>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów [30 kwiecień - 1 maj 2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: Fortuna



 



Dwa tygodnie dzielą nas do pierwszych spotkań półfinałowych. Przed nami świetne widowiska na obu stadionach, i oby to była dobra kolejna promocja Ligi Mistrzów.



Zapraszam do podawania typów popartych analizą.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Tottenham vs Ajax typ X kurs 3,55 uni⛔



Słabo widzę tottenham w tym dwumeczu,argument spurs ma za krótka ławkę aby walczyć na 2 fronty skutecznie, jest końcówka ligi i styranie sezonem widzę najbardziej właśnie po tym zespole.W ostatnim meczu ligowym przechodzili katusze z drużyna zagrożoną spadkiem-brighton w końcówce uratowali 3 punkty.Jednym słowem za krótka ławka a co za tym idzie za duża eksploatacja podstawowj 11-ki.W domu przy wsparciu swojej publiczności wymęczą na wyjezdzie widzę klęskę.



Krótko i na temat ZMĘCZENIE MATERIAŁU.



 



Barcelona vs Liverpool  typ dokładna przewaga gospodarzy 1 bramką kurs 3,85 uni



Ciężko typować ten mecz dla mnie te zespoły są równorzędne i dwumecz może się skończyć zarówno w jedna jak i drugą stronę.Daję barcelonie lekką przewagę z tytułu własnego boiska.Drugi mecz bedzie rozkminką w zależnośći od wyniku.



 
 
M 23

michalek1999

Użytkownik


Tottenham vs Ajax typ 2 kurs 2.98 Fortuna



Tottenham rozgrywający to spotkanie bez Harrego i Sona jest według mnie niezdolny do odpowiedzi na ofensywę Ajaxu, już remis byłby dla ekipy z Anglii sporym sukcesem. Myśle że tottenham będzie miał o wiele większe szanse na zwycięstwo w meczu rewanżowym ale teraz musi ulec. Dodatkowo piłkarze Ajaxu będą bardziej wypoczęci ponieważ ich kolejka ligowa została przesunięta i odbędzie się po ich reważu z tottenhamem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Tottenham -Ajax



Typ: Ajax awans 1.77 sts



Typ:Ajax 2.80 ✅  



Typ:  Ajax x2 1.50 ✅



 



Barcelona - Liverpool ( Szkoda tego meczu to mogło się zupełnie inaczej skończyć Mane,Milner, Salah mieli tyle okazji cos by wpadlo ułożylo by się to zupełnie inaczej myślę ze skonczylo by się 1-1 ale musieli przyatakowac a jak się ma Messiego to jest po sprawie )



Typ: Liverpool awans 2.00 



Typ: Obie strzela + 2.5 bramki 1.95 ⛔



Typ: x2 1.85 sts ⛔



Tottenham bez Sona który załatał brak Kane i wziął na siebie strzelanie do tego caly zespol wygląda słabo mocno wyeksploatowany  zmiennikow brak na pewno się zepna na lm ale checi tu nie wystarcza Holendrzy się nie pospinali w meczach z Realem czy juventusem więc mniej utytułowanego zespołu nie będą się bać a ze to półfinał to tez zbytniej pewności siebie gości nie powinno byc. Z man city ajax miałby problem ale z tej rywalizacji myślę ze wyjdzie zwycięsko piłkarze Ajaxu tez bardziej wypoczeci bo grali swój mecz ligowy wczesniej a Tottenham miał ciężką przeprawę z West Hamem w sobotę  który dużo ich kosztowal dlatego Ajax powinien w Anglii wypracować dobra pozycje przed rewanżem.Szczerze to będę mocno zdziwiony jeśli Tottenham zagra w finale z pełnym składem zdrowi wypoczeci ok byłyby szanse ale w tym momencie w tej formie dodatkowo  bez najlepszych strzelców nie maja szans z drużyna z holandii



Drugi mecz zapowiada się równie interesujaco z racji tego ze kibicuje Liverpoolowi od wielu lat na pewno nie podchodze do tej rywalizacji bez emocji ale czuje ze to Liverpool zagra w finale z Ajaxem i w końcu  bez miny w bramce wygrają ligę mistrzów . Dobrze było by  nie przegrać w hiszpani ale w tej parze może być różnie nie ma faworyta z pewnością bedzie to świetny dwumecz a z takimi druzynami mimo wagi spotkania i tego jak tego typu mecze mogą wyglądać powinno sypnac bramkami 



 



Weszły sklady na mecz Tottenham trojka z przodu czyli chyba chcą podjąć wyzwanie zobaczymy na ile im starczy sił ale powinnien być otwarty mecz



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Tottenham - Ajax Amsterdam

Ajax over 1.5 żółtych kartek @ 1.52
✅

Ajax over 0.5 gola @ 1.42 ✅

AKO: 2.15 ✅

Bukmacher: Betrally



Takie kombo gram na dzisiaj. Pierwszy typ jest na kartki. Dobry kursik jak na ta linie i na tego wariata, ktory bedzie ten mecz sedziowal. Arbitrem spotkania bedzie szurniety Antonio Mateu Lahoz ze srednia 5.43 kartki na mecz. Kto oglada LaLige ten wie co to za gosc i do czego jest zdolny. Kartkuje az milo i nikogo nie oszczedza. Nie ma zadnych dialogow z zawodnikami ani taryfy ulgowej. Generalnie to mozna by bylo zagrac ogolny over kartkowy ale z racji tego, ze Totki to mieczaki, ktore rzadko fauluja i w Premier League maja 4 od konca liczbe zoltych kartek to gram tylko na Ajax. Jak chca cos ugrac w tym dwumeczu tu nie moga odstawiac nogi. Minimum te dwie kartki przy tym arbitrze powinni wykrecic.



Drugi bet to zaklad na to, ze Ajax strzeli minimum jedna bramke w tym meczu. Powodow jest kilka. Przede wszystkim graja bardzo ofensywna pilke, bezkompromisowa. W dodatku Tottenham przystapi do meczu z licznymi absencjami. Posiadanie minimum jednego strzelonego gola przed rewanzem jest ich obowiazkiem a cos czuje, ze moze byc ich wiecej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


FC Barcelona - Liverpool F.C



Typ : X2@ 1,98 Fortuna 



​​​​​​



Zacznę od tego, że to taki przedwczesny finał. Barcelona za kadencji Ernesto Valverde gra mądrze i dojrzale, nie atakują uparcie otwierając przeciwnikom drogę do własnej bramki, no i mają Leo Messiego. Liverpool od kad jest tam Klopp zrobił wielki postęp i naprawdę mądre transfery, a najważniejsza rzeczą jest to, że mają wkoncu dobrego Bramkarza jakim jest Alisson Becker i chyba na ten moment najlepszego defensora na świecie czyli Holendra Virgila Van Dijka. To spotkanie na pewno przyniesie nam wiele emocji i zobaczymy kawał dobrej piłki, ale ja jednak myślę, że to Liverpool zamelduje się po raz drugi z rzędu w finale Champions League. Dlaczego? Bo Barcelone da się ugryźć tylko trzeba być czujnym z tyłu, bo wystarczy jeden drobny błąd i oni strzelają Ci bramkę, a  właśnie Liverpool ma to coś czyli potrafią dominować nad przeciwnikom przy czym są w stanie świetnie poustawiac się z tyłu. Mecze Barcelony z Realem Madryt w tym sezonie pokazały, że katalonczycy są do ugryznienia, ale Realowi zabrakło skuteczności no i w bramce był świetny Ter Stegen (na ten moment chyba numer 1 na świecie jeżeli chodzi o obsadę bramki) i Barcelona ich zabiła kontrami. Jesli miałbym się pomylić co do analizy tego meczu to tylko i wyłącznie dlatego, bo Barcelona w swoim składzie piłkarza z innej planety, ale Liverpool też ma obrońcę można powiedzieć, że z innej planety, bo jak inaczej ocenić Virgila Van Dijka jeśli ten nie przegrał żadnego pojedynku jeden na jeden z przeciwnikiem od 45 spotkań !! Możemy porównać składy obu drużyn ( prawdopodobne  jedenastki na jutrzejszy Mecz)



1. Ter Stegen &amp; Alisson Becker - obaj są świetni, jednak Ter Stegen to chyba na ten moment numer jeden na świecie ale nie mógłbym tu przyznac mu punktu, bo Brazylijczyk nie jest wcale dużo gorszy i potrafi ratować skórę swojej drużynie dlatego też w tym pojedynku mamy remis 1-1.



2. Trent Alexander Arnold &amp; Sergie Roberto - tutaj chyba jednak punkcik dla Arnolda. Nie ujmując nic Roberto, to jednak Arnold jest niesamowity, solidny w defensywie i bardzo mocny w ofensywie, nie zapominając przy tym o zabezpieczeniu tylów.



3. Van Dijk &amp; Lenglet - chociaż Francuz bardzo dobrze wygląda w tym sezonie to jednak trzeba tutaj uznać wyższość Van Dijka. Narazie 3-1 dla The Reds



4. Matip &amp; Pique - chociaz Matip jest dobrym technicznie obrońca, to jednak Pique to klasa i doświadczenie. Punkcik na Hiszpana.



5. Robertson &amp; Alba - Robertson zrobił taki progres i jest tak niesamowity po obu stronach boiska, że nie mogę tutaj przyznać punktu Albie, który razem z nim to chyba na ten moment najlepsi lewi obrońcy na świecie. Remis



Podsumowujac defensywa minimalnie na plus dla The Reds. 



Środek pola to jednak dla mnie na korzyść Barcelony więc nie będę się tu rozpisywał. 



Atak hmm.. Kogo, by nie porównać z Messim to wiadomo, że na korzyść Argentyńczyka. 



Suarez &amp; Firmino... Suarez w tym sezonie ma dobre liczby ale wiele razy zawodzil i przyjmował sporo słów krytyki. Firmino to bardziej mobilna dziewiątka i może rozgrywać i wspomoc zespół w środku pola więc patrząc na obecną formę i mobilność obu graczy widzę tu maly remis.



Mane &amp; Coutinho? Punkt dla Mane i tyle. Cou z Liverpoolu, a z Barcelony to dwóch innych zawodników, a Mane w tym sezonie gra kapitalnie.



Wychodzi nam raczej remis może z małą przewaga Balugurany ale jeśli mielibyśmy porównać trenerów, to nie ujmując nic Valverde, jendka Klopp na plus, bo dla mnie to mistrz na ławce trenerskiej i on sposób na Barcelone jest w stanie znaleźć.



Myślę, że spotkanie na pewno będzie bardzo wyrównane ale jednak The Reds jeśli zatrzymaja Leo to są w stanie nie przegrać na Camp Nou i jechać z korzystnym wynikiem na Anfield.



 



Do tego bez analizy i zbędnego pisania  po prostu idę w stronę Ajaxu. Totki bez Sona i Kane'a więc marnie to widzę.



Ajax @3,40 Fortuna ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
C 134

cfc_mnich

Użytkownik


Zacznę od małej analizy meczów 1/8 i ćwierćfinałów. Otóż na 7 z 8 meczów jednej ósmej i we wszystkich meczach ćwierćfinałowych więcej bramek padało w rewanżach. Jak widać trenerzy, co raz częściej kalkulują, że w pierwszych meczach bardziej opłaca się przede wszystkim nie stracić bramki u siebie, niż wygrać po gradobiciu goli. Jutro na Camp Nou dojdzie do pierwszego starcia przez wielu uważanego za przedwczesny finał tej edycji Ligi Mistrzów. Mając na uwadze to co działo się we wcześniejszych etapach tych rozgrywek, nasuwa mi się wniosek, że ekipa Valverde będzie chciała ten dwumecz rozegrać w podobny sposób i nie ruszy od pierwszej minuty do ataku. Czasy Barcelony, która po strzelonej bramce parła bezlitośnie naprzód po kolejne bramki minęły, a ważniejsze stało się dla niej uzyskanie jak najkorzystniejszego rezultatu. Nie sądzę również by Klopp kazał swoim zawodnikom przeprowadzać szalone ataki na rywala. Zapowiadają się tutaj klasyczne szachy, gdzie król Van Dijk będzie dyrygował swoimi kolegami, nie dopuszczając rywali do ataku. Nie spodziewam się tutaj wielu okazji strzeleckich i gdybym miał typować dokładny wynik, to widziałbym tutaj 0:0, lub minimalne zwycięstwo Katalończyków po przebłysku geniuszu Messiego.



Barcelona - Liverpool -2,5 bramki 2,22

Barcelona - Liverpool 1.połowa liczba goli -0,5 3,4


Barcelona - Liverpool przedział bramek 0-1 4,55



Buk: fortuna
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


AJAX/ remis = zwrot @2.25 lv✅✅✅



W ekipie gospodarzy zabraknie głównej siły ofensywnej w postaci Kane i Sona. 

Ajax gra pięknie dla oka, chce się ich oglądać i życzyć im jak najlepiej. Odprawili już Real i Juventus, więc nie można mówić o przypadku. Do tego władze ligi holenderskiej przesunęli kolejkę, więc piłkarze z Ajaxu mieli więcej przerwy od swoich rywali. 

Goście do tego spotkania przystąpią bez Mazraouiego. Trener gospodarzy ma większy dylemat. Ciężko będzie zatrzymać piekielnie skuteczną ofensywę z Amsterdamu. Ajax nie musi nic, bo zrobili już bardzo dużo, ale fajnie by było wygrać pierwszy mecz i do rewanżu przystąpić z jakąś już zaliczką. Na wyjazdach potrafili odnieść zwycięstwo na Juventus Stadium, gdzie wygrywają nieliczne zespoły. Wygrali wysoko na Santiago Bernabeu czy dwukrotnie remisowali z Bawarczykami. 



Tottenham wyeliminował Manchester City i Borussie Dortmund. W meczu  z City mogli skorzystać jeszcze z usług Koreańczyka... w tym meczu już go zabraknie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Ja powiem tak - mnie też podpowiada rozum żeby grać na Ajax, ale zadaję sobie pytanie - skoro my tutaj w większości myślimy o Ajaxie to w bukach siedzą idioci ? Wystawili kursy gdzie to TOT jest faworytem... To powinno dać do myślenia... Ajax jak nasza Legia spinał się na wielkie kluby jak Juve czy Real, byli w tych meczach dogami, teraz jest odwrotnie... Natomiast to jak grał u siebie czy ze słabszymi teoretycznie drużynami nie wyglądało już tak dobrze...  Co do meczu Barcy i grania 2x na LIV... Ludzie Barcelona to Barcelona, a Barcelona w tym sezonie jest mega skuteczna... Jeśli już coś w stronę LIV to ja wolałbym awans bo u siebie mają rewanż z tym, że jak dzisiaj będzie jakieś 1:0 dla Barcy to kursy na awans na LIV będą jeszcze większe... Jak dla mnie na dzisiaj, na teraz nie widzę tu nic do grania. Najbliżej jestem BTS lub overu w Anglii i winu Barcelony..
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


Witam. Zdecydowana większość szuka czegoś w stronę Liverpoolu i buki doskonale zdają sobie z tego sprawę, mało kogo takie kursy nie kuszą, ale buki głupie nie są i będzie mnóstwo osób szło w stronę Anglików patrząc na formę i miejsce, w którym podopieczni Jurgena są w tym momencie. Pisanie, że obrona Liverpoolu jest najlepsza na świecie i Barcelona odbije się jak od muru jest za przeproszeniem zwykłą głupotą. Wyżej kolega zaczął porównywać danych zawodników obu ekip ze sobą i między innymi na podstawie tego ma ktoś zainwestować pieniądze ? Proszę was...to nie jest menadżer piłkarski. Tutaj większe znaczenie na styl gry, obecna sytuacja i forma obu ekip a nie to, że Pique przebija Matipa czy Arnold, Roberto. Czasem wydaję mi się, że ludzie nie zdają sobie sprawę kto to jest Messi. Nie ma czegoś takiego dla tego gościa jak "mur", on jako jedyny jest w stanie przebić się przez każdy i wkręcić w ziemię każdego, jak choć by Boatenga. Barca gra na Camp Nou i tak grającej Barcelonie i przy takiej dyspozycji Messiego nie daję żadnych szans na zwycięstwo The Reds, nie na Camp Nou. Messi poprowadzi Barcelonę po zwycięstwo w Lidze Mistrzów - wspomnicie moje słowa. Nie jestem sympatykiem Barcelony, ale wystarczy logicznie pomyśleć a nie kombinować na siłę bo kurs "zachęcający"



Wszelkie sympatie czy wręcz przeciwnie w bukmacherce trzeba odłożyć na bok i choć nie chcę, aby to Barca wygrała LM to jednak sądzę, że tak to się skończy. Messi jest za duży na ten świat, za duży.



BARCELONA @ 1,95 1xbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Ja wiem jedno. Awansuje dalej Tottenham :) To jest zbyt piękne, aby było prawdziwe, że Ajax będzie w finale. Jestem zdania, że twarda gra Kogutów, gdzie nie zostawiają zuepłnie miejsca na rozegranie będzie bardzo trudna do przejścia dla Ajaxu, który nie lubi takiej gry.Uwazam, że to będą dwa underowe spotkania, a Totki ostatecznie po dwóch meczach będą w finale. Wyeliminowanie Realu i Juve to wielka sprawa, ale Tottenham to inny zespół, który przede wszystkim podejdzie do Holendrów już z należytą uwaga i szacunkiem, której głównie zabrakło Juve.



 



TOTKI AWANS @ 1,97
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Tottenham - Ajax over2,5 @2



W meczach z udziałem Ajaxu mysle ze mozna próbować overy bramkowe. Holendrzy dobrze czują sie w grze ofensywnej, gra im sie klei, stwarzają sobie wiele okazji. W meczach wyjazdowych LM w fazie pucharowej czy to z Realem czy Juventusem grali swoje, praktycznie sami sa w stanie pokryć linie 2,5. Różnica dzis jest taka że do tej pory Ajax grał rewanże na wyjazdach, kiedy to już wiele kalkulacji nie było. W lidze rywalom nastrzelali mase bramek, ostatnio mecz im przełożyli więc spokojnie mogli sie przygotować na dzisiejsze starcie. Myslę że bedą starali sie wykorzystać dobrą formę i  zrobić zaliczkę przed rewanżem.



Tottenham pamiętamy z szalonego meczy z City. Powtórki raczej nie będzie, na pewno nie w pierwszym meczu. Zagrają osłąbieni brakiem  Sona i Kanea ale wiedzą że wielki finał LM jest na wyciągnięcie ręki. Anglicy potrafią fajnie ofensywnie zagrać, myslę że troche asekuracyjnej gry w pierwszym meczu moze być ale i tak linia 2,5 bedzie pokryta a kurs całkiem fajny. 
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik


Tottenham Londyn - Ajax Amsterdam



Ja to widzę tak, ogólnie kibicuję Ajaxowi bo zauroczyli mnie swoją dotychczasową grą i zasługują na grę w finale. Jak zagrają tak jak w starciach z Juve i Realem to przemęczony i trapiony kontuzjami Tottenham powinien paść w dwumeczu, ale do rzeczy.



Over 1,5 gola @1,3⛔



Uważam, że gole tutaj padną i to dość szybko, Ajax będzie grać swoją piłkę i będą wysoko presować. Jednego na pewno ustrzelą a i myślę że gospodarze czymś odpowiedzą. Liczę na otwarte spotkanie.



Handicap 0-2: Ajax @1,16✅



Gości będą chcieli uzyskać korzystny wynik przed rewanżem u siebie. W singlu gram x2 a tutaj na kuponie z kilkoma zdarzeniami podpieram się tym, że nie przegrają 2 bramkami, coś ustrzelić sami powinni, a "kulawy" Tottenham bez Sona i Kane nie stać na strzelenie 3 goli.



Over 3,5 kartek @1,37⛔



Wiadomo kto sędziuje, totalny wariat overowy Antonio Mateu Lahoz. Ktoś już wcześniej przytoczył jego średnią kartek na mecz - 5,43. Mecz nie musi być wcale jakiś brutalny ale nikt tutaj nogi nie będzie odstawiać. Prz kilku kontrach Ajaxu gospodarze mogą być zmuszani do przerywania ich faulami.



Under 10,5 rzutów rożnych @1,52✅



Przeanalizowałem sobie mecze obu drużyn w 1/8 finału i w ćwierćfinale. W meczach Tottenhamu - 7,15,6 i 7 rzutów rożnych, średnio 8,75 na mecz, w meczach Ajaxu - 5,9,7 i 9, średnio 7,5 na mecz. Jak widać w meczach fazy pucharowej tych drużyn tylko raz mieliśmy ponad 10 rr.



AKO: 3,14 - ja w Betbuilder na Unibet mam Ako 4,00
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 17:29 przez naspokojnie


Witam. Zdecydowana większość szuka czegoś w stronę Liverpoolu i buki doskonale zdają sobie z tego sprawę, mało kogo takie kursy nie kuszą, ale buki głupie nie są i będzie mnóstwo osób szło w stronę Anglików patrząc na formę i miejsce, w którym podopieczni Jurgena są w tym momencie. Pisanie, że obrona Liverpoolu jest najlepsza na świecie i Barcelona odbije się jak od muru jest za przeproszeniem zwykłą głupotą. Wyżej kolega zaczął porównywać danych zawodników obu ekip ze sobą i między innymi na podstawie tego ma ktoś zainwestować pieniądze ? Proszę was...to nie jest menadżer piłkarski. Tutaj większe znaczenie na styl gry, obecna sytuacja i forma obu ekip a nie to, że Pique przebija Matipa czy Arnold, Roberto. Czasem wydaję mi się, że ludzie nie zdają sobie sprawę kto to jest Messi. Nie ma czegoś takiego dla tego gościa jak "mur", on jako jedyny jest w stanie przebić się przez każdy i wkręcić w ziemię każdego, jak choć by Boatenga. Barca gra na Camp Nou i tak grającej Barcelonie i przy takiej dyspozycji Messiego nie daję żadnych szans na zwycięstwo The Reds, nie na Camp Nou. Messi poprowadzi Barcelonę po zwycięstwo w Lidze Mistrzów - wspomnicie moje słowa. Nie jestem sympatykiem Barcelony, ale wystarczy logicznie pomyśleć a nie kombinować na siłę bo kurs "zachęcający"



Wszelkie sympatie czy wręcz przeciwnie w bukmacherce trzeba odłożyć na bok i choć nie chcę, aby to Barca wygrała LM to jednak sądzę, że tak to się skończy. Messi jest za duży na ten świat, za duży.



BARCELONA @ 1,95 1xbet



 


Nie chce wchodzić w zbędne dyskusje ale jednak muszę. Jeśli Messi Byłby za duży na ten świat, to poprzednie 3 trofea zgarnela, by Barcelona, a nie Real :) nie wiem czy widziałeś mecze z Realem w tym sezonie ale właśnie one pokazały, że Blaugurana jest do ugryzienia, a jeśli uważasz, że nie ma znaczenia to jak Van Dijk gra w tym sezonie no to trochę słabe z Twojej strony. Messi pomimo tego, że jest najlepszym piłkarzem na tej planecie, to jednak już nie raz zawodzil w ważnych meczach ligi mistrzów.. Wystarczy sięgnąć pamięcią rok, czy dwa lata wstecz. Nie komentuj też mojej analizy, bo każdy typuje po swojemu, a poziom mojej reputacji na tym forum powinien dać Ci do zrozumienia, że niedzielnym typerem nie jestem. Porownalem co niektórych zadownikow czy formacje, bo dzisiaj rozmawialem ze znajomymi na temat tego meczu i usłyszałem, że " Liverpool nie ma szans, porównaj sobie, kto gra w Barcelonie, a kto w Liverpoolu" pewnie jak bym był biernym kibicem piłki nożnej to jak, by mi ktoś powiedział, że Robertson w niczym nie odstaje od Alby, czy Arnold jest obecnie w lepszej formie niz Roberto, to bym się zaśmial, ale takie są fakty. Mówisz, że porownoje zawodników, a liczy się aktualna dyspozycja ale ja właśnie porównałem na podstawie tego jak się prezentują. Napisałes, że nie jesteś kibicem Barcelony, a to jak pisałeś o tym meczu, to mówi nam co innego i na siłę chcesz nam udowodnić, że sam Messi wygra oba mecze. 
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik


co do kartek to nie patrzcie na średnią kartek w lidze hiszpańskiej tylko jak sędziuje w LM bo to inna bajka jest ... Taka tylko mała uwaga ...



 



Swoją drogą ma ktoś stronkę gdzie są pokazane składy i kto ma żółte kartki ? Bo w którymś meczu Ajaxu z Juventusem to chyba połowa składu Holendrów miała żółtka a nie wiedziałem tego przed meczem a by się pograło under ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 50

gerro28

Użytkownik


Przeanalizowałem sobie mecze obu drużyn w 1/8 finału i w ćwierćfinale. W meczach Tottenhamu - 7,15,6 i 7 rzutów rożnych, średnio 8,75 na mecz, w meczach Ajaxu - 5,9,7 i 9, średnio 7,5 na mecz. Jak widać w meczach fazy pucharowej tych drużyn tylko raz mieliśmy ponad 10 rr.



Ja jem kiełbase a ty kapuste średnio jemy bigos????
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 19:16 przez q7dwa9


co do kartek to nie patrzcie na średnią kartek w lidze hiszpańskiej tylko jak sędziuje w LM bo to inna bajka jest ... Taka tylko mała uwaga ...



 



Swoją drogą ma ktoś stronkę gdzie są pokazane składy i kto ma żółte kartki ? Bo w którymś meczu Ajaxu z Juventusem to chyba połowa składu Holendrów miała żółtka a nie wiedziałem tego przed meczem a by się pograło under ...



Po cwiercfinalach kartki sie kasuja ziomeczku i do polfinalow wszyscy przystepuja z czystym kontem.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik


Jak na razie to chyba najgorszy mecz tej edycji Ligi Mistrzów. Takiej kopaniny nie pamiętam od dawna. Widać wyraźnie, że z całym szacunkiem dla osiągnięć Ajaxu, te ekipy nie pasują do półfinałów. Tu jest za niska jakość. Zapewne gdyby w Tottenhamie był jakiś napastnik, to dziś Ajax straciłby to prowadzenie. Momentami prezentowali styl z naszej Ekstraklasy, czyli długa do przodu i niech się dzieje co chce. Być może presja sprawiła to, że grali tak chaotycznie, ale co będzie w ewentualnym finale? Przecież zarówno Liverpool jak i Barcelona ich zjedzą. Barca ich stłamsi posiadaniem piłki, a Liverpool wypunktuje, bo posiadają piłkarzy o klasę lepszych na każdej pozycji. 



Szczerze powiedziawszy, to żadna z tych ekip nie zasługuje na finał, ale niestety losowanie zrobiło swoje i pożegnamy jedną z wielkich ekip z jutrzejszego meczu.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Tottenham w normalnej dyspozycji ich jedzie ale jak pisałem ni ma ławki Panie widać to było po podaniach,dośrodkowaniach i strzałach taki eriksen nie to panie ,że nie umi ale widać było ,że chłop jest styrany sezonem a llorente powinien zostać sprzedany do burlney tam by został KRÓLEM WśRÓD DREWNIAKÓW.



Ajax nic specjalnego na tle zamęczonego rywla 3-4 ładne akcje bramka po błędzie obrony. W 2 połowie praktycznie odcięci od gry.Niestety żaden z tych zespołów nie ma nawet 20% szans z wygranym z 2 pary .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom