>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. kolejka Serie A [2.04 - 4.04.2018]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus + Napoli @2.56
lv

Dla mnie dubel zabójca. Kurs na Juventus 1.73. To co ostatnio pokazali, to się wcale nie dziwię, że taki jest kurs. Poza tym Ronaldo ma kontuzję. Dybala w ostatnim meczu też nie mógł wystąpić. Sandro tragiczny, ale na szczęście bardzo dobrze radzi sobie Spina. Jeszcze ten trener, gdyby podejmował inne decyzje, jak np. dał pierwszy plac Kean&#39;owi, a posadził na ławce swego pupila Mandzukica. Juventus i tak przyzwyczaił nad do tego, że w lidze nie grają ładnej piłki. Oby wygra i być jeszcze bliżej mistrzostwa. Cyniczny Juventus nic nie pokaże, a i tak zgarnie co jego.
Cagliari po dwóch ligowych zwycięstwach. Pewnie się zepną i to tyle na co będzie ich stać.
Dorzucam Napoli i ten dubel wygląda bardzo fajnie i pewnie. Napoli pewnie pokonało 4:1 AS Romę i cały czas liczy się w walce o mistrzostwo. Musiałby stać się jakiś kataklizm, żeby Juve oddało ligę. Rywal mało wymagający, ale walczący o utrzymanie. Napoli posiada 10 punktów przewagi nad Interem, ale ten ma jeden mecz mniej i w przypadku wygranej, przewaga ta spadnie do 7 punktów, a do końca sezonu mamy jeszcze trochę spotkań.
Ostatnie bezpośrednie starcia, to cztery zwycięstwa Neapolu i jeden remis. Do tego znakomita forma Arka Milika. Także widzę tutaj pewne trzy punkty dla gospodarzy.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Po pierwsze to Napoli gra na wyjeździe. Po drugie prezesi Empoli i Napoli bardzo się lubią, a Empoli bardzo potrzebuje punktów, Napoli już wakacje w zasadzie. Ja bym odpuścił.
Szczególnie, że Juve zaraz ma LM a Napoli LE a w Serie A wszystko jest jasne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
charo 1,3K

charo

Użytkownik


Panowie, podobnie uważam że piłkarze zarówno Empoli jak i Napoli nie będą się tam zabijać o wynik. Dlatego też zamierzam iść w under kartek. Jednakże na wszelki wypadek chciałbym przeswietlic jeszcze sędziego tego spotkania i jego statystyki. Czy ktoś mógłby mi przypomnieć gdzie takowe znajdę? 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 3 kwietnia 2019 17:03 przez charo



Panowie, podobnie uważam że piłkarze zarówno Empoli jak i Napoli nie będą się tam zabijać o wynik. Dlatego też zamierzam iść w under kartek. Jednakże na wszelki wypadek chciałbym przeswietlic jeszcze sędziego tego spotkania i jego statystyki. Czy ktoś mógłby mi przypomnieć gdzie takowe znajdę? 


&nbsp;
Proszę: https://www.transfermarkt.com/daniele-doveri/profil/schiedsrichter/2455
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
cytat z dnia 31 marca 2019 20:09 przez kibic-zwierze

Po pierwsze to Napoli gra na wyjeździe. Po drugie prezesi Empoli i Napoli bardzo się lubią, a Empoli bardzo potrzebuje punktów, Napoli już wakacje w zasadzie. Ja bym odpuścił.
Szczególnie, że Juve zaraz ma LM a Napoli LE a w Serie A wszystko jest jasne.


&nbsp;


Dzieki za kurs 6 i szacun za analizę. W życiu bym tego nie zagrał przed przeczytaniem tego postu. Gratki
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Atalanta- Bologna



Over 2.5 1.65 @melbet ✅✅✅



Over 2.5 + bts 2.10 @melbet ✅✅✅



BTS 1.79 @melbet ✅✅✅



Over 10.5 rożnych 1.85 @melbet ❌❌❌



Powyżej 2 goli, pow 3 kartek, pow 10 rożnych 3.60 @iforbet ❌❌❌



 



Dla mnie perełki na jutro. Obie drużyny cały czas o coś walczą, Bologna w strefie spadkowej ponownie po dzisiejszej wygranej Empoli, a Atalanta cały czas w walce o LM, tym bardziej, że Roma, Fiorentina i Milan pogubiły punkty w tej kolejce. Bologna po zmienie trenera na Mihajlovica gra bardzo fajną dla oka piłkę, zresztą ten trener jest z tego znany, chociażby jeden z lepszych sezonów ostatnich lat Torino z Glikiem na czele to głownie jego sprawka. Bologna gra do przodu, stwarza sobie bardzo dużo okazji pod bramką rywala, nie ma męczenia z tyłu, jest szybka piłka do przodu, a tam mają przyzwoitego Palacio i Sansone, co za tym idzie to oczywiście masa rożnych nabijanych w każdym meczu. Atalanta z kolei mega overowa drużyna, u siebie często zapomina o tyłach, otwierając się na kontry, które taka drużyna jak Bologna powinna bezlitosnie wykorzystać. O sile ofensywnej piłkarzy z Bergamo nie trzeba pisać, jest bramkostrzelny Zapata, szybki Gomez czy też Ilicic. Atalata gra bardzo wysoko i ofensywnie, co sprzyja nabijaniu rożnym. Zresztą obie drużyny to maszynki do nabijania rożnych, średnia w ich na mecz to 7-8 na drużynę, co daję nam 14-16 korków sumując. 

Co do kartek to sędzią będzie Pan Rocchi ze średnią ponad 5 kartoników na mecz, który jest chyba najbardziej skrupulatnych arbitrem w Seria a. Nie ma żadnej dystkusji, faul taktyczny - odrazu kartnikz Biorąc do tego rangę tego spotkania, czyli walkę o utrzymanie i Ligę Mistrzów, szybkich skrzydłowych, kontry, spodziewam się bardzo otwartego meczu, a co za tym idzie mase taktycznycy fauli. Dla mnie te 5-6 kartoników to minimum w takim spotkaniu.

Podsumowując typy na overy, rożne, kartki, wszystko jest jak najbardziej do gry, tym bardziej po takich kursach... 



 



Sassuolo - Chievo under 12.5 rożnych 1.56 @melbet ✅✅✅



Atalanta- Bologna over 4.5 kartek 1.56 @melbet ✅✅✅



ako: 2.34 ✅✅✅



 



Ja również jutro gram takie przyjemne ako. Po pierwsze linia na rożne w meczu Sassuolo wzięta z kosmosu. Sassuolo to nie jest Bayern, Roma, Juventus czy też Inter żeby nabijać tyle korków ne mecz. Linia mega zawyżona, ja z tego korzystam. Dodatkowo dokładam kartki w meczu Atalanty i Bologny, obie drużyny walczą o coś, jutro szybki mecz będzie, sporo taktycznycy fauli no i najważniejsze- najbardziej overowy sędzia w Seria a.



 



Swoją drogą forum po zmienie dla mnie na minus, przynajmniej dla użytkowników piszących z telefonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mariusz1910 0

mariusz1910

Użytkownik


Rzeczywiście under 12.5 rożnych w meczu Sassuolo - Chievo warty jest grania. Na ostatnie trzy spotkania Sassuolo u siebie w każdym padało po 8 kornerów, a na ostatnie 3 wyjazdy Chievo po 11 kornerów na mecz. Kradnę typ na mój kupon dzisiaj, zobaczymy ;-)))
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Atalanta over 2.5 goli 2.78 @melbet ✅✅✅



Atalanta win 1.44 @melbet ✅✅✅



 



Nie wiem co jest grane, ale Bologna wychodzi składem rezerwowym na mecz w Bergamo, w podstawowej 11 zagra tylko 3 pilkarzy + Skorupski z poprzedniego meczu, cały blok defensywny wymieniony. Atalanta najsilniejszym zestawieniem nie powinna mieć problemów ze zdobywaniem dzisiaj bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom