>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Monte Carlo - 14.04.2019-21.04.2019

Status
Zamknięty.
P 552

pafeub

Użytkownik


Nadal win + under 17.5, @1,72. fortuna ⛔



Jeżeli Grigor w takiej dyspozycji jak wczoraj ugrywa 5 gemów w meczu, to nie widze tu niczego innego jak spacerku dla Rafy. Pella walczak niesamowity, ale tutaj nie będzie miał tylu prezentów co od Cilica i wczoraj Włocha.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
cytat z dnia April 19, 2019, 10:16 a.m. przez adamkhalif


 - Kupony bukmacherskie z typami na polowa/koniec ( ht/ft ). Do tej pory 100% skuteczności potwierdzone ZDJĘCIAMI KUPNONÓW. Kursy ? ponad 50 zazwyczaj. Na jutro już jest kolejny kupon.



 



Co za bezczelny scam, średnio rozgarnięty gracz ogarnie, że kupony ze zdjęcia są lipne. Nawet nie masz pojęcia, gdzie popełniłeś gafę oszuście.
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


Borna Coric vs Fabio Fognini / over 21.5 / @ 1,71 1xbet ✅



Witam serdecznie i na początek przede wszystkim, życzę wam Wesołych Świąt i wszystkiego czego pragniecie. Jako, że jest to mój pierwszy post tutaj to proszę o wyrozumiałość i nie zapominać, iż każdy może mieć swoje zdanie. Jeśli chodzi o moją propozycję na dzień dzisiejszy to na pewno mogę ją z czystym sumieniem polecić.



Linia jest niska, 22 gemy spokojnie do osiągnięcia w dwóch setach, co wcale nie jest takie oczywiste. Osobiście unikam"inwestowania" pieniędzy w zawodników pokroju Włocha i nie chodzi tutaj absolutnie o umiejętności, ale gdzie jak gdzie, w Monte Carlo lubi grać co sam podkreśla, mało jest również w sezonie turniejów, gdzie spora część publiczności stoi za nim murem i tak było, jest i będzie. Spotkania z Rublevem nigdy nie są pod pewnym względem łatwe, trzeba zwykle przeczekać, aż Rosjanin się wystrzela, myślę że większość wie jaki jest jego styl gry. Saszkę można śmiało powiedzieć, iż zniszczył. Mimo zaciętego pierwszego seta to Włoch kontrolował zdecydowanie większość wymian, Niemiec przez całe spotkanie miał tylko jednego breakpointa! To na pewno o czymś świadczy.  Jeśli chodzi o Chorwata to ograł Huberta po kuriozalnym spotkaniu, ciężka bardzo mokra spowolniająca mączka. Jeśli chodzi o "ucznia" Nadala to Munar robi progres z miesiąca na miesiąc, teraz zaczynamy grać na cegle, czyli jego w jego świecie. Corica miał już na widelcu, lecz w końcu nadeszła regularności z której Borna słynie i jednak myślę, że można śmiało powiedzieć, że wygrał przegrany mecz. Wczoraj nareszcie można było zobaczyć jego lepszą wersję, może nie najlepszą, ale zdecydowanie był to inny zawodnik niż we wcześniejszych spotkaniach. Fabio, który na pewno nie "olewa" tutaj oraz Coric, który zagra choć by tak jak z Francuzem wczoraj, to nie może skończyć się szybkim 2:0 w którąś ze stron a nawet jeśli w dwóch setach to tak jak mówię, over do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rootring 5

rootring

Użytkownik


Nadal - Fognini



+6.5 gema Fognini   ✅ typ bardzo pewnie na plus. Nieobliczalny Fabio ;D



1.67/Fortuna



Witam wszystkich :). Jutro półfinał w Monte Carlo. Po obejrzeniu dzisiejszego meczu Rafy nie twierdze, że Hiszpan dostał jakieś dużej zadyszki lecz przychylam się do tego, że to Pella zagrał bardzo dobrze, Waleczny jak ma to zwyczaju i brakło nie wiele do wygrania seta. Pomimo przegrania można by się wydawać wygranego seta w drugim również zagrał na fajnym poziomie i Rafa musiał sie nabiegać. Co do meczu: wiemy wszyscy jaki jest Fabio. Niby teraz się "uspokoił" ale stare demony lubią do niego wracać. Fabio tutaj ograł po bardzo dobrym meczu Zvereva i dziś Coricia lecz tego meczu nie oglądałem. Jeżeli mogę tak napisać to Włoch potrafi grać na mączce z Hiszpanem jak mało kto z touru nie wliczając pierwszej 8. Te mecze przeważnie są wyrównane i nie ma pogromów do jakich nas Nadal na ziemi przywyczaił w stylu 6:1 6:2. Nie sądze, że Fabio stoi nastraconej pozycji o ile coś mu się nie włączy w głowie. Ide w strone szalonego Włocha. 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Od rana chodził mi po głowie Medvedev, bo była czutka, że wygra z Nole ale zabrakło mi jaj żeby pograć to grubiej i Teraz nie mogę przezalowac... Dalej jest okazja, by zarobić na świetnie rozwijającym się Rosyjskim tenisiście. 



Medvedev - Lajovic DW 2-0 @2,10 etoto ⛔ Edit : dramat.. Świetny mecz Lajovica ale też beznadziejny Rosjanina



Lajovic dobrze wygląda w Monte Carlo ale już w meczu z Sonego miał momenty słabości ale Włoch nie potrafił tego wykorzystać. Myślę, że Medvedev spokojnie jest w stanie wygrać ten mecz w dwóch setach, bo progres jaki zrobił zwłaszcza w swojej głowie jest bardzo duży.. On od dwóch lat już pokazywał kawał dobrego tenisa ale zazwyczaj zawodzila głowa ale widać, że w tym aspekcie się poprawił i przy jego umiejętnościach może w przyszłości, a kto wie czy nawet nie w tym roku zgarnąć jakiegoś Szlema. Świetnie się porusza po korcie, dobrze serwuje i nie pęka w wymianach. Kurs na zwycięstwo gram na prawdę grubo ale DW 2-0 też jest bardzo prawdopodobny i tutaj też uderzam dosyć wysoka stawka. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik


Nadal - Fognini



Under 5.5 asa 1.70 1xbet ✅ 1as



Zapowiada sie ciekawy mecz, choć zapewne skonczy sie 2-0 wiec typ powinien wejsc na luzie. W ost meczach Fognini bez asa, w dodatku dzis na returnie świetnie spisujący sie w Monte Carlo Nadal. Sam Hiszpan zdobywa niewiele asów, nie liczac wczorajszego spotkania w którym zdobył 4asy. Licze na max 2-3asy w calym meczu 
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik


Fognini-Nadal under 19.5 gema ✅ &lt;o dziwo szczesliwie sie udalo&gt;



Wydaje mi sie, ze bedzie tu wygrana Nadala w dwoch setach i moze byc relatywnie krotki mecz, ale minimalnie ten wyjsciowy hc zmodyfikuje. Obydwaj zawodnicy nie daza sie przesadna sympatia i dochodzilo miedzy nimi do pyskowek na korcie wrecz w przeszlosci. Nadal tu praktycznie co roku wygrywa Monte Carlo i najprawdopodobiej jest w drodze po 12 tytul a kortach gdzie jego blians zyciowy wynosi obecnie 71 wygrane przy 4 porazkach. Fognininiemu udal osie dwukrotnie pokonac Nadala na cegle i moze na pewno sie tym szczycic, ale mozna smialo przyjac hipoteze, ze tutaj sie to nie stanie. Nadal wczorja bardzo dobry mecz z Pella i Argentynczyk pokazal naporawde kawal dobrej gry, ale mi sie wydaje, ze tutaj mamy polfinal i Nadal wygra go pewnie, dlatego sprobuje ujac zawyzyc kurs iloscia gemow w meczu, liczac ze to bedzie sluszna decyzja.
 
U 58

uzytkownik-164863

Użytkownik


Fognini wygra seta @ 3,4 ✅



fortuna 



Kto jak nie stary dobry Fonga miałby urwać seta Rafie tutaj? Włoch umie grać z Nadalem i jak głowa będzie dobrze pracować to papiery na ugranie seta ma. Ale różnie u niego bywa z ta głową, potrafi przegrać z zawodnikiem z drugiej setki ale tez potrafi się zmobilizować na większe turnieje. Ta nieprzewidywalność powoduje ze jest w stanie pokonać każdego.  Na Clayu już Rafę pokonał, który tutaj gra swoje, ale czegoś mi w jego grze brakuje. Nie ma takiego błysku, wyglada na przemęczonego, jakby każde uderzenie sprawiło mu dużo wysiłku. Też macie takie wrażenie? Nie ma już tej świeżości i lekkości i obawiam się, że w tym roku Rafa nie obroni pucharu Muszkieterów w Paryżu. Dziś przewiduje trochę emocji i walkę do końca Fogniniego. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom