Awatar

Zapisy do konkursu zamknięty

nikt nie przegląda

W tym temacie zgłaszamy swoją chęć udziału w konkursie.
Jednak zanim to zrobisz najpierw koniecznie zapoznaj się z Regulaminem konkursu.
Zgłoszenia dokonujemy poprzez wysłanie posta zgodnie z poniższym wzorem:

psotnick - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.
zmieniony April 13, 2019, 3:24 p.m. przez psotnick

World Championship Snooker Typer VIII
Konkurs dla fanów snookera. Oglądaj Mistrzostwa Świata i walcz o nagrody!
Zapisy do 11:00 w sobotę, 20 kwietnia - Pula nagród 300zł!

Snooker Corner
“When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm even better.”

Przyznane punkty (0)

psotnick - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

World Championship Snooker Typer VIII
Konkurs dla fanów snookera. Oglądaj Mistrzostwa Świata i walcz o nagrody!
Zapisy do 11:00 w sobotę, 20 kwietnia - Pula nagród 300zł!

Snooker Corner
“When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm even better.”

Przyznane punkty (0)

cobi1989 - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

maer - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

snajp - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

kacper091097- zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

lucaxx95 - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

vertigo - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

Trema11 zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

matimacosz - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

dawid3009- zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

michalo28 - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

sobolekk - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

typerbukmacher - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)
zwyciestwo 1960 - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.
Przyznane punkty (0)

chamberlain - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

jozzy22 - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

stefanmks - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Przyznane punkty (0)

zibi16 - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Konkurs - Zostań Królem PlusLigi - Zapisz się już teraz!
Przyznane punkty (0)

Wodzu1902 - zapoznałem się z regulaminem konkursu, spełniam jego warunki i w pełni go akceptuję.

Zarobione? zostaw reputacje 😄
Przyznane punkty (0)

Chcesz się wypowiedzieć w Zapisy do konkursu?

zaloguj się lub załóż konto