>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 16: Anning, Sarasota, San Luis Potosi, Tunis

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP




Miejsce: Anning, Chiny

Data rozgrywania: 15.04.2019-21.04.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: ATP Challenger Tour

Pula nagród: $162,480

Oficjalna strona turnieju:

Zwycięzca singla 2018: Prajnesh Gunneswaran

Zwycięzcy debla 2018: Aliaksandr Bury/Lloyd Harris





Miejsce: Sarasota, USA

Data rozgrywania: 15.04.2019-21.04.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: ATP Challenger Tour

Pula nagród: $108,320

Oficjalna strona turnieju: http://www.sarasotaopen.com/

Zwycięzca singla 2018: Hugo Dellien

Zwycięzcy debla 2018: Evan King/Hunter Reese





Miejsce: San Luis Potosi, Meksyk

Data rozgrywania: 15.04.2019-21.04.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: ATP Challenger Tour

Pula nagród: $54,160

Oficjalna strona turnieju: https://www.sanluisopen.com

Zwycięzca singla 2018: Marcelo Arevalo

Zwycięzcy debla 2018: Marcelo Arevalo/Miguel Angel Reyes-Varela





Miejsce: Tunis, Tunezja

Data rozgrywania: 15.04.2019-21.04.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: ATP Challenger Tour

Pula nagród: $54,160

Oficjalna strona turnieju:

Zwycięzca singla 2018: Guido Andreozzi

Zwycięzcy debla 2018: Denys Molchanov/Igor Zelenay



 



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Giraldo - Kwiatkowski 1 @ 1,55 ✅ | Giraldo -2,5 gema @ 1,77 ✅



Sbobet | Pinn



Santiago Giraldo, a więc zawodnik dobrze znany i bardzo doświadczony. Zęby zjadł na nawierzchni ziemnej i potrafi tu grać naprawdę dobrze. Ostatnimi czasy mało było o nim słychać, ale w Houston spisał się z całkiem niezłej strony. Nie osiągnął tam wielkiego rezultatu, bo po przejściu kwalifikacji doszedł do 2. rundy, ale w niej i też w pierwszej rundzie pokazał kilka ciekawych zagrań. 



Dzisiaj zmierzy się z Thai Son Kwiatkowskim, a więc zawodnikiem, który niespodziewanie pokonał Ramosa-Vinolasa we francuskim chelku. Tamten mecz Hiszpan jednak mocno olał, więc nie biorę tego tak bardzo pod uwagę. Biorę za to pod uwagę bilans na mączce 40-28, z czego zaledwie 4 mecze na poziomie na Chelków z bilansem 2-2. Reszta nabijana na jakichś tam ITF-ach. Bardzo małe za to doświadczenie, a podczas gry z takim wyjadaczem będzie to miało ogromne znaczenie. Na ogól forma też wybitna nie jest w tym sezonie, dlatego nie waham się pójść w stronę Kolumbijczyka.



Doświadczenie, ogranie na mączce no i klasa zawodnika zdecydowanie dla Giraldo. Kwiatkowski, nawet w tym momencie Kolumbijczyka, jest półkę niżej. Wchodzi w grę też specyfika amerykańskiej mączki, którą w praniu miał okazję poznać Santiago, dlatego idę w jego kierunku. 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: San Luis Potosi (Meksyk), ziemna

Godzina: 21:00

Spotkanie: Alex Molcan - Pedro Sakamoto

Typ: 2

Kurs: 2,12

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Spotkanie 1 rundy turnieju challengerowego w tenisie w San Luis Potosi. Spotyka się tutaj reprezentant Słowacji Molcan z zawodnikiem brazylijskim Sakamoto. Dla mnie w tym spotkaniu faworytem jest zawodnik na którego jest wyższy kurs a dlaczego ? Już wyjaśniam. Po pierwsze Sakamoto już tutaj grał w tamtym roku i doszedł do półfinału ogrywając po drodze Argentyńczyka Corię, Serba Krstina i Brytyjczyka Clarke. W półfinale uległ Dominikańczykowi Cid Subervi. Po drugie turniej ten jest rozgrywany na niecałych 2 000 m n.p.m. Pedro pokazał w tamtym roku, że potrafi grać na takiej wysokości natomiast dla Molcana bedzie to nowość grać na takiej wysokości i myślę, że może sobie z tym nie poradzić. W takich warunkach nie wiadomo jak sobie Alex poradzi, według mnie Słowak może mieć problemy z kondycją. No i po trzecie Brazylijczyk zagrał już w tym roku w kilku turniejach na cegle i jest zaznajomiony z ta nawierzchnią i ograny, natomiast dla Alexa będzie to pierwszy mecz na clay od początku września tamtego roku, gdzie pojawił sie w Szczecinie i przegrał zdecydowanie zaraz w pierwszym spotkaniu z innym Brazylijczykiem Monteiro. Dla mnie tutaj wszystko przemawia za wygraną Sakamoto i dziwią mnie tak wystawione kursy przez buka.



✅ 0-2 (4-6 , 2-6)



Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: San Luis Potosi (Meksyk), ziemna

Godzina: 03:15

Spotkanie: Manuel Sanchez - Emilio Nava

Typ: 1

Kurs: 1,83

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Także spotkanie 1 rundy i również dziwią mnie tutaj kursy. Według mnie zbyt wyrównane i tutaj faworytem powinien być zawodnik meksykański Sanchez, na którego w mojej opini kurs powinien wynosić w granicach 1,40-1,50. Zawodnik ten urodził się właśnie tutaj w San Luis Potosi więc będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony przed swoimi krewnymi i znajomymi. On tutaj występował już wielokrotnie, wprawdzie z marnym skutkiem ale był w stanie ograć tuta chociażby w 2017 roku Egipcjanina Safwata. Owszem w większości startów żegnał się z tym turniejem już po 1 rundzie ale z pewnością doświadczenia tutaj mu nie zabraknie. W tej edycji ma wielką szansę awansować dalej, bo trafia na Amerykanina Navę, który dopiero zaczyna przygodę z profesjonalnym tenisem. Zawodnik ten ma dopiero 17 lat i może mu tutaj zabraknąć doświadczenia w grze z Sanchezem, który zna te korty bardzo dobrze, Emilio Nava to wielki talent i finalista tegorocznego Australian Open chłopców ale na tej cegle tutaj według mnie zabraknie mu ogrania. Może za bardzo nie wiedzieć jak tutaj ustawiać się i poruszać po korcie. Dla mnie Sanchez jest tutaj zdecydowanym faworytem. Zobaczymy.



✅ 2-0 (6-2 , 7-5)



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: San Luis Potosi (Meksyk), ziemna

Godzina: 23:00

Spotkanie: Alexandre Muller - John Patrick Smith

Typ: 1

Kurs: 1,48

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Dziś znów próbuję turnieju w San Luis Potosi, jednak bez rewelacji. Spotkanie 2 rundy. Francuz Muller w 1 rundzie pokonał Kolumbijczyka Mejia 2-0 (7-6 , 7-5), natomiast Australijczyk Smith przygodę w tym turnieju rozpoczyna od tego spotkania. Co tutaj dużo pisać, Muller już zaznajomił się tutaj z warunkami jakie panują, bo zaczynał od pierwszej rundy, natomiast Smith dzięki rozstawieniu startuje dopiero od tej drugiej rundy. Myślę, że w takiej sytuacji w lepszym położeniu jest Alexandre. On już wie jak tutaj się gra. San Luis leży na niecałych 2000 m n.p.m o czym wspominałem we wczorajszych typach i nie są to łatwe warunki do gry na takiej wysokości dla graczy, którzy pochodzą z niższych rejonów. Muller dzięki temu, że już rozegrał tutaj spotkanie wie już mniej więcej jak tutaj się gra, natomiast Smith dopiero będzie się "wdrażał". John ogólnie rzadko, kiedy gra na kortach ceglanych a tutaj jeszcze takie trudne warunki. W tamtym roku Australijczyk zagrał tylko jedno spotkanie na cegle, w 2017 roku raptem 3, w 2016 ani jednego a w pozostałych latach nie lepiej. Tak więc widać, że clay to nie jest jego ulubiona nawierzchnia i zdecydowanie bardziej woli grać na hardzie. Francuz z kolei jest już zaznajomiony z cegłą, bo zagrał już w tym roku kilka spotkań, może bez rewelacji ale jednak on powinien być na tego typu korcie dużo bardziej doświadczony, ograny i powinien się lepiej poruszać. W tamtym roku Muller zagrał na cegle chyba więcej spotkań niż Smith przez całą swoją karierę ;)



✅ 2-1 (6-4 , 4-6 , 7-6)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: San Luis Potosi (Meksyk), ziemna

Godzina: 01:30

Spotkanie: Pedro Sakamoto - Marc Andrea Huesler

Typ: 1

Kurs: 1,54

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Walka o finał między Brazylijczykiem Sakamoto a Szwajcarem Hueslerem. Pedro po drodze do tego półfinału wygrał ze Słowakiem Molcanem 2-0 (6-4 , 6-2), Hiszpanem Ortegą Olmedo 2-0 (6-4 , 6-2), Kazachem Bublikiem 2-0 (6-3 , 7-5) i Chillijczykiem Barriosem 2-1 (2-6 , 6-1 , 6-4). Huesler z kolei pokonał Holendra Verbeeka 2-0 (6-1 , 6-4), Serba Petrovicia 2-0 (6-3 , 6-4), Ekwadorczyka Escobara 2-1 (6-4 , 5-7 , 6-4) i Austriaka Miedlera 2-1 (4-6 , 7-5 , 6-3). W moim odczuciu Sakamoto miał bardziej wymagających rywali. Oglądałem jego pojedynek z Bublikiem i Barriosem i muszę przyznać, że dla mnie Brazylijczyk to główny faworyt do wygrania całego turnieju. On już w tamtym roku zaprezentował się tutaj z dobrej strony a w tym gra jeszcze lepiej i myślę, że sobie poradzi z Hueslerem. Przyznaję, że żadnego spotkania Szwajcara nie widziałem ale patrząc na pokonanych graczy to w mojej ocenie dużo bardziej wymagających miał Pedro. Myślę, że na korcie lepiej poruszać się i ustawiać do piłek będzie Sakamoto. On tutaj dobrze się czuje i myślę, że zamelduje się we finale.



⛔ 0-2 (2-6 , 4-6)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom