>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

31. kolejka Ligue 1 [5.04 - 7.04.2019]

Status
Zamknięty.
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer


Dyscyplina: Piłka nożna - Francja (Ligue 1)



Godzina: 20:45



Spotkanie: Bordeux – Marsylia



Typ: Poniżej 2.5 gola w meczu



Kurs: 1,75



Bukmacher: Fortuna ✅



 



Analiza:



Spotkanie tych dwóch ekip, które ostatnio są w dość średniej dyspozycji, nie zwiastuje nam raczej wielu bramek. Na przestrzeni ostatnich 3,4 sezonów maksymalna ilość bramek w pojedynkach między tymi drużynami to 2 gole. Wyniki powyżej 2 bramek owszem zdarzały się, ale nie za często i raczej w odległej już przeszłości. Gdyby to spotkanie było rozgrywane w Marsylii może byli byśmy bardziej słonni grać na zawodników z nad lazurowego wybrzeża. Jednak gramy w Bordeux i tutaj jednym z ulubionych wręcz wyników jest 1:1, na co za drobne też można spróbwać pograć (taka luźna propozycja po za naszymi typami). Reasumując wiemy, że Marsylia wciąż walczy o występy w pucharach w przyszłym sezonie. Jednak dyspozycja jednych jak i drugich oraz to, że dla gości to zawsze cięzki teren, powoduje iż spodziewamy się raczje mało bramek. Remis wydaje się najbardziej prawdopodbnym rozstrzygnięciem tego spotkania.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


O proszę, jaki piękny przykład dawania reputacji przed meczem. Ludzie ogarnijcie się. Jaki ma to sens, jaki sens maja reputację skoro dajecie je komuś przed meczem  



reputacja jest formą podziękowania oraz docenienia innego usera, można ją dać również za analizę przed meczem, jeżeli przekonała czy zachęciła Cię do zagrania tego typu, nawet jak finalnie bet okaże się nie trafiony  //waldi1979
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 12:36 przez kibic-zwierze



O proszę, jaki piękny przykład dawania reputacji przed meczem. Ludzie ogarnijcie się. Jaki ma to sens, jaki sens maja reputację skoro dajecie je komuś przed meczem  



reputacja jest formą podziękowania oraz docenienia innego usera, można ją dać również za analizę przed meczem, jeżeli przekonała czy zachęciła Cię do zagrania tego typu, nawet jak finalnie bet okaże się nie trafiony  //waldi1979


&nbsp;


Widzę, że Pan admin @Waldi1979 wyjaśnił ładnie. 



 



Girondins de Bordeaux vs Olympique Marsylia

remis @3.20 ❌

bts @1.89 ❌

lv




Ten sezon dla Bordeaux na pewno nie będzie udany. Natomiast Marsylila ma o co grać, ponieważ walczą o awans do Ligi Europy. Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami do fasynujących nie należą. Na pięć spotkań byliśmy świadkami trzech remisów, i aż 5 razy padło poniżej 2.5 gola. Tak to się ciągnie od 2015 roku. 



Bordeaux u siebie jeszcze jako tako grają, bo na wyjazdach to tragedia. W meczach wyjazdowych potrafili zdobyć zaledwie osiem bramek. Przed własną publicznością są bardzije skuteczni, a defensywa Marsyli sporo traci goli, ale nadrabiają ofensywą. 



Kurs na remis bardzo atrakcyjny patrząc na bezpośrednie pojedynki i jakimi wynikami mecze się kończyły. Gdyby to Bordeaux grało na wyjeździe, to na pewno bym nie pobierał bts. 
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik


Bordeaux vs Olympique Marseille



Kilka moich spostrzeżeń co do tego meczu. Dawny klasyk L1 prestiżowe marki w lidze francuskiej. 2 ze swoimi problemami.Bordeaux z Kamano i Briandem mają szanse na zdobycie bramki przy obronie Marsylczyków.Mecz z Angers powinien być tego przykładem z 2:0 gdzie Marsylia powinna spokojnie ten mecz wygrać,a zakończyło się cyrkiem na Velodrome.Myślę,że kibice stracili już nadzieje na pierwszą 3 i na choćby eliminacje do LM.A czy Liga Europy jest potrzebna l'OM? Sam do końca nie wiem,bo w tym roku odpadli specjalnie z myślą o pierwszej 3 w L1.Wracając do Żyrondystów jest to mecz o prestiż nic więcej,o spadek w tym roku martwić się nie muszą.Natomiast Marsylia ma w szeregach Ocamposa,Thauvina oraz Mario Balotelliego_Obrona Bordeaux nie należy do hegemonów również.Możemy zobaczyć po bramce z obu stron a także zwycięstwo l'OM po kompromitacji z Angers.



Typy głowne:



Obie strzelą:~1.9



Mario Balotelli gol:~2:35



Typy poboczne:



l'OM win + bts:~4.7



Edit:panie Garcia oszczędź wstydu.Zaczynać mecz bez najlepszego napastnika...
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


@waldi1979 no spoko tylko w takim razie przy takiej definicji nie ma to nic wspólnego z reputacja. Reputacja powinna być za trafiony typ. A tutaj 18 Pu ktow za analizę po kursie 1.75 i do tego jeszcze nie wiadomo czy trafiona. Ja dałem w tym tygodniu po kursie 5 za 5.8 1x za 2.50 i raptem jedna osoba dała "reputację". I kompletnie nie o to. Mi chodzi, że mam tylko jedną a o to, że w takim razie nazwijacie to inaczej niż reputacja. Tak jak mówię reputacja powinna być za trafione typy a nie, że ktoś napisał analizę... Mylne definicje. Tyle. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Panowie o co powiecie aby zagrać zwycięstwo Monaco?. Dla obu zespołów jest to mecz o sześć punktów, bowiem Monaco jak i Guingamp ratują się przed spadkiem. Dodać chcę, że gospodarze dwa dni temu rozegrali wyjazdowy ligowy mecz z Montpellier. Czy zdąża się zregenerować tak szybko na spotkanie z Monaco?. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Guingamp - Monaco powyżej 3.5 żółtych @1.72  lv



✅ ✅



Ciężko cokolwiek napisać o drużynie Monaco. W meczu wyjazdowym pokonali Lille, żeby później przegrać na własnym stadionie z Caen, Żaden wynik w tym spotkaniu mnie nie zaskoczy. Dlatweg według mnie najrozsądniejszą opcją wydaje się over na żółte kartoniki. Obie drużyny mają o co walczyć. Guingamp traci osiem punktów aby wyjść ze strefy spadkowej i utrzymać się w Ligue 1, zaś AS jest tylk siedem oczek nad barażem o utrzymanie. Przez te osiem spotkań może wydarzyć sie naprawdę dużo. Dla takich zespołów to każdy mecz jest o być albo nie, dlatego utrzymać 100% koncetracji i walka przez 90 minut. 

Guingamp kartki z ostatnich 5 spotkań: 2,0,2,1,2.

Monaco: 1,2,5,3,3; mecze wyjazdowe: 1,2,4,3,2 

Z kartek wynika, że to przyjezdni są drużyną grającą ostrzej. Myślę, że te 3 kartki powonni objerzeć i gospodarze jedną lub dwie kartki. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer


Dyscyplina: Piłka nożna - Francja (Ligue 1)



Godzina: 17:00



Spotkanie: Nicea – Montpellier



Typ: Nicea wygra, remis = zwrot



Kurs: 1,95



Bukmacher: Etoto ✅



Analiza:



Na ostatni typ dzisiaj kierujemy się do Francji, a konkretniej do Nicei. Gospodarze, którzy w ostatnich 5 kolejkach mają świetną passę w meczach domowych, mianowicie wygrali aż 4 z nich tylko raz dzieląc się punktami z gośćmi. Nicea w meczach domowych ostatnio tylko raz straciła gola i miało to miejsce właśnie w zremisowanym spotkaniu z Tuluzą 1:1. W pozostałych przypadkach gospodarze konsekwentnie wygrywali swoje mecze po 1:0. Mając jednak na uwadzę, że wizytę dzisiaj złoży im dość wymagający rywal z Montpellier, skłaniamy się ku typowi ze zwrotem przy ewentualnym remisie, co zdarzało się już w spotkaniach tych ekip na tym stadionie. Do wglądu podajemy jeszcze tylko inforamcje na temat formy gości w meczach wyjazdowych. Ostatnie 5 wizyt na obcych terenach to dla graczy Montpellier 5-cio punktowa zdobycz oraz bilans bramkowy 6:10. Może nie jest to imponujący wynik, ale na względzie trzeba mieć iż goście odwiedzali takie marki jak; PSG, Bordeux, Lille czy Lyon. Kurs na ewentualną wygraną Nicei kuszący, a w przypadku remisu nie ma tragedii gdyż dostaniemy zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom