>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie !
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik


troche sa zaleglosci w podliczaniu a pozniej beda problemy z rozliczeniem np: Frame'ach kto wygral albo lider po 4 frem'ach



A czemu by miały być problemy? Przecież nikt tego nie rozlicza z pamięci. Są przeciez dokładne protokoły na World Snooker z wynikami meczów i frejmów i na tym bazujemy. Więc spokojna głowa, to nie pierwsza edycja konkursu//psotnick
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik


Ze względu na brak tematu na niedzielę, będę prosił o podrzucenie moich typów do tematu niedzielnego 28.04, nie będzie czasu na to na weekendzie.



 



17# 28.04 11:00



Mecz: Barry Hawkins - Kyren Wilson



Typ: Hawkins +1.5



Kurs: 1.67



Bukmacher: lvbet

 



18# 28.04 11:00



Mecz: Allister Carter - Zhou Yuelong



Typ: Wyższy break - Zhou Yuelong



Kurs: 2.40 



Bukmacher: lvbet



 



e: już dodałem samodzielnie post
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Kilka minut po podaniu typów na niedzielę 28 kwietnia dokonałem aktualizacji dopisując stan meczów, co przoczyłem pierwotnie.



Ok, dzięki za info//psotnick
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 21:38 przez zwyciestwo1960


A ja mam pytanie jak mam podac typy na poniedziałek,jak w sobote typowałem te mecze ,a innych w ofercie niema na ten dzien



 



Możesz jak najbardziej drugi raz typować te same mecze, z tym że po pierwszej lub drugiej sesji ;)



Pamiętaj tylko o dopisaniu aktualnego wyniku meczu.
 
elalma 119,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 22:35 przez sinus
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 21:38 przez zwyciestwo1960


A ja mam pytanie jak mam podac typy na poniedziałek,jak w sobote typowałem te mecze ,a innych w ofercie niema na ten dzien



 



Możesz jak najbardziej drugi raz typować te same mecze, z tym że po pierwszej lub drugiej sesji ;)



Pamiętaj tylko o dopisaniu aktualnego wyniku meczu.



Wydaje mi się, że jesteś w błędzie, zobacz na regulamin:



WAŻNE !!!W związku z tym, że zdecydowana większość meczy będzie rozgrywana na przestrzeni co najmniej 2 dni, to dopuszczalne jest typowanie również meczów wznowionych następnego dnia, pod warunkiem, że wcześniej ten mecz nie był typowany przez danego konkursowicza, a także obowiązkowym i wyraźnym zaznaczeniem wyniku z jakim gracze przystępują do następnej sesji.



Ja przez ten punkt w jeden dzień nie dodałem drugiego typu i dostałem -100. Moim zdaniem dziś właściwie nikt nie może nic dodać, bo już typował wcześniej te 4 mecze.



 



@psotnick mylę się czy cały poniedziałkowy wątek to wystawa łamania regulaminu? ????
 
Do góry Bottom