>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Migracja forum - uwagi i zgłoszenia

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 12:38 przez coinspinner



✅ Zmieniliśmy sposób powiadamiania o nowym wpisie, jeżeli użytkownik posiada nieprzeczytane powiadomienie o nowym wpisice wpisie w danym temacie, to dodanie kolejnych wpisów nie spowoduje utworzenia kolejnego powiadomienia, dopiero po odczytaniu powiadomienia zostanie wysłane kolejne.


&nbsp;


1, Załóżmy, że w danym temacie jest duży spam - np. TnŻ w weekend lub ktoś obserwuje wiele tematów co zrobiłem dla próby. Wtedy po otrzymaniu tych dymków otrzymujemy taki obraz - wygląda to średnio. Da się jakoś to ograniczyć, aby nie było na całej stronie?



E: widzę, że powiadomienia z tego samego tematu zostały zmienione - super.



2, Jeżeli cytujemy post i później chcemy go edytować (np. dać cytat w innym miejscu) to chyba nie ma takiej możliwości.



 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Parę uwag ode mnie:



1. Emotki przy dodawaniu posta - jak dla mnie niestety dramat :( Jest ich tam tyle, że instagram, FB, i Twitter razem się chowają. Po co? Przecież to forum, gdzie wartością merytoryczną mają być słowa, a nie portal randkowy czy messenger FB ;/ Do tego  żeby znaleźć np. ikonki "minus" i "plus" trzeba wpisać ręcznie w wyszukiwarkę, bo inaczej trwa to dobrą minutę ... Brak kolorów przy takich ikonkach sprawia, że zlewa się to z treścią posta, a wcześniej od razu widać było, ile użytkownik ma w profilu "na zielono", a ile "na czerwono". I chyba to tego to miało służyć ...



2. Czy to okienko naprawdę jest konieczne na samej górze jako obligatoryjne :( ?



 
Otrzymane punkty reputacji: +13
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 12:51 przez mchal



1, Załóżmy, że w danym temacie jest duży spam - np. TnŻ w weekend lub ktoś obserwuje wiele tematów co zrobiłem dla próby. Wtedy po otrzymaniu tych dymków otrzymujemy taki obraz - wygląda to średnio. Da się jakoś to ograniczyć, aby nie było na całej stronie?



E: widzę, że powiadomienia z tego samego tematu zostały zmienione - super.



2, Jeżeli cytujemy post i później chcemy go edytować (np. dać cytat w innym miejscu) to chyba nie ma takiej możliwości.





&nbsp;
  1. Ograniczymy liczbę nowych powiadomień tak, aby mieściły się tylko po prawej stronie ekranu
  2. w tej chwili nie ma możliwości aytuoamtycznego cytowania wpisu, tylko ew. skopiować tekst i wkleić go w edytor zaznaczając go jako "cytat" (ikonka w edytorze z cudzysłowiem). Planujemy jednak zmienić mechanicm cytowania tak, aby treść cytowanego wpisu znajdowała się w edytorze, wtedy będzie możliwość kasowania niepotrzebnego teksty z cytowanego tekstu albo odniesienie się do niego w częściach. Nie oznacza to, że nie wprowdzimy opcję cytowania po zaznaczeniu tekstu w termacie, ale to będzie później.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 12:58 przez sinus



Parę uwag ode mnie:



1. Emotki przy dodawaniu posta - jak dla mnie niestety dramat :( Jest ich tam tyle, że instagram, FB, i Twitter razem się chowają. Po co? Przecież to forum, gdzie wartością merytoryczną mają być słowa, a nie portal randkowy czy messenger FB ;/ Do tego  żeby znaleźć np. ikonki "minus" i "plus" trzeba wpisać ręcznie w wyszukiwarkę, bo inaczej trwa to dobrą minutę ... Brak kolorów przy takich ikonkach sprawia, że zlewa się to z treścią posta, a wcześniej od razu widać było, ile użytkownik ma w profilu "na zielono", a ile "na czerwono". I chyba to tego to miało służyć ...



2. Czy to okienko naprawdę jest konieczne na samej górze jako obligatoryjne :( ?





&nbsp;


Dzięki za uwagi

  1. faktycznie, nie ma sensu dodawać wszystkich emoji, ograniczymy je do najważniejszych, zostaną dodane również skróty :plus: oraz :minus: tak, abyście mogli wpisywać je swobodnie.
  2. dziś / maks jutro zostanie to poprawione.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik






Załączam screena ode mnie z lapka. Drugi dzień i forum już krzaczy, ale doskonale rozumiem, że tak i też bywa. Co ciekawe, na telefonie działa bez problemu. Niewiele informacji ale mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogę w rozwiązaniu problemu.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik


Jak dla mnie nie ma zdecydowanie najważniejszej funkcji z poprzedniego forum - Nowe Posty....
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 13:40 przez charo







Załączam screena ode mnie z lapka. Drugi dzień i forum już krzaczy, ale doskonale rozumiem, że tak i też bywa. Co ciekawe, na telefonie działa bez problemu. Niewiele informacji ale mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogę w rozwiązaniu problemu.


&nbsp;


Dzięki za zgłoszenie, to był chwilowy problem, jeżeli odświeżysz stronę (CTRL+R lub dla pewności CTRL+SHIFT+R) to problem powinien zniknąć. 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP


✅ wdrożyliśmy nową nawigację na forum wraz z brakującymi wpisami, o które prosiliście, w tym:

  • najnowsze wpisy
  • popularne wpisy
  • najnowsze tematy (tu można oznaczać jako przeczytane całe forum)
  • nieprzeczytane tematy (tu można oznaczać jako przeczytane całe forum)
  • ranking oraz katalog użytkowników
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 13:02 przez coinspinner



Dzięki za uwagi

  1. faktycznie, nie ma sensu dodawać wszystkich emoji, ograniczymy je do najważniejszych, zostaną dodane również skróty :plus: oraz :minus: tak, abyście mogli wpisywać je swobodnie.
  2. dziś / maks jutro zostanie to poprawione.


&nbsp;


Dzięki!

Czy jest szansa, by emotki były kolorowe? Naprawdę duuużo to daje :)
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 14:40 przez sinus



Dzięki!

Czy jest szansa, by emotki były kolorowe? Naprawdę duuużo to daje :)


&nbsp;


Chodzi Ci o uśmieszki typu :) :D :( itd? emotikony są kolorowe z założenia, aczkolwiek mogą się różnić wyglądem w zależności od przeglą∂arki, niestety każda przeglądarka inaczej interpretuje znak emotikony (przykładowy artykuł o tym)
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 14:39 przez coinspinner



✅ wdrożyliśmy nową nawigację na forum wraz z brakującymi wpisami, o które prosiliście, w tym:

  • najnowsze wpisy
  • popularne wpisy
  • najnowsze tematy (tu można oznaczać jako przeczytane całe forum)
  • nieprzeczytane tematy (tu można oznaczać jako przeczytane całe forum)
  • ranking oraz katalog użytkowników


&nbsp;


Dobrze że pojawiła się funkcja Najnowsze Tematy ale wymaga jeszcze drobnego dopracowania - na pierwszej podstronie widać tematy zarówno z dziś jak i nawet 30,31 marca po czym na drugiej podstronie wciąż można znaleźć tematy z dziś... Jeśli da radę idealnie byłoby od najnowszego do najstarszego a nie pomieszane
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 14:50 przez atr



Dobrze że pojawiła się funkcja Najnowsze Tematy ale wymaga jeszcze drobnego dopracowania - na pierwszej podstronie widać tematy zarówno z dziś jak i nawet 30,31 marca po czym na drugiej podstronie wciąż można znaleźć tematy z dziś... Jeśli da radę idealnie byłoby od najnowszego do najstarszego a nie pomieszane


&nbsp;


Zakładka najnowsze tematy pokazuje tematy w kolejności utworzenia tematu, nie ostatniego wpisu każdego tematu, jeżeli chcesz zobaczyć wpisy w kolejności daty utworzenia to przejdź do najnowsze wpisy
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 14:42 przez coinspinner



Chodzi Ci o uśmieszki typu :) :D :( itd? emotikony są kolorowe z założenia, aczkolwiek mogą się różnić wyglądem w zależności od przeglą∂arki, niestety każda przeglądarka inaczej interpretuje znak emotikony (przykładowy artykuł o tym)


&nbsp;


Chodzi mi o to, żeby np. plus był zielony, a minus czerwony :)



Do tej pory tak było, ale po przejściu na nową wersję obie emotki są czarne i nijak nie odróżniają się w postach. Dodam, że nieustannie używam chrome.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 14:57 przez sinus



Chodzi mi o to, żeby np. plus był zielony, a minus czerwony :)



Do tej pory tak było, ale po przejściu na nową wersję obie emotki są czarne i nijak nie odróżniają się w postach. Dodam, że nieustannie używam chrome.


&nbsp;


Ok, co do tych emotek akurat, wiem że były często używane na forum, ale Emoji niestety nie udostępnia kolorowych plusów i minusów, dlatego moderatorzy znaleźli inne emotki, które mają je zastąpić, do czasu, kiedy wprowadzimy ponownie :plus: oraz :minus:
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Hej @sinus

Niezłym zamiennikiem plusa i minusa ze starej wersji mogą okazać się ✅ ( : white_heavy_check_mark : ) ⛔ ( : no_entry : ) lub ❌ ( : cross_mark : ) - wszystko co znajduje się w nawiasach piszemy bez spacji. Wystarczy, że zaczniesz wpisywać kod, a pojawi się lista znaków do wyboru. Polecam spróbować. Moim zdaniem wygląda to bardziej estetycznie niż w starej wersji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


tak się stało jak wziąłem opcję "cytuj". Zresztą tego swojego wpisu też nie mogę zacytować. Działam na najnowszym Firefoxie.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 15:11 przez rasijskij



Hej @sinus

Niezłym zamiennikiem plusa i minusa ze starej wersji mogą okazać się ✅ ( : white_heavy_check_mark : ) ⛔ ( : no_entry : ) lub ❌ ( : cross_mark : ) - wszystko co znajduje się w nawiasach piszemy bez spacji. Wystarczy, że zaczniesz wpisywać kod, a pojawi się lista znaków do wyboru. Polecam spróbować. Moim zdaniem wygląda to bardziej estetycznie niż w starej wersji.


&nbsp;


✅dodaliśmy nowe aliasy dla Emoji plusa i minusa, wystarczy wpisać :plus: oraz :minus: aby wyskoczyły ✅oraz ❌
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom