>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka LOTTO Ekstraklasy (26.04-29.04.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik


Lider Lechia Gdańsk w meczu na szczycie podejmuje Mistrza Polski Legie Warszawa.... Dobra żartowałem od lania wody są inni :))))))  



Legia w Gdańsku bez Vesovica i Cafu oraz bez Vuko na ławce.



Lechia tuż przed PP więc nie ma siły aby o tym nie myśleli.



Mimo, że obie drużyny ostatnio nawet sporo strzelają i tracą też swoje to wygląda na klasyczne ekstraklasowe 0-0 lub ktoś strzeli jedna i tyle.



Under - 0.5 gola 9.1



Under - 1.5 gola 3.25



Under - 2.5 gola 1.75



Te trzy kursy wyglądają super i pewnie wbrew logice skonczy się kilkoma golami no ale ja będę próbował jakiś under. 



 
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Piast - Cracovia - Piast wygra dowolną połowę. kurs 1.59 fortuna



Gliwicki sen się spełni? Przed startem grupy mistrzowskiej mało kto się spodziewał, że Piast będzie mieć realne szanse na mistrza, a Lechia z Legią zaliczą po minimum 1 wpadce. Ta kolejka jest idealną szansą dla Piasta, bo Lechia z Legią grają w bezpośrednim pojedynku, więc któraś z tych drużyn na pewno straci punkty, a idealnym rezultatem byłby niewątpliwie remis. Piast w meczu z Zagłębiem pokazał, że nawet z wczesną czerwoną kartką są w stanie dotrwać do końca meczu bez straty gola. W meczach domowych gra się bardzo trudno z Piastem - najczęściej wygrywają gospodarze i w dodatku do zera. Cracovia to też mimo wszystko rewelacja sezonu, ale w tym sezonie grają już tylko o honor. Piast w ostatnich meczach wykazał się bardzo dobrą organizacją i świadomością tego o co walczy.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik


Piast  - Cracovia 



 



Remis 3,25⛔ Fortuna 



 



Pasy od 16 meczy bez remisu.  Ostatnio dwie porażki i to 2x po 1-0 po rzutach karnych.  Tym razem mecz z Piastem który jest bardzo dobrze dysponowany.  Co warto zauważyć trener Fornalik nie ma szerokiej kadry i cały czas grają ci sami zawodnicy. W ostatnim czasie duża intensywność meczy też może wpłynąć na dyspozycję poszczególnych graczy.  Żeby tego było mało.Piast Dzisiaj bez Felixa który obejrzał czerwona kartkę w ostatnim meczu i bez Patryka Dziczka a więc podstawowego środkowego obrońcy który ma pauze za nadmiar żółtych kartek. Wypada dwóch bardzo ważnych zawodników drugiej lini.  Ciekawe czy do gry wróci Heatley bo ostatnio miał przerwę spowodowaną mikro urazem.  Defensywa Piasta mocna i zgrana a więc o gola będzie ciężko. 



Jak dla mnie remis. 



 



Zagłębie Lubin  - Jagiellonia Białystok 



Zagłębie wygra ✅2,65 Fortuna 



 



Jaga niby w dołku A pkt zbiera.  Teraz żeby uratować sezon nastawia się na.final na Narodowym który mają 2 maja z Lechia.  Ciekawe jak podejdę do dzisiejszego meczu..



Zagłębie mimo dwóch porażek nie gra jakoś źle.  Pokazywali nie raz nie dwa że po jakimś słabszym meczu nagle notują fajny mecz i 3pkt.  Strzelać gole tam ma kto.  Byle by poprawili skuteczność bo sytuavje potrafią sobie stwarzać.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik


Zagłebie Lubin - Jagiellonia Białystok 



powyżej 9,5 rogów



 



@1.65 STS



Obie ekipy to drużyny które robia dużo rzutów rożnych, gram od razu ten typ puki kurs nie poleci. Wierze także w wygraną Lubina 
 
K 0

kszczecina

Użytkownik


Wisła Kraków - Śląsk Wtocław 2 2.55 Totolotek



 



Wiem, że do tego spotkania jeszcze trochę czasu, ale podaje już teraz bo po pierwsze dziś piątek więc w Totolotku można pograć bez podatku. Po drugie mam świadomość że kursy będą spadać. Jak wiadomo w Wiśle sporo kontuzji a kadra dość krótka. Po drugie Śląsk walczy o utrzymanie, a nie jest tajemnicą, że oba kluby mają zgodę nie tylko kibicowską i zawsze jak trzeba było sobie pomagały. Myślę, że podobnie będzie i w niedzielę. 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik


Piast - Cracovia



 



Piast @2,20



 



Piast wygląda naprawdę nieźle. Wygrali w Gdańsku z Lechią sprawiając tym samym, że Lechia odniosła pierwszą ligową porażkę na swoim stadionie. Piast ma jeszcze wyjazd do Warszawy. Jeśli uda im się zgarnąć komplet przy Łazienkowskiej, to naprawdę może zrobić się obiecująca końcówka sezonu.



Gliwiczanie pokazali swoją moc w defensywie wygrywają 1-0 z Zagłębiem gdzie przez 70 minut grali o jednego zawodnika mniej.



Cracovia Probierza ostatnio nie zachwyca. Piast u siebie powinien spokojnie wygrać i wciąż liczyć się w walce o tytuł. Chyba nikt nie spodziewał się takiego scenariusza, ale faktem może stać się to, że Piast do ostatniej kolejki będzie bił się o Majstra. Jeśli podopieczni Fornalika chcą jechać do Warszawy, by zbliżyć się do czołówki, to muszą dziś zgarnąć 3 punkty.



Do Legii i Lechii tracą 4 oczka, a oba te zespoły grają bezpośredni pojedynek. Bardzo duże prawdopodobieńśtwo remisu w meczu Lechii z Legią. A jeśli rzeczywiście w Gdańsku padnie remis, a w Gliwicach Piast wygra, to w następnej kolejce mogą jechać do Warszawy walczyć o pozycję...lidera. 
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 08:48 przez kszczecina


Wisła Kraków - Śląsk Wtocław 2 2.55 Totolotek



 



Wiem, że do tego spotkania jeszcze trochę czasu, ale podaje już teraz bo po pierwsze dziś piątek więc w Totolotku można pograć bez podatku. Po drugie mam świadomość że kursy będą spadać. Jak wiadomo w Wiśle sporo kontuzji a kadra dość krótka. Po drugie Śląsk walczy o utrzymanie, a nie jest tajemnicą, że oba kluby mają zgodę nie tylko kibicowską i zawsze jak trzeba było sobie pomagały. Myślę, że podobnie będzie i w niedzielę. 



Zaktualizuj dane w sprawie zgody między klubami. Choć typ dobry. Wisła już myślami na wakacjach. 
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20


Lechia Gdańsk - Legia Warszawa



Bezpośredni pojedynek w walce o mistrzostwo Polski. Przewiduję, że zobaczymy w tym meczu piłkarskie szachy. W przypadku przegranej którejkolwiek z drużyn szansę na mistrza oddalą się znacznie. Jest to mecz z kategorii tych o 6 punktów. Zarówno Lechia jak i Legia nie będą chciały się odkryć. Lechia gra bardzo solidnie z tyłu, szczególnie w meczach u siebie. Legia na wyjazdach nie strzela zbyt dużo,  jeśli wygrywa to jedną bramką. Niestety, ale nie oczekuję po tym meczu wielkiego widowiska. Raczej mecz walki, dużo akcji w środku pola. Pachnie mi tu remisem.



Typy: X, DW: 0:0, Under 2.5 gola. 
 
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik


Cracovia X2 @ 1.66 Etoto



Nie będę pisał o tym jakie kto ma statystyki, bo to wszyscy mogą sprawdzić sobie sami. Piast akurat u siebie ma je bardzo dobre, najlepsze w lidze. Dlaczego, więc gram w stronę Cracovii ? Bardziej na czuja, co do naszej ligi. Piast szanse na mistrza ma naprawdę minimalne. Kolega wyżej wspomniał o wąskiej kadrze i z tym w pełni się zgadzam. Podejrzewam, że jeszcze, w ostatnich kolejkach pogubią punkty. Obiektywnie oba zespoły to rewelacje tego sezonu. Moim zdaniem Cracovia dzisiaj przerwie passę zwycięstw Piasta u siebie, tak jak Jaga przerwała ich passę mimo tego, że byli lepsi od Jagi. Probierz dopóki ma szansę zakończyć sezon na jak najlepszej pozycji to o motywację jestem spokojny. Wypada u gospodarzy Felix i Dziczek, a więc to też na plus dla typu.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 09:54 przez pagadi
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 08:48 przez kszczecina


Wisła Kraków - Śląsk Wtocław 2 2.55 Totolotek



 



Wiem, że do tego spotkania jeszcze trochę czasu, ale podaje już teraz bo po pierwsze dziś piątek więc w Totolotku można pograć bez podatku. Po drugie mam świadomość że kursy będą spadać. Jak wiadomo w Wiśle sporo kontuzji a kadra dość krótka. Po drugie Śląsk walczy o utrzymanie, a nie jest tajemnicą, że oba kluby mają zgodę nie tylko kibicowską i zawsze jak trzeba było sobie pomagały. Myślę, że podobnie będzie i w niedzielę. 



Zaktualizuj dane w sprawie zgody między klubami. Choć typ dobry. Wisła już myślami na wakacjach. 



Typu nie neguje.



Jednak o zgodzie, to poszukałbyś w necie. Nie ma już jej dawno.

https://stadionowioprawcy.net/bez-kategorii/koniec-zgody-na-linii-slask-wroclaw-wisla-krakow/

http://slasknet.com/?nr=21266

https://www.kibice.net/news/5954-koniec-zgody-wisla-slask.html



 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Piast Gliwice - Cracovia Kraków



powyżej 1,5 goli, powyżej 7,5 rożnych, powyżej 3,5 żółtych kartek @ 2,31 Fortuna ✅



To już 3 kolejka rundy finałowej, jadą strasznie z tymi kolejkami. Piast może jeszcze napędzić stracha Lechii czy Legii ale do tego musi dzisiaj wygrać. U siebie obecnie grają najlepiej w lidze jednak o zwycięstwo dzisiaj łatwo nie będzie. Przyjeżdża mocna Cracovia, która co prawda ostatnie dwa spotkania przegrała ale po 0-1 i to po karnych dla rywali. Goście mają bardzo długa serię bez remisu i dzisiaj taki wynik bardzo możliwy. Piast dzisiaj bez Dziczka i Felixa, nie wiadomo do końca czy zagra Hateley a więc linia pomocy mocno osłabiona. Trochę dziwi mnie dobór obsady sędziowskiej, po raz drugi z rzędu spotkanie Piasta poprowadzi arbiter z Warszawy, przypadek? wątpię. Z graczy gospodarzy zagrożony pauzą jest Hateley, Sedlar, Konczkowski i Korun. Ten ostatni nie gra regularnie tylko wchodzi gdy pauzuje któryś ze stoperów. Brak takiego Sedlara w stolicy w następnej kolejce to już było by spore osłabienie defensywy, para stoperów Czerwiński-Sedlar a Czerwiński-Korun to już nie to samo. Konczkowski też rozgrywa bardzo dobrą rundę i w zasadzie ciężko było by go zastąpić. Wracając do spotkania nie przewiduję tutaj jakiegoś 0-0, bramki raczej padną. Cracovia podrażniona dwoma porażkami będzie chciała w końcu coś strzelić a wykonawców ma takich jak chociażby Airam czy Javi H. Do tego bardzo dobrze spisuje się Janusz Gol. Parzyszek ostatnio regularnie trafia zwłaszcza w spotkaniach domowych także 2 bramki dzisiaj do zrobienia. 8 rożnych w spotkaniu to też raczej nie powinien być problem zwłaszcza, że remis w tym spotkaniu nikogo nie zadowoli także pod obiema bramkami powinno się sporo dziać, sam Piast często taką linię robił w spotkaniach domowych. Kartek niby nie powinno być dużo bo grają ekipy, które w tym sezonie mają na koncie ich bardzo mało, średnie poniżej 2 na spotkanie. Ale dzisiaj coś mi się wydaje, że będzie odwrotnie i Raczkowski parę kartek pokaże. Akurat ten arbiter sędziował spotkanie pomiędzy Piastem a Cracovią drużyn w sierpniu w 6 kolejce i pokazał wtedy 6 żółtych (solidarnie po 3) i 1 czerwoną.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 17:47 przez matlaurent

cytat z dnia 26 kwietnia 2019 09:54 przez pagadi

cytat z dnia 26 kwietnia 2019 08:48 przez kszczecina



Wisła Kraków - Śląsk Wtocław 2 2.55 Totolotek



 



Wiem, że do tego spotkania jeszcze trochę czasu, ale podaje już teraz bo po pierwsze dziś piątek więc w Totolotku można pograć bez podatku. Po drugie mam świadomość że kursy będą spadać. Jak wiadomo w Wiśle sporo kontuzji a kadra dość krótka. Po drugie Śląsk walczy o utrzymanie, a nie jest tajemnicą, że oba kluby mają zgodę nie tylko kibicowską i zawsze jak trzeba było sobie pomagały. Myślę, że podobnie będzie i w niedzielę. 



Zaktualizuj dane w sprawie zgody między klubami. Choć typ dobry. Wisła już myślami na wakacjach. 


 


 





 

Typu nie neguje.



Jednak o zgodzie, to poszukałbyś w necie. Nie ma już jej dawno.

https://stadionowioprawcy.net/bez-kategorii/koniec-zgody-na-linii-slask-wroclaw-wisla-krakow/

http://slasknet.com/?nr=21266

https://www.kibice.net/news/5954-koniec-zgody-wisla-slask.html



 



 



 



Wczoraj po meczu doszło do wymiany zdań na lini Śląsk - kibice

https://www.youtube.com/watch?v=3XL95Zq3rXE



 



Więcej znajdziecie na innej stronie. Ogólnie cyrk, i ja w niedzielę idę zdecydowanie w zwycięstwo gospodarzy. 
 
S 13

sikaczu

Użytkownik


Piast - Cracovia Over 4,5 Kartki @ 1,89 efortuna



Piast - Cracovia over 3,5 Spalonych @ 1,75 efortuna



 



Dwa fajne typy na dzisiaj obie drużyny które grają jeszcze o coś więcej niż pietruszkę więc spodziewam sie zaciętego spotkania nikt nie powinien odpuszczać nogi a sędzią tego spotkania jest Paweł Raczkowski który lubi rzucić żółta kartką. 
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi


Pogoń - Lech Over 2.5 @1.95 



Bukom jeszcze mało, nie nauczyli się, że Pogoń ostatnio idzie praktycznie całym zespołem do przodu i zapomina o obronie, gdzie popełnia sporo błędów. Lech nie zagra już tak defensywnie jak w ostatnim meczu z Legią i swoje ustrzeli. Zwycięstwo którejś z drużyn zbliży je do 4 miejsca, które może zagwarantować awans do pucharów. Nie będę pisał o absencjach, nie ma to znaczenia, jedni i drudzy mają o co grać, więc moim zdaniem kolejny mecz z bramkami, przy takim kursie warto zagrać. 
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik


Lechia - Legia, mecz o 6 punktów. Jak trudno wytypować tu 1X2 świadczy fakt o zmianie kursów z 3/X/2.5 na 2.8/X/2.7 w ciągu 2 dni, będzie to mecz walki z obu stron, mecz dwóch dobrych defensyw. Boczni obrońcy podłączający się do gry ofensywnej i podania w uliczkę w okolicach pola karnego powinny spowodować wiele rzutów rożnych. W zeszłej kolejce na tych dwóch zespołach można było się bardzo wzbogacić grając linie RR. W bezpośrednim starciu robię to samo, kursik bardzo ładny, idealny do jakiegoś dubelka.



OVER 8.5 RR - @1.50 unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Lechia Gdańsk - Legia Warszawa



powyżej 31,5 fauli @ 1,85 Totolotek ⛔



powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,06 Fortuna ✅



Lechia ostatnio dość szczęśliwie wygrała w Szczecinie, chociaż zwycięska bramka nie powinna być uznana bowiem wcześniej Vitoria faulował zawodnika Pogoni. Legia nie sprostała w Poznaniu Lechowi i przegrała 0-1 przez co w walce o mistrzostwo jeszcze wszystko jest możliwe. Wczoraj Piast odniósł kolejne zwycięstwo i zbliżył się do wspomnianej dwójki już tylko na 1pkt. czym zapewne wywarł lekką presję na dwóch czołowych drużynach. Idealnym rozwiązaniem byłby tutaj remis ale chyba taki wynik w tym spotkaniu nikogo nie zadowoli. Przed Lechią jeszcze w tygodniu finał PP z Jagiellonią a więc przed nimi dwa ważne spotkania. Mogą dużo wygrać ale też stracić wszystko na co pracowali cały sezon. Spotkanie wydaje mi się, że będzie bardzo zacięte, twarde i momentami ostre z dużą ilością fauli po obu stronach. Bramek w nim możemy za dużo nie zobaczyć, Lechia ma bardzo dobrą defensywę, chociaż w spotkaniu w Szczecinie tego nie potwierdzili. Legia też nie traci za dużo bramek, takie klasyczne 0-0 lub 1-0, 0-1. Sędziuje Stefański, który w tym sezonie ma wysoką średnią kartek bo 5,0 na spotkanie. W ostatnim spotkaniu jakie prowadził w 31 kolejce pomiędzy Jagiellonią a Lechem pokazał 10 żółtych i dzisiaj może być podobnie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Miedź Legnica - Wisła Płock



powyżej 31,5 fauli @ 1,9 Totolotek ✅



Gospodarze obecnie tylko 2pkt nad miejscem spadkowym, goście po zmianie trenera z serią 4 zwycięstw co wywindowało ich już na w miarę bezpieczną lokatę, obecnie 5pkt nad Śląskiem. Kolejne zwycięstwo w zasadzie dało by już utrzymanie bo zarówno Arka jak i Śląsk grają dzisiaj na wyjazdach i nie są faworytami w tamtych spotkaniach. Nie tak dawno obie ekipy zagrały ze sobą w Legnicy i wtedy lepsi byli gospodarze zwyciężając 2-1, dzisiaj taki wynik chętnie by powtórzyli ale tamta Wisła a ta dzisiejsza to dwie różne drużyny. Teraz jak już wcześniej podkreślałem widać tutaj twardą rękę Ojrzyńskiego, zawodnicy grają twardo, agresywnie, nie odpuszczają przez co popełniają sporo fauli (17, 19, 15 i ostatnio z Koroną 29). Gospodarze jak chcą dzisiaj osiągnąć korzystny dla siebie rezultat muszą odpowiedzieć tym samym i zagrać twardo i agresywnie często na pograniczu faulu. Seria zwycięstw zespołu z Płocka nie będzie wiecznie trwać i dzisiaj remis nie wykluczony. Spotkanie nie powinno być jakimś super spotkaniem a raczej takim typowym meczem walki jak większość spotkań Ekstraklasy zwłaszcza w grupie spadkowej gdzie na zawodnikach ciąży większa presja wszak grają o ligowy byt.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Korona Kielce - Arka Gdynia



powyżej 32,5 fauli @ 1,75 totolotek ✅



Gospodarze ostatnio nie spisują się najlepiej, w 5 ostatnich spotkaniach 4 porażki i tylko 1 wygrana ze słabym Śląskiem. Goście w końcu przełamali się i wygrali spotkanie 2-0 z Miedzią co pozwoliło im wydostać się ze strefy spadkowej ale do utrzymania jeszcze daleka droga. Chyba nie ma za bardzo co kombinować w tym spotkaniu a ponownie postawić na przewinienia, wszak grają czołowe ekipy jeżeli chodzi o faule. Korona nie ma sobie równych w tym sezonie jeżeli chodzi o przewinienia, na koncie mają już 551, Arkowcy są trzeci z 515 faulami. Co prawda Korona już w zasadzie walczy tylko o wyższe miejsce i co za tym idzie większe pieniądze ale myślę, że w spotkaniu u siebie nie odpuszczą i zagrają tak jak zawsze a więc twardo i agresywnie. Przyjezdni aby zdobyć punkty muszą przeciwstawić się taką samą grą, nie ma mowy tutaj o odpuszczaniu.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Wisła Kraków - Śląsk Wrocław



powyżej 2,5 goli, powyżej 9,5 rożnych @ 2,57 Fortuna ⛔ W spotkaniach grupy spadkowej trzeba grać tylko typy na faule



Jaka sytuacja kadrowa u gospodarzy wszyscy doskonale wiedzą, ostatnio w defensywie wystąpił zaledwie 16 letni Hoyo-Kowalski czy 18 letni Grabowski a w pomocy 17 latek Szot. Z takimi zawodnikami w składzie zachowanie czystego konta jest wręcz niemożliwe. Śląsk znalazł się pod kreską i jak Arka dowiezie prowadzenie w Kielcach to sytuacja zrobi się nieciekawa. Śląsk koniecznie musi zainkasować 3pkt ale czy będą w stanie pokonać tak osłabionych rywali ciężko przewidzieć. Do tego te całe zamieszanie na linii piłkarze-kibice też raczej nie podnosi morale w zespole. Pewnym wydają się mimo wszystko bramki w tym spotkaniu. Wisła sporo bramek traci ale mając w składzie takich zawodników jak Peszko, Kolar, Drzazga czy odkurzony Brożek magą spokojnie coś strzelić słabej defensywie Śląska. Śląsk nie ma wyjścia i musi od początku zaatakować i spokojnie powinni zdobyć z 2 bramki. Kursy na bramki niskie dlatego dokładam do tego rożne. Spotkanie powinno być ofensywne z obu stron, wiele akcji skrzydłami i wrzutek w pole karne co tylko sprzyja zdobywaniu cornerów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom