>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hokejowe MŚ 2019 - Słowacja

Status
Zamknięty.
suomi 113,5K

suomi

Znawca - Hokej






 



 







 



Wariaci hokejowi - to już niebawem. W dniach 10-26 maj 2019 będziemy mieli wiele uniesień hokejowych. Ja już nie mogę się doczekać.



Temat poświęcony wszystkiemu co związane z tą imprezą. Piszcie, komentujcie, analizujcie.



W związku z MŚ mam propozycję - razem możemy rozwinać ten temat. Mam nadzieje, że chętnych nie zabraknie. Hokejowcy - MŚ są raz w roku !  Już Wam piszę o co chodzi: szukam śmiałków, którzy chcieliby coś napisać o wybranych drużynach. Formę dopracujemy. Jakieś wyznaczniki i założenia też przyjmiemy. Żeby Was zachęcić napiszę, że mam już naszych fachowców @mark1973  i @rasijskij.



Ja wchodzę w to z automatu ! - Biorę na tapetę drużynę Suomi i zamierzam ją rozłożyć na czynniki pierwsze. Wierzę, że znajdzie się tylu chętnych, że to samo zrobimy z pozostałymi drużynami. W zalezności od tego ile osób będzie chciało - każdy wybierze, albo będzie miał przyznaną 1 lub więcej drużyn. Chętnych proszę o zgłaszanie się do 14 kwietnia !



Do 20 kwietnia chciałbym pozamykać kwestie ogranizacyjne, a do 3 maja prosiłbym, aby każdy chętny miał już gotowy swój tekst odnośnie drużyn/drużyny.



ZATEM KTO SIĘ NA TO PISZE ?



 







Macejko czuwa :)



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej


No piekne wejscie w temat, super loga i obrazki a Pan Maciejko dzis jeździł na nartach w Słowackich Tatrach.:)



Czekam na sklady druzyn( choc niektóre juz sie krystalizuja) wtedy bedą posty o zawodnikach, nadziejach, szansach, szykuje sie fajny turniej i to tak blisko Nas:)ponad 2 tygodnie ogladania:), wtedy biore urlop i siedzę do bólu;)
 
suomi 113,5K

suomi

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 13:42 przez mark1973



No piekne wejscie w temat, super loga i obrazki a Pan Maciejko dzis jeździł na nartach w Słowackich Tatrach.:)



Czekam na sklady druzyn( choc niektóre juz sie krystalizuja) wtedy bedą posty o zawodnikach, nadziejach, szansach, szykuje sie fajny turniej i to tak blisko Nas:)ponad 2 tygodnie ogladania:), wtedy biore urlop i siedzę do bólu;)


&nbsp;


Dzięki Maro - oprawa tematu musi być godna wydarzeniu :)
 
suomi 113,5K

suomi

Znawca - Hokej


Hej Wy ???? Jesteście tam ? Ktoś/coś ? Ja rozumiem, że każdy chce typy, ale może jednak są chętni co by pomóc w temacie ? Jesli nie chce się Wam pisać o poszczególnych drużynach, to dajcie nam doping, pokażcie, że chcecie żebysmy zrobili analizy drużyn, trochę pogadali o MŚ, sprzedali Wam newsy. To nasz czas, a każdy ma swoje obowiązki i często trzeba to robić po nocach.



Pasja jest jedna &lt;hokej&gt; a obok takiego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Chcemy rozbudować ten temat. To jak chcecie, nie chcecie ? Bo jak nie chcecie to będzie martwy temat....
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej


Ja jestem:)✋ śledzę juz wiele reprezentacji???? i robie notatki, przygotowania w toku:)????



Wiekszosć reprezentacji ma bardzo szerokie sklady na ten moment i wiele niewiadomych co do posłków z NHL, mysle ze z kazdym dniem bedzie coraz wiecej info dotyczących graczy i przygotowań poszczególnych ekip i temat sie rozrusza:)
 
suomi 113,5K

suomi

Znawca - Hokej
cytat z dnia 11 kwietnia 2019 09:48 przez mark1973


Ja jestem:)✋ śledzę juz wiele reprezentacji???? i robie notatki, przygotowania w toku:)????



Wiekszosć reprezentacji ma bardzo szerokie sklady na ten moment i wiele niewiadomych co do posłków z NHL, mysle ze z kazdym dniem bedzie coraz wiecej info dotyczących graczy i przygotowań poszczególnych ekip i temat sie rozrusza:)



Ty zawsze jesteś ???? i zawsze gotowy ???? Czekam na echo od innych.....to są MISTRZOSTWA ŚWIATA !
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


Dział na pewno będzie oblegany, także nie ma co się zastanawiać tylko lecimy z tematem. Ja już cały podjarany nie mogę się doczekać, a tu jeszcze miesiąc czasu.



Szykujcie budżet, bo będzie trochę perełek :)



 



 
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej


Hejka????



Troche zwlekałem z tym 500 postem, no ale jestem  



@suomi fajnie rozkręca temat, więc się dołącze. Co moge napisać? No tradycyjnnie moje podwórko to reprezentacja Czech.W tym tygodniu rozegrali dwa spotkania z Austrią. Grali w trzecim garniturze i wyniki dość niespodziewane. Wszyscy myśleli,że Czesi rozniosą Austriaków, ale nic z tego. Pierwszy mecz w Znojmie wygrany 3-1, ale już rewanż w Linz dogrywka po remisie 4-4 i rostrzygnięcie w 8 seri karnych.Czesi bez kluczowych graczy z ELH, na których trener Riha ostatnio skutecznie oparł repre. Klubowe utoki z Pilzna,Liberca czy Komety grają jeszcze grają play off . Gracze z NHL dopiero się włączą do gry, mamy kilku z KHL, kilku młodych. Jak zwykle dobrze wygląda Kubalik, który dawno już skończył w Ambri i spokojnie przygotowuje się do MS z repre. Dzisiaj super pokazał się Hanzl z Litvinova i Fort ze Zlina...Co ważne to reprezentacja Czech ma dobrą atmosfere w zespole i relacje z trenerem.Wygląda na to ,że wszystko działa sprawnie.Jak dołączą czołowi gracze, bramkarze i do tego Voracek (Flayers) , który jest mega wsparciem w polu i osobowością w szatni....to Czesi są dla mnie kandytatem do medalu!



Zobaczymy jak Czesi pokażą się w meczach z Niemcami. Jeszcze sporo meczy do MŚ i na pewno będę śledził Czeski team. Jeśli temat będzie żył i będziecie dawać sygnały,że czytacie to regularnie postaram się Wam zdawać relację :)



 



Co do Austriaków to pokazali dzisiaj fajne tempo i wolę walki do końca.W meczach z Norwegami czy Łotyszami nie stoją na straconej pozycji



Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 13, 2019, 8:58 p.m. przez rybarz


Hejka????



Troche zwlekałem z tym 500 postem, no ale jestem  



@suomi fajnie rozkręca temat, więc się dołącze. Co moge napisać? No tradycyjnnie moje podwórko to reprezentacja Czech.W tym tygodniu rozegrali dwa spotkania z Austrią. Grali w trzecim garniturze i wyniki dość niespodziewane. Wszyscy myśleli,że Czesi rozniosą Austriaków, ale nic z tego. Pierwszy mecz w Znojmie wygrany 3-1, ale już rewanż w Linz dogrywka po remisie 4-4 i rostrzygnięcie w 8 seri karnych.Czesi bez kluczowych graczy z ELH, na których trener Riha ostatnio skutecznie oparł repre. Klubowe utoki z Pilzna,Liberca czy Komety grają jeszcze grają play off . Gracze z NHL dopiero się włączą do gry, mamy kilku z KHL, kilku młodych. Jak zwykle dobrze wygląda Kubalik, który dawno już skończył w Ambri i spokojnie przygotowuje się do MS z repre. Dzisiaj super pokazał się Hanzl z Litvinova i Fort ze Zlina...Co ważne to reprezentacja Czech ma dobrą atmosfere w zespole i relacje z trenerem.Wygląda na to ,że wszystko działa sprawnie.Jak dołączą czołowi gracze, bramkarze i do tego Voracek (Flayers) , który jest mega wsparciem w polu i osobowością w szatni....to Czesi są dla mnie kandytatem do medalu!



Zobaczymy jak Czesi pokażą się w meczach z Niemcami. Jeszcze sporo meczy do MŚ i na pewno będę śledził Czeski team. Jeśli temat będzie żył i będziecie dawać sygnały,że czytacie to regularnie postaram się Wam zdawać relację :)



 



Co do Austriaków to pokazali dzisiaj fajne tempo i wolę walki do końca.W meczach z Norwegami czy Łotyszami nie stoją na straconej pozycji



Pozdrawiam



No nareszcie kolego pojawiłeś sie:) jasne ze czytamy to co piszesz, też śledzę co tam u naszych południowych sąsiadów. Super ze przyjedzie Voracek, może Boston odpadnie to miło by było zobaczyć Pastrnaka i Krejciego , trzon repry jeszcze gra , nie wiem czy nie za długo bo przeciez jeszcze finał trza zagrać. To co grali w Beijer Cup to była poezja. Dołozyc do składu kilku chłopaków z NHlL i było by super. A kogo widzisz w czeskiej bramce?, bo są ponoc szanse na przyjazd Mrazka ja Hurricanes odpadną
 
suomi 113,5K

suomi

Znawca - Hokej


No w końcu jakiś odzew ✅



@alpha chcesz opisać jakąś reprezentację ? Czechów zostawiam dla @rybarz. 



Nie widze innej możliwości. Mam nadzieję, że Rybarz sie zgodzi. Super prawisz o hokejce, a jeszcze sie zastanawiasz, czy czytamy ? Jasne, ze tak ! Razem rozbujamy ten temat. Ma być doping, ma być dużo info. Będę powtarzał do znudzenia - MŚ mamy raz w roku !!!!!



 



 
 
suomi 113,5K

suomi

Znawca - Hokej


????



Opisując poszczególne reprezentacje będziemy działali według "klucza" Pogadaliśmy z chłopkami @mark1973 , @rasijskij i "namalował" się taki schemat: grafika ze składami będzie umieszczana do każdej repre ( z tego samego zródła ) omówienie składów, kilka zdań o trenerze, osiągnięcia drużyny, oczekiwania i prognoza.



25 dni do pierwszego meczu !
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
5xharoldx5 1,3M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


W sumie jakby Tampa odpadła, to może Vasilewsky i Kucherov by grali na mistrzostwach i wtedy to by było spore wzmocnienie dla Rosji, ale z drugiej strony to czy po takim rozczarowaniu w NHL będzie im się chciało lecieć na mistrzostwa? Kanada by zyskała jeszcze więcej, bo świetnych Kanadyjczyków tam jest wielu, ale czy Stamkos, Point itd. zechcą grać?
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia April 15, 2019, 11:26 p.m. przez 5xharoldx5


W sumie jakby Tampa odpadła, to może Vasilewsky i Kucherov by grali na mistrzostwach i wtedy to by było spore wzmocnienie dla Rosji, ale z drugiej strony to czy po takim rozczarowaniu w NHL będzie im się chciało lecieć na mistrzostwa? Kanada by zyskała jeszcze więcej, bo świetnych Kanadyjczyków tam jest wielu, ale czy Stamkos, Point itd. zechcą grać?



Na ewentualne odpadniecie Bolts nie był nawet przygotowany sztab rosyjskiej reprezentacji, po prostu ani Kuczerow ani Wasilewski nie dostali oficjalnych zaproszeń bo nikt nie przewidzial tego i nawet nie zakładał ze Tampa moze sie bardzo szybko pożegnac z PO. Nawet przypuszczalnie, koncepcja składu i jego najwazniejszych układanek nie brała pod uwage rosjan z Bolts. To ciekawe, bo wysłano zaproszenie do Bobrowskiego ale ten odmówił bo chciał po sezonie odpocząć a tu może byc klops i bedzie musial grac dalej???? a Wasilewski z Kuczerowem bedą odpoczywać
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


Ja już zawarłem pierwszy zakład na tegoroczne MŚ. Pograłem zwycięstwo Finów z Kanadą.



Według mnie kursy na Suomi sporo zawyżone, a ostatnio mi się obiło o uszy, że Kanada ma w tym roku przyjechać młodym składem. Rok temu Finowie sprawili sporą niespodziankę rozbijając w meczu grupowym Kanadę 5-1, a ci byli mocnym składem z McDavidem na czele. Jeśli się potwierdzi, że Kanada postawi na młodzież to faworytem tego spotkania będą Finowie.



Finlandia 60' @4.25 ✅ 3-1



Finlandia OT @3.15 fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej


Hejka ????



 



Dzisiejszy skład Czechów. Kolejny test i mecz na zgranie. Dołączył Zatovic, Stencel ,Rousek, w bramce raczej Bartosak. 



 



Brankáři: Patrik Bartošák (Vítkovice; 6 startů); Marek Langhamer (Chabarovsk/KHL; 1), Jakub Kovář (Jekatěrinburg/KHL; 48),



Obránci: Filip Pavlík (10 startů/0 branek), Petr Zámorský (oba Hradec Králové; 52/2), Michal Jordán (74/5), Jan Kolář (oba Chabarovsk/KHL; 88/6), Tomáš Dvořák (Sparta Praha; 10/0), Jan Štencel (Kometa Brno; 7/0), Lukáš Klok (Slovan Bratislava/KHL; 15/1), Jakub Krejčík (Lukko Rauma/Fin.; 84/1), Tomáš Kundrátek (Davos/Švýc.; 67/8) Vojtěch Mozík (Podolsk/KHL; 38/4), Adam Polášek (Nižněkamsk/KHL; 48/4),



Útočníci: Ondřej Beránek (Karlovy Vary; 5/0), Tomáš Fořt (Zlín; 2/2), Lukáš Rousek (Sparta Praha; 2/0), Martin Zaťovič (Brno; 63/15), Patrik Zdráhal (Vítkovice; 9/1), Radim Zohorna (Mladá Boleslav; 5/0), Rudolf Červený (Brynäs/Švéd.; 11/1), Robin Hanzl (Spartak Moskva/KHL; 35/8), Dominik Kubalík (Ambri-Piotta/Švýc.; 49/16), Tomáš Mertl (Kunlun/KHL; 15/1), Michal Řepík (Podolsk/KHL; 61/20), Jiří Sekáč (Kazaň/KHL; 50/5), David Tomášek (Jyväskylä/Fin.; 19/4), Hynek Zohorna (Pelicans Lahti/Fin., 12/1), Tomáš Zohorna (Chabarovsk/KHL; 76/14).



 Przeciwnik trudny. Ograli ostatnio 2 razy Słowaków. Pamiętamy IO oraz trzeba docenić niemiecką ligę....Zobaczymy jak będzie.



Kusi mnie obie strzelą 2+@ 2.06 ✅ 5:4



Rousek gol @ 8.50 / nie grał ☑



A i jeszcze musze się pochwalić,że udało mi się dzisiaj zdobyć bilety na mecz finałowy ELH w Werk Arenie w poniedziałek i już nie mogę się doczekać :)



 



Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej


Hejka????



Co do reprezentacji Czech po meczach z Niemcami. Takie szybkie info ;-)



Spotkania ofensywne z obu stron,ale dziurawe obrony i momentami mało kontrolowany taktycznie hokej. Oba mecze 5-4 dla Czechów w RT. Trener Riha narzekał na błędy, centrów i brak stabilizacji w obronie, równej gry. Trzeba zwrócić uwagę na debiutanta Forta, który zaliczył 3+2 był najlepszym graczem ostatnich meczy repre. Co do Bartosaka, to mimo urazu w ostatnim meczu będzie dalej przygotowywał się z zespołem



No ale wiadomo to są przygotowania. Tak naprawdę to z tej repre na mecze z Austrią i Nemcami zostanie 5-7 to myślę,że max. Już kadre opuszcza 7 graczy. Na mecze ze Słowakami dołaczą Gudas, Voracek (Phila) , Gulas, Kovar , Moravcik (Pilzno), Sklenicka i Jerabek z AHL.



Do zespołu na MŚ może jeszcze dołączą z NHL Rutta, Palat (Tampa), Simon (Pittsurg), Hronek (Detroit). Zespoły tych graczy są już poza Stanley Cup i jest spore prawdopodobieństwo,że zagrają. Do tego, kto wie czy nie gwiazdy Bostonu? Krejci, Pasternak...Dołączą też gracze z finału ELH Trinec- Liberec...



Czego się obawiam, to mocnych rotacji w formacjach i polowania na gwiazdy NHL, Przewagą repre Czech  w ostatnim Bejer Cup było zgranie. Zgrane formacje, klubowe ataki...Zobaczymy co pokażą ze Słowacją 26,27.04 na lodzie rywala. Pojawi się nam wyrazniejszy obraz tej reprezentacji. Ja się bardzo cieszę na Voracka. Tam jest potrzebny lider, a on do tej roli nadaje się idealnie ;-) wespół z Gulasem



Pozdrawiam????
 
5xharoldx5 1,3M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Troszkę poszperałem w necie i dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy:



- Connor McDavid nie zagra na mistrzostwach z powodu kontuzji;



- Sidney Crosby również nie zagra, bo po prostu chce sobie odpocząć;



- Nikita Kucherov planuje wziąć udział w mistrzostwach;



- Andrey Vasilevsky możliwe, ze też zagra, ale nie jest to pewne(podobno ma jakąś niegroźną kontuzję);



- Małkin zagra.



 



Brak McDavida to jest osłabienie Kanady, ale z drugiej strony oni mają takie bogactwo świetnych graczy, że to dla nich żaden problem. Pytanie tylko którzy z nich zechcą grac, ale tak czy siak skład Kanady pewnie i tak będzie najmocniejszy.



Niedawno w innym temacie napisałem, że szanse Rosji są przeszacowane i spodziewałem się, że ze składem szału nie będzie(jak w zeszłym roku), ale jakby ich gwiazdy z Tampy zagrały i do tego Capitals odpadli w pierwszej czy drugiej rundzie w NHL dając możliwość dołączenia Ovechkina i Kuznetsova, to Rosjanie mogą być naprawdę godnym rywalem dla Kanady i Szwecji.



Groźni powinni być też Amerykanie. Kane będzie ich kapitanem, więc spodziewam się dość dobrego składu tej reprezentacji, a naprawdę mają z czego stworzyć dobry zespół.



 



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom