z Belgijką. 



Pozdrawiam
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi


Korpatsch win ✅



Powtarzam typ na Niemkę, wczoraj bez problemu poradziła sobie ze swoją rywalką. Dziś nieco trudniejsze zadanie, bo po drugiej stronie siatki Włoszka, która na mączce potrafi grać, ale ponownie zaufam Korpatsch. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Bonaventure - Fręch 1 @ 2,47 ✅



Pinn



Zdaję sobie sprawę, że gramy na mączce, a Ysaline lepiej czuje się na hardzie, ale dla mnie ten kurs to i tak przesada. Magda nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu, gdyż raz, jest na to zbyt słaba, a dwa to, że nie ma psychiki do grania totalnie. Porównywalnie do Linette, może nawet gorzej. Rywalka doświadcza, dopiero rozstawiona z numerem trzecim w ewentualnej kolejce do awansu jako LL, a o wycofaniach nie ma na razie info, więc pójdzie na 100%. 



Nie będzie to łatwy mecz dla obu, ale ten kurs na Belgijkę to zdecydowanie value. Grały ze sobą 3 razy, h2h 3-0 dla Bonaventure. DO tego leworęczna tenisistka, a Magda z takimi 8-10. Spodziewam się "niespodzianki", choć będzie to dla mnie żadne zaskoczenie.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi


Świątek - Korpatsch 2 (+1.5) seta @2.50 ✅



Niemka dała dobrze zarobić w dwóch dotychczasowych spotkaniach. Jutro zdecydowaną faworytką do wygranej jest Polka, ale kurs wystawiony jakby grała zawodniczka z czolowej 10 z zawodniczką z drugiej setki. Oczywiście Iga na mączce również osiąga dobre wyniki , ma potencjał na sam szczyt, ale do tego jeszcze daleka droga. Gram na seta dla rywalki, bo u Igi często pojawia się rozluźnienie, traci swoje podania , co skutkuje właśnie przegranym setem . Ponadto Półka jest najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką z eliminacji , więc jeśli ktoś wycofa się z głównej drabinki , to prawdopodobnie ona wskakuje w miejsce wycofanej osoby, ale tego nie jestem pewien w 100%, więc proszę wyprowadzić mnie z błędu . Jednak pomijając ten fakt , jedna i druga przeszły jak burza po swoich rywalkach , więc jeśli Korpatsch zagra jutro podobny tenis to seta powinna ogarnąć 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Gavrilova - Hsieh



Obie zawodniczki mniej więcej z takim samym powodzeniem spisują się na nawierzchni ziemnej czyli tak dość średnio, ale w tym spotkaniu ważniejsze są inne rzeczy. Gavrilova zaledwie 2 wygrane w tym roku na Indian Wells, reszta same porażki. Słaba forma, brak regularności i brak zdecydowania. Spora ilość błędów, która przeszkadza a normalnym wygrywaniu.Do tego bez meczu na mączce w tym roku.



Hsieh ma za sobą już turniej w Stuttgarcie, pokonała tam Qiang Wang i powalczyła z Osaką. To nie jest również jej nawierzchnia, ale Su Wei jest w bardzo dobrej formie. Niekonwencjonalny jej tenis zrobi tu robotę, a Gavrilovą będzie musiała się sporo nabiegać. Zdecydowanie regularniejsza, pewniejsza, w dużo lepszej formie i bardziej utalentowana Hsieh nie powinna mieć problemów w tym starciu, dlatego też idę w jej kierunku.



Hsieh -2,5 gema @ 1,70 ✅



Pinn
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Kalinskaja/Kuzmowa - Rosolska/Świątek 1@ 1,89✅



Pinn



Zdecydowanie na parę pierwszą, mają już zgranie, niezłe wyniki. Iga mocno niedoświadczona, do.tego 2mecze dzisiaj i kontuzja. Rosolska wybitna nie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Minnen/Van Uytwanck  +1,5 seta @1,8⛔ 1:6 6:7



Jak wiadomo panie tworzą parę nie tylko na korcie ale i w życiu prywatnym co przekłada się dobrze na wspólne występy. Do tej pory grały jeden turniej razem w Luksemburgu i go wygrały. W Rabacie wygrały pierwszy mecz gładko choć rywalki to nie najwyższa półka. Dziś rywalkami będą hiszpanki M.J. Martinez Sanchez i Soribes Tormo. Najbardziej z tej czwórki doświadczona deblistka jest Maria. Jednak debel to gra zespołowa i tu liczę na zgranie i chemię pomiędzy para belgijska. Seta w deblu gdzie jest DP tym bardziej u kobiet ugrać nie jest wielka sztuka. Mimo tego że Alison wcześniej gra singiel jestem spokojny o przygotowanie fizyczne  
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Strycova - Pegula(+3,5g) 2 @ 1,86⛔



Pegula @ 2,56 | Pinn⛔



Baśka może i zaliczyła niezły występ w Stambule i tu gra u siebie, ale jej forma stabilna nie jest. Gra falami i momentami potrafi grać fatalnie. Dziś trafi na rywalkę, która potrafi dobrze serwować i wykorzystywać przewagę podania. Pokazała się już bardzo dobrze w Charleston, wczoraj pokonała Petković, co tylko pokazuje, że Pegula naprawdę w niezłej dyspozycji. Nie będzie to łatwy mecz dla Baśki, która jest faworytką. Idę w dodatnie handi Amerykanki, ale może nawet to wygrać. 
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik


Strycova-Siniakova 2 ⛔



Czuje tu wygrana Siniakovej, ktora powoli wraca do dobrej gry. Siniakova zostala w tym roku twarza turnieju w Pradze i to juz jest dobry powod by sie starac. Poki co Siniakova zdemolowala dwie rywalki, chociaz nie byly to tak uznane nazwiska jak Strycova. Strycova ten seozn jak dotad ma slaby , tez probuje sie podniesc. Strycova dzis duze problemy z Pegula i w 1-szym secie rownei dobrze mogla triumfowac Pegula. Obydwie zaowdniczki maja pewny turniej w Madrycie. Strycova naprawde przywoite wyniki w Pradze z reguly, ale zaowdniczka jest coraz starsza, a forma wcaiz nie ta w mojej opinii. Siniakova maysle ze moze sie starac wygrac calosc. W nastepnej rundzie zwyciezczyni tego czeskiego pojedynku spotka sie z rywalka z pary Teichmann-Korpatsch i z pewnoscia bedzie faworytka takiego zestawienia polfinalowego. Sinakovej moze nie pasowac styl Strycovej z pewnoscia, bo tutaj jest spore przeciwienstwo. Siniakova mysle ze jest na tzw. misji i ma chyb najwieksze szanse z pozostalych Czeszek by zagrac o wygrana.
 
T 1

tenisowyfuriat

Użytkownik


Van Uytvanck 1.51.  Fortuna ✅



Bonaventure dosc nieoczekiwanie zaszla tak daleko, ale miala duzo szczescia. Trafila na slabiutka Polke, prawie przegrala z Rybarikova ktora bardzo slabo poruszala sie po korcie I z Zidansek ktora zagrala kiepski mecz. Dzis trafia na zawodniczke lepsza, dosc regularna I uwazam ze niespodzianki nie bedzie.
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik


Ysaline Bonaventure



Skoro doszła tak daleko czemu by nie miała dojść jeszcze dalej ? Jest nakręcona a biorąc pod uwagę, że to damski tenis wystarczy kilka błędów Van Uytvanck i Ysaline może jeszcze bardziej się zmotywować i napierać mocno aby zdemotywować rywalkę co potrafi robić. Ryzykownie ale taki kurs warto spróbować złapać.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Allertova/Smitkova +1,5 seta @1,85 fortuna ✅



Wczoraj się nie udało z belgijskim deblem choć dużo nie zabrakło. Dziś idę w kierunku seta pary czeskiej która bardzo dobrze wygląda w Pradze. Dwa mecze wygrane po 2:0. Fajnie wyglądają na serwisie. Jak do tej pory traciły po dwa razy na mecz co jak na tenis kobiet jest dobrym wynikiem. Rywalki bardziej doświadczone i zgrane ale mnie nie przekonują. Dwa spotkania wygrane po STB. Do tego Czeszki u siebie. Z singla odpadły dawno więc koncentracja na debla. Może meczu nie wygrają ale liczę że umiejętności i walecznosci na seta wystarczy. 
 
T 1

tenisowyfuriat

Użytkownik


Teichmann 2.39   Fortuna ✅



Dla mnie zdecydowana faworytka. Gra mocno, dosc regularnie I do tego dobrze u niej z psychika. Uwazam, ze praezentuje sie duzo lepiej niz Muchova I tego meczu nie przegra. Sam fakt gry u siebie moze Muchovej nic nie dac tak jak dzis Strycovej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom