>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BiG Brother Polska 2019

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Wprowadzam taki temat bo wciągnęło mnie to troszkę i już mam na oku jakieś typy, ale takie pytanie - gdzie u polskich buków jest oferta ? Jest gdziekolwiek ?



Jak by była zapraszam do typowania i dyskusji i sam się też odezwę.
 
fnfe 57

fnfe

Użytkownik


Maciek razem z tym co owieczki pasie 2 kretyni do potęgi entej obrazujący polskie społeczeństwo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Ja raczej chcę dyskutować nie na temat samych uczestników tylko coś zagrać tutaj. Jeśli żaden polski buk nie ma tego w swojej ofercie to nie ma sensu...



Ale zgadzam się z Tobą co do Pana M.  :)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Nie oglądam programu, ale z tego co czytam, to jest to jedna wielka katastrofa. Podobno istnieje nawet ryzyko, że program nie utrzyma się do końca, więc w takie coś chyba żaden bukmacher nie wejdzie. Może jak jakoś dociągną do finału, zostanie ich ze trzech, to wtedy jakaś szansa na zakłady będzie np. w STS czy LVBet.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


A mnie wciagnęło, ale ja zawsze bardzo lubiłem psychologię. Nigdy nie studiowałem jej, ale naprawdę ciekawią mnie relacje międzyludzkie. I edycję oglądałem, potem te kolejne były słabe, ale w tej jest coś ożywczego jak w tej pierwszej. Przede wszystkim były naprawdę prawdziwe emocje, a myślę, że po wpuszczeniu teraz Magdy będzie jeszcze lepiej bo jej raczej nie polubią, a kobietka ma widać bardzo autorytarne zapędy... Co do nominacji już w myślach wytypowałem ostatnią, że ludzie wywalą Tomka i tak się stało, a nie sprawdzałem nawet krzty sond czy jakiś opinii w necie. Teraz jestem pewien, że odejdzie Karolina i to nawet jak by było po 1,20 to byłaby "lokata". Szkoda, że żaden buk nie wszedł bo jest fajna zabawa, a można by jeszcze coś zarobić... Mam nawet swój typ na zwycięzcę czy miejsca 1-2...



Mam mało czasu a tak mnie wciągnęło, że na serio myślę o dostępie 24h/7... Generalnie to ja nie oglądam wcale TV, chyba że jakieś filmy czy seriale z HBO/CANAL+, ale nie zwykłą TV, ale to mnie wciągnęło.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik


Fortuna wystawiła kursy na to kto odpadnie w najbliższą niedzielę. Kurs na Radka 1.3, więc według bukmachera zdecydowanym faworytem do opuszczenia domu
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik


Kurs na Karolinę mocno poleciał od wczoraj. Fortuna wystawiła jeszcze kursy kto będzie nominowany w niedzielę. Może stać się tak, że więcej uczestników otrzyma identyczną liczbę głosów i nominowane będą nawet 3-4 osoby.







 



Nominacja dla Magdy Zając wydaje się pewniakiem, pytanie kto będzie drugi? Jeżeli odpadnie Marchewka to wątpię, żeby Radka nominowali ponownie. Wydaje mi się, że mogą nominować Izę Mączkę (kurs 3,5), która coraz częściej mówi o tęsknocie za rodziną lub Justynę Żak (2,5), która nie jest zbyt lubiana przez pozostałych uczestników i często dostaje po kilka głosów. Ma ktoś jakieś ciekawe przemyślenia?



 
 
T 13

thomas2304

Użytkownik


Pytanie kto odpadnie. Od tego może sporo zależeć. Ja jednak widze spore value na Łukasza, który nie jest lubiany i może praktycznie od każdego dostać głos oprócz Justyny i Magdy W. Pewne głosy dostanie od Igora, nowej Magdy oraz Oleha (plus jeżeli Radek ne odpadnie). Justyna może dostać imunitet za ostatnie zadanie. Poberam Kurs 4 na Łukasza, któy wydaję się być wielce prawdopodobny
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik


Kurs na Łukasza spadł podobnie jak na Marchewkę i Izę. Powód: Justyna otrzymała immunitet. Odnośnie nominowania Łukasza - w minioną niedzielę został wskazany tylko przez Bartka i Radka... Jeżeli widzowie zdecydują, że w niedzielę odpadnie Radek to faworytką do nominacji (oprócz Magdy Zając) będzie ponownie Marchewka - z jej powodu BB zabrał dzisiaj uczestnikom środki czystości i kosmetyki - dobry powód do nominacji. Jeżeli odpadnie Marchewka to dalej stawiam na Izę.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik


Według mnie Łukasz ma spore szanse na nominację i tamten kurs miał value. Dzisiaj była wielka "drama" Łukasza i myślę, że może dostać kolejne głosy
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Fajnie, że jakiś buk w końcu zrobił ofertę, ale widać, że znają się na robocie bo kursy wystawione prawidłowo... Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że ta nowa Magda to będzie nominowana i to nie dlatego, że jest nowa... Od jej pierwszego wywiadu jeszcze w studiu jakoś nie zapałałem do niej sympatią...



Brakuje mi jednak kursów na zwycięzcę i tu można by coś ugrać...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Kto odpadnie w niedzielę - Radek - kurs 1,75 (z podatkiem) buk: Fortuna ⛔



Kto będzie nominowany - Igor - kurs 8,00 (z podatkiem) buk: Fortuna ⛔



Dziwnie mi się piszę analizę pod typy niesportowe, ale co tam... ???? Lubiłem psychologię i fajnie móc pobawić się jeszcze w bukmacherkę z tym związaną czyli dwie fajne rzeczy jakie lubię...



1. Radek - po pierwsze staje się ostatnio nieznośny, ludzie to widzą... Z kolei Klaudia z jej naprawdę wzruszającą historią. Nawet dzisiaj poleciała mi łza. Widzowie by chyba musieli nie mieć serca żeby ją wywalić. Moim zdaniem kurs 1,75 bardzo dobry



2. Igor - widzę value w kursie 8... Ten kto oglądał ostatnie odcinki widzi jak inni uczestnicy zareagowali na jego homofobiczne żarty. Generalnie jest podział w BG i myślę, że po Radku kolejna osoba z grupy "twardzieli" dostanie nominację... Oczywiście i ta grupa nominuje, ale myślę, że ona nie jest tak jednolita jak grupa dziewczyn i Łukasza... Tak myślę, że wcale Magda po 1,1 nie jest takim pewniakiem jak się wydaje. Wracając do grupy twardzieli czyli Radka, Igora, Magdy (nowej) i powiedzmy jeszcze Olecha i Bartka to oni mogą się rozproszyć pomiędzy Justynę, Łukasza, Magdę, Izę, natomiast ta grupa myślę, że w całości nominuje Igora i Magdę (nową) lub Igora i kogoś jeszcze. W efekcie jedną z nominacji dostanie także Igor. Nie zapominajmy też, że wśród nominowanych mogą być 3 osoby (przy równym udziale) ! Dla mnie kurs 8 to naprawdę fajny kurs na zagranie na Igora..



edit// daję sobie spokój z graniem BG... Niestety tu może być za dużo manipulacji... Raptem dziwnym trafem na 2-3 dni przed decyzją widzów Fortuna obniżyła kurs na Klaudię do 1,45, a na Radka podniosła do 2,40... Co robili badania kto wygra ? Raczej myślę, że wiedzieli w trakcie głosowania co się dzieje... W takiej sytuacji człowiek nie ma szans na starcie z bukiem... Po za tym jeśli wcześniej naprawdę było oddanych tylko 700 głosów to łatwo sobie policzyć jak duży gracz mógłby tutaj podziałać... Niestety podszedłem do tego tak jak do sportu czy polityki, ale to jest na tyle małe, że buk będzie wiedział więcej od nas, dlatego jak pisałem na początku - kończę temat grania na to wydarzenie...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik


Kasia opusci dom 2.50 fortuna



Według mnie wejdzie bez problemu. Jest nijaka nudna. Nic nie wnosi do programu.



Edit: dodatkowo Kuba ktory również byl nominowany zostal wczoraj wyrzucony z domu BB, a wiec szanse Kasi na odpadniecie rosną. A fortuna trzyma dalej 2.50 bo maja również Kube po 2.50, Który juz odszedl
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Finał Big brothera.
Finał roztrzygnie się pomiędzy Magdą oraz Bartkiem.
Według różnych sond internetowych oraz typów na profilu bigbrothera na fb czy instagramie między tą dwójką rozegra sie wszystko. Osobiście myśle że warto spróbować na Bartka normalny chłopak, który ma rodzinę. Magda różne kontrowersyjne poglądy między innymi seksualne itd.
Tak więc wyślijmy po pare smsów na Bartasa a kurs ładny oscyluje około 3.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Magda Wójcik wygra Big brothera 1.70 sts/ 1.50 1xbet  easy

Polecam ten typ gorąco. Wedlug przeprowadzonych ankiet Magde popiera 50% głosujących. Ok 28% dla Bartka. Reszta po kilka, kilkanaście procent. Ogromna sympatia widzów. Sam Lukasz, jej kompan z programu wyslal juz smsow na 2tys zl i mowi ze do niedzieli dorzuci jeszcze smsow za 3tys zl. Moim zdaniem typ ma powodzenia w 80%. Kilka dni temu w programie gosciem byl wyrózbita Maciej, który wytypowal Magde na zwyciezce. Przypadek? Nie sądzę. Dlatego zachecam do stawiania i wysyłania sms na Magde o treści 4 na nr 7322
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Przypomnę może wszystkim z Państwa pierwszy Big Brother i parę Klaudiusz - Czarnula . Typy w pn szły 80-20% dla Klaudia , potem spadało ale idioci podobnie do mnie wierzyli, że ten cały cyrk jest uczciwy .

Jakież było moje zdziwienie i wszystkich którzy wpakowali w ten typ 20 lat temu po 50/100 ....... nie zł 
gdyz w dniu ogłoszenia wyników ....czarnula pokanała Klaudio - jakim cudem , dlaczego itd ....

Cóż się okazało ...... Sts rozdał zwyczajnie wszystkim pracownikom (wtedy zapewne było to 1/4 tego co obecnie) po kilka telefonów i kazał im cisnąć smsy na maxa na ...Czarnulkę 

Klaudio do dzis jest działaczem Piłki Recznej na Śląsku a Czarnulka........nie zaistniała w show businesie

Jak przedstawia sie wiec sytuacja na dziś 

Wtedy wystawiał to 1 buk i możliwość manipulacji była stosunkowo niewielka
Dziś ogląda to 1/10 ludzi z tamtych czasów - a buków którzy to proponuja strzelam - jest 5/6 ?

A jednak ciągle zdarzaja się "Typerzy" , którzy jako źródło typu podają "Wróżbitę Macieja" !!

Aronek serio ? Wierzysz naprawdę , że jak namówisz jeszcze 2000 osób do zagrania gównianego kursu to przebijecie buków ? 
Ja wiem , że wiara przenosi góry - ale aż tak ....
 
T 7

tiger32

Użytkownik
ar0nek gdzie masz te ankiety? Podaj linki. Te 2 tysiace zł to jest pikuś w skali całych głosów. Nie gram na Magde po 1.5 bo zysk żaden a może być manipulacja.
 
Do góry Bottom