Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Regulamin konkursu Typy Dnia (Przeczytaj, zanim coś napiszesz!)

3 kwietnia 2019 17:30
1
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
3 693 13 688 28 34

TYPY DNIA
Konkurs jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat.


W dziale Typy Dnia, podajemy najlepsze i najciekawsze typy na wskazany w temacie dzień. Dział Typy Dnia może być także dobrym miejscem dla Typerów, którzy mogą odkryć swój talent bukmacherski. Zamieszczając swoje typy w tym dziale należy przestrzegać zasad zamieszczonych poniżej. Na koniec każdego miesiąca 5 najlepszych typerów otrzymuje nagrody w wysokości:

1. miejsce - 150 PLN + ranga "Typer Miesiąca"
2. miejsce - 100 PLN
3. miejsce - 50 PLN
4. miejsce - 50 PLN
5. miejsce - 50 PLN
Nagrody są wypłacane na:
- Skrill
Dodatkowo dla najlepszych 10 osób w klasyfikacji końcowej +25 pkt reputacji za każdy trafiony typ.


Zwycięzcy w danym miesiącu wysyłają PW do waldi1979 ze swoimi danymi koniecznymi do przelewu Skrill (wystarczy login, czyli e-mail, którym logujesz się do Skrill) plus zajęte miejsce i wysokość nagrody. Nagrody znajdą się na kontach maksymalnie do 21 dni od momentu ogłoszenia wyników.

Każdy uczestnik konkursu przed przystąpieniem do niego, ma obowiązek zapoznania się z regulaminem konkursu:

I. Kwestie Organizacyjne:
Każdy uczestnik z chwilą oddania typu w Typach Dnia automatycznie potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem i zgadza się na jego warunki.
▶ Każdy może dostać tylko jedną wygraną, czyli z jednego IP adresu może korzystać tylko 1 user!
▶ Kurs minimalny to 1,40, a maksymalny po jakim będą rozliczane typy to 5,00. Typy z kursami powyżej 5,00 będą zaniżane właśnie do poziomu kursu maksymalnego.
▶ W ciągu jednego dnia można podać maksymalnie 1 typ na dany dzień ▶ 1 dzień = 1 typ.

▶ W ciągu miesiąca należy podać co najmniej 10 typów. Gracz, który nie spełni warunku minimum 10 typów w miesiącu, nie będzie uwzględniany w klasyfikacji końcowej konkursu.
:idea: Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów: 🆕

- Fortuna
- forBET
- Totolotek
- ETOTO
- LVBET
- STS
- Millenium
- Betclic

W konkursie mogą brać udział osoby, które są zarejestrowane na forum minimum 7 dni oraz napisały 5 postów.


Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.
W tematach dziennych Typów Dnia obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Wszelkie pytania i niezgodności oraz zmiany dotyczące naszego typu np. "zapomniałem wpisać bukmachera" proszę pisać w temacie "Pytania, propozycje, niezgodności", a nie w tematach konkursowych. Takie posty jak i cytowanie lub komentowanie analiz innych uczestników konkursu będą karane żółtymi kartkami. Natomiast każde kolejne komentarze, zwłaszcza uporczywe, będą karane surowiej, czyli ostrzeżeniamu i okresowymi banami włącznie.

W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń zgłaszanych w temacie "Pytania, propozycje, niezgodności" należy podać LINK (osoby które nie posiadają 10 postów nie mogą wkleić hiperłącza więc Ci użytkownicy podają dokładny dzień oraz numer posta który jest o prawej stronie w górnym rogu posta) do swojego posta z typem, co do którego są jakieś wątpliwości. W przypadku braku linka, zastrzeżenia/wątpliwości nie będą rozpatrywane.
Reklamacje uwzględniamy maksymalnie do 7 dni wstecz.
▶ Zakaz dodawania zdjęć zawodników, drużyn itd, dopuszczalne jest wklejenie skrina ze statystykami, jednakże w takich rozmiarach aby nie "rozwalał" forum. Zdjęcia takie należy wrzucać na serwer który przechowuje stosunkowo długo takie zdjęcia, np imageshack.com
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblock'u.
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
▶ Do typu należy podać komentarz, uzasadnienie ma być konkretne, dlaczego wybrałeś ten a nie inny typ. Nie tolerujemy olewających komentarzy typu: "proszę spojrzeć do statystyk itp". Jeżeli typ opierasz na statystykach, proszę w skrócie je skomentować. W przypadku braku analizy, typy bez analizy będą usuwane.
▶ Aby wygrać konkurs należy się trochę napracować, więc posty z kiepskimi analizami są przenoszone do tematu "Wasze kiepskie analizy". Chcemy aby poziom merytoryczny konkursu stał na przynajmniej przyzwoitym poziomie, a zwycięzca nie był przypadkową osobą.
- Moderator ma prawo przenieść analizę do działu "Wasze kiepskie analizy" tylko przed rozpoczęciem spotkania. Są jednak wyjątki tzw. ekstremalne sytuacje kiedy użytkownik pisze coś w stylu "XXX wygra bo jest lepsze i ja tak uważam". Wtedy moderator może analizę uznać za kiepską i przenieść do odpowiedniego działu już po zakończeniu spotkania.
- W przypadku przeniesienia analizy do działu "Wasze Kiepskie Analizy" użytkownik nie ma prawa podać nowego typu na ten sam dzień.
- Moderator konkursu nie ma obowiązku powiadamiania użytkownika o przeniesieniu jego analizy do działu "Wasze Kiepskie Analizy". Innymi słowy może, ale nie musi tego zrobić.

▶ Do rywalizacji można przystąpić w każdej chwili pod warunkiem że do końca miesiąca zdołamy podać wymagane minimum 10 typów. Oczywiście user może podjąć walkę w kolejnym miesiącu.
- Taka prośba od nas. Jeżeli nie macie już szans na podanie 10 typów, to zrezygnujcie z dalszej zabawy. Oszczędzi nam to czas przy podliczaniu.
▶ Jeżeli do godziny 19:00 (mniej więcej..) danego dnia nie będzie utworzonego tematu na następny dzień, to może go założyć każdy uczestnik konkursu, oczywiście według przyjętego schematu. Wystarczy skopiować pierwszy post z poprzedniego dnia i założyć temat aktualizując tytuł i nagłówek do odpowiedniego dnia.
- żółta kartka dla usera jeżeli założy temat przed czasem
▶ Zakaz edytowania postów przez użytkowników. Przed podaniem typu zastanów się. Jeśli się już pomyliłeś zgłoś to któremuś z moderatorów prowadzących konkurs.
▶ User z automatu zostaje wykluczony z konkursu, jeśli w trakcie jego trwania zostanie ukarany banem (czy to związanym za konkretne zachowanie, czy to automatycznym za kumulację czerwonych kartek).
▶ Typy podajemy w/g czasu polskiego.
II. Zasady podawania typów, sposób ich rozliczania oraz aktualizacja miesięcznej tabeli:
Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:22:00
Spotkanie:Adelaide - Sydney
Typ:over 2.5
Kurs:1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:


Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza. Po pierwsze ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu jak i prowadzącym, a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

▶ Typujemy głównie zdarzenia sportowe, ale również z innych dziedzin jeśli są w ofercie bukmachera (np. Rozrywka czy Polityka), a ich wynik będzie możliwy do ustalenia w obrębie kilku dni.
Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu
Rozliczanie typów:
Nietrafiony typ
"kosztuje" uczestnika ⛔100 punktów. W przypadku trafnego typu jego kurs zostaje przemnożony przez 100 np.: kurs 1.70 to wygrywamy ✅70 punktów, czyli wszystko ponad 1.00 mnożymy przez 100 i wychodzi ewentualna punktowa wygrana, podobnie jak to ma miejsce u każdego bukmachera.
Dodatkowe punkty za skuteczność do klasyfikacji generalnej są przyznawane w oparciu o poniższe zestawienie:


49,99% i poniżej ▶ ⛔ 100 punktów
50,00% - 64,99% ▶ 0 punktów
65,00% - 72,99% ▶ ✅ 100 punktów
73,00% - 79,99% ▶ ✅ 150 punktów
80,00% i powyżej ▶ ✅ 200 punktów


ZASADY OBLICZANIA SKUTECZNOŚCI:
Zwroty nie są uwzględnione przy jej obliczaniu.

Natomiast zwrot jest wliczany do sumy podanych typów (min. liczba typów w miesiącu=10).


Przykład:
User A podał 10 typów.
Trafił 7 typów, nie trafił 2 typy, za 1 otrzymał zwrot.
W takim przypadku obliczamy skuteczność w ten sposób:
7/9=77,78%


▶ Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, over, pierwszą połowę itp.
▶ Typ umieszczamy co najmniej 1 minutę przed rozpoczęciem spotkania (nie można zawierać zakładów live etc.)
▶ Podając typ na mecz baseballa (bądź innej dyscypliny), gdy 'polskiego czasu' są dwa takie same mecze jednego dnia należy podać godzinę rozpoczęcia danego meczu.
▶ W przypadku "niszowych" lig lub dyscyplin mile widziane będzie bliższych informacji np. nazwy dyscypliny, państwa (miejscowości) w jakim jest rozgrywana, czy klasy rozgrywkowej lub turnieju. Przyśpieszy to podliczanie.
Nie patrzymy na godzinę podaną u bukmachera (np. w tenisie czy NBA czasami) gdyż często bukmacherzy blokują kursy wcześniej niż rzeczywiście jest planowany mecz. Patrzymy najlepiej na oficjalny live, lub jakiś dobry livescore.
▶ Na początku każdego miesiąca konta graczy są zerowane.
▶ Podczas podawania typu z handicapem należy podać jaki on jest (Europejski czy Azjatycki). Pozwoli to w razie czego na rozwiązanie niejasności.
▶ Obowiązkowe zaznaczenie w typach hokejowych czy obstawiamy wynik po 60 min (Regular time) czy Moneyline (z dogrywką i karnymi).
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).

Tabela konkursu:
Tabela konkursu w każdym miesiącu będzie aktualizowana w dniach 10 - 15 - 20 - 25 i na koniec danego miesiąca (+/- 1-2 dni). Aktualizacja pojawi się w postaci screenshota z tabeli przygotowanej w Excelu, jednocześnie za każdym razem w temacie Tabela pojawi się post informujący, że dany okres miesiąca został zaktualizowany i wpisany do tabeli. Wcześniej w temacie "Podliczanie typów" zostaje dopisany post informujący, że dane dni zostały podliczone.

Jednocześnie informujemy, że użytkownicy, którzy w danym miesiącu nie mają już szans spełnić warunku minimum 10 typów nie będą umieszczani w kolejnych aktualizacjach tabeli (w praktyce dotyczy to aktualizacji pod koniec miesiąca, czyli 20 - 25 i koniec miesiąca). Taka praktyka ma na celi usprawnienie i przyspieszenie procesu aktualizacji tabeli pod koniec miesiąca.
W przypadku tej samej ilości punktów, o kolejności w tabeli decyduje skuteczność typów. Jeśli także skuteczność jest identyczna, wtedy decyduje ilość trafionych typów (kto trafi więcej typów wygrywa). Jeśli i ilość trafionych typów jest taka sama decyduje najwyższy trafiony kurs. Gdyby i ten kurs był taki sam (co jest naprawdę mało prawdopodobne, ale jednak) wtedy mamy dwóch zwycięzców i suma nagród jest dzielona na dwie/lub więcej userów.

III. Postanowienia końcowe:
▶ Za złamanie, któregoś z punktów regulaminu grozi ostrzeżenie. Za kilkakrotne złamanie regulaminu grozi wykluczenie z gry, a także ban.
▶ Zakaz cytowania spamu - cytując spam sam go tworzysz, za takie praktyki również żółta kartka. W ekstremalnych przypadkach czerwona.
▶ W kwestiach spornych lub nie uwzględnionych w Regulaminie decydujący głos mają Moderatorzy Konkursu.

Nie będą tolerowane ściągnięte analizy od innych typujących lub z innych for. To jest zabawa i bawimy się fair play!!! Jeżeli ktoś ściągnie taką analizę zostanie usunięty z konkursu oraz otrzyma okresowego bana!!!

Nowy regulamin obowiązuje od dnia 28 sierpnia 2019r.

28 sierpnia 2019 00:28 przez waldi1979

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

6 maja 2019 18:58
2
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
3 693 13 688 28 34

WAŻNE!

Informujemy, że STS został dodany do listy bukmacherów, z których można podawać swoje propozycje w Typach Dnia.

Dodatkowo każdy kto założy konto na sts.pl dostanie za darmo 29 zł na start, wystarczy przy rejestracji w okienku Kod promocyjny wpisać hasło: FORUM

7 maja 2019 18:13 przez coinspinner

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

13 czerwca 2019 14:24
3
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
3 693 13 688 28 34
Nowość!!

Od tego miesiąca przygotowaliśmy dodatkowe nagrody w Typach Dnia:

Osoba, która wygra oprócz gratyfikacji finansowej otrzyma na miesiąc rangę "Typer Miesiąca", a najlepsze 10 osób  dodatkowo otrzyma po 25 pkt reputacji za każdy trafiony typ w danym miesiącu, więc jeżeli ktoś trafi 12 typów otrzyma także 300 pkt reputacji.

Liczymy, że podniesie to jeszcze bardziej atrakcyjność konkursu i rywalizacja będzie do ostatniego dnia miesiąca.

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

4 lipca 2019 23:36
4
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
3 693 13 688 28 34
WAŻNE!

Dodaliśmy nowy punkt do regulaminu:

Reklamacje uwzględniamy maksymalnie do 7 dni wstecz.

Ma to na celu przede wszystkim porządek w Tabeli, jesteśmy tylko ludźmi i możemy się pomylić przy podliczaniu typów, dlatego takie rzeczy trzeba zgłaszać w temacie Pytania, propozycje, zgłaszania błędów
ale w nie przekraczającym terminie 7 dni, po tym czasie reklamacje nie będą uwzględniane. Pozostałe punkty regulaminu pozostają bez zmian.

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

14 lipca 2019 12:20
5
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
3 693 13 688 28 34
WAŻNE!

Od jutra tj 15.07.2019 następuje  zmiana w regulaminie, postanowiliśmy usunąć zapis o zakazie podawania mniej ryzykownych typów, czyli jak ktoś poda wcześniej typ na przykład over 2,5 gola to kolejna osoba może podać over 1,5 gola bez żadnych konsekwencji, oczywiście za trafiony typ uzyska odpowiednio mniej punktów w zależności od kursu. Liczymy, że to zmobilizuje większą ilość użytkowników do udziału w zabawie. Pozostałe punkty regulaminu pozostają bez zmian.

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

15 lipca 2019 20:20
6
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
3 693 13 688 28 34

WAŻNE!

Informujemy, że Betclic został dodany do listy bukmacherów, z których można podawać swoje propozycje w Typach Dnia.

Zarejestruj się na Betclic z kodem promocyjnym FORUM.PL a jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki do 500 zł.

Bonus trzeba następnie obrócić 4x po minimalnym kursie 2.00
27 lipca 2019 22:55 przez waldi1979

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

28 sierpnia 2019 00:28
7
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
3 693 13 688 28 34
WAŻNE!

Zmianie uległ jeden punkt w regulaminie:

Nagrody znajdą się na kontach maksymalnie do 21 dni od momentu ogłoszenia wyników.

Ma to na celu uniknięcie sytuacji jaka była w bieżącym miesiącu. Pozostałe punkty regulaminu pozostają bez zmian.

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

7 3 034
Moderatorzy
ryanwolf
ryanwolf
Wrz 2013
karciarz
karciarz
Mar 2013
neutralny
neutralny
Sie 2010
mavashi
mavashi
Cze 2010
psotnick
psotnick
Lip 2009
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.