>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa B - Estonia 2019 - 28.04-04.05

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej






 



W dniach 28.04-04.05 w stolicy Estonii Tallinnie odbędą się hokejowe Mistrzostwa Świata dywizji I grupa B w których będzie brała udział Nasza reprezentacja, skład uczestników poniżej:





Zapraszam do pisania informacji, analiz i podawania typów
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Więc zaczynamy wspólnie z Naszą reprezentacją przygodę w Estonii. Sprawdzając kursy na dzisiejsze mecze zdecydowałem zagrać dwa zakłady. Pierwszy z nich dotyczy meczu Holandia - Polska. Z Holendrami nie graliśmy od 2014 roku. Wcześniej zdarzało się mierzyć z ekipą z Zachodniej Europy i wszystkie te spotkania wygrali Polacy. W ekipie Holenderskiej musiało się sporo pozmieniać skoro zdołali awansować do wyższej dywizji, a ostatnie pięć spotkań to cztery zwycięstwa i porażka po dogrywce. Polacy natomiast bardzo słabo wypadli w ostatnich spotkaniach. Cztery kwietniowe spotkania towarzyskie to trzy porażki i zwycięstwo w dogrywce z Litwą. Oczywiście nie skreślam Polaków i będę im kibicował mimo zakładu na Holendrów, ale widząc tak ustalone kursy nie można nie zagrać przeciwko Naszym. Nie oszukujmy się, ale kurs 16,50 (w Unibecie 20,00) to "lekka" przesada ze strony bukmacherów.



Holandia OT @13,00 Fortuna ⛔⛔⛔



Kolejny mecz na tapecie to Rumunia - Estonia. Mimo tego, że Estonia jest gospodarzem rozgrywek to postawię na Rumunów. Rumunia w tym roku pewnie ograła Ukraińców i Polaków natomiast Estończycy przegrali osiem spotkań z rzędu z takimi ekipami jak Łotwa B i Litwa. W między czasie ulegając właśnie Rumunom. H2H wyrównany - z czterech ostatnich spotkań dwa razy górą Estonia i dwa razy Rumunia. Kurs na tych drugich moim zdaniem nieco zawyżony a szanse podobne więc gram to.



Rumunia '60 @3,15 Fortuna ⛔⛔⛔



EDIT// No to Polacy się rozkręcili i całkiem nieźle im idzie. Mój błąd, że nie poszukałem dodatkowych informacji tylko oparłem typy na statystykach i ostatnich wynikach... Pierwsze koty za płoty jak to mówią.



 
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


 



Polska- Holandia



Jeszcze dwa lata temu niektórzy snuli wielkie plany o powrocie po wielu latach do elity, a dokładnie rok później spadliśmy z hukiem na 3 poziom rozgrywkowy.



Dziś mecz z Oranje, którzy rok temu przeszli jak burza rozgrywki na poziomie 2A strzelając w 5 spotkaniach 42 bramki. W kontekście dzisiejszego spotkania to jednak żaden wyznacznik, bo od Holendrów jesteśmy te 2 klasy lepsi ;).



Rok temu w dywizji 2A kadra Holendrów opierała się głównie na graczach Tilburg Trappers. Zespół ten występuje w 3 lidze niemieckiej i właśnie jest w trakcie rozgrywania finału PO. Mamy więc  jeszcze bardziej ułatwione zadanie, bo trener mógł powołać zaledwie 5 zawodników z tego zespołu. Dodatkowym kłopotem Holendrów jest to, że nie zdołali rozegrać ani jednego meczu kontrolnego. Trener Doug Mason prowadzi na co dzień Graz 99ers, a jego asystenci pracują w Trappers, nie było więc możliwości przeprowadzić normalnego zgrupowania i rozegrania sparingu. Graczem, którego na pewno należy wyróżnić jest obrońca Steve Mason(syn trenera), który gra obecnie w Rapperswil JonaLakers(2 liga szwajcarska). 



Biało-Czerwoni w kwietniu rozegrali 4 spotkania. Dwa z Węgrami(2-4, 1-2 OT) i w tym tygodniu 2 z Litwą(6-5 OT, 0-3). Co do kadry to brakuje Chmielewskiego(Trzyniec) oraz Pawła Droni(Ravensburg). Nie wiem czy w trakcie turnieju dojadą, bo jak na razie grają w finałach PO. To spore osłabienie, ale nie w kontekście dzisiejszego meczu.



Ja idę w bramki, uważam, że przeciwko tak osłabionej Holandii powinno być overowo. Są Patryk Wronka, Alan Łyszczarczyk, Filip Komorski, Dziubiński, Damian Kapica, Malasiński, także ma kto strzelać.



Over 6.5 @1.80 STS ✅



over 7.5 @2.45 STS ✅ 8-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Co do meczy w tej dywizji to w meczu Rumunia-Estonia nie widze tak jednoznacznego jak to widzą buki, fakt Estonczycy u siebie i pewnie dlatego taki niski kurs. Co prawda przyznam sie szczerze ze wielu zawodników w tej dywizji  jest mi nieznana ale wyniki reprezentacji śledzę wiec w tym pierwszym meczu ide w kierunku Rumunów



Rumunia z x kur 1,84✅



W meczu Naszych kursy na zwyciestwo biało-czerwonych nie do gry według , moze handi  0-3 po kursie 1,55✅ do dubla było by dobrą opcją, wiec tez ide w bramki over 6,5 po kursie 1,75 w STS✅ bo to pierwszy mecz, fakt jest jednak taki ze to białoczerwoni sa fawotytem tego turnieju a celem jest awans do wyzszej dywizji . 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Celem był również awans do Elity, którego próba zakończyła się wielką klapą i spadkiem więc cele mogą być obrane, ale trudniej z ich realizacją. Oczywiście będę gorąco kibicował Polakom i śledził ich losy podczas rozgrywek, ale każdemu może powinąć się noga, a nie chce żałować po ewentualnej wygranej Holendrów że tego nie zagrałem :) 
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 28, 2019, 12:59 p.m. przez rasijskij


Celem był również awans do Elity, którego próba zakończyła się wielką klapą i spadkiem więc cele mogą być obrane, ale trudniej z ich realizacją. Oczywiście będę gorąco kibicował Polakom i śledził ich losy podczas rozgrywek, ale każdemu może powinąć się noga, a nie chce żałować po ewentualnej wygranej Holendrów że tego nie zagrałem :) 


 



W ten awans do elity to chyba tylko niepoprawni optymiści wierzyli, realnie nie było szans, a przede wszystkim nie było jakości w porównaniu do rywali, fakt awans Angoli i Korei troche niespodziewany dla mnie ale Naszym niestety narazie póki co nie grozi. Niech w tej Estoni wygraja by sie tam nie pałetać. Swoja drogę holendrzy tez tak krażą miedza tą dywizją a niższą.dywizją. Ale faktycznie kurs na nich mocno zawyzony i warty ryzyka:)
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


Rok temu mieliśmy dosyć ciężką grupę z Kazachstanem, WB, Słowenią, Włochami i Węgrami. Snucie planów o elicie to było bardziej przed dwoma laty, ale to raczej snuli ludzie, którzy nie mieli pojęcia o stanie polskiego hokeja ;). O awansie to można myśleć jak przynajmniej połowa reprezentantów będzie się ogrywać w silniejszych ligach. Mamy przykład jak duży progres zrobił Aron Chmielewski podczas pobytu w Trzyńcu, czy Paweł Dronia w Niemczech. Dopóki o sile reprezentacji będą stanowić gracze PHL dopóty będziemy się obijać w dywizji 1A co jakiś czas lecąc niżej.



Brak awansu będzie kompromitacją a strata punktów z zespołem typu Holandia, który w ostatnich latach nie zdołał się utrzymać w tej dywizji a dziś dodatkowo jest osłabiony, to można by traktować jako nie wiem co, bo brakuje słów ;)



rasijskij, oczywiście każdy ma swoją wizję meczu.



 



P.S. Mecze z udziałem Polski transmitować będzie TVP Sport.
 
P 0

pontus

Użytkownik


Mój pierwszy post na forum, witam forumowiczów ???? Zrobili to co do nich należało, wysokie, pewne zwycięstwo.Właściwie wszystko co było do napisania o kadrze napisaliście wyżej, póki PHL będzie na takim poziomie jaki jest to kadra nie zrobi postępu.Moim zdaniem nastąpiła dobra decyzja w sprawie otwarcia ligi dla obcokrajowców, nie ma co zaklinać rzeczywistości, są dwie drogi do wyciągnięcia naszego hokeja z aktualnego stanu, raz- natychmiastowe działania systemowe których brak albo liga open, naturalizowanie zawodników do reprezentacji, większe czy mniejsze sukcesy czego następstwem będzie zainteresowanie hokejem ludzi którzy się na tym znają jak i inwestorów, oczywiście druga opcja nie jest pewna ale to już jakiś krok moim zdaniem.Odchodząc trochę od tematu, jak myślicie gdzie może wylądować Łyszczarczyk? Zaliczył bardzo dobry ostatni sezon w OHL, liga czeska do której miał już przymiarki przed sezonem czy lepsza liga?
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


 



Gdzie może wylądować? Oby nie w PHL ;).



A tak na poważnie to czeska to według mnie dobry kierunek dla Alana.



Lecimy z typami na dziś:



 



Estonia - Holandia



 



Gospodarze turnieju po porażce z Rumunią muszą ten mecz wziąć, bo potem już na rozkładzie mają o wiele bardziej wymagających przeciwników i może być różnie w kontekście walki o pozostanie w dywizji. Oczywiście cele są inne, ale dziś sobie nieco pokrzyżowali plany. Oranje nadal będą bez wzmocnień z Trappers ponieważ ci mają we wtorek decydujący mecz o awans do DEL2. Zagrają więc tak jak z Polską na 3 piątki, więc czym dalej w mecz tym mogą mieć problemy z nadążaniem za rywalami. Dziś już od połowy 2 tercji było widać duże zmęczenie u nich.



Estończycy tak jak wspomniałem w swoim pierwszym meczu ulegli po karnych Rumunom. Mecz na dosyć dobrym poziomie, sporo walki i celnych strzałów z obu stron. Gospodarze stworzyli sobie tych sytuacji trochę więcej od rywali, szczególnie w 2 tercji, no ale ostatecznie zostali z 1 punktem.



Gwiazdą zespołu jest Robert Rooba, na co dzień występujący w fińskim JYP Jyvaskyla. Wyróżnić należy jeszcze takie nazwiska jak: Viitanen(Peliitat), Arrak, Petrov, Makrov, Embrich.



Myślę, że nie powinno dojść do niespodzianki w tym meczu. Kursy na Estonię mizerne dlatego ich zwycięstwo łączę w overem:



1/+5.5 @2.08 fortuna ⛔ 4-1 / Szkoda, bo sporo szans mieli Estończycy by wyżej wygrać. Dobrze spisał się Oosterwijk broniąc aż 39 strzałów.



dodatkowo:



3 tercja over 2.5 @ 2.80 ⛔



Estonia over 4.5 @ 2.23 ⛔



 



Polska - Ukraina



 



TYLKO ZWYCIĘSTWO. W meczu numer dwa zagramy z o wiele bardziej wymagającym przeciwnikiem, ale jak najbardziej w naszym zasięgu. Ukraińcy otwarcie przyznają, że do Estonii nie przyjechali po awans, także widać, że są jak najbardziej świadomi swojej sytuacji. Kadra jest w przebudowie, składa się głównie z młodych graczy, z których większość debiutuje w seniorskich rozgrywkach.



Kapitanem zespołu jest 35 letni Andrei Mikhnov obecnie występujący w GKS Tychy, a z przeszłością w KHL i lidze białoruskiej. Wyróżnić należy także Lyalkę, młodziutkiego Peresunkę, który podobno jest największą nadzieją ukraińskiego hokeja, Petrukhno oraz Pangelova.



Ukraińcy w 1 spotkaniu powalczyli z Japonią, ale ulegli 2-3.



Liczę, że doświadczenie i jakość, którego więcej po stronie biało-czerwonych weźmie górę i zdobędziemy kolejne 3 punkty. Na pewno będzie trzeba zagrać na większym skupieniu w defensywie i uważać przede wszystkim na doświadczonego Mikhnova.



Powiem szczerze, że idealnie nam się trafiła ta Holandia w 1 spotkaniu, bo małe przetarcie jest a dużo sił ten mecz naszych graczy nie kosztował. Dodatkowo te 8 strzelonych bramek też na pewno w jakimś stopniu podniosło morale.



 



Polska @1.55 fortuna ✅



Polska - 1.5 @1.99 ✅ 7-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 21:25 przez pontus


Mój pierwszy post na forum, witam forumowiczów ???? Zrobili to co do nich należało, wysokie, pewne zwycięstwo.Właściwie wszystko co było do napisania o kadrze napisaliście wyżej, póki PHL będzie na takim poziomie jaki jest to kadra nie zrobi postępu.Moim zdaniem nastąpiła dobra decyzja w sprawie otwarcia ligi dla obcokrajowców, nie ma co zaklinać rzeczywistości, są dwie drogi do wyciągnięcia naszego hokeja z aktualnego stanu, raz- natychmiastowe działania systemowe których brak albo liga open, naturalizowanie zawodników do reprezentacji, większe czy mniejsze sukcesy czego następstwem będzie zainteresowanie hokejem ludzi którzy się na tym znają jak i inwestorów, oczywiście druga opcja nie jest pewna ale to już jakiś krok moim zdaniem.Odchodząc trochę od tematu, jak myślicie gdzie może wylądować Łyszczarczyk? Zaliczył bardzo dobry ostatni sezon w OHL, liga czeska do której miał już przymiarki przed sezonem czy lepsza liga?



Witam. :)



Co do Twojego pytania, to ja bym go widzial jeszcze w OHL ale w lepszej druzynie a stamtąd juz dobra droga do jakiejs farmy AHL
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Kolega wyżej juz odnósł sie tych meczy które tez chcialem zagrać i faktycznie Holandia wydaje sie byc najsłabsza druzyna w naszej grupie a Estonia straciła punkty w Rumunia i dzis musza wygrac. Pogormu ani tylu bramek jak w naszym meczu sie nie spodziewam ale minimum 5 powinno paść( osobiscie unikam grania bramek ale mysle ze tutaj zadnego undera nie bedzie). W meczu Polski z Ukraina gram na zwyciestwo naszych w RT. Mamy bardziej doswiadczony i ograny zespół i powiedzmy sobie szczerze jakosciowo tez lepszy wiec chłopaki musza zapomniec o Holandii i isc za ciosem bo z tej dywizji trzeba awansować. proponuje takiego dubla



Estonia i over 4,5 kurs 1,5✅



Polska RT kurs 1,55✅



ako 2,33✅



 



EDIT: Przyznam , że nie sadziłem ze bede rozkminial te dywyzje ale czy tylko mi sie wydaje że kurs na Rumunie zdecydowanie zawyzony? Poziomy w tych krajach sie wyrównały juz jakis czas temu, no moze ze wskazaniem na japonie ale nie az tak✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 07:34 przez alpha


W OHL już nie może grać, bo skończył mu się wiek juniorski.



Faktycznie, dobrze prawisz on juz ma 21 lat. Fajnie jakby znalazł miejsce gdzies w Kanadzie da mu to wiecej niz pobyt u nas badź jakiejść nizszej lidze europejskiej
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Obejrzałem wczoraj mecz Polaków i Holendrów i zacznę najpierw od tych drugich. Drużyna bez rytmu, bez ogrania, bez jakichkolwiek lepszych ruchów czy zagrań. Przypadkowy gol po naszym.błędzie i może dwa inne grozniejsze strzały. Polacy i tak lekko lekceważyli difens, a na pewno tego nie zrobi Estonia. Grają u siebie, pierwszy mecz porażka, ale oni w ofensywie swoje potrafią zagrać. Moim.zdaniem ogólnie półka wyżej. Dochodzi do tego fakt, że Holendrzy musieli wczoraj trochę pojeździć, grając na 3 piątki będzie to miało znaczenie i czym dalej w mecz, tym będzie łatwiej dla Estonczykow. Overy na live w 2 i 3 tercji można śmiało łapać też.



Estonia -2,5 @ 1,58 | Uni✅



-3,5 @ 2,2⛔



-4,5 @ 3,30 | Betsson⛔



 



Polacy spisali się bardzo fajnie w ofensywie i już nie chodzi nawet o te 8 bramek, ale o styl. Dużo ruchu, dobra reakcja na bramkarzu i ciekawe indywidualne rajdy. Gra szybkimi podaniami też się mogła podobać. Ukraińcy poziom niżej od naszych zdecydowanie, nie powinni zagrozić, jeśli chodzi o zwycięstwo, bo różnica w ofensywie jest duża, ale sądzę, że pustego konta strzeleckiego mieć nie będą, bo błędy w obronie przytrafiają nam się zawsze. 



Over 4,5 @ 1,55 ✅ | Sportingbull



Over 5,5 @ 2,10 ✅



Over 6,5 @ 3,30✅



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 29, 2019, 3:48 p.m. przez alpha


@mark1973



Dobrze czułeś z tą Rumunią. Coś czuję, że mogą z nimi być problemy.



Tak wychodzi na to że to bedzie groźny rywal, ale mysle ze damy rade, teraz oglądam mecz z Ukrainą jednym okiem bo drugim Kazachów w Astanie, to chłopaki mają rezerwy i jak przycisną to jest wynik. Tak jak stwierdziłeś brak awansu byłby sensacją i wstydem jednocześnie. Dzis wart gry była jeszcze Korea z x ale ze bedzie az 5-1 to nie myslałem 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Holandia - Ukraina



Obejrzałem oba spotkania tych drużyn z Polską i trzeba przyznać, że Ukraina spisała się zdecydowanie lepiej. Tu nie chodzi o wyniki, bo też Polacy dużo bardziej na serio podeszli do meczu z Ukrainą, ale o ich grę. Z dużo lepszymi rywalami, jakimi byli Polacy, Ukraińcy potrafili rozgrywać niezłe akcje, kiedy nadarzała się taka okazja. Strzelone 3 bramki też coś mówią, ale były jeszcze inne okazja. Zwłaszcza jedna piątka robi duży szum i na niej głównie opiera się ich gra ofensywna. Kilku zawodników ciekawych, nieźli bramkarze. 



Co do Holendrów to nie zmieniło się nic, dalej wygląda to naprawdę słabo i na nic zda się ten jeden dzień odpoczynku. Będą wyraźnie odstawać i nie zanosi się, żeby urwali punkty komukolwiek. Mają spore problemy w defensywie, a tu Ukraina zagra od początku mocno skoncentrowana, by zapewnić sobie utrzymanie w elicie.



Ukraina -3 @ 1,87✅



Ukraina nie przegra żadnej tercji @ 1,55✅



Zapunktuje tylko Ukraina @ 5,8⛔ szkoda straconej bramki w osłabieniu



1xbet
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


Pytanie zasadnicze odnośnie dzisiejszego meczu Ukr-Hol brzmi czy zdążyła dojechać piątka z Trappers(3 obrońców i 2 napastników). Wczoraj wieczorem zagrali ostatnie spotkanie w Niemczech. Jeśli zdążyli to będzie to spore wzmocnienie i zagrają już normalnie na 4 formacje.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Polska-Rumunia



Tak sie złozyło ze ten mecz moze byc bardzo wazny w kontekscie walki o awans. Obie druzyny bez porazki. Rumuni graja tu dobry hokej, konsewentnie do konca o czym bolesnie przekonali sie Japończycy którzy prowadzili 2-0 a doznali porazki 2-3. Kadra Rumuni składa sie głownie z graczy rodzimej ligi i ligi wegierskiej. Jednak nie ma co ukrywać ze to Nasi sa tutaj faworytem i druzyną z duzo lepszą jakościa, liga Polska tez silniejsza od wspomnianych. Mamy bardziej doswiadczonych i ogranych zawodników, od wchoraj w Tallinie jest Paweł Dronia, który napewno podniesie poziom naszego PP, Jak wspomniał Tomek Valtonen, w ataku skuteczność juz jest na dobrym poziomie, chociaz jak sie patrzy jak wiele strzałów mija bramke to mysle ze nad tym elementem tez trzeba opracować i trzeba tez sie poprawic w defensywie. Dzis licze ze Polska ogra Rumunów bez dodatkowego czasu rewanzujac sie tym samym za niedawna porazke w meczu towarzyskim. 



Polska i over 5,5 kurs 1,75⛔



Polska minus 1,5 kurs 1,45⛔



Polska minus 2,5 kurs 1,9⛔



1 tercja /spotkanie 1/1 kurs 1,8⛔



wszystkie z fortuny



EDIT: Wstyd Panowie, być moze pokpilismy sprawe awansu
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Polska - Rumunia



Zapowiada nam się dziś bardzo ciekawe spotkanie, dlatego też wybrałem taki wariant typów. Polacy są faworytami, choć łatwo nie będzie. Przede wszystkim u nas dobrze funkcjonuje ofensywa, można by poprawić jeszcze skuteczność, ale potrafimy zawiązać naprawdę ciekawe akcje. Z kolei mamy swoje problemy w obronie, o czym świadczą 3 bramki stracone z Ukrainą, a mogło być jeszcze więcej. Spodziewam się wielu bramek w tym spotkaniu, ale więcej z naszej strony i liczę na pewne zwycięstwo, choć Rumuni pokazali już,że nie można ich lekceważyć i zapewne coś strzelą.



over 1,5 w każdej tercji @ 3,26⛔



Polska nie przegra żadnej tercji @ 1,81⛔



over 6,5 @ 1,87⛔



Polska gol w każdej tercji @ 1,91⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom