>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokejowe MŚ 2019 - Słowacja

Status
Zamknięty.
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej


No to ja śladami @mark1973 podaję propozycję střelca w meczu Czechy - Szwecja



Jakub Voracek - bardzo dobry sezon we Flyers. Charakterny facet, świetny hokeista z dużym ciągiem do przodu. Sezon NHL na 60 pare punktów. W kadrze powinien dostawać duże minuty na lodzie. Bardzo aktywny i fajna forma.



Fortuna - 3.8
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


A co sądzicie o typie na to, że Szwajcaria zajmie miejsce 1-4 po kursie 6,00(z podatkiem ponad 5,00) w Fortunie?



Z grupy raczej nie powinni mieć wiele problemów, żeby wyjść. Norwegia, Austria, Włochy, te ekipy raczej nie stać na wyjście z grupy. Najgroźniejszym rywalem powinna być Łotwa, ale Szwajcaria wydaje się być jednak znacznie lepsza. W sumie z Czechami też mogą powalczyć... Potem trafiają w najgorszym wypadku na Kanadę lub USA, ale przecież rok temu wyeliminowali Kanadę i w sumie o mało co mistrzami nie zostali.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
cytat z dnia 9 maja 2019 16:58 przez 5xharoldx5


A co sądzicie o typie na to, że Szwajcaria zajmie miejsce 1-4 po kursie 6,00(z podatkiem ponad 5,00) w Fortunie?



Z grupy raczej nie powinni mieć wiele problemów, żeby wyjść. Norwegia, Austria, Włochy, te ekipy raczej nie stać na wyjście z grupy. Najgroźniejszym rywalem powinna być Łotwa, ale Szwajcaria wydaje się być jednak znacznie lepsza. W sumie z Czechami też mogą powalczyć... Potem trafiają w najgorszym wypadku na Kanadę lub USA, ale przecież rok temu wyeliminowali Kanadę i w sumie o mało co mistrzami nie zostali.



Helvetów masz pięknie opisanych przez @mark1973 :) 



Żeby nie dublować...to tylko dwa słowa z mojej strony. Drużyna z papierami na zdobycie medalu, ale kandydatów do "krążka" mamy kilku. Genoni w świetnej formie, bardzo dobra para obrońcow, a z przodu ogień .Trudno przewidzieć jak się to poukłada, ale ich obecność w czwórce naprawdę możliwa i dla mnie nie będzie to sensacja. W kontekście kadry szkoda, że Sharks poszli dalej, bo Timo Meier na pewno by sie przydał. Ale jest Fiala, Josi, Diaz, Weber, Hischier, Moser, Praplan. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Czas zacząć zabawę. Nie będę pisał na temat spotkania Czechy - Szwecja, żeby nie dublować @mark1973, ale mam podobne zdanie co do tego meczu. Spotkanie Rosja - Norwegia odpuszczam, bo kurs na większość zdarzeń jest tak niski, że nie opłaca się tego ruszać - lepiej obejrzeć. Ciekawie zapowiada się starcie Finów z Kanadyjczykami. Już wspominano, że obrona kanadyjska jest dziurawa jak ser szwajcarski i mimo ogromnej siły ofensywnej to może stanowić problem przynajmniej na początku turnieju.W bramce stanie zapewne Murray, który w Pittsburghu radził sobie raz lepiej raz gorzej, a w ostatnim meczu towarzyskim Austriacy strzelili mu sześć bramek. Naprzeciwko Kanadyjczyków wyjadą Finowie, którzy nie przywieźli na te Mistrzostwa "składu marzeń". Mimo to uważam, że zostali mocno nie docenieni przez bukmacherów którzy wystawili na nich tak wysokie kursy. Finowie już nie raz i nie dwa pokazywali, że bez największych gwiazd potrafią pokazać dobry hokej. Reprezentacja Finlandii również w meczach przygotowujących do MŚ wypadła o wiele lepiej niż Kanadyjczycy pokonując Czechów czy Rosjan. Duże value widzę w kursie wystawionym na Finów więc trzeba spróbować.



Finlandia OT @3,60 Unibet ✅ (spóźniłem się, bo właśnie chwilę temu kurs spadł z 3,75 na 3,60)



Kolejne spotkanie, które biorę na warsztat to mecz USA - Słowacja. Amerykanie zebrali ekipę na miarę Mistrzostwa i chociaż nie mieli okazji poćwiczyć wspólnie przed MŚ to ostatnio całkiem sprawnie rozprawili się z Niemcami. Słowacy natomiast rozegrali sporo spotkań przygotowując się do turnieju, ale wypadli w nich dość blado. Dwie porażki z Czechami, zwycięstwo z Anglikami, którzy są stawiani w roli kandydata do spadku w swojej grupie i wymęczone zwycięstwo z Norwegami, którzy nie należą do potężnych tej dyscypliny. Początkowo chciałem zagrać zwycięstwo USA i powyżej 5,5 bramki, ale obawiam się, że jutro strzelać mogą tylko Amerykanie, a jeśli Słowacy trafią do siatki rywala to raczej nie wydarzy się to wiele razy. Reprezentacja USA bardzo dobrze radziła sobie z Niemcami w drugiej i trzeciej tercji, a ekipę niemiecką stawiałbym jakościowo nieco wyżej niż Słowaków.



USA -2,5 @2,12 Unibet  ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Piszę w tym temacie bo to bardzo ważna informacja - John Tavares w ostatniej chwili wypada ze składu reprezentacji Kanady z powodu kontuzji!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 9, 2019, 4:58 p.m. przez 5xharoldx5


A co sądzicie o typie na to, że Szwajcaria zajmie miejsce 1-4 po kursie 6,00(z podatkiem ponad 5,00) w Fortunie?



Z grupy raczej nie powinni mieć wiele problemów, żeby wyjść. Norwegia, Austria, Włochy, te ekipy raczej nie stać na wyjście z grupy. Najgroźniejszym rywalem powinna być Łotwa, ale Szwajcaria wydaje się być jednak znacznie lepsza. W sumie z Czechami też mogą powalczyć... Potem trafiają w najgorszym wypadku na Kanadę lub USA, ale przecież rok temu wyeliminowali Kanadę i w sumie o mało co mistrzami nie zostali.



Ja mysle ze to bardzo dobry typ, Szwajcarzy maja papiery na dobre miejsce tutaj i niekoniecznie musza zajac 4 miejsce w grupie mysle ze powalczą i z Czechami a takze ze Szwecja i Rosją, pograłem to wczesniej juz. Zobaczymy jak sie beda wszyscy prezentwali. Niemniej jednak ten kurs wart zagrania
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


W ostatniej chwili z reprezentacji Czech wypadł Jakub Kovar na jego miejsce jedzie Paweł Francouz z Colorado Avalanche
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Spojrzałem dziś na zakłady długoterminowe i spróbuję zagrać w parze Słowacja - Łotwa w kierunku drużyny bałtyckiej. Zdaje sobie sprawę z tego, że Słowacja u siebie, hala będzie niosła, zebrali wszystko co mogli najlepszego i na pewno będą chcieli się dobrze pokazać, jednak nie jest to roster na medal. Nie ma się co rozpisywać co do składu i potencjałów bo to Koledzy super opisali przy poszczególnych ekipach. Łotwa na pewno nie da się tutaj łatwo połknąć faworytom i powalczy o punkty w każdym spotkaniu. W zeszłym roku dali radę dostać się do 1/4, Słowacja nie. Kursy jak dla mnie troszkę z przesadzoną dysproporcją więc spróbuję. Na pewno na niekorzyść przemawia to, że jednak Słowacja ma chyba trochę łatwiejszą grupę i z Niemcami, Danią i Finlandią będzie grała o 3-4 miejsce w grupie. Łotysze, żeby złapać się do 4 muszą wygryź kogoś z mocnych ekip Czechy, Rosja, Szwecja, Szwajcaria. Jednak 5 miejsce powinni zgarnąć i jeśli Słowacja nie załapie się do 4 to jest szansa na pozytywny zakład.



Słowacja - Łotwa @4,28



Co ciekawe podobnie wyceniany jest zakład na Francję ze Słowacją, tylko nieco wyżej, a jednak Francja wydaje się być ekipą po prostu słabszą niż Łotwa.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej


Trener Szwedów Rikard Grönborg od nowego sezonu poprowadzi ZSC Lions Zurych, a Mistrzowie świata, do i tak już mocnego składu, dołożyli jeszcze Alexandra Wennberga oraz Johna Klingberga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Jeszcze typ na zakład długoterminowy



Kanada-Szwecja 2 kurs 2,02



Czechy-Finlandia 1 kurs 1,80



Co do pierwszej pary to sklania mnie do tego obraz w defensywie a bardziej jego skład osobowy. W druzynie kanadyjskiej widze mniej doswiadczenia i wydaje mi sie ze o zgranie bedzie trudniej, chłopaki potrafia tam strzelac, ale od tego jest atak. Moze na faze grupowa to wystarczy ale dalej juz beda schody i kto wie czy kanady nie zabraknie w półfinalach. Szwedzi natomiast i osobowo i biorac pod uwage zgranie z doswiadczeniem formacji obronnej wygladaje wg mnie lepiej a strzelec tez potrafia. Wiec widze w turnieju wyzej Szwecje od Kanady



W drugiej parze skłaniam sie ku prawie gospodarzom, bo maja w zespole wiele talentow i jakosci, graczy którzy robia roznice i maja doswiadczenie z takich imprez To jest turniej i jak przyjdzie faza ćwiercfinalow to takie detale moga przewazyc. Na pozycji bramkarza jest ruch w Czechach ale wg mnie pozytywny, bo z calym szacunikem do Jakuba Kovar bo bardzo lubie tego golie ale na ten moment w wyzszej formie sa I Bartosak i Hrubec a jedzie jeszcze Francouz . Nie ujmuje nic Finom bo od lat wiadomo ze poizej pewnego poziomu nie schodzą ale ten zespół to napewno wielka niewiadoma i mogą zajsc dalej niz sie wszystkim wydaje a moge i tez polec i nie wejśc do fazy pucharowej. W kazdym razie wyzej w tym turnieju widze Czechów



ako 3,64 fortuna
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Aktualny Sklad ekipy rosyjskiej



Bramkarze: Andriej Wasilewski (Tampa Bay Lightning / NHL USA), Aleksander Georgijew (New York Rangers / NHL, USA), Ilja Sorokin (CSKA Moskwa / KHL).



Obrońcy: Dmitrij Orłow (Washington Capitals / NHL, USA), Nikita Zajcew (Toronto Maple Leafs  / NHL, Kanada), Michaił Sergaczow (Tampa Bay Lightning / NHL), Władisław Gawrikow (Columbus Blue Jackets / NHL, USA)Nikita Niestierow, Artiom Błażyjewski (obaj CSKA Moskwa / KHL), , Nikita Zadorow (Colorado Avalanche / NHL, USA).



Napastnicy: Nikita Kuczerow (Tampa Bay Lightning / NHL), Aleksandr Owieczkin, Jewgienij Kuzniecow (obaj Washington Capitals / NHL), Jewgienij Małkin (Pittsburgh Penguins / NHL, USA), Artiom Anisimow (Chicago Blackhawks / NHL, USA), Jewgienij Dadonow (Florida Panthers / NHL, USA), Nikita Gusjew ( SKA/KHL_Vegas Golden Knight/NHL), Aleksandr Barabanow, Siergej Płotnikow,  (obaj SKA St. Petersburg / KHL), Kiriłł Kaprizow, Michaił Grigorienko, Siergiej Andronow (wszyscy CSKA Moskwa / KHL).
 
K 0

kedar1985

Użytkownik
cytat z dnia 9 maja 2019 19:07 przez rasijskij


Czas zacząć zabawę. Nie będę pisał na temat spotkania Czechy - Szwecja, żeby nie dublować @mark1973, ale mam podobne zdanie co do tego meczu. Spotkanie Rosja - Norwegia odpuszczam, bo kurs na większość zdarzeń jest tak niski, że nie opłaca się tego ruszać - lepiej obejrzeć. Ciekawie zapowiada się starcie Finów z Kanadyjczykami. Już wspominano, że obrona kanadyjska jest dziurawa jak ser szwajcarski i mimo ogromnej siły ofensywnej to może stanowić problem przynajmniej na początku turnieju.W bramce stanie zapewne Murray, który w Pittsburghu radził sobie raz lepiej raz gorzej, a w ostatnim meczu towarzyskim Austriacy strzelili mu sześć bramek. Naprzeciwko Kanadyjczyków wyjadą Finowie, którzy nie przywieźli na te Mistrzostwa "składu marzeń". Mimo to uważam, że zostali mocno nie docenieni przez bukmacherów którzy wystawili na nich tak wysokie kursy. Finowie już nie raz i nie dwa pokazywali, że bez największych gwiazd potrafią pokazać dobry hokej. Reprezentacja Finlandii również w meczach przygotowujących do MŚ wypadła o wiele lepiej niż Kanadyjczycy pokonując Czechów czy Rosjan. Duże value widzę w kursie wystawionym na Finów więc trzeba spróbować.



Finlandia OT @3,60 Unibet (spóźniłem się, bo właśnie chwilę temu kurs spadł z 3,75 na 3,60)



Kolejne spotkanie, które biorę na warsztat to mecz USA - Słowacja. Amerykanie zebrali ekipę na miarę Mistrzostwa i chociaż nie mieli okazji poćwiczyć wspólnie przed MŚ to ostatnio całkiem sprawnie rozprawili się z Niemcami. Słowacy natomiast rozegrali sporo spotkań przygotowując się do turnieju, ale wypadli w nich dość blado. Dwie porażki z Czechami, zwycięstwo z Anglikami, którzy są stawiani w roli kandydata do spadku w swojej grupie i wymęczone zwycięstwo z Norwegami, którzy nie należą do potężnych tej dyscypliny. Początkowo chciałem zagrać zwycięstwo USA i powyżej 5,5 bramki, ale obawiam się, że jutro strzelać mogą tylko Amerykanie, a jeśli Słowacy trafią do siatki rywala to raczej nie wydarzy się to wiele razy. Reprezentacja USA bardzo dobrze radziła sobie z Niemcami w drugiej i trzeciej tercji, a ekipę niemiecką stawiałbym jakościowo nieco wyżej niż Słowaków.



USA -2,5 @2,12 Unibet



Brawo za wytypowanie Finów. Też miałem takie przeczucie jak i over 6,5 w meczu z Rosją ale w ostatniej chwili stwierdziłem, że najpierw pośledzę. No cóż szkoda, że zabrakło odwagi ;)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej


Hejka



No to zaczynamy zabawę !!! 



Nie zdążyłem Wam napisać typu na Kakko, sam dałem kb+@ 2.00 z Kucherovem gol @ 1.95 / AKO @ 3.90 wlazło ????  jak i typ na win Finów @ 4.80 ???? Spodziewaliśmy się wygranej Finów i chyba większość z Nas ograła buka,hehe, Brawo @ rasijskij 



Wieczorem spodziewam się gładkiej wygranej USA i liczę że Czesi powalczą



USA (-1,5) - Słowacja @ 1.50



DeBrincat kb+ @ 1.42



Czechy (over 1,5) - Szwecja @ 1.49



Jaskin kb+ @ 2.30



Jutro liczę na gol Draisaitla @ 1.67 lub nawet 2+ @ 3.00



Pozdrawiam
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


⚠UWAGA⚠



Myślę, że możemy zrobić wyjątek od regulaminu i rozliczać typy długoterminowe lub takie, które złożone są z kilku spotkań rozgrywanych w ciągu kilku - kilkunastu dni za pomocą CYTATU, a nie edycji. Dzięki temu nie przepadną Wam zasłużone punkty reputacji w razie powodzenia. Większość nie czyta tematu kilka stron wstecz, więc takie rozwiązanie na czas MŚ będzie najlepszym wyjściem. Post rozliczamy za pomocą CYTATU tylko wtedy kiedy wszystkie zdarzenia w nim zapisane są zakończone! Pozdrawiam!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 8, 2019, 9:28 a.m. przez mark1973


Kanada-Finlandia



Jak ktos czytał wyzej to wie ze Finowie bez zaciagu z NHL ale powiedzmy sobie szczerze ogórków nie przywieźli, bo to faceci co potrafia grać, mieszanka rutyny z młodością w sumie zawodnicy co długo ze soba grają i tu widze przewage Finów, zgranie, ale analizowałem sobie wczoraj osobowo obrone Kanady , to na moje oko po pierwsze słabsza od zeszłorocznej po drugie to w większosci młode chłopaki kolo 20-23 lat bez doswiadczenia reprezentacynego( wyjatek Chabot i Nurse) a tutaj turniej rangi mistrzowskiej, zawodnicy w wiekszosci nastawieni na atak i zdobywanie bramek , dochodzi kwestia zgrania no i tak obrona musi jednak stanowic monolit. Wczoraj ogladałem druga i trzecia tercje meczu Kanada-Austria i to co robili obrońcy wespół zespół z bramkarzem to jakas parodia była, moze wyszli z załozenia ze trzeba strzelic jedna bramke wiecej i mecz wygrany. Poki co mi sie to zetawienie obronców i ich gra nie widzi ale napewno sie poprawia ale czy az tak zeby Finowie, którzy maja przemyslane schematy i technicznie sa o conajmniej klase lepsi od Austriaków nie strzelili im kilka goli. To pierwszy mecz wiec uwaga na stawki



Finlandia over 2,5 kurs 3,15✅



Chodzi mi tez po głowie typ na zwycięstwo Finów , typ bardziej ryzykowny ale uważam finską obrone za dobrze poukladana , która potrafila odeprzec ataki Szwedów i Rosjan z zaciagiem NHL a samemu napewno cos strzela, kursy warte ryzyka.



Finlandia RT kurs 4,75✅



Finlandia minus 1,5 kurs 9,15✅



Kilka typów z gatunku mniej ryzykownych wkleje zanim mistrzostwa ruszą



 


Oki. Racja. Możemy tak robić. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 10 maja 2019 19:26 przez rasijskij


⚠UWAGA⚠



Myślę, że możemy zrobić wyjątek od regulaminu i rozliczać typy długoterminowe lub takie, które złożone są z kilku spotkań rozgrywanych w ciągu kilku - kilkunastu dni za pomocą CYTATU, a nie edycji. Dzięki temu nie przepadną Wam zasłużone punkty reputacji w razie powodzenia. Większość nie czyta tematu kilka stron wstecz, więc takie rozwiązanie na czas MŚ będzie najlepszym wyjściem. Post rozliczamy za pomocą CYTATU tylko wtedy kiedy wszystkie zdarzenia w nim zapisane są zakończone! Pozdrawiam!



Należy się małe wyjaśnienie - poprzez cytat rozliczamy tylko i wyłącznie typy długoterminowe lub takie, które kończą się co najmniej 2-3 dni od momentu dodania wpisu. Pozostałe typy, które rozliczamy kilka godzin po dodaniu wpisu lub kolejnego dnia - rozliczamy jak dotychczas - przez edycję. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Postanowiłem postawić na Słowaków w dzisiejszym meczu z Finlandią już po pierwszej tercji ich spotkania z USA. Czekałem tylko na końcowy wynik tego starcia żeby upewnić się czy nie był to aby chwilowy przebłysk ekipy naszych sąsiadów z Południa. Okazało się, że nie był. Słowacy kreowali ciekawe, nieprzewidywalne akcje, grali szybko, składnie i bez kompleksów. Widać, że dobrze odnajdują się w roli gospodarza i rzeczywiście pokazali Amerykanom kto rządzi w tej części świata ;) Można by pomyśleć, że Słowacy +wygrali bo USA zagrało słaby mecz. Amerykanie zagrali poniżej oczekiwań, ale krążek sam do bramki nie wpadł, a bramkarz ze Stanów nie był w tym czasie na Malediwach tylko stał między słupkami. Z drugiej strony mamy Finów, którzy ograli Kanadę grającą równie słabo co ich amerykańscy sąsiedzi. Sami Finowie nie pokazali nic szczególnego. Dobrze zaczęli, ale sporą część spotkania to Kanadyjczycy atakowali. Porównując grę obu zespołów - fińskiego i słowackiego - mogę powiedzieć, że goście z północy są jak najbardziej w zasięgu reprezentacji Słowacji.



Słowacja '60 @3,55 Unibet  ⛔



 



Poniżej jeszcze niewielkie AKO, które pogram oprócz powyższego singla. Tym razem już bez analizy, bo czasowo nie wyrobię:



Dania - Francja: Over 3,5 @1,37 ✅

Szwajcaria - Włochy: Szwajcaria -2.0 @1,33 ✅

Norwegia - Czechy: Czechy -1,5 @1,41  ✅

AKO @2,57 Unibet  ✅ ✅ ✅




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Szwajcaria - Włochy 



Patrząc na skład, jaki przywieźli Helweci to nie mam chwili zastanowienia, żeby nie pójść zdecydowanie w ich kierunku. Fajnie spisywali się w sparingach, co prawda ulegli dwukrotnie Rosjanom, ale potrafi wygrać pewnie z Francją i dwukrotnie pokonać zawsze niewygodną Łotwę. Nie można tego samego powiedzieć o Włochach, którzy wygrali zaledwie z Brytyjczykami i jeden mecz ze Słoweńcami. Poza tym porażki 2:3 ze Słowenią, 1:6 z Węgrami i 2:6 z Francuzami, co pokazuje ich bardzo słabą jakość, a właściwie jej brak w defensywie. Szwajcarzy zawsze słynęli przede wszystkim z obrony, ale mają w swoich szeregach zawodników, którzy zrobią niezły dym w tercji obronnej rywali i spodziewam się bardzo przekonującego zwycięstwa na dobre otwarcie mistrzostw.



Szwajcaria -2,5 @ 1,62 ✅



Szwajcaria -3 @ 1,98 ✅



Szwajcaria - 3,5 @ 2,51 | Pinn ✅



Szwajcaria gol w każdej tercji @ 1,85 ✅



over 1,5 w każdej tercji @ 5,6 ✅



Szwajcaria wygra każdą tercję @ 3,9 ✅



Włochy under 1 @ 2,12 ✅



7/7 - elegancko ????



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja proponuje zagrac dziś dubla na naszych południowych sąsiadów. Czesi bardzo dobry mecz ze Szwecją, każda z formacji ktora wyjezdzala na lód mocno naciskala na rywala. Podobał mi sie Kovar i Chytil, wszędzie byl Voracek i Gudas. Widac tam zespół, ktory walczy i jest zgrany. W bramce swietnie bronił Bartosak. Norwegowie mimo porażki z silną Rosją pozostawili po sobie dobre wrażenia, wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Ale na Czechów bedzie za malo dzis.

Mecz Słowaków zapowiada sie ciekawie. Wczoraj solidny mecz przeciwko USA, widać bylo chemie w zespole, @rasijskij ladnie opisal ten ich dzisiejszy mecz. Mysle ze sa w stanie wygrac a to ze graja u siebie nie jest bez znaczenia. Proponuje taki dubel. 



Czechy Rt ✅ + Słowacja z x  ⛔

Kurs ako 2.44 fortuna ⛔



Trzeba oddać Finom,ze byli dzisiaj lepsi
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Taka nowinka wprowadzona pierwszy raz w tym roku( jeżeli kogoś to interesuje). Od półfinałów nie ma drabinki a druzyny zostają rozstawione według tego co zdobyły w grupie.  Rozstawienie bedzie według nastepujacej kolejności:

1. miejsce w grupie, 2. liczba zdobytych punktów w fazie grupowej, 3. różnica goli w meczach fazy grupowej, 4. liczba goli strzelonych, 5. wyższe rozstawienie przed Mistrzostwami Świata.(ranking)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom