>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

29. kolejka LOTTO Ekstraklasy (05.04-08.04.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Kilka value moim zdaniem. 



Miedź - Cracovia  x  3.2



Cracovia pewne top8, na bank nazwijmy to pewnego rodzaju rozprezenie. Miedź walczy o życie i czuję, że tu się skończy remisem. Obie z punkty będą stosunkowo zadowolone.



Jagiellonia - Zagłębie Sosnowiec  x2    2.16



 



Jak wygląda Jagiellonia w ostatnich tygodniach każdy widzi, nie ma o czym tu pisać i dla Jagi te dwa mecze super ważne bo na dzień obecny są poza top8 i tak mogą skończyć... I niby to oni muszą wygrać ale przyjeżdża Zagłębie. Zagłębie, które w ostatnich tygodnia gra i efektywnie i efektownie. Mega punktuje i po wczorajszym zwycięstwie można napisać, że już praktycznie nie ma. 



Najsmieszniej teraz wypadają Ci "eksperci" co to odpalił w zimie tabele i pisali, że ZS to "główny kandydat do spadku". Wow, serio? No teraz wyszła "eksperskosc". 



Dla mnie na dzień dzisiejszy, przy obecnej formie obu drużyn to nie widać różnicy jakiejś kolosalne między tymi dwoma drużynami. W takiej sytuacji 2.16 to super value. 



Wisla Kraków - Piast Gliwice.   1x    1.36



Piast pewny  Top8 i nie ma co rozkminiac. Wisła po porażce w Sosnowcu jest na granicy. Wiadomo z takich drużyn jak Wisła, Zagłębie Lubin, Korona i Jagiellonia to Wisła wygląda najefektowaniej itp no ale za zaslugi to się leży na Powązkach więc jeśli Wisła chce grać w top8 to musi z Piastem zapunktowac, w ostatniej kolejce maja wyjazd do Lubina i wszystko może się wydarzyć.



Lechia - Lech    2     3.45



Kurs gigant jak dla mnie, bardzo nie doceniający Lecha. Po wygranej z Pogonią maja 43 punkty i względny spokój jeśli chodzi o top8. Co roku od kiedy jest dodatkowe 7 kolejek to zawsze 42 punkty dawało miejsce ale w tym roku widać, że chyba to będzie trochę więcej. Lech na koniec ma dwa trudne mecze (Lechia wyjazd Jagiellonia dom). Lechia gra mega skutecznie ale różnica między tymi drużynami nie jest aż taka duża jak wskazują na to te kursy. Lech ma argumenty aby tam wygrać. Lechia u siebie jeszcze nie przegrała więc w końcu ta pierwsza porażka musi przyjść. To może być ten moment. Lech cały czas musi gonić Piasta i Cracovię jak ma walczyć o puchary.



 



Pogoń - Arka     1.    1.6



Pogon po porażce z Lechem 42 punkty i cały czas trochę im brakuje. Mają dwa mecze do końca z Arka u siebie i Legia wyjazd. No i wiadomo w Warszawie będą mieli ciężko ale z arka u siebie powinno im się udać. 



Dla mnie Arka oprócz Wisły Płock wygląda obecnie najgorzej w lidze a do tego. Składzie ma mniej jakości. Będzie im super ciężko się utrzymać. 



Dla Pogoni mecz sezonu. Wiadomo, że Pogoń o puchary walczyć nie będzie ale top8 muszą sobie zapewnić i mieć wakacje. 



 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Wisła Kraków - GKS Piast Gliwice typ GKS Piast Gliwice kurs 2.87 Fortuna



Wiele osób mówi, że swojej drużyny obstawiać się nie powinno, ale Piast jest w niesamowitym gazie. Naprawdę wszyscy są w optymalnej dyspozycji. Widać że trener Fornalik stawia na tych samych ludzi i zgranie działa już naprawdę na dużym procencie. W Krakowie gra się naprawdę ciężko widać było to po ostatnim meczu z Legia. Czy Legia nie zagrała pod poprzedniego trenera nie wiadomo według mnie Legia nie jest zespółem takim żeby w Krakowie przegrać aż czterema bramkami. Widać to po wczorajszym meczu gdzie Wisła męczyła się z Zagłębiem Sosnowiec, gdzie ostatecznie przegrali chodz nie powiem obie drużyny walczyły w tym meczu. Ja tutaj po takim kursie na pewno spróbuje, ale także myślę po dobrym kursie zagrać Piasta z remisem. Piast ma nadal szanse nawet o powalczenie o Mistrzostwo Polski chodz po przegranej z Lechia trochę Lechici odszkoczyli. Strata nie jest mała, ale jeszcze sporo meczy. Piast teoretycznie nie ma jakieś trudnej przeprawy teraz w porownaniu do Legi czy Lechii według mnie tutaj na pewno Gliwiczanie jeszcze podejmą walkę. Jak wiemy ten mecz będzie pokazywany w Polskiej telewizji więc spokojnie tutaj meczyk do pooglądania i zachęcam ponieważ zapowiada się ciekawe widowisko. W składzie Wisły nie wystąpi Bartosz oraz Buchalik. Patrząc obiektywnie Wisła ma Kube Błaszczykowskiego czy Sławomira Peszkę oraz tzw. przez wielu nazywany murem w obornie Wasilewskiego, ale jeśli chodzi o jakieś roszady składzie to trener za wielkiego wyboru nie ma i tutaj wedługm nie jest także ogromny plus dla drużyny z Gliwic. Patrząć nawet na wczorajszy mecz na ławce usiedli tacy zawodnicy jak Badia, Mak, Mokwa, Papadopulos, Byrtek, Szmatuła z ławki rezerowej można by zrobić naprawdę mocną ekipę. W drużynie z Gliwic prawdopodobnie nie zagra Jagiełło. Według mnie tutaj jak najbardziej trzeba pograć na Piasta który walczy o Puchary natomiast Wisła o pierwszą ósemke i teoretycznie ma jeszcze minimalne szanse na Puchary, ale według mnie tutaj Piast z taka formą powinien przywiezc do Gliwic punkty. Pozdrawiam trzymajcie się. 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Badia, Mokwa, Byrtek, Szmatula mocna ekipa  zaraz mi zajady popekaja że śmiechu. Błagam.



Piast walczący o puchary... 



Naprawdę bierz pół dawki to czego bierzesz. Naprawdę jeśli Piast skonczy sezon na 5 miejscu to będzie doskonały sezon.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023


Korona - Zagłębie - BTS - kurs 1.74, fortuna



Walka o TOP8. Zagłębie radzi sobie ostatnio bardzo dobrze w meczach wyjazdowych - wygrali 5 z 6 spotkań, warto wyróżnić tutaj pogrom 3-0 z Pogonią, 4-0 z Jagiellonią czy nawet 1-2 z Lechem. W przypadku Korony można mówić o małej niemocy w meczach domowych, bo w 6 spotkaniach zanotowali aż 5 remisów i raz przegrali. Problemem obu drużyn jest formacja defensywna, która dopuściła już do blisko 40 bramek straconych po 28 kolejkach. Dla Korony wydaje się to idealny mecz na przełamanie, w końcu wpisałoby się to idealnie w model Ekstraklasy, w którym niewygrywająca drużyna - wygrywa, a ta która ma dobrą serię - przegrywa. Sytuacja kadrowa bez zarzutów. Typuje tutaj minimum BTS, z małym wskazaniem na Koronę. 



 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin



 obie strzelą gola @ 1.78



Unibet



Bardziej to będzie wyglądało na krótki komenatrz niż analizę. Zespół gospodarzy bardzo słabo wszedł w rundę wiosenną odnosząc zaledwie dwa zwycięstwa. Przez tak słabe wyniki zespół Gino Lettierego mocno oddalił się od pierwszej ósemki w lidze. W lepszej formie wydają się być goście, którzy nie przegrali od pięciu kolejek z rzędu. Zapewne obu klubom zależy aby po ostatniej kolejce rundy zasadniczej znaleźć w bezpiecznej strefie i spokojnie dograć do końca sezon. Spodziewam się zatem otwartego spotkania z obu stron. Korona musi wrócić do wcześniejszego stylu gdzie stosowała pressing na rywalu przy odbiorze piłki i wychodziło to całkiem nieźle. Zagłębie gra wyrachowany futbol, który nie wszystkim może się podobać, ale przynosi to efekt. Dodam, że w ostatniej kolejce oba kluby będą miały trudnych rywali, bowiem Korona jedzie do Gliwic, a Zagłębie podejmować będzie u siebie Wisłę Kraków. Zatem wygrana jednej z drużyn mocno ją przybliży do pierwszej ósemki. 
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP


Piast będzie miał ciężko na Wiśle, wraca Kuba, na ten moment sprzedanych 21k wejściówek (może dobije 25k) Piast chyba nie jest przyzwyczajony do gry pod taką publiką, skład w Sosnowcu byl jaki był, mecz byl dobry z obu stron, z przebiegu mogło pojść w obie strony, Zagłębie w tym roku to inna drużyna jeśli to utrzymają na pewno nie spadną.Kolejna kwest to forma Piasta, nie wiem jak wyglądali z Płockiem u siebie 1-0, ale patrząc po statach spotkanie nie bylo do jednej bramki, w Gdańsku dostali 2-0 do przerwy, mogło być wyżej ale Lechia wybrała kontrolę bez szaleństw w drugiej połowie, Piast sztycha nie ugrał, a nawet niczego nie zrobil żeby to zmienić.



Wisla WIN @2.50 Unibet
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 16:33 przez tommytsw



Piast będzie miał ciężko na Wiśle, wraca Kuba, na ten moment sprzedanych 21k wejściówek (może dobije 25k) Piast chyba nie jest przyzwyczajony do gry pod taką publiką, skład w Sosnowcu byl jaki był, mecz byl dobry z obu stron, z przebiegu mogło pojść w obie strony, Zagłębie w tym roku to inna drużyna jeśli to utrzymają na pewno nie spadną.Kolejna kwest to forma Piasta, nie wiem jak wyglądali z Płockiem u siebie 1-0, ale patrząc po statach spotkanie nie bylo do jednej bramki, w Gdańsku dostali 2-0 do przerwy, mogło być wyżej ale Lechia wybrała kontrolę bez szaleństw w drugiej połowie, Piast sztycha nie ugrał, a nawet niczego nie zrobil żeby to zmienić.



Wisla WIN @2.50 Unibet


&nbsp;


Pozwolisz ale akurat z ostatnim zdaniem się nie zgodzę. Lechia szybko strzeliła bramkę po błędzie Placha (źle wypiąstkowana piłka) i cofnęła się na swoją połowę, potem strzelili drugą i tyle co zrobili w tym spotkaniu. Piast moim zdanie robił dużo aby odwrócić losy spotkania ale miał w tym spotkaniu sporo pecha, niefarta, zwał jak zwał. Sam Parzyszek mógł spokojnie hatricka w tym spotkaniu ustrzelić ale niestety nic mu nie wchodziło, nawet dobry strzał przy którym Kuciak stał jak wryty w ziemię odbił się od słupka i przeleciał za jego plecami. Posiadanie piłki 65-35%, strzały celne/niecelne - 6/22 - 4/9, podania celne/niecelne - 604/696 - 249/353 - wszystko na korzyść Piasta. Nie wmówisz mi, że patrząc na same suche staty Piast nic nie zrobił aby zmienić niekorzystny wynik, no chyba że przez cały spotkanie biegali po swojej połówce, Lechia stała na swojej bo mieli 2-0 i stąd te niespotykane w naszej lidze różnice w posiadaniu piłki, do tego stoperze wymienili po sto podań z Plachem stąd taka różnica w ilości podań i oddawali strzały za połowy byle nabic sobie statystyki.



Co do gry pod presją publiczności to chyba nie tak dawno w spotkaniu z Górnikiem gdzie ponad 16 tysięczna publiczność bluzgała na nich przez całe spotkanie pokazało, że nie jest to dla nich jakiś mission impossible i spląta im nogi jak juniorom ????.  Pozdrawiam
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik


Lechia - Lech



Lechia @2,22



fortuna



 



Zawirowania w Lechu. Tak jak pisałem niedawno, spodziewałem się innego Lecha w meczu z Pogonią po odejściu Nawałki. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że piłkarze grali "pod" Nawałkę. Fajnie, trzy punkty w meczu z Pogonią i teraz grę w top 8 i może puchary Lech ma we własnych nogach. 



Trzeba pamiętać, że jadą na stadion z którego w tym sezonie nikt nie wywiózł kompletu puntków,a tylko 4 drużyny ugrały remis. Myślę, że Lech zanim sie poukłada, a raczej trener Żuraw to zrobi, to zdążą zebrać bęcki od Lechii. 



W tym meczu na pewno więcej do zyskania ma Lechia niż Lech. Piłkarze z Gdańska w ostatniej kolejce pojadą do krakowa na mecz z Cracovią, więc tam będzie dużo trudniej o punkty. Zajęcie pierwszego miejsca po sezonie zasadniczym jest na tyle wygodne, że będą mieli u siebie Legię w fazie mistrzowskiej.  Lechia dwa mecze z Legią zremisowała po 0-0, a ogólny bilans bramkowy na tyle korzystniejszy, że nie sądzę by któryś z meczów zakończył się pogromem. 



 



Lech w ostatniej kolejce ma teoretycznie łatwiejsze zadanie gdyż podejmie fatalnie spisującą się Jagiellonie, która nie wyrgałą od 16 lutego, a było to 6 kolejek temu. I to raczej tam będą szukać kompletu oczek.



 
 
tasin81 0

tasin81

Użytkownik


WISŁA KRAKÓW - PIAST GLIWICE (SOBOTA 07-04-2019 G. 18:00)



TYP: LICZBA GOLI PIASTA +1.5 (2.45) STS



Wisła wystąpi w obronie bez Marcina Wasilewskiego oraz pauzującego za kartki Łukasza Burligi, w środku obrony wystąpi tym samym Lukas Klemenz który na tle wspomnianych graczy jest tylko tłem, Wisła ma krótką ławkę i teraz każde absencje oznaczają kłopoty, mecz z Sosnowcem to ukazał.



Również trzeba dodać że występ Błaszczykowskiego stoi pod znakiem zapytania.



Wisła w tej rundzie traciła dwie bramki z Cracovią i trzy z Pogonią u siebie, na wyjeździe dwa od Górnika, Korony i ostatnio aż cztery od Zagłębia Sosnowiec, więc widzimy że w meczach Białej Gwiazdy pada dużo goli.



Ja w tym spotkaniu idę w kierunku conajmniej dwóch goli Piasta po dobrym kursie (u innej buka pewnie lepszy) 



 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Korona Kielce - Zagłębie Lubin



powyżej 31,5 fauli @ 1,75 / Totolotek ⛔



Przed nami ostatnie dwie kolejki, które rozstrzygną kto zagra w grupie mistrzowskiej a kto już będzie miał wakacje. W grze o 4 miejsca jest 6 drużyn bo czwarta obecnie Cracovia jest już raczej pewna gry w TOP8. Gospodarze obecnie na 10 miejscu, goście na 8 ale pomiędzy nimi tylko 1 pkt różnicy więc wszystko może się dzisiaj zmienić. Mimo wszystko trudno w tym spotkaniu wytypować 1X2, mecz taki na remis. Stawiam w tym spotkaniu na przewinienia, ostatnio Totolotek bardzo dobrze wyliczył linię i ciężko byłe je przeskoczyć. Na dwa ostatnie spotkania w Kielcach było równo po 31 stąd też pewnie dzisiaj linia 31,5. Liczę jednak, że dzisiaj patrząc jaka jest stawka spotkania to zostanie ona spokojnie przekroczona. W ostatniej kolejce Korona jedzie do Gliwic i tam o punkty będzie im bardzo ciężko więc dzisiaj muszą zrobić wszystko aby wygrać i w środkach raczej nie będą przebierać aby ten cel osiągnąć.
 
paga 28K

paga

Użytkownik


Ta liga jest chora, serio. Tutaj nic innego nie można napisać. Zagłębie cały mecz kopie się po czole i nagle wpadają dwie bramki. Idiotyzm.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 20:30 przez krzyk85



Dlaczego mój wcześniejszy post od ZL został skasowany jeśli można wiedzieć ? 


&nbsp;


Bo nie podajemy suchych typów. Suche typy możesz podać w dziale Kupony czy Kupony z Statytstykami w wcześniejsze założonym przez siebie temacie. 



Jak masz jeszcze jakieś zastrzeżenia to zapraszam na prywatną wiadomość. 
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik


Wisła Kraków bez Wasilewskiego będzie musiała sobie radzić.  Sporo tym tracą Wislacy.  Myślę że obie drużyny strzela gola typ bardzo realny 
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 11:48 przez kibic-zwierze



Badia, Mokwa, Byrtek, Szmatula mocna ekipa  zaraz mi zajady popekaja że śmiechu. Błagam.



Piast walczący o puchary... 



Naprawdę bierz pół dawki to czego bierzesz. Naprawdę jeśli Piast skonczy sezon na 5 miejscu to będzie doskonały sezon.


&nbsp;


Pozwole sobie jak na nasza lige Piast gra dobra pilke jakis maly zakladzik Piast spokojnie bedzie w 4 na koniec sezonu jak nie wyzej...  ma ciekawie zbilansowany sklad no moze jakis napastnik by sie przydal...Co gra Lider z Gdanska o (L) nie ma co pisac i Leszku grajki robia co chca....
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Wisła- Piast over 2.5 goli 2.05 @melbet ✅✅✅



 



Dziwie się, że mamy na 3 bramki aż taki wysoki kurs, przecież Wisła gra bardzo ofensywnie, często zapominając o tyłach. Dodatkowo dzisiaj nie zagra 2 podstawowych obrońców- Wasilewski i Burliga, a trener Stolarczyk nie raz podkreślał, że brak chociaż jednego zawodnika jest dla nich mega niekomfortowe ze względu na bardzo wąską kadre. Dzisiaj pewnie na ławce zobaczymy juniorów, bo przeciez kimś ten skład trzeba uzupełnić. Piast gra do bólu skutecznie, gromadząc punkty, dzisiaj ma wrócić do wyjściowego skladu szybki Valencia co będzie jeszcze gorzej dla Klemenza, który to chyba zebrał najgorsze noty w meczu z Sosnowcem. 7 goli z Koroną, 5 z Pogonią, 4 z Legią, 7 z Sosnowcem, a tutaj kurs 2.05 na tylko 3 gole ? Ja to biorę. 
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik


Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec



Jagiellonia @ 1,85  Totolotek



 



Szukam w tym meczu przełamania Jagi. Mimo mocnego zespołu do tej pory w rundzie wiosennej zespół Ireneusza Mamrota nie spisywał się na miarę oczekiwań. Była pogadanka ze strony kibiców a raczej kiboli Białostoczan i zakłądam że w tym meczu piłkarze będą gryźć trawę, aby dopisać jakże ważne trzy punkty do swojego dorobku. Ten mecz może też być kluczowy dla samego trenera Ireneusza Mamrota w kontekście utrzymania przez neigo posady trenera. Sosnowiec ostatnio w nizłej formie, po szalonym meczu ograli Wisłę Kraków 4:3, ale to Wisła zagrała fatalnie w defensywie, dzięki czemu Zagłębie strzeliło aż cztery bramki. Wydaje mi się że Jaga ma znacznie większą jakość w defensywie i nie doprowadzi aż do tak duzej liczby sytuacji dla Zagłębia. Stawiam na przełamanie złej serii Jagi, rywal do tego idealny.



 



Wisła Kraków - Piast Gliwice



Powyżej 2,5 gola @ 2,00 STS



BTS @ 1,75  Totolotek



 



Widze tutaj overowe spotkanie. Wisła strzela w ostatnim czasie bardzo dużo bramek, ale i też bardzo dużo traci (6 strzelonych Koronie, 3 Cracovii, 4 Legii i 3 Zagłębiu Sosnowiec). Zespół Macieja Stolarczyka ma bardzo dużo ajkkości z przodu w postaciach Sławka Peszki, Kolara czy przede wszystkim Kuby Błaszczykowskiego, natomiast w defensywie mimo mocnych nazwisk nie gra najlepiej. Bardzo dużo prostych błędów i bramek straconych na własne życzenie. Teraz wypada z gry jeszcze Marcin Wasilewski co jest nie małym problemem dla Stolarczyka przy tak waskiej kadrze. Piast na wiosnę wygląda znakomicie jak na warunki Ekstraklasy. Gra bardzo madry, poukładany futbol, dobrze to wygląda w ataku pozycyjnym a jeśli trzeba to też w kontrataku. W defensywie Piast popełnia bardzo mało błędów, znakomity na wiosnę duet Kuba Czerwiński - Dominik Korun jest praktycznie nie do przejścia. W efekcie Gliwiczanie stracili tylko 4 bramki na wiosnę co jest oczywiście najlepszym wynikiem ze wszystkich drużyn Ekstraklasy. Stawiam jednak na overowy mecz, Wisła ma tyle jakości z przodu że nawet tak dobrej defensywie jest w stanie strzelić choć jednego gola, a o gole Piasta jestem spokojny, nie widze dzisiaj jakoś defensywy Wisły...



 



 



 
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Najsmieszniej teraz wypadają Ci "eksperci" co to odpalił w zimie tabele i pisali, że ZS to "główny kandydat do spadku". Wow, serio? No teraz wyszła "eksperskosc". 


A co Sosnowiec nagle stał się faworytem do pucharów czy dalej okupuje ostatnie miejsce w tabeli? Skoro tak to nic się w tej materii nie zmieniło - drużyna która pod koniec sezonu zajmuje ostatnie miejsce ze stratą 3 punktów do bezpiecznej pozycji to ciągle główny kandydat do spadku.



Sosnowiec spadnie z tej ligi i tego jestem pewny. To, że wygrało z marną Miedzią, i z Wisłą która przyjechała osłabiona i która nie posiada żadnej rezerwy, nie znaczy że nagle jest to dobra drużyna. Wisła która zamiast Błaszczykowsiego na skrzydle miała tragicznego Palcica zdołała im bez problemu wpakować 3 bramki a powinna jeszcze przynajmniej 3.  W ofensywie jeszcze ten Sosnowiec jako tako sobie radzi, ale defensywa to totalna padaczka. 



 



Jagiellonia posiada znacznie lepszych piłkarzy i dzisiaj przewiduje zwycięstwo tej drużyny. Grają u siebie, muszą wygrać aby być w top 8 i trafiła im się najsłabsza drużyna tej ligi. Tacy zawodnicy, jak Imaz, Kostal, Pospisil, Novikovas, spokojnie poradzą sobie z defensywą Zagłębia.



 



Jagiellonia win - 1.75 Unibet



 



Mimo że jestem kibicem Wisły i jak zwykle zasiąde dziś na trybunach to jestem sceptycznie nastawiony co do dzisiejszego meczu. Wisła ma solidny zespół, ale tylko pierwszą 11. Wiedziałem, że gdy zaczną się problemy z kartkami, kontuzjami to będzie kiepsko i już mieliśmy tego efekt w Sosnowcu. Dzisiaj znowu zabraknie Wasilewskiego, a z Klemenzem na środku obrony to ja nie widzę tutaj czystego konta naszej drużyny. Myślę, że solidnie grający Piast może nas dzisiaj wypunktować i spodziewam się tutaj overovego spotkania oraz zdobyczy punktowej zespołu z Gliwic, co bardzo utrudni Wiśle awans do top 8 (uważam, że to właśnie Wisła i Korona obejdzie się smakiem). 



Wisła - Piast over 2.5 gola - 2.05 Unibet



Piast win - 2.60 Unibet



 



 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec



powyżej 2,5 goli @ 1,75 / STS ✅



Gospodarze balansują na granicy podziału tabeli na grupę mistrzowską i spadkową. Zwycięstwo bardzo przybliży ich do gry w TOP8, w zasadzie musza dzisiaj wygrać bo w ostatniej kolejce jadą do Poznania i jeżeli nie zgarną kompletu punktów z Sosnowcem mogą wypaść poza ósemkę. Aby wygrać muszą coś strzelić a że obrona gości należy do najbardziej dziurawych w lidze nie powinni mieć z tym większgo problemu. Goście po dwóch zwycięstwach z rzędu wrócili "do życia" i jeszcze mają szanse na utrzymanie. Ogólnie to nie radzą sobie w obronie ale przynajmniej mają w miarę mocną ofensywę, do składu wrócił już Sanogo i zanotował od razu asystę w ostatnim spotkaniu z Wisłą Kraków, w formie jest Pawłowski, który napędza akcje Zagłębia. Jaga u siebie w tym sezonie nie gra najlepiej, do tego ma ujemny bilans bramkowy i Zagłębie jest w stanie strzelić tutaj przynajmniej jedną bramkę. Moim zdaniem najlepsza opcją na to spotkanie są bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom