>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, dyskusje, skargi

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 11:29 przez bosky
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 15:34 przez bosky


Takie pytanie - czy jest w planach temat z wynikami w poszczególnych grupach? Po pierwsze, to chyba wygodniej, już współczuje komuś kto będzie musiał podliczać wszystkie punkty po 10 kolejkach. Po drugie dobrze byłoby znac sytuacje punktowa w poszczególnych grupach :)



Ponawiam pytanie oraz dodaję kolejne - jak rozliczane będzie podanie dwóch typów z jednego meczu na over/under zawodników? Oba jako minus, czy tylko pierwszy? Nie jest to uściślone w regulaminie.



W regulaminie jest odpowiedź na pierwsze pytanie. Klasyfikacja będzie po 5. i po 10. kolejce. Nie będziemy robić tabeli co kolejkę. Każdy w swojej grupie mniej więcej ma rozeznanie jak wygląda jego pozycja. 



Co do drugiego pytania. W takim przypadku rozliczamy zawsze pierwszy typ, drugi z automatu ma minus. 
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
cytat z dnia 15 kwietnia 2019 13:23 przez gucci-mane



W regulaminie jest odpowiedź na pierwsze pytanie. Klasyfikacja będzie po 5. i po 10. kolejce. Nie będziemy robić tabeli co kolejkę. Każdy w swojej grupie mniej więcej ma rozeznanie jak wygląda jego pozycja. 



Co do drugiego pytania. W takim przypadku rozliczamy zawsze pierwszy typ, drugi z automatu ma minus. 



Tak, po napisaniu drugiego posta zacząłem sprawdzać regulamin raz jeszcze i doczytałem się tego punktu. Sorry ;-)



Trochę z innej mańki - III etap, to będą tak naprawdę półfinały + finały. Nie byłoby lepszym pomysłem gdyby na ten ostatni etap zwiększyć liczbę typowanych zakładów do np. 1 na handicap meczowy i dwóch zakładów na zawodników? Albo jeden handicap meczowy, 1 na under/over oraz 1 h2h? Obawiam się, że albo kilku typujących będzie mieć na koniec taką samą ilość punktów, albo zadecyduje jeden trafiony lub nie typ. Trochę mało to, jak na konkurs który trwa cały sezon. A i do III etapu jeszcze trochę czasu, więc można by się skusić na zmianę.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik


@adrianabch na 4 typy dałeś 3 te same co ja (a dzieli nas 1 oczko).



 



Regulamin:



pkt 18. Próby manipulacji np. podawanie tych samych typów co rywal będą karane usunięciem z konkursu.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


Mecz we Wrocławiu odwołany za który będzie oczywisty zwrot u buka. Czy typy rozliczamy na 0 punktów (regulamin zwrot = ⛔), czy czekamy na powtórzenie spotkania i typujemy od nowa? Jeśli wygra druga opcja i ponowne typowanie to prośba do modów aby w miarę z wyprzedzeniem aktualizowali nowe daty spotkań  w dziale Terminarz PGE. Odwołań spotkań będzie pewnie jeszcze trochę i może porobić się duże zamieszanie.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 13:22 przez radzijacek


@adrianabch na 4 typy dałeś 3 te same co ja (a dzieli nas 1 oczko).



 



Regulamin:



pkt 18. Próby manipulacji np. podawanie tych samych typów co rywal będą karane usunięciem z konkursu.



Szczerze nawet nie liczę ile punktów kto ma ile itp.. to co jak twierdzę ze Unia przejedzie się po Toruniu ale patrze, że ty dałeś to samo to mam dać na toruń? są dwa typy na handicap i to jest raczej nieuniknione, żeby się typy nie powtarzały.. jak Ci przeszkadza to, dawaj typy po mnie i tyle bo ten atak bez sensu przeprowadziłeś na mnie..
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski


Panowie moze ktos po 5 kolejce  by policzyl wszystkie Nasze punkty i zrobił mała tabelke  w kazdej grupie jak wyglada sytuacja ? Pozniej liczyc wszystkie kolejki to komus wspolczuje :)
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 maja 2019 13:35 przez bartek2701


Panowie moze ktos po 5 kolejce  by policzyl wszystkie Nasze punkty i zrobił mała tabelke  w kazdej grupie jak wyglada sytuacja ? Pozniej liczyc wszystkie kolejki to komus wspolczuje :)



Regulamin mówi, że klasyfikacje będą podane po 5 i 10 kolejce.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
cytat z dnia 6 maja 2019 13:35 przez bartek2701


Panowie moze ktos po 5 kolejce  by policzyl wszystkie Nasze punkty i zrobił mała tabelke  w kazdej grupie jak wyglada sytuacja ? Pozniej liczyc wszystkie kolejki to komus wspolczuje :)



Panie! Tu problem aby punktację w grupach ogarnąć:p Jeśli jednak ciekawość Cię zżera i zawierzysz na słowo tego co w excela wrzucam to pisz na priv. Samowolki nie zrobię wbrew regulaminowi :)
 
C 1K

czleko

Użytkownik


Leszno - Lublin



Typ: Leszno (-4,5 pkt) @1,75 ✅



Typ: Pi.Pawlicki over 9,5 pkt @1,70 ⛔    - tutaj powinien być ✅ bo zdobył 13pkt 



To z wpisu mojej rywalki kamila365 z grupy 3. 
 
C 1K

czleko

Użytkownik
cytat z dnia 10 maja 2019 09:10 przez kamila365


Jest 13pkt. dzięki. Rywal widzę zachowuje się feir pley. 



Nie ma za co. Chciałem, żeby wszystko grało z wynikiem i zdecydowała zdrowa rywalizacja :) Pozdrowienia. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom