>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

33. kolejka La Liga [19.04 - 21.04.2019r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Dzisiaj startujemy z 33. kolejką La Liga. Alaves jak i Rayo będą szukać przełamania w dzisiejszym spotkaniu. Obie drużyny mocno pod formą, a więc jest to okazja dla jednych jak i drugich aby przełamać złą passę. Ja osobiście zagrałem na gospodarzy, którzy mają aspirację na grę w europejskich pucharach. Na dodatek Alaves jest u siebie niezwykle groźnie i przede wszystkim musi wykorzystać tu atut własnego boiska. Obie drużyny przystąpią do tego spotkania osłabione, bowiem gospodarze przystąpią bez kontuzjowanego Burguia oraz pauzujących za czerwone kartki Rubena Duarte i Victora Laguardii. Tymczasem w składzie drużyny z Valladolid zabraknie Luismiego, Pablo Herviasa, Stivena Plazy, Duje Cipa i Anuara Mohameda. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga

Godzina: 14:00

Spotkanie: Getafe - Sevilla

Typ: over 5.5 kartki

Kurs: 1.59
✅

Bukmacher: Betsson

Analiza:




Zapowiada nam sie mecz walki a stawka bedzie mozliwosc gry w Lidze Mistrzow. Aktualnie to Sevilla zajmuje 4 miejsce, ostatnie premiowane gra w tych elitarnych rozgrywkach. Getafe traci do nich raptem 1 pkt i zajmuje 5 miejsce wiec u siebie na pewno postaraja sie wygrac co zapewni im przeskoczenie w tabeli ligowej ekipy Caparrósa. Obie druzyny zajmuja tez czolowe miejsca w lidze pod wzgledem boiskowej bandyterki czyli zbierania kartek. Sevilla jest w tej niechlubnej statystyce na 2 miejscu a Getafe na 7. Do konca pozostalo juz niewiele meczow do rozegrania i kazda wygrana bedzie na wage zlota. W pierwszym meczu powiedzy tymi druzynami padlo az 9 zoltek. Gram ten bet jeszcze z jednego waznego powodu. Sedzia meczu bedzie niezly ananas a mianowicie Antonio Mateu Lahoz ze srednia 5.43 kartki na mecz. Kto oglada LaLige ten wie co to za gosc i do czego jest zdolny. Kurs jest bardzo dobry biorac pod uwage wszystkie te okolicznosci i na pewno do meczu spadnie. W oczy rzucil mi sie jeszcze pojedynek w grupie spadkowej pomiedzy Rayo a Huesca ale tam sedziuje ten kasztan Gonzalez Gonzalez wiec odpuszczam.



 



Typ poboczny:



Ever Banega otrzyma żółtą kartkę @ 2.30 ✅



Bukmacher: Betsson/ETOTO



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Getafe - Sevilla 



Getafe więcej żółtych kartek @2,20 etoto 



Gdyby ktoś przed rozpoczęciem sezonu powiedział mi, że mecz Getafe Sevilla będzie kluczowy w walce o ligę mistrzów między tymi drużynami to bym go wysmial ale jednak taka jest rzeczywistosc. Getafe gra w tym sezonie świetnie, głównie dzięki szczelnej defensywie i agresywnej grze. Sevilla gra bardziej radosny futbol i lubią atakować duża ilością zawodników. Mecz na pewno będzie ostry, bo przecież gospodarze dzisiejszego spotkania popełniają najwięcej fauli w całej lidze, a patrząc na wagę dzisiejszego meczu to nogi odstawiac na pewno nie będą, a z racji tego, że Sevilla gra dość szybko to można się spodziewać sporo fauli ze strony gospodarzy dlatego Tez gram więcej kartek po ich stronie. Typ, który zapodal wyżej kolega @ranczo0123 też ma duże szanse powodzenia ponieważ Getafe będzie szukał kontr i zawodnicy Sevilli będą musieli zatrzymywać ich faulami, a, że sedziuje nie kto inny jak Matehu Laoz to jeszcze zwiększa szansę mojego typu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zuras-74 0

zuras-74

Użytkownik


Rayo Vallecano - Huesca



Typ 1



Klasyczny mecz o 6 punktów. Po przyjsciu Paco Jemeza Rayo jakby nabrało pewności siebie. Wg mnie pechowo przegrany mecz z Athletic Bilbao. Po za tym Rayo u siebie jest bardzo niebezpieczne, o czym przekonała sięValencia. Z drugiej strony mozemy sie spodziewać otwartej gry Huesca, ktora w obronie robi sporo błędów.Będzie sporo bramek, lecz o jedą czy nawet dwie lepsze będzie Rayo.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik


Villarreal - Leganes typ: 1 @ 1.81 Fortuna ✅ 2:1



W Lidze Europy odpoczywali Ci ktorzy stanowia sile Villarrealu. Walka o utrzymanie trwa dlatego trzeba było poswiecic dwumecz z Valencia kosztem dalszej walki o najwyzszy szczebel hiszpanskiej pilki. I to moim zdaniem daje jasny sygnal calej druzynie ze w tej koncowce sezonu licza sie kazde punkty. Z przodu Ekambi, Bacca, Chukwueze a takze najlepszy asystent zespolu Cazorla takze wszystkie sily rzucone na poklad Zoltej Lodzi Podwodnej.



Mimo dobrej dyspozycji Leganes w ostatnim czasie, przegrywali w ciagu sezonu mecze z druzynami pokroju ich dzisiejszych rywali. Sa w dalszym ciagu sredniakiem ligi ktory przeplata lepsze wystepy tymi gorszymi.



H2H na korzysc mojego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik


Betis - Valencia typ: 2 kurs: 2.28 Fortuna ✅ 1:2



W Betisie brak dwoch waznych zawodnikow czyli Canalesa i Carvalho. To bardzo duza strata dla tego zespolu bo to kolejno drugi strzelec zespolu i drugi asystujacy przy golach kolegow.



Valencia po dobrym dwumeczu w LE musi wrocic na krajowe podworko gdzie caly czas walczy i ma szanse na czwarte miejsce. Wystapia w optymalnym zestawieniu majac jeszcze w dyspozycji chociazby Rodrigo czy Gameiro ktorzy moga wniesc ozywienie czy inne spojrzenie na gre w kazdej jej czesci. 



 



 



P.S Jeśli jest taka potrzeba, prosze o polaczenie swoich postow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom