>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hokejowe MŚ 2019 - Słowacja

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Austria - Norwegia

Austria lub remis @1,96 Unibet

Wynik: 3:5

Dzisiaj ważne spotkanie dla obu zespołów dlatego, że są to bezpośredni rywale w walce o utrzymanie w Elicie. Poziom drużyn bardzo zbliżony i ryzykownie byłoby postawić na zdecydowane zwycięstwo którejś ze stron. Zarówno Austriacy jak i Norwedzy walczyli dotychczas z zespołami ze ścisłej czołówki m. in. ze Szwajcarami czy Szwedami. Co ciekawe pojedynki obu ekip z wyżej wspomnianymi przeciwnikami zakończyły się porażkami jednych i drugich w bardzo podobnym rozmiarze. Austria przegrała 1:9 ze Szwecją i 0:4 z Helwetami. Norwegia kolejno - 1:9 i 1:4. To najlepiej obrazuje Nam zbliżony poziom dzisiejszych rywali o utrzymanie. Bardzo podobnie wygląda bilans bramkowy obydwu ekip. Poza tym patrząc na H2H również nie widać zdecydowanej przewagi którejś z reprezentacji. Myślę, że dzisiaj wynik może pójść w każdą stronę, ale bardziej spodziewam się meczu na styku.
 




Finlandia - W. Brytania &amp; Czechy - Włochy

Liczba celnych strzałów Finów poniżej 54,5 @1,65 (48 strzałów)

Liczba celnych strzałów Czechów poniżej 54,5 @1,94 (49 strzałów)

AKO @3,20 Fortuna



Wczoraj nie udało się ze strzałami celnymi Finów w meczu z Danią chociaż było blisko bo Finowie oddali tylko dwa strzały więcej niż ustalona linia 35,5. Dzisiaj za rozsądną stawkę spróbuję czegoś podobnego, lecz w dublu. Linia na liczbę strzałów obu ekip ustawiona bardzo wysoko, ale też poziom przeciwników jest sporo niższy niż wczoraj. Dlaczego zdecydowałem się na taki zakład?  Właśnie ze względu na wczorajsze mecze Finów i Czechów. Oba zespoły rozegrały wczoraj ciężkie spotkania, a dzisiaj dla obu ekip powinny liczyć się tylko trzy punkty zdobyte bez zbędnego wysiłku. W niedzielę zarówno Finów jak i Czechów czekają kolejne mecze, faza grupowa powoli dobiega końca, sytuacja w grupach powoli się Nam rozjaśnia, więc wypada rozsądnie rozłożyć siły przy okazji takich spotkań jak dzisiaj, aby nie "wypompować" się przed fazą play - off.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis taki dubel handicapowy na dogi proponuje



Czechy-Włochy typ 2 plus 7,5 gola kurs 1,74 ⛔

Finlandia - Wielka Brytania typ 2 plus 7,5 gola kurs 1,6 ✅

ako 2,78 fortuna ⛔



EDIT: Oj bramkarz włoski ale sie pokazał pod koniec trzeciej tercji



I jedni i drudzy zostawili wczoraj na lodzie troche zdrowia i sił, Czesi gonili Łotwe od 0-2 , gra była ostra, siłowa i szybka, wiec i kosztowała mnóstwo energii, dodatkowo ogladalismy mnóstwo bijatyk, bodiczków i wzajemnych "uprzejmości" a to wszystko musialo przełozyc sie na wysiłek fizyczny

Finowie podobnie. Tez gonili wynik od stanu 0-1 i wcale nie przyszło łatwo wyscie na prowadzenie 3-1 bo Dunczycy groźnie kontratakowali. Generalnie Finowie sa na tych mistrzostwach druzyna underową i mysle ze wielkiego strzelania sobie nie zafundują. Ich rywale wczoraj odpoczywali ,to moze mieć znaczenie przy tak intensywnym turnieju,  są głównymi kandydatami do spadku z dywizji i mysle ze beda starali sie szukac bramki czy dobrze bronic by zminimalizowac straty. O róznicy w klasie zespołów nie wspominam bo nie można ich porównać.





 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
alpha 758

alpha

Użytkownik


Ja myślę, że Czesi sobie postrzelają dziś. Zagrają na 70% a i tak są w stanie wysoko wygrać, bo Włosi prezentują się bardzo słabo. Na pochwałę zasługuje jedynie goalie Bernard, szczególnie za mecz z Łotwą, w którym wybronił ponad 60 strzałów. Tak jak pisałem ostatnio w tego typu meczach wszystko tak naprawdę zależy od postawy bramkarza, bo zespół włoski na tle faworytów odstaje i to bardzo.



Czechy over 7.5 @1.86 ✅ 8-0

Czechy over 8.5 @2.52 ⛔



Czechy 1 TERCJA over 2.5 @2.30 ⛔



Simon strzeli @2.10 ✅

Voracek +2.5 pkt(kanadyjska) @2.40 ⛔  2



Kursy z fortuny.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zaraz spotkanie więc krótko. Słowacja traci sporo bramek, jakoś mnie nie przekonuje, na pewno z Francją zdecydowani faworyci, ale myślę że ciężko będzie im zagrać z tyłu bez błędów, więc próbują singlem over 1,5 Francji za @1,94 ✅ i do tego +2,5 Francja @2,08 ⛔ za drobne Francja 1x @4,35 ⛔ , Francja +1,5 @3,25 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
alpha 758

alpha

Użytkownik
Jeszcze taki typ w meczu Czechów:



Milan Gulas strzeli @2.30 fortuna ✅

Milan Gulas +1.5 pkt @2.00 fortuna ⛔



Gracz Pilzna do kadry dołączył kilka dni temu. Choć w reprezentacji występuje od dekady to nie było mu jeszcze dane zagrać na wielkiej imprezie typu IO czy MŚ. Ma za sobą świetny sezon w czeskiej extralidze, gdzie został królem strzelców(30+32).

Jako ciekawostkę podam fakt, że Gulas w rozgrywkach ligi mistrzów w dwumeczu przeciwko włoskiemu HC Bolzano strzelił 5 goli.



Zawodnik bardzo się cieszy, że w końcu zadebiutuje na MŚ a ja liczę, że pokaże się z dobrej strony i zapunktuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka



Czechy - Włochy



Z tego co mi wiadomo, to dzisiaj nie zagra Voracek, który dostał wolne po narodzinach potomka. Nie zagra też Bartosak w bramce, który zasiądzie w studiu ct sport w roli komentatora. Do zestawu Czechów dołączył za to Milan Gulas. I to jest bardzo istotna informacja w kontekście dzisiejszego meczu. Nie wiem jak to tam Riha zestawi,ale ja liczę na formacje Kubalik-Gulas-Kovar i to jest super pasujące i raczej zgrane ofensywne trio. Bardzo cenię Gulasa za występy w ELH (najproduktywniejszy gracz) i pamiętam jak z Kovarem będąc w gazie potrafili rozjechać każdą obronę. Do tego dochodzi Kubalik, który też był swojego czasu gwiazdą w Pilznie. Myślę,że Ci gracze zrobią dzisiaj ofensywną robotę



Wi dzę, że @alpha już wrzucił typa,także popieram ;-)

Nie wiem skąd wziołeś tak kosmiczny kurs na Simona. Teraz wisi 1.67, też popieram ;-)



Gulas kb+1,5 @ 2.00 / gol @ 2.30

Kovar kb+ 1,5 @ 1.90









 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 17 maja 2019 23:13 przez kedar1985
Jak myślicie Włosi jutro strzelą bramkę przeciw Norwegom? ;)


Widziałem dzisiaj mecz i Norwegów i Włochów i powiem Ci, że jeśli Włochom się uda strzelić im bramkę to będzie wyczyn. Jeśli strzelą dwie to będzie cud. Tym bardziej, że to będzie jeden z meczy o utrzymanie więc Norwedzy już się postarają bronić swojej bramki.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Na gola Włochów 1.20. Jak na razie mieli topowych rywali także nie wiemy jak będą się prezentować na tle średniaka jakim jest Norwegia, ale mimo wszystko warto spróbować Norwegia wygra do zera @3.85 fortuna.
 
K 0

kedar1985

Użytkownik
cytat z dnia 18 maja 2019 00:18 przez alpha
Na gola Włochów 1.20. Jak na razie mieli topowych rywali także nie wiemy jak będą się prezentować na tle średniaka jakim jest Norwegia, ale mimo wszystko warto spróbować Norwegia wygra do zera @3.85 fortuna.


A jeszcze trzy godziny temu był kurs 4. Chyba właśnie warto zagrać, że nie strzelą.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jeśli chodzi o jutro to ciekawie prezentują się jak dla mnie minimum 2 bramki Łotyszy. Rosjanie kontrolują każdy mecz, grają o zwycięstwo, ale jak mają spokojną przewagę to jakoś nie forsują już tempa, choćby dwie bramki stracone pod koniec z Norwegią. Łotysze ostra, siłowa gra, dobrze radzą sobie w przewadze, jak Rosjanie będą mieli przewagę i trochę wejdzie luzu przed spotkaniem ze Szwajcarią to Łotysze mogą wcisnąć te dwie bramki a kurs interesujący.



Łotwa over 1,5 @2,68    



Niestety miłe złego początki, mecz underowy więc nie było rozluźnienia Rosjan.



Ciekawie wygląda też kurs na bramki Niemców, wiadomo że Kanada nie jest tutaj demonem defensywny, nadrabiają mocą w ataku, ale z tyłu są problemy, są stracone bramki więc myślę, że dwie bramki w zasięgu solidnych Niemiec na pewno. Do tego jakieś handi w ich kierunku, grają o 1/4 i właściwie potrzebują urwać jakiś najmocniejszym ekipom, żeby zapewnić sobie ćwiartkę więc będzie walka



Niemcy over 1,5 @2,01   

Niemcy over 2,5 @4,2     

Niemcy +2,5 @2,13     

za drobne

Niemcy x2 @6,2    



Niemcy dziś bez pomysłu, ale wydaje się, że Kanada wrzuciła już wyższy bieg przed zbliżającą się fazą PO



Nie da się nie zauważyć również, że Włosi w elicie są raczej przypadkiem, swoją droga jak dla mnie 16 ekip to za dużo, niestety nie ma tylko drużyn z potencjałem na równą grę. Jutro myślę, że spokojny przejazd Norwegów po Włochach, by już zapewnić sobie na spokojnie utrzymanie. Więc handi w kierunku Norwegów jak najbardziej wskazane. Na pewno Norwegowie jutro grają na całość więc powinni spokojnie wykręcić przewagę i kontrolować spotkanie, a po kilku upokorzeniach pewnie mają ochotę postrzelać tak jak im strzelali najmocniejsi.



Norwegia -3,5 @2,79    

Norwegia -2,5 @1,81    

Norwegia -4,5 @4,6    

za drobne można nawet próbować

Norwegia -5,5 @8,4    



Dla mnie bet dnia, szczęśliwie w komplecie plus



Największy hit jutro rewanż za ostatni finał. Zaskakujące jak dla mnie kursy, czy Szwajcarzy znów są tak niedoceniani? Skoro kursy tak wystawione to nie pozostaje nic innego jak coś w kierunku Helwetów jutro pograć. Wydaje mi się, że spotkanie może się kręcić w około remisu więc



Jedyne co w tym spotkaniu może martwić to możliwa chęć pogrania w 1/4 z Finlandią.



X @5,9  

X/Szwajcaria @3,15  

Szwajcaria ML @4,8  

Szwajcaria +1,5 @2,29  

Szwajcaria +2,5 @1,62  

I grzech nie próbować przy takim kursie

Szwajcaria -1,5 @13,5  

Szwajcaria -2,5 @29  



Wydaje się, że druga ekipa z Ameryki Północnej również trochę nie do końca gra skoncentrowana jak mają przeciwko dużo słabszą drużynę więc tutaj szansa na bramki dla dogów i dlatego jutro też lekko w stronę Danii jeśli chodzi o strzelone bramki, na pewno 2 są w stanie USA wcisnąć a kurs zadowalający



Dania over 1,5 @1,89    

Dania +2,5 @2,23    

Dania +3,5 @1,57    



Przypadek podobny jak u Niemców, Stany chyba wchodzą już na wyższy poziom i dziś to pokazali, więcej skupienia niż w meczu przeciwko UK



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niemcy - Kanada

Niemcy +3,5 @1,52   



Szwecja - Szwajcaria

Szwajcaria +2,5 @1,52



Włochy - Norwegia

Norwegia -1,5 @1,37   



AKO @3,27 Unibet




Kolega @pepo1990 uprzedził wszystkie moje przemyślenia więc ograniczam się do minimum, żeby nie powielać. Niemcy to solidna drużyna, a Kanadyjczycy nie są mistrzami defensywy. Goście z Ameryki Północnej wygrali wszystkie swoje spotkania z niżej notowanymi rywalami, ale już z mocniejszą Finlandią mieli problemy. Zresztą w ostatnim meczu z Francuzami także nie popisali się defensywnie i tamci wcisnęli im dwie bramki co w meczu z rywalem na takim poziomie jak Francja nie powinno mieć miejsca. Myślę, że Niemcy są w stanie nawet urwać jakieś punkty Kanadyjczykom.



Najciekawszy dzisiaj mecz (Szwecja - Szwajcaria) będzie na pewno wspaniałym widowiskiem. Bardzo mocna ofensywa Szwedów vs. najlepsza defensywa w tegorocznym turnieju. Zresztą Helweci również nie są ułomni w grze ofensywnej. Spotkanie według mnie na styku, a kurs +2,5 dla Szwajcarów w sam raz do AKO.



W spotkaniu Norwegów z Włochami walka o utrzymanie, ale zdecydowanie więcej jakości po stronie Skandynawów. Do singla można próbować czegoś bardziej ryzykowanego w kierunku Norwegów, bo nie wydaje mi się, że Włosi mogli im w jakimś stopniu zagrozić.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Koledzy wyzej wspomnieli o meczach które też mi chodzą po głowie, ale po kolei



Łotwa-Rosja



Kogo maja rosjanie w rosterze pisać nie trzeba. Dzis w bramce bedzie bronił Wasilewski i widac ze złapał dobrą forma, kontuzja podleczona i jest rytm meczowy, z obroną juz tez sie dogadał. W meczu z mocnymi Czeczami pokazał kilka dobrych interwencji. Łotysze zaskoczyli czechów ostatnio ala koniec konców polegli. Do czego pije? Na przestrzeni lat jak ktos obserwuje mecze druzyny rosyjskiej z reprezentacjami byłego zwiazku radzieckiego na turniejach rangi mistrzowskiej  to mozna zauwazyc ze tafyfy ulgowej nie ma. Dzis tez nie bedzie. Rosjanie maja moc ale i obrona juz wyglada solidnie i biorac pod uwage forme Wasyla mysle ze jezeli nie bedzie jakiegos głupiego nieporozumienia to nie daja zdobyc bramki sąsiadom.



Rosja wygra do zera kurs 2,82   



Dalej mecze które mnie osobiscie intryguja od poczatku MŚ



Szwecja-Szwajcaria



Szwedzi znów super skład i jeszcze doszły wzmicnienia, Wennenberg, Klingberg i Landeskog a wiec bardzo mocna siła. Solidna obrona, atak, który moze zrobic wlasciwie wszystko i król Henrik w bramce. Mam jednak wrazenie ze Szwecja rok temu była silniejsza, przywiozła topowych graczy bedacych w formie, do tego szczyt formy miał Nilsson. Wydaje mi sie ze Lundqvist nie jest w najwyzszej formie w tym sezonie a Markstrm to nie ta półka z całym szacunkiem bo solidnosci nie mozna mu odmówic. Po drugiej stronie Szwajcarzy , którzy z roku na rok są mocniejsi, trener Patrick Fischer na wzór kanadyjski stara sie prowadzic zespół, z jedna podstawowa róznicą, zaczyna od mocnego bramkarza i solidnej obrony a poźniej jest czas na atak. Swisse przyjachali tutaj w bardzo mocnym składzie i maja Hischier i Fiale, którzy sa w stanie rozmontować kazde szyki obronne, szybkosc , technika i strzał to ich znai firmowe, bardzo mnie ciekawi zetkniecie ataku Helvetów ze szwedzka obroną. Z rodzimej ligi maja tez grczy z przeszłoscia w NHL jak i mocnych doswiadczonych zawodników. Druga rzecz to zgranie, które nie jest bez znaczenia. Rewnaz za finał to napewno cos co jest w głowach Helvetów ale to całkiem inna karta i historia, dzis nikt nie odpada bo mysle ze obie reprezentacje i tak zagraja w ćwiartce, wiec bedzie to próba sił i uzyskania przewagi psychologicznej. Spodziewam sie meczu na styku i licze na solidnosc obrone Szwajcarów z Genonim na czele. Nie ukrywam ze sympatyzuje ze Szwajcarami ale tez sa podstawy do tego abo to Helveci osoiagneli dzis korzystny rezultat.



Szwajcaria RT kurs 6,9  

Szwajcaria ml kurs 4,6  

Szwajcaria z x kurs 3,15  



I spotkanie które za mna chodzi dłuuugo



Kanada- Niemcy



Zaczne od tego ze nie podoba mi sie gra obrony kanadyjskiej i sama obsad bramki , moze nie tyle osobowo bo nic nie mam do chłopaków ale do ich formy a i owszem. Pod naporem solidniejszego ataku niestety sie gubią. A dzis z takim niewtpliwie sie zetnkną, ze slowacja gonili dwa razy wynik, francuzom dali sie prawie dogonić, maja swoje zrywy ale i przestoje, jak z nimi grac dokładnie pkazała finlandia, solidna obrona, bramka i wywieranie presji a kanadziory sie gubiły, wiem, to byl pierwszy mecz ale dla kazdego nie tylko dla kanady, napewno sa faworytami ale czy az takimi zeby wystawic kurs 12( był ponad 15 ) na rywali, to nie jest francja, czy włochy lub angole. Niemcy z roku na rok sa mocniejsi zawodnicy sie rozwijaja , grja z powodzeniem w NHL a liga staje sie coraz silniejsza, wiec biorac pod uwage to wszystk nie pozostaje mi nic innego jak zaryzykowac taki kurs, sa podstawy do tego , fakt jest tez ryzyko.



Niemcy RT kurs 12  

Niemcy z x kurs 5,9  



Napewno opcje zaproponowane przez kolege @rasijskij czyli Niemcy plus 3,5   i Szwajcaria plus 2,5   bardzo dobre do zagrania.



Ale sie dziś wygłupiłem
 
patyk1987 0

patyk1987

Użytkownik


Powie ktoś czy zawodnicy klubów NHL walczących o mistrzostwo, przyjadą po zakonczeniu PO NHL na MŚ pomagać swoim drużynom? głównie chodzi o USA 
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


Ważny mecz dla Włochów w kontekście walki o pozostanie w elicie. Ja osobiście patrząc na to co prezentowali dotychczas nie daję im większych szans nawet na zdobycie punktu. Włosi jak dotychczas na tle ekip z topu prezentowali się nijako, nie pokazali kompletnie niczego za co można by ich wyróżnić. Jedynie Bernard w bramce pokazał się z dobrej strony, przede wszystkim w meczu z Łotwą.

Norwegia wczoraj wygrała bardzo ważne spotkanie z Austrią i jeśli dziś nie przegrają w reg.time to zapewnią sobie utrzymanie. Jakoś super się nie zaprezentowali w tym meczu, popełnili parę błędów w obronie, no ale najważniejsze, że byli skuteczni i zdobyli 3 punkty.

Dziś również powinni strzelić kilka bramek, ja proponuję takie coś:



Norwegia/+5.5 @2.16 fortuna   7-1

Norwegia -2.5 @1.80 fortuna     

Norwegia over 4.5 @2.29     



P. Thoresen strzeli @2.70     

Kanada - Niemcy


W tym meczu również idę w bramki. Kanada w tym roku jeśli chodzi o defensywę i bramkarzy nie wygląda najlepiej. Już w momencie gdy pojawiły się składy wiele osób mówiło, że mogą być problemy z tyłu i to się potwierdza. Jedynie z Wielką Brytanią zachowali czyste konto, a w pozostałych 3 spotkaniach straconych 10 bramek. Niemcy jak do tej pory komplet punktów, najbardziej na uznanie zasługuje ich zwycięstwo ze Słowacją co zapewniło im awans do ósemki. Teraz czas na zmierzenie się z najmocniejszymi ekipami w grupie czyli Kanadą, Finlandią i USA. Myślę, że zobaczymy dziś parę bramek, ja wybieram opcję:



Każda z drużyn zdobędzie minimum 2 bramki @2.05     8-1

3+ @4.65



Dla lepszego oglądania za drobne:



Mantha strzeli @2.10    

Cirelli strzeli @3.50     



Kahun strzeli @4.20    

Plachta @4.20    

Seindenberg @7.00    



Kursy z fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
alpha 758

alpha

Użytkownik
Słowacja - Wielka Brytania


Gospodarze żeby awansować do ósemki muszą w dwóch ostatnich meczach zdobyć komplet punktów i liczyć na to, że Stany w meczach z Niemcami i Kanadą zdobędą maksymalnie punkt. Scenariusz wydaje się niemożliwy, ale w hokeju nie takie cuda się zdarzały. Przyjmijmy więc, że jeszcze tli się nadzieja u Słowaków.

Dziś podejmują Wyspiarzy, których celem jest pozostanie w elicie. Walkę o utrzymanie stoczą jednak nie w dzisiejszym meczu a w następnym z Francją, o ile Les Bleus wcześniej nie pokonają Finlandii za 3 punkty, co wydaje się jednak mało prawdopodobne.

Słowacy grają fajny ofensywny hokej, ich gra może się podobać, na pewno o wiele lepiej się ich ogląda niż Niemców, którzy dziś zagrali tragiczne spotkanie przeciwko Kanadzie.

Myślę, że dziś całkowicie zdominują rywali co powinno się przełożyć na sporo goli. Nawet jeśli awans jest daleko to grają przecież u siebie, więc nie ma mowy o grze na pół gwizdka.



Słowacja  over 6.5 @1.95   1-7

Słowacja over 7.5 @2.73   



over 7.5 w meczu @2.14   





Panik 2+ @4.00     

Nagy @2.10   

Sukel 2+ @5.00   



Kursy z fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka



                                                         Austria - Czechy



Nie wierzę, tak jak buki ,żeby Czesi mocno rozjechali Austriaków. Nie bardzo lubią z nimi grać. Na ostatnich mistrzostwach to było chyba 4-3, jakiś miesiąc temu grali przeciw sobie i tam było 4-4 Mecz wtedy pamiętam,że dla Czechów wygrał Kubalik. Wiadomo,że potencjał Czeski jest teraz dużo wyższy. Jednak jak popatrzymy na mecz z Włochami, to Czesi długo nie mogli jakoś wyraznie odskoczyć. Wydaje mi się,że tutaj nie będzie pogromu a i Austriacy coś strzelą. Przed Czechami jeszcze trudny mecz ze Szwajcarami...



Austria (+5,5) @ 1.52    Jednak ich zwalcowali !



Kubalik gol @ 2.00   

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Niemcy - USA

USA -2,5 @1,71 Unibet

DeBrincat strzeli @1,94 Unibet


Niemcy wczoraj zawiedli na całej linii strzelając jednego gola Kanadyjczykom dając sobie wbić krążek do swojej bramki aż osiem razy. Do wczoraj Niemcy wygrali wszystkie swoje spotkania, jednak były to mecze z rywalami z niższej półki. Jak już ktoś wspomniał tutaj wcześniej to jednak nie ta liga. Nasi zachodni sąsiedzi poradzili sobie ze słabszymi rywalami, ale te zwycięstwa nie były ogromnych rozmiarów. Ze Słowakami wyrwali trzy punkty w samej końcówce. Problemy w meczu na styku z Duńczykami i nie pewna wygrana z Wielką Brytanią. Myślę, że Amerykanie, którzy w dodatku mieli dzień na regenerację również pewnie wygrają z Niemcami. USA operuje potencjałem ofensywnym zbliżonym poziomem do Kanadyjskiego z tym, że Amerykanie trochę pewniej wyglądają w defensywie. Poza tym obie ekipy mają już zapewniony występ w ćwierćfinałach więc możliwe, że zobaczymy lekkie rozluźnienie i sporo bramek.



Francja - Finlandia

Francja strzeli poniżej 1.0 @2,02 Unibet


Finlandia może się pochwalić najlepszą defensywą w grupie A. Dotychczas stracili jedynie 7 bramek w całym turnieju. Ich spotkania należą do underowych, a sami Finowie grają bardzo ostrożnie wyczekując na najbardziej dogodny moment. Ostatni mecz z Brytyjczykami na zero z tyłu. Francuzi mieli problem ze strzeleniem więcej niż jednej bramki mocniejszym ekipom. Po jednej zaaplikowali Amerykanom i Niemcom. Jedynie Kanadyjczykom strzelili dwie. Wydaje mi się, że Fińska defensywa stoi na wyższym poziomie niż wymienionych zespołów i Francja będzie miała problem ze strzeleniem choćby jednego gola. Zresztą możliwe, że Francuzi nie będą tracić dzisiaj sił na walkę z Finami tylko skupią się na ostatnim meczu z rywalem w walce o utrzymanie - Wielką Brytanią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom