>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6841346/



mój typ jest sprzeczny z regulaminem także jeżeli jest to dozwolone i to po czasie rozpoczęcia spotkania to proszę zamienić go na ten poniżej, jeżeli nie to oczywiście ⛔, dzięki



Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga

Godzina: 21:00

Spotkanie: Sevilla - Leganes

Typ: powyżej 1,5 gola, powyżej 3,5 żółtych kartek, powyżej 8,5 rożnych

Kurs: 2,31

Bukmacher: Fortuna

Analiza:



Gospodarze obecnie na 5 miejscu i wciąż z szansami na zajęcie miejsce gwarantującego start w przyszłym sezonie w LM. Aby do tego celu się przybliżyć muszą wygrywać zwłaszcza u siebie a do tego potrzebne są bramki. Aby były bramki trzeba stworzyć sobie parę sytuacji podbramkowych stąd rożne powinny pojawić się w sporej ilości zwłaszcza po stronie gospodarzy. W tym sezonie w meczach domowych taką linię pokryli w 76,5% spotkań i dzisiaj nawet sami mogą nabić te 9 rożnych. Dla gości sezon w zasadzie się zakończył i powinni zagrać otwartą piłkę stąd parę razy powinni zapędzić się pod bramkę rywali. Jedyny problem może być z kartami ale przeglądając spotkania ligi Hiszpańskiej rzadko trafia się na spotkania w których mamy mniej niż 4 kartki.



Zamiana byłaby możliwa tylko wtedy kiedy została zgłoszona przed rozpoczęciem zdarzenia.

Więc w tym przypadku niestety musi zostać tak jak jest.//psotnick
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


Witam. Omyłkowo dałem w Typach dnia Typ na mecz piłki nożnej Bradford Wimbledon na niedzielę zamiast na sobotę. Zorientowałem się dopiero po meczu. Typ wszedł, dostałem nawet reputy. Typ podałem z dużym wyprzedzeniem, wszystkie mecze League One były rozgrywane w sobotę - ostatnia kolejka, więc była możliwość skorzystania. Jeśli to możliwe proszę o zaliczenie typu do soboty i przyznanie punktów. Pozdrawiam



https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6841612



Niestety takie rzeczy trzeba zgłaszać do momentu rozpoczęcia spotkania, jedyne co mogę zrobić to usunąć Twój post z niedzieli (stracisz tą reputację, którą otrzymałeś), ale będziesz mógł podać nowy typ, w przeciwnym wypadku będzie minus za podanie typu na zły dzień, wybór należy do Ciebie  //waldi1979
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


W takim razie proszę o usunięcie błędnie podanego typu z niedzieli. 



Usunięty  //waldi1979
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Poprawiłem rażący błąd kilka minut po podaniu typu:  https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6843370/



Wiem,że popełniłem uchybienie regulaminowe, ale dostępna ikonka aktualizacji skusiła mnie i uległem.



 



dobrze, że to zgłosiłeś i stało się to kilka godzin przed rozpoczynającym się spotkaniem. Jest ok. /  Ibis
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer


Mam  prośbę  do  podliczających  typy....Róbcie to rzetelnie...Oglądałem  mecz  Legi z Arką  wczoraj  w  kosza  i do przerwy  był  remis  47:47  więc  jakim  cudem  typ  na Legia 1 poł. win  przy  kursie  3.0  uznany  jest  za  trafiony?...Nie pierwszy  raz  tego typu  rzeczy sie  tutaj  dzieją..Wcześniej odpuściłem, ale  robienie  komuś  +200  zamiast -100  to lekka przesada....pzdr....



Podliczanie jest rzetelne, ale jesteśmy tylko ludzmi i błędy się zdarzają, po to jest ten temat, że jak jest jakiś błąd w podliczeniu to trzeba zgłaszać, a zostanie poprawiony. Temat nie jest tylko do zgłaszania ewentualnych korekt, ale jak sama nazwa wskazuje również "zgłaszanie błędów". Pozdrawiam  //waldi1979



p.s. poprawiłem błędnie rozliczony typ  //waldi1979
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer


Czy mogę zmienić typ podany na dzień dzisiejszy? ( sobota)) ? Znalazłem lepszy i chce zamienić...jeśli tak proszę o usunięcie podanego ...



Usunąłem, możesz podać inny  //waldi1979
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Małe ogłoszenie: Tabela Typów Dnia za maj będzie jutro, od razu za dni 1-12. 
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Małe ogłoszenie: Tabela Typów Dnia za maj będzie jutro, od razu za dni 1-12. 
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Małe ogłoszenie: Tabela Typów Dnia za maj będzie jutro, od razu za dni 1-12. 
 
czaro82 399,3K

czaro82

Użytkownik
Witam, mam małą prośbę poproszę o uporządkowanie  tych akapitów które tworzą całkiem niezły bałagan post nr #11# Typ Dnia 15.05. Z góry dziękuję i pozdrawiam.



Poprawione//psotnick
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Pytanie...., czy  będzie organizowany  jakiś  konkurs  na  wzór  tego który  zrobił " Wielki Gracz" ( Roland Garros) z  racji  zaczynających się  za  tydzień  MS U-20  w naszym  kraju?...Mogłoby to być ciekawe....W  końcu nie  na  co dzień  taka  impra  u  nas  i  to z  udziałem  rodzimej  reprezentacji....



Pomyślimy..
 
Do góry Bottom