>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

30. kolejka LOTTO Ekstraklasy (13.04.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Jak dla mnie w zasadzie nie ma co stawiac bo w zasadzie można tylko gdybac. Jak dla mnie w walce o osemke wszyscy będą czekac co się wydarzy w Lubinie. Zagłębie jest już pewne ósemki więc jeśli Wisła coś tam strzeli to się zacznie sraczka Pogoni. Jak w Poznaniu zobaczą, że Pogoń ma remis to sraczka będzie w tamtym meczu.



Na pewni dla ekstraklasy, pzpnu, PRu wszyscy by chcieli Wiśle w ósemce no bo co to by była za historia w mediach, że klub którego jeszcze parę miesięcy temu mogło nie być teraz w top8. No ale żeby tak było to Lubin musi im odpuścić...



Ja coś czuję, że się skończy remisem i w Lubinie i w Poznaniu i generalnie skład nie ulegnie zmianie tak jak to jest teraz.



Pogoń potrzebuje punktu no ale tu wiele zależy od sytuacji w Krakowie, no bo jak Lechia będzie wygrywać to Lechia nie może odpuścić Pogoni. A z drugiej strony dla Legii dobrze mieć Pogoń w top8. Bo byłoby klasyczne 3za3 ewentualnie 1za3 ;))))



 



Na siłę spróbuję:



Cracovia - Lechia



Lechia będzie pół półfinale PP. Ciekawi mnie czy faktycznie Cracovia będzie walczyć o puchary czy odpuści natomiast tak czy siak Probjerz przeciwko swoje byłej drużynie i po porażce z Miedzia już sobie nie pozwoli na kolejną porażkę. Napewno w Cracovii maja wystarczająco dużo jakości aby urwać Lechii chociaż punkt. Cracovia 1x 1.39 jest ok. 



Piast - Korona



Korony szansę na top8 tak jak nasz kraj za czasów PO jest czysto teoretyczne ale też mając 40 punktow "walczyć o spadek" nie będą. Wydaje mi się, że ostatnie kilka meczów spuchli i jednak wyszło, że jakościowo mimo wszystko są gorsi. Tak jak Lettieri wykonywał tak super pracę przez wiele miesięcy mimo zenujacych transferow no to teraz to wyszło i w tym roku zabrakło aby zagrać w top8. 



Piast niespodzianka ale też bym nie orzecenial, że oni mają jakąś super drużynę. Natomiast Fornalik pokazuje, że jest bardzo fajnym trenerem. 



Piast 1x 1.24 



Legia - Pogon



Opisałem już wyżej. Nawet jak Legia odpuści na remis to na stratę 3 punktów nie może sobie pozwolić. Z Vuko jakiejś wielkiej poprawy nie ma bo być nie może ale w dwóch meczach sytuacji podbramkowych chyba tyle ile przez te pół roku z Pinto. 



Legia 1x 1.21



Zagłębie Lubin - Wisła Krakow



Też mniej więcej opisałem wyżej. Lubin w zasadzie nic nie musi. Oni o puchary zabijać się nie będą a top8 maja juz pewne. Dużo wieksza mobilizacja po stronie Wisły. 



Wisła x2 1.77



Te cztery mecze ako 3.63
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Arka - Legnica - wygrana Arki - kurs 2.27 fortuna



Idealny rywal na przełamanie dla Arki. Już w poprzednim meczu z Pogonią - piłkarze Arki zagrali naprawdę nieźle, jeśli chodzi o ofensywę. Zdobyli 3 bramki i wywieźli cenny punkt ze Szczecina, a niewiele brakowalo, by sięgnęli po pełną pulę. Legnica lubi się stawiac, gdy nie są faworytami, ale kluczowa powinna okazać się tu determinacja Arki i fakt, że zazwyczaj w końcowej fazie sezonu piłkarze gospodarzy najwięcej punktują, co pozwala im się utrzymać w Ekstraklasie. Dodatkowo wygrana Arki pozwoli zachować bezpieczny dystans nad potencjalnymi spadkowiczami, którzy także grają trudne mecze. Przewidywany wynikj 2-0 dla Arki / 2-1 
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 00:45 przez kibic-zwierze


Jak dla mnie w zasadzie nie ma co stawiac bo w zasadzie można tylko gdybac. Jak dla mnie w walce o osemke wszyscy będą czekac co się wydarzy w Lubinie. Zagłębie jest już pewne ósemki więc jeśli Wisła coś tam strzeli to się zacznie sraczka Pogoni. Jak w Poznaniu zobaczą, że Pogoń ma remis to sraczka będzie w tamtym meczu.



Na pewni dla ekstraklasy, pzpnu, PRu wszyscy by chcieli Wiśle w ósemce no bo co to by była za historia w mediach, że klub którego jeszcze parę miesięcy temu mogło nie być teraz w top8. No ale żeby tak było to Lubin musi im odpuścić...



Ja coś czuję, że się skończy remisem i w Lubinie i w Poznaniu i generalnie skład nie ulegnie zmianie tak jak to jest teraz.



Pogoń potrzebuje punktu no ale tu wiele zależy od sytuacji w Krakowie, no bo jak Lechia będzie wygrywać to Lechia nie może odpuścić Pogoni. A z drugiej strony dla Legii dobrze mieć Pogoń w top8. Bo byłoby klasyczne 3za3 ewentualnie 1za3 ;))))



 



Na siłę spróbuję:



Cracovia - Lechia



Lechia będzie pół półfinale PP. Ciekawi mnie czy faktycznie Cracovia będzie walczyć o puchary czy odpuści natomiast tak czy siak Probjerz przeciwko swoje byłej drużynie i po porażce z Miedzia już sobie nie pozwoli na kolejną porażkę. Napewno w Cracovii maja wystarczająco dużo jakości aby urwać Lechii chociaż punkt. Cracovia 1x 1.39 jest ok. 



Piast - Korona



Korony szansę na top8 tak jak nasz kraj za czasów PO jest czysto teoretyczne ale też mając 40 punktow "walczyć o spadek" nie będą. Wydaje mi się, że ostatnie kilka meczów spuchli i jednak wyszło, że jakościowo mimo wszystko są gorsi. Tak jak Lettieri wykonywał tak super pracę przez wiele miesięcy mimo zenujacych transferow no to teraz to wyszło i w tym roku zabrakło aby zagrać w top8. 



Piast niespodzianka ale też bym nie orzecenial, że oni mają jakąś super drużynę. Natomiast Fornalik pokazuje, że jest bardzo fajnym trenerem. 



Piast 1x 1.24 



Legia - Pogon



Opisałem już wyżej. Nawet jak Legia odpuści na remis to na stratę 3 punktów nie może sobie pozwolić. Z Vuko jakiejś wielkiej poprawy nie ma bo być nie może ale w dwóch meczach sytuacji podbramkowych chyba tyle ile przez te pół roku z Pinto. 



Legia 1x 1.21



Zagłębie Lubin - Wisła Krakow



Też mniej więcej opisałem wyżej. Lubin w zasadzie nic nie musi. Oni o puchary zabijać się nie będą a top8 maja juz pewne. Dużo wieksza mobilizacja po stronie Wisły. 



Wisła x2 1.77



Te cztery mecze ako 3.63


Człowieku co Ty bredzisz.  Legia odpuści na remis...haha dawno większych głupot nie słyszałem.  Nikt normalny nawet o czymś takim nie myśli.  Przecież Legia traci 3pkt Lechii.  Gdyby w ostatniej kolejce stracili A Lechia wygrała to już się robi duża różnica a w perspektywie tylko 7 meczy z czołówka.  



 



O odpuszczaniu można pomyśleć w Lubinie gdzie Zagłębie o puchary nie będzie się zabijać a pozostanie w grupie A mają pewne.  Tam może być mniejsze ciśnienie na wynik.  



 



Żeby nie było nie jestem wcale przekonany że Legia wygra swój mecz bo pilkarsko wcale super nie wyglądają a Pogoń mimo ostatnich słabszych wyników nadal jest groźna.  




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


To zamiast wysmiewac przypomnij sobie kolejkę numer 29 i mecz Legia - Korona sprzed dwóch sezonów. 



 



Ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam :) 
 
drtara 0

drtara

Użytkownik


Legia - Pogoń 



Sporo o tym spotkaniu zostało już napisane, więc dodam parę słów od siebie. Dla Pogonii sezon praktycznie się już zakończył, niby walczą o tą grupę mistrzowską, szanse na puchary są, ale oni pokazują od paru sezonów, że gdy awansują do górnej ósemki, to odpuszczają kolejne mecze i przegrywają co się da i już są myślami na wakacjach, bo w LE nie chcą grać, póki co nie ma stadionu, więc o czym my tu gadamy - Jak wyremontują Paprikane to wtedy można zacząć myśleć o walce o top3 w Ekstraklasie. Nawet jeśli Pogoń nie awansuje do tej ósemki, to mają bezpieczną przewagę nad grupą spadkową, praktycznie utrzymanie w kieszeni, więc rozegrają sobie jeszcze parę spotkań i zakończą sezon. Nie wiem czy główny sponsor obiecał im jakieś gaże za awans do czuba tabeli, ale póki co robią wszystko, żeby się w tej grupie mistrzowskiej nie znaleźć, gdzie awans mieli praktycznie w kieszeni. Świetnie działająca maszynka nagle się zatrzymała, może i w ofensywie to jeszcze jakoś wygląda, bo Pogoń stwarza sobie dużo sytuacji bramkowych, ale w obronie to wygląda wręcz fatalnie, bo 6 straconych bramek w 2 spotkaniach, ostatnio beznadziejnie grająca na wiosnę Arka, wbiła w Szczecinie 3 bramki, co pokazuje w jakim punkcie znajduje się defensywa Portowców. Teraz czas na mecz w Warszawie, gdzie Pogoń nie potrafi zdobywać pkt, praktycznie za każdym razem przegrywa, nawet jeśli gra Legii kompletnie nie porywa. U Gospodarzy coś drgnęło, zresztą jak co roku, Legia w końcówce sezonu zaczyna pkt. Ewidentna gra na zwolnienie trenera Pinto, widoczna gołym okiem w Krakowie, zaowocowała dobrą grą z Jagielonią u siebie. W Zabrzu nie było juz tak kolorowo, ale Górnik rozegrał bardzo dobre spotkanie, ale dobra gra Martinsa, Medeirosa i kusznt strzelecki Carlitosa pozwoliły na wywiezienie cennych 3 pkt do Warszawy. Ktoś wcześniej napisał, że Legia może odpuścić mecz i podarować Pogoni awans do górnej ósemki. Większych bzdur nigdy nie słyszałem, bo jeśli Lechia wygra w Krakowie to przewaga może wzrosnąć do 5/6 pkt, a to już mogą być straty nie do odrobienia do lidera. Po pierwsze Legia walczy o mistrza, zawaliła puchar, więc tylko to im zostało, po drugie tak jak wspominałem, to wszystko zależy od postawy Pogonii, jeśli sie postawią, to mają szansę na walkę, ale przy takiej postawie defensywy jak ostatnio, to będzie bardzo ciężko o pkt w Warszawie. Do składu Legii powracają Vesovic, który powinien zastąpić Stolarskiego na prawej obronie, oraz Hlousek, który nieco obnizył loty, ale jego forma jest wystarczająca na poziom Ekstraklasy i mam nadzieję, że to on, a nie Rocha, zagra na lewej flance, bo Czech zdecydowanie lepiej radzi sobie w akcjach ofensywnych i większy z niego pożytek. Kto zagra w ofensywie nie ma już znaczenia, jest Medeiros, Szymański, Nagy, i niezwykle skuteczny Carlitos, którzy potrafia zrobić różnicę na boisku. Więc przy tak dysponowanej ostatnio Pogonii, a zwłaszcza formacji defensywnej, nie widzę innej opcji jak pewna wygrana gospodarzy. Do składu Pogonii powróci Buksa, ale to może być za mało na coraz lepiej grających gospodarzy...



Legia over 1.5 bramki @1.87 



Legia/+1.5 @2.29 
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20


Cracovia - Lechia



Lechia Gdańsk zmęczona po meczu z Rakowem. Walczą o mistrza, ale mogą nie wytrzymać meczów co 3 dni. Na wyjazdach tracą i strzelają mało goli. Bilans bramek 14-11. Paixao ostatnio w słabszej formie. Nie ma tam kto strzelać. Sobiech w meczu z Rakowem zszedł z kontuzja, a poza tym on też nie gra szału w tym sezonie. Za to Lechia ma dobrą defensywe. Kuciak w bramce a na stoperach Nalepa i Augustyn. Z kolei Cracovia podobnie ma w meczach u siebie. Bilans bramek 16-9. W meczach bezpośrednich między Lechia a Cracovia nie padało nigdy jakoś dużo goli. Czuję w tym meczu skromne zwycięstwo Cracovii albo remisik 0:0.



Typy: Under 2.5 gola,



Obie drużyny nie strzela bramki



Cracovia DNB
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 16:21 przez kibic-zwierze


To zamiast wysmiewac przypomnij sobie kolejkę numer 29 i mecz Legia - Korona sprzed dwóch sezonów. 



 



Ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam :) 


I co w związku z tym remisem z Korona bo nie bardzo rozumiem??




 
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik


Zag.Lubin - Wisla K. - Wisła wygra, kurs 3,2⛔



 



Zagłębie pierwszą 8 mają pewną więc mogą zagrać na luzie osiągając już główny cel. Natomiast Wisła wciąż ma duże szanse aby dostać się do górnej 8, ale najlepiej musi to spotkanie wygrać żeby nie oglądać się na innych przy remisie. Co do formy to Zagłębie w ostatnich 3 meczach 2 mecze wygrali i jeden zremisowali, ale ich rywale, czyli Płocka, Zabrza czy Kielc prezentowali się we wcześniejszych meczach słabo. Wisła natomiast poza defensywą a szczególnie z Sosnowcem, wygląda bardzo dobrze. Pogrom Legii, z mocnym i w dobrej formie Piastem remis. Motywacja zdecydowanie będzie po stronie Wisły i na pewno będą chcieli to spotkanie wygrać a Zagłębie może ten mecz trochę odpuścić, ale też mogą zagrać normalnie i w obu tych opcjach widzę szansę Wisły na wygraną 
 
U 13

uzytkownik-129904

Użytkownik
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 21:21 przez tofik015


Zag.Lubin - Wisla K. - Wisła wygra, kurs 3,2



 



Zagłębie pierwszą 8 mają pewną więc mogą zagrać na luzie osiągając już główny cel. Natomiast Wisła wciąż ma duże szanse aby dostać się do górnej 8, ale najlepiej musi to spotkanie wygrać żeby nie oglądać się na innych przy remisie. Co do formy to Zagłębie w ostatnich 3 meczach 2 mecze wygrali i jeden zremisowali, ale ich rywale, czyli Płocka, Zabrza czy Kielc prezentowali się we wcześniejszych meczach słabo. Wisła natomiast poza defensywą a szczególnie z Sosnowcem, wygląda bardzo dobrze. Pogrom Legii, z mocnym i w dobrej formie Piastem remis. Motywacja zdecydowanie będzie po stronie Wisły i na pewno będą chcieli to spotkanie wygrać a Zagłębie może ten mecz trochę odpuścić, ale też mogą zagrać normalnie i w obu tych opcjach widzę szansę Wisły na wygraną 



Głównymi atutami Wisły w tym meczu jest brak varu, co jest dobrym żartem i sędzia Raczkowski, czary na zawołanie będą. Na siłe przepychanie żebraków, piękna romantyczna ballada trwa w najlepsze
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:20 przez gelo-14071
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 18:46 przez stefan-siara


I co w związku z tym remisem z Korona bo nie bardzo rozumiem??




 



Dzięki temu Korona weszła do ósemki, a w grupie mistrzowskiej nie robiła Legii dużych problemów w zdobyciu 3 punktów w Kielcach. 


Tylko wtedy był podział pkt po zasadniczej.  Teraz nie ma. Całkiem inna sytuacja.  Trzeba zbierać pkt a nie kombinować.  




 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Proszę Cię, nie kompromjtuj się. Sytuacja na max analogiczna. Podział punktów wtedy nie miał zadnego znaczenia. A jak już to właśnie teraz więcej faktów pokazuje, że ten punkt bardziej potrzebny bo nie ma podziału.



 
 
R 125

roger12

Użytkownik
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 22:28 przez endrius
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 21:21 przez tofik015


Zag.Lubin - Wisla K. - Wisła wygra, kurs 3,2



 



Zagłębie pierwszą 8 mają pewną więc mogą zagrać na luzie osiągając już główny cel. Natomiast Wisła wciąż ma duże szanse aby dostać się do górnej 8, ale najlepiej musi to spotkanie wygrać żeby nie oglądać się na innych przy remisie. Co do formy to Zagłębie w ostatnich 3 meczach 2 mecze wygrali i jeden zremisowali, ale ich rywale, czyli Płocka, Zabrza czy Kielc prezentowali się we wcześniejszych meczach słabo. Wisła natomiast poza defensywą a szczególnie z Sosnowcem, wygląda bardzo dobrze. Pogrom Legii, z mocnym i w dobrej formie Piastem remis. Motywacja zdecydowanie będzie po stronie Wisły i na pewno będą chcieli to spotkanie wygrać a Zagłębie może ten mecz trochę odpuścić, ale też mogą zagrać normalnie i w obu tych opcjach widzę szansę Wisły na wygraną 



Głównymi atutami Wisły w tym meczu jest brak varu, co jest dobrym żartem i sędzia Raczkowski, czary na zawołanie będą. Na siłe przepychanie żebraków, piękna romantyczna ballada trwa w najlepsze



No no, ci żebracy jak nazwałeś Wisłę nie dali Legii,czy grając za free Lechii(mowie tu o 1 meczu) bo w drugim to Lechia miała więcej farta niż rozumu.. powąchać kawałka trawy. Wiśle należy się grupa Mistrzowska jak psu buda. Sam jestem kibicem Legii ale już wolę tak grającą Wisłę by walczyła o Europejskie Puchary niżeli mająca non stop farta Lechia. Nie mówię już to wg o Lechu bo to już jest nieporozumienie i mam nadzieje że grupa mistrzowska wyjaśni wszystko w przypadku Lechii czy Lecha. O ile Lech wogole zagra w tej grupie.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik


Dlaczego niby Zagłębie ma odpuscic ? Oni walczą o Puchary i nie wiem dlaczego tak wypisujecie.Wisla zagra bez Wasyla, a to duże osłabienie. W Lublinie są duże szanse na 4 miejsce, Lechia zdobywa PP i MP , 4 drużyna gra w Pucharach.



Zagłębie wygra @ 2.30 fortuna



Zagłębie - Wisła over 2,5 @1.73 fortuna



Piast gra fajna piłkę , ta drużyną też walczy o europejskie puchary, trener robi kosmiczna robotę, wyciska maxa z każdego zawodnika, Korona ma zadyszkę , praktycznie bez szans na awans do grupy mistrzowskiej.



Piast wygra @ 2 fortuna



Zagłębie Sosnowiec gra radosna piłkę , fajna dla oka , sporo strzelają i jeszcze więcej tracą.Wisla Płock jest kompletnym zaskoczeniem, nawet patrząc na ich grę to nigdy bym nie powiedział że to drużyna walcząc o utrzymanie. Tutaj obie drużyny musza grać do przodu, spodziewam się goli.



Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock over 2.5 @ 1.82 fortuna



 
 
abcs 0

abcs

Użytkownik


Cracovia - Lechia 1 @ 2.40



Lechia po ciezkim meczu z Rakowem w srodku tygodnia, bez Augustyna (pauza za kartki), Sobiech klopoty ze zdrwiem, Flavio troche slabsza forma ostanio. Z drugiej strony glodna Cracovia, po wpadce w Legnicy, przed wlasna widownia, walczaca o puchary. Chyba przyszla kolej na porazke Lechii. Gram Cracovie za 2.40



Arka - Miedz 1 @ 2.25



Uff, to najwiekszy value w tej kolejce, alez to zle oszacowane, Arka ma lekko 50% szans na zwyciestwo, juz ostatnie dwie kolejki widac bylo przeblyski dobrej gry. (w Szczecinie postrzelali ina remisie sie skonczylo) zatrudnienie Zielinskiego powinno im pomoc, a takze goraca atmosfera na trybunach. Gram Arke za 2.25



Slask - Gornik over 2.5 @1.95



Gornik bez Gryszkiewicza czyli oslabienie i tak slabiej w obrony, bramkarz Chudy ktoru chudego nie przypomna. Mozna powiedziec ze Marcin Robak lubi to. Z przodu Gornik wyglada duzo lepiej, mimo wszystko sadze ze Gornik nie przegra, obie strzela, zagram over 2.5.



Zaglebie S - Wisla P 2 @ 2.70



Jak najlepiej zycze Zaglebiu, ale nie sadze ze tutaj dadza rade, bez Pawlowskego, ktory byl silnikiem tego zespolu i dwoch podstawowych stoperow (Polczak i Toth) trener ma bol glowy. Cichocki jest slabszy od tych obu i  jeszcze kogos potrzebuja. Sadze ze nie dadza rady druzynie Ojrzynskiego bo za latwo traca bramki,  a jeszcze w takim oslabieniu. Bedzie ciezko zremisowac.



 



bilans typow ekstraklasy

(trafione-nietrafione) / zysk / roi %

(5-6) / +238 / +21.63 %
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 16:13 przez kibic-zwierze


Proszę Cię, nie kompromjtuj się. Sytuacja na max analogiczna. Podział punktów wtedy nie miał zadnego znaczenia. A jak już to właśnie teraz więcej faktów pokazuje, że ten punkt bardziej potrzebny bo nie ma podziału.



 


I nie szukaj ustawek na siłę tam gdzie ich nie będzie 



 



Pomyśl w którym przypadku łatwiej odrobić "oddane"pkt. Czy jak masz podział czy bez?? 



Logiczne jest że bez podziału trudniej i dla Legii dzisiaj strata pkt przy wygranej Lechii oznacza pożegnanie się z Mistrzem.  



 



 



Analogiczna sytuacja "z mała roznica" brak podziału pkt. Dawno sie tak nie usmiałem.




 
 
U 13

uzytkownik-129904

Użytkownik
cytat Roger



No no, ci żebracy jak nazwałeś Wisłę nie dali Legii,czy grając za free Lechii(mowie tu o 1 meczu) bo w drugim to Lechia miała więcej farta niż rozumu.. powąchać kawałka trawy. Wiśle należy się grupa Mistrzowska jak psu buda. Sam jestem kibicem Legii ale już wolę tak grającą Wisłę by walczyła o Europejskie Puchary niżeli mająca non stop farta Lechia. Nie mówię już to wg o Lechu bo to już jest nieporozumienie i mam nadzieje że grupa mistrzowska wyjaśni wszystko w przypadku Lechii czy Lecha. O ile Lech wogole zagra w tej grupie.


Kto na co zasługuje pokazuje tabela po 30 kolejkach, a nie dlatego że wygrali z Twoją piach grającą wtedy Legią. Łudzę się że będzie uczciwie i bez kalkulacji i w takim wypadku postawiłbym na Zagłębie Lubin. Lepsza forma w ostatnich meczach, Wisła bez Wasilewskiego, Kuba niewiadoma nawet jak zagra to na ile będzie sobą. 



Legia - Pogoń typ 1



kurs 1.85 fortuna



Legia zrobiła najlepszą rzecz jaką mogła pozbywając się aroganta trenera i zatrudniając znającego realia Vukovicia. Zaczęli grać, Carlitos strzela, Pogoń im leży, 10 kolejnych wygranych u siebie. Jak Legia myśli jeszcze o mistrzostwie to ten mecz powinna wygrać, bo Lechia czuje że wtopi z Cracovią i strata może zmaleć
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Na dzisiaj sporo propozycji odemnie z małym komentarzem, a to z tego względu, że wszystkie mecze ekstraklasy są rozgrywane o jednej porze. Zatem do dzieła...



 



18:00 Arka Gdynia -:- Miedź Legnica



30. Arka @ 2.20



Unibet



Arka Gdynia do tego spotkania przystąpi z nowym trenerem na ławce oraz w końcu z świeżo położoną nową murawą!. Co do trenera, został nim dobrze nam znany Jacek Zieliński. Trener nie miał dużo czasu na przygotowanie się do tego meczu, ale być może po raz kolejny efekt nowej miotły przyniesie nam zwycięstwo. Mecz dla obu ekip bardzo ważny, ponieważ obie drużyny są świadome położenia w tabeli. Goście w tygodniu rozegrali spotkanie półfinałowe w PP, a więc mają 90 minut więcej w nogach. Niewiem czy po tym spotkaniu wracali do Legnicy czy poprostu przygotowali się gdzieś w okolicy do sobotniego spotkania. Żółto-niebiescy bez dwóch kontuzjowanych młodzieżowców: Jana Łosia i Mateusza Młyńskiego. Beniaminek bez Pawła Zielińskiego (pauza za czerwoną kartkę) i Aleksandra Milijkovicia (pauza za żółte kartki). Typuję zwycięstwo Arki, która w końcu potrzebuje przebudzenia. Nowy trener, nowa murawa, atut własnego boiska - idealny rywal na przełamanie. 



18:00 Śląsk Wrocław -:- Górnik Zabrze



31. Górnik @3.60



32. powyżej 2.5 gola @1.90



Unibet



Sytuacja podobna co do spotkania powyżej. Górnik pomimo dwóch ostatnich porażek u siebie z Cracovią i Legią rozegrał dobre zawody. Niestety w kluczowych momentach zawiódł Angulo najlepszy strzelec Górnika. Gdyby goście byli skuteczniejsi wyniki były by na korzyść Zabrzan. W spotkaniu z Legią świetnie zagrał Gvilia, który znalazł się w jedenastce kolejki. Zabrzanie dziś bez Gryszkiewicza na lewej stronie za którego pewnie wskoczy Sekulić, a na prawą stronę powędruje Arnarson. Śląsk pomimo swoich przebłysków w tym sezonie nie potrafi ustabilizować swojej formy. Ta drużyna zdecydowanie jest groźniejsza w spotkaniach domowych niż w tych na wyjeździe, dlatego Górnik musi być dzisiaj mega skuteczny jeśli chce wywieźć komplet punktów. 



 



18:00 Zagłębie Lubin -:- Wisła Kraków



33. powyżej 2.5 gola @1.65



Unibet



Nic dziwnego, że kurs na gole w tym spotkaniu jest tak niski. Obie ekipy w ostatnich tygodniach są mega skuteczne, a te słowa bardziej kieruje do piłkarzy Wisły. Goście na pewno muszą odnieść zwycięstwo jeśli chcą znaleźć się w górnej ósemce, dlatego spodziewam się otwartego widowiska z dużą ilością goli. Co do absencji, Marcina Wasilewskiego, Michała Buchalika (kontuzje), Wojciecha Słomki (choroba) czy Jakuba Bartosza. Jest szansa, że wróci już kapitan Jakub Błaszczykowski. U gospodarzy zabraknie Bartosza Slisza (pauza za żółte kartki) i Dominika Hładun (uraz).



18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Wisła Płock



34. powyżej 2.5 gola @1.75



35. Zagłębie @2.40 



Unibet



Zagłębie dzisiaj bez Szymona Pawłowskiego, Martina Totha (pauza za żółte kartki), Bartłomieja Babiarza, Piotra Polczaka i Giorgiego Iwaniszwiliego (kontuzje). Zabraknie dwóch podstawowych graczy, którzy są motorem napędowym tej drużyny, dlatego martwi mnie trochę to czy gospodarze odniosą dziś zwycięstwo. Wisła Płock co prawda wygrała ostatnie ligowe spotkanie, ale pierwsza połowa w ich wykonaniu wyglądała słabo. Ojrzyński miał 6 kolejnych dni  z nowym zespołem aby mocno je przepracować i wdrożyć coś nowego od siebie. Spróbuję pograć również gole. Gospodarze pokazują charakter i zaangażowanie aby w każdym spotkaniu ugrać chociaż punkt, który może mieć spore znaczenie na koniec sezonu. Zagłębie niema nic do stracenia, dlatego od pierwszych minut rzuci się na swojego rywala. 



18:00 Legia W-wa -:- Pogoń Szczecin



36. Legia @1.80



Unibet



Kibice Legii dzisiaj zapewne kibicują Cracovii, aby ta urwała punkty liderującej Lechii. Legia ostatnio wygrała 1:2 w Zabrzu za sprawą goli Carlitosa, który znowu się odradza. Widać jak strzelone gole motywują tego piłkarza do jeszcze cięższej pracy. Pogoń jest cieniem zespołu z rundy jesiennej. Wielka szkoda bo grali fajny futbol dla oczu, który mógł się podobać. Dla Legii nie będzie to łatwa przeprawa, ale nie będę zdziwiony jak wymęczą tutaj skromne zwycięstwo. Mistrz bez Michała Kucharczyka, Jarosława Niezgody oraz Radosława Majeckiego (urazy). Naturalnie poza kadrą pozostaje Cristian Pasquato (rezerwy). "Portowcy" nie skorzystają jeszcze z Adama Frączczaka i Sebastiana Walukiewicza. 



 



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom