>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga Faza play-off (2018/2019)

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Czas zacząć play-offy. Teoretycznie czekają nas wyrównane spotkania, jak będzie w praktyce? Przekonamy się niebawem.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Olsztyn vs Gdańsk 2 2,00 Unibet
Gdansk przed momentem walczyl jak rowny z rownym z Kazaniem a teraz jest lekkim dogiem z jakims Olsztynem? Nie no nie robmy sobie jaj. Fakt, ten mecz jest de facto o nic ale mimo to uwazam ze zawodnicy z Gdanska beda chcieli sie godnie pozegnac z sezonem pomimo iz nie byl on udany. Ta druzyna zaimponowala mi w Lidze Mistrzow. Poza tym ostatnie sześć spotkań które grali miedzy soba zawsze wygrywala druzyna z Gdańska....
Zawiercie vs Radom 2 2,75 Unibet
Nie no wytlumaczy mi ktos jakos racjonalnie ten kurs? Czarni zebrali w fazie zasadniczej o 1 pkt mniej niz Zawiercie. Personalnie zespoly rowniez na bardzo zblizonym poziomie... W tym sezonie grali ze sobą 3 razy z czego 2 razy górą była drużyna z Radomia... Szanse 50/50 są tu racjonalne chociaz uwazam ze to i tak troche na wyrost dla Zawiercia...
Jastrzebie vs Skra 2 1,91 1xbet
Tutaj tez nie sposob przejsc obojetnie przy tym kursie. Skra powoli wraca na swoje tory, awansowala przed momentem do final four Ligi Mistrzów odprawiając z kwitkiem drużynę dużo lepsza niz Konarskie, Kosoki i spolka. Naprawde ciezko nie zauwazyc ze Skra wraca na wlasciwe tory... Ostatni mecz z Zaksą przegrany ale mecz mogl pojsc w obie strony... nie przegrali zadnego seta wiecej niz dwa punkty, a poza tym meczem 8 wygranych z rzedu pomimo sporych problemow personalnych... Jastrzebie za to tych wtop ostatnio ma sporo. Teraz zaczynaja sie mecze o najwyzsze cele a Jastrzebski w tym skladzie mocno odstaje
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj gram Bełchatów + Radom handi (+1,5) seta AKO: 3.24
⛔
Nie sposób nie zgodzić się z powyższym postem.
W zasadzie za Jastrzębskim Węglem przemawia tylko własna hala. Bo mimo, że ostatnie mecze zwyciężali dzisiejszy gospodarze to praktycznie nie wiele znaczy. Skra grała wówczas bez kilku podstawowych zawodników. Na dzień dzisiejszy tylko Szalpuk nie jest jeszcze gotowy do gry. Obie drużyny będą na pewno zmotywowane ale jeśli Skra zagra tak pięknie jak w Kędzierzynie, w którym grali o pietruszkę, to mecz powinien zakończyć się w trzech, góra czterech setach.
Natomiast jeżeli chodzi o mecz Zawiecia z Radomem, to wydaje mi się, że rozsądnie jest pograć minimum dwa sety dla Czarnych. Pokazali oni już w tym sezonie, że ta twierdza Jurajskich Rycerzy jest do zdobycia. Na dodatek, można dzisiaj przeczytać w Przeglądzie, że ekipa radomian przed sezonem zgodziła się na obniżenie pensji o 10% w zamian za premie jakie mieli uzyskać po awansie do play-offów. Póki co dostali już dodatkowe 20% i teraz za czwarte i wyższe miejsce będą dostawać kolejne 10%. Także motywacji im nie zabraknie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Aluron Virtua Warta Zawiercie - Czarni Radom 3:2
powyżej 182,5 1,84
Zawiercie u siebie gra świetnie 9 zwycięstw i 3 porażki lecz Radom na wyjazdach nie odstaje 6 zwycięstw i 6 porażek nie jest złym wynikiem. W fazie zasadniczej 2x lepsi okazali się siatkarze z Radomia 3:1 i 3:0 ale o tym wszystkim zapominamy i liczy się tylko dziś...
Kadrowo obie drużyny są porównywalne. Nie chce mi się wierzyć w szybki mecz 3 setowy.
Jastrzębski Węgiel - PGE SKRA Bełchatów 3:2
powyżej 177,5 1,49
Tak samo wchodzę w over meczowy w 2gim meczu. Jastrzębski Węgiel ostatni forma słabsza natomiast Bełchatów odżyło i awansowali nawet do półfinału ligi mistrzów co jest sukcesem dla nich. Mimo wszystko uważam, że to będzie inny mecz i Jastrzębski się nie podda. Ostatnie 4 mecze to zwycięstwa przez dzisiejszych gospodarzy. Minimum te 4 sety powinny spokojnie wejść.
// O mały włos a Jastrzębski rozbił by Bełchatów 3:0, świetny mecz z ich strony i tym samym przed nami jeszcze ciekawsze rewanże... Zawiercie vs Radom także nie rozczarowali i zagrali bardzo wyrównane spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Ja w meczu dnia będę kibicował gospodarzom. W obecnej sytuacji to SKRA jest na fali wznoszącej, a Jastrzębski wprost przeciwnie, ale gdzie jak nie na własnym terenie Jastrzębianie mają szukać swojej szansy? Przez fazę zasadniczą znacznie bardziej solidni byli gracze Santilliego. U siebie przegrali tylko 4 spotkania, a Bełchatów na wyjazdach przegrywał aż 7 spotkań na 12 kolejek w delegacji. To już coś pokazuje. Ciekawe czy znów Milad trafi w punkt z wybuchem najwyższej formy, podobno nic dwa razy się nie zdarza, choć się zdarza. Jeśli by tak popatrzeć po składach to ciężko znaleźć formacje w, której Bełchatów byłby lepszy od Jastrzębskiego, oprócz środka siatki oczywiście. Czy obecny Wlazły przez cały mecz będzie bardziej efektywny dla swojego zespołu od Konarskiego? Czy Milad i Katić wraz z Mariuszem będą lepszą siłą na skrzydłach od Fromma, Lyneela i Konarskiego? Ciężko o taka oponie zwłaszcza na wyjazdach, gdzie SKRZE wiedzie się wyjątkowo ciężko. Bardzo dużo będzie zależało od zagrywki i przyjęcia, teoretycznie JW bardzo dobrze powinien grac serwisem bo Konarski, Lyneel, Fromm i Kampa to siła niewątpliwa na serwisie wobec przyjęcia Piechockiego i Katicia, ale jeśli odwrócić by rolę, to i JW na przyjęciu to nie potęga, a i Bełchatów na swoje strzelby, ale tu wyżej cenię Jastrzębian. Własna hala Jastrzębian, słabość Bełchatowa na wyjazdach, niepewny Katicia jak dla mnie przykrywają te argumenty ostatnią słabszą dyspozycje dzisiejszych gospodarzy i w moich oczach stawia JW w roli faworyta tego meczu.
Jastrzębski Węgiel wygra mecz @2.01 ✅✅✅ Fortuna
W drugim meczu zdecydowanie idę w stronę Zawiercia. Przez niemal cały sezon grali bardzo dobrze i równo, zwłaszcza u siebie. Dwa razy przegrali za to z Czarnymi, ale tak samo Bełchatów dwa razy był gorszy od Jastrzębskiego. Nie można chyba powiedzieć, że Aluron ostatnio obniżył loty. Skrzydła chodziły bardzo dobrze, do tego jest na ławce Zawiercia alternatywa jeśli podstawowym zawodnikom nie szło by za bardzo. Bociek i Semeniuk w tym sezonie już w nie jednym meczu pokazali się z bardzo dobrej strony i z pewnością stać ich na odwrócenie losów spotkania wchodząc z ławki. W Cerradzie takiego &quot;bogactwa&quot; zdecydowanie nie ma. Do tego oni czują się lepiej na swoim terenie, podobnie jak Zawiercie. Z drużyn, które biją się o Mistrzostwo Polski tylko z Aluronem Czarni wygrali na wyjeździe. Ogólnie rzecz biorąc zespół Warty jest dla mnie monolitem, który będzie ciężki to pokonania dla Czarnych, którzy bywają często chimeryczni i potrafią przejść obok spotkana. Wojciech Żaliński to zdecydowanie gwarant dobrej gry, ale drugi z przyjmujących już jest wyraźnie słabszy, a na ławce poprawy nie będzie na dłuższą metę. Zawiercie gra u siebie i ma zmienników, którzy mogą poprawić jakość gry.
Aluron -4.5p @1.81 ✅✅✅ Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Warta Zawiercie - Czarni Radom
Typ: 4 sety w meczu
Kurs: 2.47(fortuna)
Raczej staram się unikać takich typów, ale dzisiaj widzę w tym spory value, a over 3.5 seta po kursie 1.36 średnio zadowala. Zgadzam się z kolegą wyżej, też szedłbym w stronę Zawiercia, ale wątpię, że uda im się wygrać bez straty seta. Mecz będzie bardzo wyrównany, Warta u siebie zagrała znakomity sezon i rzadko kiedy zdarzała się wtopa(jedynie 3 porażki u siebie). Ale właśnie jedną z tych porażek musieli doświadczyć po meczu z Radomiem i to aż 0-3, przy czym pierwszy set zakończył się wynikiem 13-25. Przez ten fakt nie wyobrażam sobie tutaj gładkiego 3-0, jeśli Radom zmobilizował się tak w listopadzie(w lutym u siebie również Radom wygrał 3:1) to na tak długo wyczekiwane PO tym bardziej. Oczywiście przy aktualnej dyspozycji Zawiercia nie widzę także wyniku 0:3, myślę że każda z drużyn tutaj seta zdobędzie oraz jednocześnie go straci. Warta na 15 ostatnich meczy u siebie straciła przynajmniej jednego seta w aż 13 spotkaniach. Zdecydowanie bardziej obawiam się tu pięciu setów niż trzech, ale ten scenariusz też trudno mi sobie wyobrazić, dla Warty dużym atutem jest własna hala, więc nie sądzę, że Czarni urwą na wyjeździe aż dwa sety. Jednak gdyby tak się stało, typ ten nie wyklucza oczywiście gości, ich wygrana również mnie zadowoli. Tak czy inaczej, mój typ: 3:1 dla Zawiercia, zieloności!
⛔⛔⛔
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
W sobotę drugi mecz pojedynku Bełchatów - Jastrzębski i ciężko mi sobie wyobrazić żeby SKRA nie doprowadziła do remisu w serii. Wczoraj JW zagrał bardzo dobre spotkanie, a Bełchatów zaprezentował się góra średnio, a mimo to gospodarze zwyciężyli dopiero po pięciu setach. Konarski ciągnął niesamowicie swój zespół zagrał świetny mecz (33 punkty, 30 w ataku, skuteczność 60%) , a takich spotkań nie rozgrywa się 10 w sezonie jeden po drugim, jeśli on tak punktować nie będzie to Jastrzębski będzie miał problem w ofensywie,a tak dobrego meczu w Bełchatowie znów raczej nie zagra. Lyneel zagrał wczoraj pierwszy mecz po przerwie i podobno miał problemy ze zmęczeniem, na sobotę będzie gotowy, ale im dalej w las tym bardziej będzie mu ciężko, statystyki również z Bełchatowem dobre. No i trzeci skrzydłowy Fromm w środę dobry występ, nie złapał większych błędów w przyjęciu (3), ale teraz zmiana gospodarza i zagrywka będzie pewnie bardziej siedzieć SKRZĘ. Bełchatów wczoraj mocno średnio, ale byli nawet blisko sprawienia zwycięskiego powrotu. Jastrzębskiemu kompletnie uciekł z niczego wczoraj 4 set po nie udanym 3 secie, w sobotę przy atmosferze i grze graczy Piazzy może tak szybko umknąć cały mecz. Postać numer 1 to Ebadipour, który rzeczywiście jest w dobrej dyspozycji, w statystykach nawet nieźle wypadli Wlazły oraz Szalpuk, a u siebie zagrają jeszcze lepiej. Bełchatów u siebie jest bardzo mocny, w lidze 9 wygranych na 12 meczów przed własną publicznością, przegrali jedynie z Olsztynem, Kędzierzynem oraz Jastrzębskim. Teraz jednak SKRA jest na fali, a Jastrzębski po za własnym terenem nie powinien być dla nich przeszkodą nie do przeskoczenia. Bełchatów u siebie w obecnej formie będzie ciężki do pokonania dla każdego rywala z Polskiej ligi. U siebie powinna wrócić mocna zagrywka, każdemu graczowi gospodarzy przybędzie +10 do umiejętności, a Konarski raczej nie zagra kolejnego tak dobrego meczu, bez niego będzie ciężko sforsować gospodarzy, co raczej przełoży się na wyrównanie stanu serii.
Bełchatów -8.5p @1.78 ⛔⛔⛔⛔ Fortuna
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Zgadzam się, że zagrywka może być olbrzymim atutem Bełchatowa we własnej hali. Zwróćcie uwagę na ofertę jaka może się pojawić w Totolotku na graczy. Asy serwisowe Kochanowskiego lub bloki Konarskiego to będzie dobra opcja na ten mecz według mnie. Linie będą w okolicach 1-2 asa/ bloku na mecz.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Dla mnie kurs rzedu 1.3 na wygrana Skry kompletnie nieadekwatny do ryzyka, Konarski przy tylu zdobytych punktach 60% skutecznego ataku a Lyneel 63% po kontuzji to bardzo dobre liczby wg mnie, to samo fajne staty Popiwczaka na przyjeciu, ogolnie dla mnie lepszy libero niz Piechocki, Belchatow z nozem na gardle, rozegrali wiecej meczow w sezonie przez 8 meczow w LM, choc JSW pogralo sobie jeszcze do finalu PP, ale nie ma co porownywac rangi obu pucharow, w miedzyczasie kontuzje w Skrze, do tego patrzac na h2h to jakos JSW im nie lezy w ostatnim czasie, szukalbym cos w strone JSW, handi setowe lub ten over 171,5 @1.5, ktore daje nam naziemna Fortuna ????
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
W siatkówce nie ma czegoś takiego jak przedkładanie Ligi Mistrzów nad mistrzostwem Polski ?
Faktycznie h2h padaka i jakoś ta Skra pewnie nie wygrywa, chociaż ostatnie 5 u siebie win. Aż wypadałoby się z nimi przełamać ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
W siatkówce nie ma czegoś takiego jak przedkładanie Ligi Mistrzów nad mistrzostwem Polski ?
Faktycznie h2h padaka i jakoś ta Skra pewnie nie wygrywa, chociaż ostatnie 5 u siebie win. Aż wypadałoby się z nimi przełamać ????
LM grają dopiero w srode więc nie ma szans na jakiekolwiek odpuszczanie biorąc pod uwagę ze Skra zdaje sobie sprawę ze większe szanse ma na wygranie MP niż dwumeczu z Lube. Więc dziś napewno będą gryźć parkiet by doprowadzić do trzeciego meczu. A w środę jeśli coś się uda ugrac z Lube to będzie tylko na plus. Może gdyby grali z kimś rownym sobie to byłaby możliwość lekkiego opuszczenia dzisiejszego meczu w co też szczerze wątpię.
Wg mnie dziś Skra 3-0 lub 3-1.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Czarni Radom - Warta Zawiercie typ Czarni Radom kurs 1.63 Lvbet
Radomianie wcale w pierwszym meczu w play-offach nie odstawali od swoich rywali. Oglądałem całe spotkanie i według mnie mogli nawet wygrać to spotkanie, ale atut tej małej hali wypełnionej po brzegi do tego gra Zawiercia która była z minuty na minuty na ogromnej pozytywnej fali przybliżyła ich do zwycięstwa. W Radomiu już Zawiercie wygrało, ale według mnie ciężko będzie to powtórzyć ponownie. Radomianie mają mecz o być albo nie być w play-offach. Są mimo wszystko drużyną która gra już któryś sezon w bardzo podobnym składzie. W Radomiu każdej drużynie z Plus Lidze grało się zawsze bardzo ciężko i ja tutaj nie widzę innej opcji jak tylko zwycięstwo Radomian. Myślałem nawet nad handicapem w stronę Radomian, ale zagram bardziej bezpieczniej na samo zwycięstwo niedzielnych gospodarzy. Tutaj w przyjęciu Zaliński, Fornal srodkowi Pajenk, Huber w ataku wspomaga Filip czy Żygałow znakomity rozgrywający wzmagający się nie tak dawno z lekka kontuzją Vincic ale już jest gotowy i w pełni sił na to spotkanie. Zawiercie także ma dobry skład w ataku Bociek, Malinowski, na przyjęciu Semeniuk Ferreira znakomicie sprawuje się na przyjęciu również Koga. Według mnie czeka nas bardzo ciekawy mecz,ale jestem wręcz pewien że trzeci mecz powinien się odbyć. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Skra zostanie mistrzem Polski @17 Milenium
Moim zdaniem warto spróbować, kurs abstrakcyjny jak na taką drużynę jak Skra, przecież to personalnie jest TOP 3 ligi, obok Zaksy i Onico. Wlazły wrócił niedawno po kontuzji, to samo Szalpuk, oni z każdym meczem będą w lepszej dyspozycji, a liga jest na pewno dla nich priorytetem, bo bądźmy szczerzy, ale z Lube nie awansują, może powalczą u siebie, ale awansu raczej nikt nie zakłada i wszystkie siły będą rzucone na ligę.
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Czemu kurs na czarnych radom rośnie?? Coś wiadomo?? Nie uważam że są na przegranej pozycji szczególnie po spotkaniu w zawierciu.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Czemu kurs na czarnych radom rośnie?? Coś wiadomo?? Nie uważam że są na przegranej pozycji szczególnie po spotkaniu w zawierciu.
z tego co widze to kursy na radom spadaja tylko fortuna cos świruje ale tak na prawde kurs na radom jest 1,6 a nie jak na flashsccore 2,68
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Przed nami półfinały w Polskiej PlusLidze...



W pierwszym półfinale zmierzy się ONICO Warszawa z Jastrzębskim Węglem. O ile jeszcze przed fazą play off stawiał bym na ONICO tak teraz widzę, że Jastrzębski Węgiel jest w niezłej dyspozycji... Dość łatwo poradzili sobie z Bełchatowem pokazując przy tym solidną siatkówkę. Szanse oceniam 50/50...



W drugim półfinale zmierzy się ZAKSA Kędzierzyn Koźle z Zawierciem. Dla Zawiercia ten sezon już jest wygrany, znaleźli się w gronie 4 najlepszych drużyn w Polsce i na pewno w pełni na to zasłużyli... W 3 spotkaniu ograli 3:0 Radom rozbijając i nie dając żadnych szans rywalom. Oczywiście faworytem w tej parze jest zdecydowanie ZAKSA ale może kolejna niespodzianka...?



W meczu o 5 misjce zmierzą się przegrani czyli Czarni Radom z SKRA Bełchatów. Tutaj też liczę na dość ciekawe i wyrównane spotkania, mimo wszystko to Bełchatów powinni zając 5 miejsce a jak będzie przekonamy się w najbliższym czasie.



 



Zapraszam do dyskusji i podawania typów.



 



 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


No i mamy niespodziankę, Zawiercie wygrało 3:1 na wyjeździe z ZAKSA i jest bardzo blisko historycznego sukcesu... Jak obstawiacie drugi pojedynek półfinałowy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom