>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Runda - Grand Prix Polski w Warszawie (18.05)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
5 dni do wielkiego święta żużla. Inauguracja SGP. Macie już swoje typy? Jeśli tak to dzielimy się dzielimy ;) Ja też niedługo wrzucę swoją propozycję.
 
W 0

wicek88

Użytkownik
Jak tam typujecie na jutro? Chciałbym wejść grubo i mógłby ktoś coś podpowiedzieć?myslalem nad:

Tai 1-3

Zmarzlik 1-8

Fredka 1-8

Vaculik - Dudek 1

Laguta-Doyle 1

Kolodziej-Smektala 1

Prosze o opinię 

​​
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.Zagar - N.K.Iversen 1 @ 1,86 STS

M.Zagar 7,5 over @ 1,88 Fortuna



Wiem w lidze Zagar prezentuje sie dosc przecietnie , ale dzisiaj bedzie calkiem inne sciganie.Wiem tez ze statystyki nie jezdza a sa bardziej ciekawostka i tak.Sprawdzilem sobie  GP  W-wy 2016 Zagar wygral , 2017 zdobyl tylko 1 pkt 2018 9 pkt ( w polf. 0 pkt).wiec calkiem dobrze z wyjatkiem tej wpadki z 2017(moze nie trafil ze sprzetem badz po kontuzji)to nawet b.dobrze.Gorzej natomiast prezentuje sie Iversen tylko raz zaliczyl polfinaly a tak to bez rewelacji.Jak juz pisalem statystyki nie jezdza i kazdy dzien jest inny a co dop.porownywanie sprzedc lat ale moze to ma jakies znaczenie w tym sensie ze Iversen moze nie przepadac za torami ukladanymi?Niemniej jeszcze warto zaznaczyc ze Zagar wygral kwalifikacje i jako pierwszy wybieral nr startowy a to juz spory hc moze byc, bo juz w 2-im biegu razem pojada i z lepszego pola mam nadzieje komandos wygra.Oby



J.Kolodziej - N.K.Iversen 1 @ 2,16 Fortuna



Cos nie widze dzisiaj Iversena (obym sie nie pomylil), a Janusz dysponuje dobrymi startami i podobnie jak Zagar 2 razy pojedzie z pola A ktore chyba jest najlepsze w Warszawie , Iversen 2 razy z drugiego niewdziecznego pola, Mysle ze jest szansa , bo Koldi to juz doswiadczony zawodnik i juz sie nie musi spinac jezdzi na luzie , bawi sie jada , a to przeklada sie na fajne wyniki.Myslalem jeszcze nad underem Iversena 7,5 @ 1,75 ale moze zbyt duzo by tego bylo/Powodzenia!!



J.Doyle 9 pkt? UNDER @ 1.83 Forbet



Doyle to swietny zawodnik i kazdy to wie, ale dzisiaj rywale bardzo wymagajacy, dla wielu jest to nowe rozdanie i kazdy chce wygrywac.Przyznam ze dawno nie bylo tak wyrownanej stawki, a kandydatow do zwyciestwa  8-12 to bedzie wyjatkowe sciganie, wiec biorac to pod uwage a takze fakt ze Doyle wraca po ciezkiej kontuzji(chyba zlamane zebra) to bedzie mial pod gore.Niby startowal w kwalach i treningu ale co innego jechac samemu, a co innego walka na lokcie.Mysle sobie ze kangur jedzie po jakies punkty ale bez narazania sie na odnowienie kontuzji tak bolesnej.Wiem ze dzisiejsza medycyna czyni cuda(laserowe laczenie kosci itd.), ale uwazam ze bet wart ryzyka



 
 
kiszki 132

kiszki

Użytkownik
Witam, pierwszy post po dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że trafny :)



Proponuję dubel:

Emil Sajfutdinov 1-8 kurs 1.70   

Martin Vaculik 1-8 kurs. 1.55   

AKO: 2.64 (real 2.32) efortuna




Krótko o każdym. Pierwsze GP więc pozostaje opierać się na lidze w którą oboje weszli bardzo dobrze. Sajfutdinov poza meczem w Lublinie same dwucyfrówki (jeśli mnie pamięć nie myli) więc start sezonu można zaliczyć do udanych. Bardzo dobry czas (chyba 3 miejsce) wykręcił wczoraj w kwalifikacjach ale z drugiej strony trochę się tego obawiam ponieważ w poprzednim sezonie wolał omijać treningi ze względu na różne warunki panujące na torze podczas dwóch dni. Widać u niego z roku an rok postęp jeśli chodzi o wynik GP Warszawy. Dwa lata temu 11, rok temu 9 więc do trzech razy sztuka :)  Mam nadzieję, że od początku dobrze się spasuje, wykorzysta numer który sam sobie wybrał i do półfinału powinien wjechać.

Vaculik moim zdaniem ma jeszcze lepsze wejście w sezon. Nie przeszkadzało mu w lidze z którym numerem startuje i zawsze był liderem ekipy z Zielonej Góry. Dobitnie pokazuje to średnia punktów na bieg czyli 2,6 pkt. Wczoraj w kwalifikacjach szósty czas ale jak wspomniałem przy Sajfutdinovie nie ma to żadnego znaczenia. Oby powtórzył wynik z 2017r:)



Bez analizy, co mi się rzuciło warte pogrania:

Lindgren - Laguta 1 kurs 1,65   

Kolodziej - Lindback 1 kurs 1,62   



Powodzenia!



Edit. Pierwsze śliwki robaczywki. W glownych typach zawiedli albo na początku albo na koncu zawodów.

 
 
castiel34 0

castiel34

Użytkownik
Witam dzis na torze jednodniowym inauguracja Grand Prix 2019 przegladajac oferte  wpadly mi w oko 3 zdarzenia oczywiscie patrzac na to ze te zawody sa dosc loteryjne sam tor to jak zwykle jedna wielka niespodzianka dzis dach zamkniety caly dzien i niewiadomo jak to sie odbije na nawierzchni.



TYP 1 

MAX FRICKE POWYZEJ 3.5 PKT 1.88 kurs FORTUNA 


Krótko, ta linia jest dosc niska i mimo tego ze Fricke nie blyszczy formą te 4 pkt sa w jego zasiegu,wczoraj w Gorzowie ewidentnie mu nie poszlo ale w sezonie pokazal ze walczyc w biegach potrafi,licze na jego spryt bo faworyci beda sie bic a on moze na tym skorzystac i ciulac cenne punkty.



TYP 2 

MADSEN - DUDEK - TYP DUDEK 2.26 Kurs FORTUNA 


Patryk ma ciezkie dwa pierwsze biegi ale jedzie z 2 toru pozniej z 1 i to bedzie klucz wierze w jego atomowe starty a pozniej kontrola jazdy przy kredzie,Madsen to niewiadoma liga ligą a tu mamy juz samych terminatorow i nie bedzie zmiluj.Liczę na to ze Patryk okaze sie lepszy na koncu zawodow.



TYP 3 

LINDGREN-SAYFUTDINOV - TYP SAYFUTDINOV kurs 2.33 FORTUNA 


Emil w formie i Lindgren tez w formie ,ale to nie Czestochowa tylko taki tor który wedlug mnie lepiej ogarnie Emil,jesli przypilnuje start to o jego wynik sie nie martwie a Fredka jezdzi widowiskowo i tez licze na ciekawe biegi z jego udzialem tylko czy na tym torze bedzie mogl pokazac swoj szeroki wachlarz umiejetnosci?No wlasnie moze byc problem.



Wszystkie typy sa oczywiscie dosc ryzykowne smiem powiedziec ze sie nie zdziwie jak zaden nie wejdzie ale kto nie ryzykuje nie pije szampana.



Pozdrawiam wszystkich kibicow czarnego sportu z Bydgoszczy.
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
SGP Warszawa

Wygra     M.Zagar 25 @ Fortuna



Próboje trafić zwycięsce 1 turnieju  w GP,który odbędzie się już poraz 5!  na torze w Warszawie.

Poprzednie edycje wygrywali zawodnicy z numerami  w 2018 r z 3 Woffinden w 2017 Janowski z numerem 4,

 w 2016 Zagar z numerem 16 oraz w 2015 również Zagar z tym,że te zawody nie rozegrano do końca bo odjechano tylko 3 serie w zawodach, bardzo ciekawą rzeczą jest to, że tylko 1 zawodnik wygrał z numerów 1-5-9-13 a to są te teoretycznie lepsze numery bo 2x zawodnik startuje z krawężnika..

Kolejną ciekawostką jest to,że w finale jeszcze nie wygrał zawodnik z pola A!

Wczorajsze kwalifikacje wygrał Matej Zagar,ale troche miał szczęscia bo jechał jako pierwszy po drugim równaniu, pierwszy po pierwszym równaniu jechał Doyle,który był 2,ale widać, że ten tor pasuje Zagarowi i jest w stanie sprawić niespodziankę, w lidze nie najlepiej mu idzie, ale w GP jest to zawodnik,któremu nie poszło najlepiej w ostatnim sezonie GP (10 miejsce),ale w tym sezonie ma być lepiej.

Dzis pojedzie z pod numeru 5.. czyli 2 razy z pola A, nie wiem czy dobrze wybrał. Dzis GP bez Janowskiego oraz Hancocka.. czyli troche łatwiej bo za nich Lambert oraz Fricke.. z tych zawodników z teoretycznie dolnej 8 to wygrać mogą wg mnie tylko Zagar albo Kołodziej.



Madsen under 8,5@ 1,80 Fortuna



Leon zapłaci frycowe w GP i nie widze go nawet w 1/2 w tych zawodach..



 
 
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 18 maja 2019 11:58 przez castiel34


TYP 2 

MADSEN - DUDEK - TYP DUDEK 2.26 Kurs FORTUNA 


Patryk ma ciezkie dwa pierwsze biegi ale jedzie z 2 toru pozniej z 1 i to bedzie klucz wierze w jego atomowe starty a pozniej kontrola jazdy przy kredzie,Madsen to niewiadoma liga ligą a tu mamy juz samych terminatorow i nie bedzie zmiluj.Liczę na to ze Patryk okaze sie lepszy na koncu zawodow.

 


Ogólnie dziwi mnie na stawianie Dudka, który bądź co bądź jedzie w lidze przeciętnie. Do tego ostatnio zaliczył dość poważnego dzwona. Na silnikach przygotowanych przez Kugelmanna nie spisuje się tak dobrze, jak w przypadku silników od Andersona. Madsen może nie jest w takiej formie jaka to miała miejsce w zeszłym sezonie, ale nadal spisuje się solidnie - z pewnego poziomu nie schodzi. Z tymi samymi terminatorami to bym nie przesadzał, bo jedzie Fricke, Kubera czy Lambert. Lindback ma również przeciętny początek sezonu.



Co do typów to popieram typ na Vacullika, wczoraj można było w Forbecie łapać "V" po 35.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Buki nie do końca doceniają nowych w cyklu. Szczególnie Kołodzieja. Sezon ma niezły, na treningu miał dobre czasy. Dlatego za 1k poszło, że Kołodziej w TOP8, Najpierw kurs był ponad 2 (na czysto), później jak przywaliłem to spadł. Myślę, że typ ma duże szanse powodzenia. W Unibecie poszło też, że będzie w TOP3, a na STS, że w TOP4. Zobaczymy co z tego będzie.



edit: Kołodziej padlina totalna, minus.
 
8 12

86-300

Użytkownik


Przed nami pierwsza runda tegorocznej serii Speedway GP, więc analizy w większości muszą opierać się na wynikach z ligi. Bez szukania na siłę jakichś możliwych niespodzianek idę w kierunku zawodników, którzy na początku sezonu ogólnie wyglądają najlepiej. 

Zawody weźmie ktoś z czwórki VACULIK, WOFFINDEN, SAJFUTDINOW, ZMARZLIK. Nie przez przypadek mowa tu o czwórce z TOP5 Ekstraligi (odrzucam Madsena, którego moim zdaniem SGP zweryfikuje).

Martin u progu sezonu wygląda wyśmienicie, nie przez przypadek jest najlepszym zawodnikiem Ekstraligi i zdecydowanym liderem Falubazu. Trudno mi wyobrazić sobie, że mogłoby go dziś zabraknąć choćby w półfinałach, a ja go widzę na podium dzisiejszych zawodów. Na Narodowym miał okazję wystartować raz - w 2017 zajął 4 miejsce w finale. Warto wziąć pod uwagę, że po wczorajszym treningu mówiło się, ze tor jest bardzo podobny do tego sprzed 2 lat. Oczywiście gram, że Vaculik będzie w TOP8 po kursie 1,60. Można wziąć też Vaculik powyżej 8 punktów po 1,68.

W przypadku Emila trochę podobnie jak powyżej - pozytywne zaskoczenie, aż tak dobrą formą w lidze. Zakładam, że przełoży to na SGP. Emil w TOP8 po 1,6.

Z mniej oczywistych rzeczy widzę Kołodzieja w TOP8 - kurs 2,15 i powyżej 7 punktów - kurs 1,8. 

Dla zabawy za przysłowiową dyszkę Zwycięzca zawodów Vaculik po 15,00 i Emil po 12,00.

Kursy - Forbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom