>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TOTALbet - bukmacher którego należy OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

S 0

szczepsajd

Użytkownik


TOTALbet bukmacher , który OSZUKUJE swoich klientów.



Firma ta jest od niedawna na polskim rynku, ale zdążyła już zasłynąć ze swojej szemranej wiarygodności.



 



Mianowicie, wygrałem większą kwotę. Pieniądze od razu wypłaciłem, po czym ponownie zasiliłem swój depozyt.



Bukmacher od tamtej pory anuluje wszystkie moje kupony, niezależnie od stawki i ilości zdarzeń.



Dział Obsługi klienta stwierdza, że to decyzja działu bukmacherskiego - dlatego jeżeli cokolwiek wygracie, spodziewajcie się BANA od powyższej firmy.



Największym absurdem jest to, iż firma nie chce wypłacić mi środków ponieważ nie dokonałem obrotu depozytem - na który firma nie pozwala mi , ponieważ anulują wszystkie kupony!!!! Nazywając rzeczy po imieniu, ZOSTAŁEM OKRADZIONY przez firmę TOTALbet.



 



Kolejnym kłamstwem na ich stronie są wypłaty w 8 min - spełniając wszystkie wymogi co do ekspresowej wypłaty stawianych przez bukmachera , dopytując się o moją wcześniejszą wypłatę otrzymuję informację - "że nie mają wglądu do wypłat", a gdy bardziej naciskałem Pani z BOK napisała, że TOTALbet wypłaca pieniądze w ciągu 7 dni roboczych.



 



Ocenę tej pseudo bukmacherskiej firmy pozostawiam Wam, natomiast ostrzegam - szkoda waszych pieniędzy i czasu !!!!!



Scr poniżej:



https://www.fotosik.pl/zdjecie/be76ba4d95ccf0a7 



https://www.fotosik.pl/zdjecie/f091dcbcbaf86a06
 
kubeq8 866

kubeq8

Użytkownik


Co do wypłat się nie mogę z Toba zgodzić czy to poniedziałek czy niedziela identycznie idą maxymalnie do 15 minut 
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik


7 dni roboczych to przelewy szły 25 lat temu. Poważny bukmacher robi wypłaty w ciągu dnia (a nawet 15 minut) i nie robi w bambuko swoich klientów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Wygląda jak normalna próba wyeliminowania niewygodnego gracza, którzy potrafi zarabiać. Nic nowego u buków, szczególnie tych mniej poważnych. 



Ale już odmowa wypłaty depozytu z powodu braku obrotu, kiedy ten obrót jest uniemożliwiany to już czyste złodziejstwo. Masz tyle szczęścia w nieszczęściu, że jest to buk "legalny", więc można z nimi jakoś tam powalczyć. Na pewno nie można tego puścić płazem. Bo gdy takie pojedyncze przypadki będą uchodzić płazem, to za kilka lat, albo kilkanaście miesięcy takie rzeczy będą na porządku dziennym. Prześlij im link do tego tematu, niech się ustosunkują.



TOTALbet czekamy na odpowiedź.
 
P 0

pawel8516

Użytkownik


moja przygoda z Totalbet.. wplacilem 500 przegrałem znowu wplacilem 500 przegrałem wplacilem kolejne tym razem 300 przegralrm:/ ale miałem bonus 500 i na nim wygrałem 2800.. więc nie zablokował moje konto z powodu dużej wygranej;) nmteraz moje konto czeka na weryfikację telefoniczna.. aby wypłacić bonus muszę jeszcze tym bonusem obrocic za 2500 ale boję się, że albo nie przejdę weryfikacji albo będą blokować moje zaklady
 
Do góry Bottom