>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

33. kolejka Premier League (2.04 - 8.04.2019)

Status
Zamknięty.
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer


Watfrod – Fulham (Premier League)



Godz. 20:45



 



Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu



Kurs: 1,66



Bukmacher: Fortuna ✅



 



Analiza:



Ekipa Fulham już raczej pogodziła się z podzieleniem losu innego spadkowicza jakim jest Huddersfield. Patrząc na dotychczasowe "popisy" gości w meczach wyjazdowych wydaje się, że znów dostaną parę bramek i nie zdobędą nawet 1 punktu. Watford ma wciąż realne szanse na grę w pucharach, bo nawet 7 lokata może to zagwarantować, więc jest o co walczyć. Tym bardziej, że po ostatnim arcytrudnym kalndarzu czas na "luźniejsze" spotkanie. Po prostu Fulham nie ma żadnych argumentów, a przepaść dzieląca ich nad pierwszy miejscem gwarantującym utrzymanie jest ogromna. I nie wydaje się by przyjezdzni w ogóle myśleli się postawić.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik


Wolves - United



United @ 2.00



fortuna



 



Króciutko. United w walce o top 4. Mają do dyspozycji prawie cały skład. 



Wolves w niedzielę zagra 1/2 FA cup z Watfordem i to jest dla nich priorytem w tym sezonie. W Premier League strata 16 punktów do piątej Chelsea. Możliwe, że trener Wolves da odpocząć kilku zawodnikom, by być w pełni gotowym na niedzielny mecz na Wembley z Watfordem.3
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Gdyby nie nadchodzący półfinał FA Cup to win Watfordu to byłby mus do zagrania. Z drugiej strony, ten mecz pucharowy grają dopiero w niedzielę, trochę nie rozumiem wzrostu kursu na Szerszeni. Trener Javi Gracia nieraz wyrażał wielkie aspiracje do gry w europejskich pucharach, a taka okazja właśnie się nadarza, bo możliwym jest, że miejsca 7. i 8. w ligowej tabeli będą premiowane do gry w europejskich pucharach (o ile dobrze rozumuje - w przypadku gdy angielskie kluby zgarnęłyby Ligę Mistrzów i Europy?). Hmmmm zastanawiam się cały czas czy czekać na podanie składów na dzisiejszy mecz przeciw Fulham, o którym nie ma sensu zbytnio się rozpisywać. Jeśli Watford wyjdzie w optymalnym składzie to przebieg spotkania będzie zależeć właśnie od nich. 



Obejrzałem ostatnio ich mecz z Man Utd I krótko mówiąc, nie zawiodłem się. Dobre tempo spotkania, wynik otwarty do końca, bo to żółto-czarni więcej atakowali i ogólnie fajnie patrzyło się jak pasy konstruowali ataki pozycyjne, bez jakichkolwiek kompleksów. Ośmiele się stwierdzić, że zasłużyli w tamtym meczu na conajmniej 1 pkt. I jak tu teraz nie zagrać na nich przeciw Wieśniakom, grając na Vicarage Road... 



Byłbym wdzięczny za jakieś info o przewidywanych składach.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 13:25 przez samuel24



Wolves - United



United @ 2.00



fortuna



 



Króciutko. United w walce o top 4. Mają do dyspozycji prawie cały skład. 



Wolves w niedzielę zagra 1/2 FA cup z Watfordem i to jest dla nich priorytem w tym sezonie. W Premier League strata 16 punktów do piątej Chelsea. Możliwe, że trener Wolves da odpocząć kilku zawodnikom, by być w pełni gotowym na niedzielny mecz na Wembley z Watfordem.3


&nbsp;


Tutaj adekwatnie... Lepiej poczekać na podanie jedenastek. Man Utd zadziwiająco słabo na tle Watfordu, a grali na własnym podwórku. Wilki to Wilki, w optymalnym składzie bardzo groźni.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik


daleki jestem od teorii spiskowych, ale oglądałem mecz Wilków z Utd w pucharze i odnosiłem wrażenie, że Diabłom się nie chciało zbytnio i nie spinali się, żeby wygrać..



więc dzisiaj pora na rewanż ze strony Wilków, a że Utd ma o co walczyć to ja też w czystą "2"
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 13:30 przez kiks-lfc



Gdyby nie nadchodzący półfinał FA Cup to win Watfordu to byłby mus do zagrania. Z drugiej strony, ten mecz pucharowy grają dopiero w niedzielę, trochę nie rozumiem wzrostu kursu na Szerszeni. Trener Javi Gracia nieraz wyrażał wielkie aspiracje do gry w europejskich pucharach, a taka okazja właśnie się nadarza, bo możliwym jest, że miejsca 7. i 8. w ligowej tabeli będą premiowane do gry w europejskich pucharach (o ile dobrze rozumuje - w przypadku gdy angielskie kluby zgarnęłyby Ligę Mistrzów i Europy?). Hmmmm zastanawiam się cały czas czy czekać na podanie składów na dzisiejszy mecz przeciw Fulham, o którym nie ma sensu zbytnio się rozpisywać. Jeśli Watford wyjdzie w optymalnym składzie to przebieg spotkania będzie zależeć właśnie od nich. 



Obejrzałem ostatnio ich mecz z Man Utd I krótko mówiąc, nie zawiodłem się. Dobre tempo spotkania, wynik otwarty do końca, bo to żółto-czarni więcej atakowali i ogólnie fajnie patrzyło się jak pasy konstruowali ataki pozycyjne, bez jakichkolwiek kompleksów. Ośmiele się stwierdzić, że zasłużyli w tamtym meczu na conajmniej 1 pkt. I jak tu teraz nie zagrać na nich przeciw Wieśniakom, grając na Vicarage Road... 



Byłbym wdzięczny za jakieś info o przewidywanych składach.


&nbsp;


Pula miejsc w Lidze Mistrzów i Lidze Europy jest stała i niezmienna i wynosi 7, 4 w LM i 3 w LE dla angielskiej federacji, na liczbę miejsc nie ma wpływu zwycięstwo angielskiej drużyny w aktualnej edycji LM czy LE, może mieć jedynie wpływ na rozkład tych miejsc w ramach poszczególnych rozgrywek, np. jeśli Chelsea lub Arsenal wygrają tegoroczną edycję LE, zajmując jednoczęśnie 5 lub 6 miejsce w PL, to zajmą miejsce dodatkowe, 5 miejsce, w LM a liczba miejsc w LE zmniejszy się do 2.



Jako że ManCity wygrał Carabao Cup, również 6 miejsce w lidze zagwarantuje w tym roku start w LE, ostatnie miejsce w europejskich pucharach zarezerwowane jest dla zwycieżcy lub finalisty FA Cup, jako że można założyć, że na 90% jednym z finalistów Pucharu Anglii zostanie ManCity, w takim przypadku to zwyciężca półfinałowej pary Wolves-Watford zajmie 3 miejsce przeznaczone dla Anglii w rozgrywkach LE, neizależnie od rozstrzygnięcia w finale pucharu. Gdyby Brighton sprawił sensację i wygrał z ManCity to tylko zwyciężca FA Cup zagra w LE. W ŻADNYM JEDNAK PRZYPADKU 7, a tym bardziej 8 miejsce w lidze nie da awansu do Ligi Europy.



Dla Watfordu ABSOLUTNIE KLUCZOWY jest więc niedzielny mecz w FA CUP, nie sądzę żeby chcieli umierać za tytuł "best of the rest" w Premier LEague jeżeli nie da to gratyfikacji w postaci awansu do europejskich pucharów. Szansę dla grających na Watford pokładałbym jednak w absolutnej beznadziei Fulham ;)



P.S. UEFA przyznaje 3 dodatkowe miejsca dla 3 najwyżej sklasyfikowanych federacji w rankingu Fair Play, może tą drogą byłaby szansa na dodatkowe miejsce dla 7 drużyny ligowej, parę lat temu na tej zasadzie chyba West Ham załapał się do pucharów( i zebrał z resztą szybki oklep jeszcze w fazie eliminacji). Nie wiem gdzie znaleźć ten ranking więc nie będę się tutaj wypowiadał.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik


sprawdziłem i faktycznie to jest prawda. Watford gra z Wolves w FA Cup o kw. LE o ile Manchester City wyeliminuje Brighton;) identyczna sytuacja miała miejsce w sezonie 13/14 Hull mimo 16 pozycji w lidze zakwalikowało się do rozkrywego LE dzięki temu że grali w finale FA Cup z Arsenalem który już wcześniej miał pewne miejsce 1-6.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


pitcairn chylę czoła i dzięki za odpowiedź! Wychodzi na to, że będzie to mecz tylko o kasę i niewyłapanie kontuzji. Nie wierzę, żeby Szerszenie wyszły całkowicie rezerwowym składem, ale pierwszym pewnie też nie wyjdą. Lada moment się przekonamy. 



E: Watford win @1.72 ✅



Mocny skład, próbuję.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik


Dzisiaj znów widzę BTSy, mimo iż w sobotę kompletnie mi nie poszło.



 United po zwycięstwie nad Watford przyjadą do Wolverhampton walczyć dalej o miejsce w TOP 4. Jako, że Tottenham ostatnio w dołku, są już z nimi na równi punktowo. Wilki mimo porażki z Burnley potrafiły sobie stworzyć jakieś sytuacje, ale brakowało wykończenia czy też dokładności. Dziś grają u siebie, gdzie bilans mają dość dobry. Jak zresztą United bilans wyjazdowy. U gości dziś 6 zmian w porównaniu z sobotnim składem, z Lukaku na przodzie. Kurs na podopiecznych Solskjaera nieco urósł, a tej chwili 2,20. Choć w zasadzie Wolverhampton na 31 spotkań ma strzelonych 38 bramek, wierzę, że Jota czy Jimenez coś dziś strzelą. De Gea też jakoś zbyt dużo czystych kont w tym sezonie nie uzbierał :)



Wolverhampton - Man United BTS - 1,80 Uni



Na drugi dzisiejszy mecz to tak bardziej luźne przemyślenie. U gospodarzy cztery zmiany w składzie, tak czy siak zagrają Deeney, Delofeu, Pereyra, czyli zapewniający większość bramek drużynie. Przyjeżdża Fulham, które w meczu z City w zasadzie nie miało nic do powiedzenia. Dziadują strasznie, tylko cud uratowałby ich przed spadkiem. Do składu wraca Mitrovic. Dobrze zdaję sobie sprawę, że nawet jakby zagrali dobry mecz, to potrzebują mnóstwa sytuacji, żeby coś wykorzystać, tak czy siak, powoli żegnając się z PL wypadałoby coś strzelić.



Watford - Fulham BTS - 1,68 Uni



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League

Godzina: 20:45

Spotkanie: Chelsea Londyn - Brighton &amp; Hove Albion FC

Typ: 1

Kurs: 1,29

Bukmacher: 1xbet

Analiza:

Krótko. Zespół Brighton w ciągu kilku dnia czekają dwa bardzo trudne wyjazdy. Dziś w rodzimej lidze grają spotkanie z Cheslea a w sobotę mecz w pucharze Anglii na Manchesterze City. Myślę, że na ten moment ten mecz pucharowy jest dla nich priorytetem, bo w lidze mają w miarę spokojną sytuację, przewagę punktową nad strefą spadkową a do tego mniej meczy rozegranych więc dzisiaj liczę, że nie wszyscy najważniejsi piłkarze zagrają i trener gości trochę oszczędzi tych najlepszych na ten pucharowy pojedynek. Chelsea z kolei wiadomo, że ma swoje wewnętrzne problemy ale walczy o miejsce dające udział w Lidze Mistrzów. Wczoraj przegrał Manchester United więc gospodarze muszą to wykorzystać.



✅ 3-0
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Aguero poza 18 meczową, a mecz z Cardiff powinien być wyrokiem wykonanym przez The Citizens na beniaminku z Walii w szczególności, że trener gości - Neil Warnock wypowiedział się o tym, że wystawi w tym spotkaniu zespół u-23, po tym jak sędziowie zabrali jego drużynie punkty w starciu z Chelsea. Poza tym przed beniaminkiem bezpośrednie starcie Burnley, które może zadecydować o spadku ekipy z Walii. Myślę, że warto poczekać na składy, ale atak w strzelców wydaję się dobrym pomysłem.



Sterling strzeli gola - 1.7/fortuna

Sterling strzeli przynajmniej 2 gole - 3.9/fortuna

David Silva strzeli gola - 3/fortuna

Cardiff poniżej 2.5 RR - 1.87/fortuna
 
K 0

korbaj89

Użytkownik


Cześć wszystkim. 



Ja dzisiaj gram Tottenham win i bts za 2,95 plus to samo Chelsea win i bts za 3,35. Kursy z STS bo tu gram od zawsze. 



Myślę że w silnej lidze angielskiej każda drużyna jest w stanie strzelić gola, w weekend grałem Chelsea z Cardiff po niezłym kursie i fajnie siadlo.



Tottenham po porażce z Liverpoolem zrobi wszystko żeby dzisiaj wygrać lecz Cristal Palace potrafi napsuc krwi i myślę że pozostawia po sobie dobre wrażenie. Kursy zachęcają więc próbuję.



Chelsea podobnie, myślę że nie będą mieć większych problemów z wygrana a prowadząc kilkoma bramkami pozwolą sobie na chwilę zapomnienia. 



Takie moje dywagacje, bez głębszej analizy ale myślę że typy na dzisiaj całkiem realne. 



Pozdrawiam. 
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Taa Cardiff w strefie spadkowej a gościu wystawi jakiś skład u-23 bo się obraził na sędziów. Musiał by być kompletnym idiota a takim raczej nie jest co nie zmienia faktu ze City zapewne wygra w miarę gladko jeszcze gdyby Bamba grał to może by po walczyli mocniej. Co do Brighton to nie wiem z której strony są w miarę pewni utrzymania maja mecz z Cardiff o 6pkt i m.in. z Tottenhamem,Arsenalem, man city i tylko 5pkt przewagi także muszą w każdym meczu gryźć trawę a Chelsea to przy tej grze i takim kursie nie do grania. Dobry typ to handi 0:2 na Crystal Palace lub x2 unia grac z mocniejszymi podobnie jak Wolverhampton i myślę ze w najgorszym wypadku przegrają 1 bramka a powinni zapunktowac . Kurs na handicap (0:2) 1.65 x2 2.65
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Everton - Arsenal typ Arsenal kurs 2.25 forBET



W tym sezonie mamy bardzo ciasno w tabeli ligi Angielskiej. Takie kluby jak Manchester Utd, Chelsea, Arsenal, Tottenham oraz jak wiadomo Liverpool i Machester City już mają zapewnione udział w Lidze Mistrzów. Everton jedynie gra o lepsze miejsce w tabeli tutaj już utrzymanie w lidze jest pewne natomiast nie wiem dokładnie jak jest jeśli ta sama drużyna wygra Ligę jak i Puchar czy zajęcie siódmego miejsca nie da Europejskich Pucharów dla określonej drużyny. Wszędzie piszę tutaj, że gwarancja gry w Pucharach to minimum zajęcie szóstego miejsca. Według mnie tutaj Arsenal na ten moment ma lepszy skład i jest w lepszej formie. Arsenal gra na wyjazdach bardzo w kratkę, ale oglądałem ich mecz czy to z Tottenhamem czy z Huddersfield i prezentują naprawdę bardzo dobrą piłkę. Tutaj w Arsenalu widać, że zawodnicy z meczu na mecz znakomicie się rozumieją m.in Lacazette Iwobi, Ozil Ramsey, Guendouzi, Aubameyang, Elneny, Mikhitarayan. W Evertonie kontuzje uda miał Mina, ale z tego co wiem powinien zagrać już w meczu z Arsenalem. Oba zespoły są w pełnej dyspozycji i spodziewam się dobrego meczu z końcowym zwycięstwem w stronę Arsenalu. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Skonstruowałem sobie mocnego tripla na sobotę i siedzi w nim coś takiego:



Bournemouth - Burnley



Burnley over 1.5 kartki @1.46. ????



E: 3 kartoniki



Sędzia średnio, kurs słaby, ale do ako jak ta lala. Bordowi muszą zrobić wszystko, żeby tego meczu nie przegrać! Jeśli przegrają to w następnej kolejce czeka ich horror, zagrają o przetrwanie w Premier League z Cardiff, które walczy o to samo. Spójrzcie na dalszy terminarz Burnley, chyba najtrudniejszy z całej stawki ligowej. Jestem przekonany, że w Bournemouth kości będą trzeszczały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 50

gerro28

Użytkownik


Southampton-liverpool typ x po kursie 5.



Zwracam uwagę,że w ostatnich 50 meczach padły tylko 4 remisy co daje 8% przy średniej około 23% z ostatnich 3 sezonów.Rozgrywki dobiegają końca ,zespoły sa zmęczone poza  6 z topu i 4 walczącymi o przetrwanie 10 zespołów gra o pieruszke.



 
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 17:47 przez gerro28



Southampton-liverpool typ x po kursie 5.



Zwracam uwagę,że w ostatnich 50 meczach padły tylko 4 remisy co daje 8% przy średniej około 23% z ostatnich 3 sezonów.Rozgrywki dobiegają końca ,zespoły sa zmęczone poza  6 z topu i 4 walczącymi o przetrwanie 10 zespołów gra o pieruszke.



 


&nbsp;


Ta a Liverpool zapewne gra o pietruszkę.. 
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Liverpool gra o pietruszke i SOUTHAMPTON gra o pietruszke .Napisz jak mogę ci pomóc gimbusie bo ręce opadaja.Przecież southampton trawe dziś zeżre ,żeby u siebie to zremisować.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik


Może i będzie remis. Ale nie można powiedzieć, że gra będzie o pietruszkę. Święci jeszcze muszą zapunktować, by być pewnymi utrzymania, Liverpool wciąż ma szansę na mistrza. Choć od dłuższego już czasu mam wrażenie, że jednak to zawalą i City to weźmie. A dali pupy właśnie remisami. Przez cały obecny sezon przegrali tylko raz, remisowali natomiast siedmiokrotnie. 0:0 z Evertonem, 1:1 z West Hamem, 1:1 z Lester - gdyby wzięli przynajmniej dwa z tych meczy, sytuacja byłaby imo inna.



Southampton pod wodzą Hasenhuttla nieco odbiło się od dna. Bardzo fajny mecz z Man Utd, na punkcik tam zasłużyli, Koguty dostały w czapkę od nich. Także potencjał jest.



1,37 na Liverpool na wyjeździe to dla hardkorów. Dla mnie jedynym dobrym betem pre jest, że obie strzelą. Fulham strzeliło (tak, wiem, prezent dostali), Burnley dwie bramki. Święci dwa gole Tottkom, dwa Man Utd.



Southampton - Liverpool - BTS - 1,97 Uni



Za jakąś małą stawkę pograłbym gola Mane, w tej chwili ma już 17 goli, tyle co Salah, na tę chwilę wydaje mi się pierwszym do typowania strzelca w Liverpoolu. W Unibecie nie widzę tego zakładu pre, zobaczymy live.



Mane tym razem bez gola
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom