>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. kolejka Bundesligi (20.04 - 22.04.2019)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga

Godzina: 18:00

Spotkanie: Hertha BSC Berlin - Hannover 96

Typ: 1

Kurs: 1,65

Bukmacher:Fortuna

Analiza:

Tabela:





Hertha u siebie z bilansem 5 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażek, natomiast Hannover na wyjazdach nie odniósł jeszcze zwycięstwa notując 4 remisy i 10 porażek i tracąc aż 40 bramek w 14 meczach ! Hannover w tym sezonie to zdecydowanie najsłabszy zespół w całej lidze. Fatalnie grają i w 8 ostatnich meczach zanotowali 8 porażek. Nikt chyba nie wierzy w utrzymanie, bo musieli by wygrać wszystkie mecze i jeszcze liczyć na potknięcie drużyn przed nimi. Nie ma na to szans. Hertha w ostatnim czasie też nie gra o wiele lepiej,bo notują 5 porażek z rzędu. Oni jednak mają bezpieczną pozycję w lidze, spadek im nie grozi, walka o europejskie puchary też nie. Na dzisiejszy mecz wracają dwaj kluczowi zawodnicy dla nich czyli Ibisevic i Duda. Po stronie Hannoveru z kolei kilka bardzo ważnych absencji i myślę, że znów doznają porażki. Tam morale już jest na bardzo niskim poziomie, grają bez wiary i po sezonie żegnają się z Bundesligą. Hertha z kolei po 5 porażkach z rzędu czuje presją kibiców i dziś ten mecz po prostu muszą wygrać. Z kim jak nie z ostatnią drużyną w lidze ? Myślę, że dziś nastąpi przełamanie i gospodarze wygrają a Hannower dalej będzie tkwił w maraźmie porażek.



Absencje w Herthcie:

obrońcy Torunarigha (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Luckassen (4 występy w tym sezonie) i Baak (1 występ w tym sezonie) i pomocnicy Maier (24 występy w tym sezonie) i Covic (bez występu)



Absencje w Hannoverze:

obrońcy Albornoz (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Elez (10 występów w tym sezonie), Akpoguma (4 występy w tym sezonie) i Hubers (bez występu), pomocnicy Asano (13 występów w tym sezonie), Bazee (3 występy w tym sezonie), Bech (2 występy w tym sezonie), Prib (bez występu) i napastnicy Wood (20 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Fullkrug (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Bebou (10 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Jonathas (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)



Dla której z drużyn ten mecz to szansa na przełamanie. Ja myślę, że większe prawdopodobieństwo na wygraną mają gospodarze z Berlina.



⛔ 0-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom