>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

34. kolejka Ligue 1 [26.04 - 1.05.2019]

Status
Zamknięty.
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik


Pnące się w górę Lille jak dla mnie rozgromi grające w ostatnim czasie fatalną piłkę (zwłaszcza u siebie) Nimes. 



Trochę przesadne, ale jak dla mnie opłacalne po tym kursie - over 2,5 bramki gospodarzy po kursie 3,05 od fortuny
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik


Saint Etienne - Tuluza -1 @ 2,4 Fortuna ✅ 10 minuta i po sprawie????



Zieloni mają jeszcze iluzoryczne szanse na 3 miejsce. Jeżeli dzisiaj wygrają, zbliżą się na 3 punkty do Lyonu. Pozostaną 4 kolejki do końca, a OL czekają jeszcze mecze z drugim Lille i piątym OM. Spotkanie najlepiej obecnie punktującego zespołu Ligue1 i najgorzej. Saint Etienne z bilansem 4-1-1, i bramkami 14-4, Tuluza 1-2-3, 4-9. Goście praktycznie pewni utrzymania. Khazri, Cabella i spółka, biorą ten mecz. Jest o co walczyć.



Pozdrawiam i powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Francja

Godzina: 21:00

Spotkanie:Marsylia-Nantes

Typ: 0

Kurs: 4,15

Bukmacher: Totolotek



Witam,póżno już więc krótko,gospodarze walczą o puchary,goście już o nic,więc wychodzi na to że powinno być łatwo i przyjemnie dla Marsylii ale ja tak nie uważam dlatego że w takich niby pewnych meczach,często wychodzi odwrotnie,patrz dzisiaj Bayern M. A że goście mają ostatnio serie 3 wygranych,czyli coś się tam poprawiło w ich grze,myślę że za mało na to żeby wygrać ale remis już jak najbardziej w ich zasięgu,a że kurs dobry no to próbuje trafić w tym meczu remisik,coś na 1-1 mi tu pasuje.



Można też zagrać btts po niezłym kursie 1.9
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom