>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


14:00



VIENNA CAPITALS - EC KAC 1 1.90



VIENNA CAPITALS - EC KAC -1 1 2.20 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Godzina 14:30



Russia U17 - Switzerland U17 1 1.40



Russia U17 - Switzerland U17 -1 1 1.60



Russia U17 - Switzerland U17 -1,5 1 1 .80



Russia U17 - Switzerland U17 over 4,5 1.40



Russia U17 - Switzerland U17 over 5,5 1.60



Russia U17 - Switzerland U17 1 tercja over 1,5 1.50



 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 11:20 przez tomcioomen666


12:00 VHL play offy 2 mecz stan 1-0 



HC ROSTOV - MORDOVIA 1   1.70



HC ROSTOV - MORDOVIA -1 1  1.90



Taki mi się hokej nawiną bo te u 18 to można danie zagrać z Norwegią po kursie 2 ,ale to młodziki bym uwazał ze stawką jedynie za 1 j można się pokusić a nawet o 0,5 j a kurs fajny 



6-2 ✅



Norwegia-Dania 1-2 ✅



Jak pisałem po kursie 2 weszło



Sorka że nie dałem typku tylko go opisałem w skrócie bo musiałem wyjsć



Nie uważam sie jednak za super typera ,tylko bardzo słabego ,który ma więcej farta niż rozumu 



Ale jak widać też to się przydaje



Pozdrawiam 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 13:27 przez krisoff007
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 23:05 przez quick.
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 21:56 przez krisoff007
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 20:36 przez quick.


Haddad Maia elegancko.



4/4 tenis dzisiaj, no ale nie mam pojęcia o tenisie, więc mogę powiedzieć, że duży fart ????????????



Dzisiaj. A ostatni tydzień i miesiąc?)



Zapraszam do tematu, gdzie w końcu jest normalna selekcja typów. 



Śmieszy mnie ta zawiść w sumie. Trzeba chyba pomyśleć o zmianie otoczenia, może powrót na zamknięte fora ;)



 



Ja nie jestem Tobie ani nikomu zawistny.



To co napisałem odnosi się do Twojego „4/4 tenis dzisiaj, no ale nie mam pojęcia o tenisie, więc mogę powiedzieć, że duży fart”



Podajesz często rzeczy z tenisa, które opisujesz jako „perełki”, z kursami poniżej 2.00.



Większość z nich niestety lipa. Rozumiem, tak jest z typami, każdy tak ma. Wyobraź sobie, że ktoś to może mocno gra, bo widzi, że jesteś „znawcą”. Wiedzy Ci nie odmawiam, masz ją, jak i kilka może kilkanaście osób tutaj. Ale wiedza o stawianym sporcie to jedno, a wiedza jak typować to drugie. To pierwsze noe gwarantuje rezultatów w tym drugim.



Ja po prostu nie rozumiem, jak można określać jako perełki takie kursy, w tenisie, do tego głównie kobiecym, gdzie rollercoaster w meczu jest często ogromny.



Nie wiem jakim systemem grasz, ale mam nadzieje, że przynosi Ci rezultaty.



Tylko proszę Was, wszyscy znawcy, myślcie co piszecie.



Na koniec dla jasności - nie wylewam żalów po pograniu i nietrafieniu jakiegoś z Twoich typów. Mam swoje typy i patenty, ale jak się coś publicznie poleca, to trzeba trochę świadomości w tym co się poleca.



Wszystko spoko, ale stawkowanie też pokazuje. O to w tym chodzi. Jeśli ktoś pobiera typ na własną odpowiedzialność,potem ma pretensje, to jest to najzwyczajniej w świecie chore. 



Co ma do tego wszystkiego kolor. Znawca to jest ranga, która przyznawana jest osobom mającym pojęcie o danej dyscyplinie. Nie jestem typerem,więc nie rozumiem. Mam pojęcie o tenisie nie tylko.od.strony bukmacherskiej.



Każdy poleca jakiś typ, bo jest do niego mocno przekonany, a, że tenis jest tylko.sportem, to dzieją się różne rzeczy. Od złego dnia, do dobrego dnia rywala, czy kontuzji i zmiany warunków pogodowych czy innych. 



 



A co do kursów, to chyba każdy początkujący typer wie, że value można znaleźć w każdym kursie. Czym niższy kurs,tym.ciężej o spadki, ale są one bardziej opłacalne. Mam nadzieję, że wiesz, o czym piszę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom