>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet - Under/Over 4 kwarta - overtime

K 0

krzysiekok

Użytkownik
Witam,
Mam pytanko do osób grających na unibecie.
Jak macie rozliczana 4 kwartę jak gracie under/over i jest overtime.
Doliczają punkty z overtime do 4 kwarty czy rozliczają tylko zdobyte punkt w 4 kwarcie bez dodatkowych z overtime?
Dziękuję
Pozdrawiam
Krzysiek
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Over mecz zawsze się rozlicza z OT jeżeli występuje. Over kwarty to over kwarty
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

krzysiekok

Użytkownik
Dobra, racja była śmieszna sytuacja, zagrałem over 56,5 na 4 kwarte po 4 kwarcie był remis w meczu i remis w 4 kwarcie 28-28, myslalem ze w takiej sytuacji dolicza punkty z overtime do 4 kwarty.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Byl remis ot taka głupota w koszykówce w tym Pucharze . Dwumecz więc liczą się punkty i to ani 1 ani 2... Czysty remis.
 
K 0

krzysiekok

Użytkownik
Czyli co? Po co byla informacja &quot;W tym dogrywka&quot;
Czyli prawidłowo przegrana przy remisie w zakładzie z dogrywka?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
A w takiej sytuacji?
Jest remis a rozlicozne jako przegrana, na jakiej podstawie?
postawiłeś na gości, a mecz zakończył się remisem, więc jak chciałeś wygrać? Dogrywki nie było, ponieważ był to dwumecz (mecz + rewanż), w pierwszym spotkaniu wygrali Sassari, w drugim był remis, wiec awansowali gospodarze.
 
K 0

krzysiekok

Użytkownik
Przecież zagrałem 2 minuty przed końcem meczu, przy takiej różnicy w dwumeczy nigdy by nie dali kursy 1,3 bo oczywiste ze w 2 minuty nie ma szans rzuci +20 punktów
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przecież zagrałem 2 minuty przed końcem meczu, przy takiej różnicy w dwumeczy nigdy by nie dali kursy 1,3 bo oczywiste ze w 2 minuty nie ma szans rzuci +20 punktów
przecież jak sam napisałeś był to kurs na wynik tego spotkania, więc jakby wygrali to byś wygrał, kurs na awans (odrobienie tych +20 pkt) był pewnie zdecydowanie wyższy.
 
K 0

krzysiekok

Użytkownik
Gfdyby tak bylo to bym tutaj nie pisal...soryy ale troche w tym temacie siedze...napisalem do supportu i prosze...jest zwrot, wiec jak nie macie pojecie to nie ma co sie udzielac...pisalem ze gralem an konkretyny wynik spotkania a nie na jakis dwumecz...
Malo widac wiecie o koszykowce...i regulaminach, od razu napisalem ze chce zapis z ich regulaminu ze liczy sie dwumecz i zmienili zaklad z przegranego na nieważny!!!
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Gfdyby tak bylo to bym tutaj nie pisal...soryy ale troche w tym temacie siedze...napisalem do supportu i prosze...jest zwrot, wiec jak nie macie pojecie to nie ma co sie udzielac...pisalem ze gralem an konkretyny wynik spotkania a nie na jakis dwumecz...
Malo widac wiecie o koszykowce...i regulaminach, od razu napisalem ze chce zapis z ich regulaminu ze liczy sie dwumecz i zmienili zaklad z przegranego na nieważny!!!
czyli jak jesteś najmądrzejszy i wszystko wiedziałeś to po co w ogóle pytałeś o radę? pytanie retoryczne. Koniec OT.
 
K 0

krzysiekok

Użytkownik
chcialem sie upewnic wiece lepiej nie pisac glupot jak sie nie jest czegos na 100% pewny, ja wiedzialem ze n ie moze byc przxy remisie zakald rozliczony jako przegrany
 
Do góry Bottom