>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I kolejka PGE Ekstraligi (05.04-07.04)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
1. kolejka
Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (niedziela 7 kwietnia, nSport+)
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (niedziela 7 kwietnia, nSport+)
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik


No to bach, sezon się zaczyna, pojawiły się już kursy na iforbet, więc uderzam w moje ulubione biegi juniorskie:



Forbet Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 1 1,62



Falubaz Zielona Góra - KS Toruń 1 2,15



Tonder i Krakowiak, kontra Bogdanowicz i Kopeć-Sobczyński. Już na pierwszy rzut oka widać większą wyrwę w drużynie toruńskiej w postaci Kopcia. W pojedynku Bogdanowicz-Krakowiak widzę faworyta w tym drugim, ale jeszcze wyżej oceniam Tondera, który już wielokrotnie pokazywał, że jako jedyny od czasów Dudka młodzieżowiec z Zielonej Góry wykazuje talent i notuje progres. Tak więc najbardziej prawdopodobny wynik biegu, to Tonder, Krakowiak, Bogdanowicz, Iks (5:1) dla Zielonej



Drugi mecz i dylemat nieco większy, bo młodzieżowcy z Gorzowa talent mają, tylko formy albo sprzętu u progu sezonu brak. Ani Bartkowiak, ani Karczmarz nie zaprezentowali się w żadnym z przedsezonowych sparingów na miarę możliwości i obawiam się, że ten bieg pójdzie do piachu. Gruchalski to w obecnej formie młodzieżowców Stali na swoim torze gwarant 3 punktów, pytanie co pokaże utalentowany Miśkowiak, ale z Bartkowiakiem powinien wygrać. Przewiduję kolejność: Gruchalski, Karczmarz, Miśkowiak, Bartkowiak i 4:2.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 13:46 przez bosky



No to bach, sezon się zaczyna, pojawiły się już kursy na iforbet, więc uderzam w moje ulubione biegi juniorskie:



Forbet Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 1 1,62



Falubaz Zielona Góra - KS Toruń 1 2,15



Tonder i Krakowiak, kontra Bogdanowicz i Kopeć-Sobczyński. Już na pierwszy rzut oka widać większą wyrwę w drużynie toruńskiej w postaci Kopcia. W pojedynku Bogdanowicz-Krakowiak widzę faworyta w tym drugim, ale jeszcze wyżej oceniam Tondera, który już wielokrotnie pokazywał, że jako jedyny od czasów Dudka młodzieżowiec z Zielonej Góry wykazuje talent i notuje progres. Tak więc najbardziej prawdopodobny wynik biegu, to Tonder, Krakowiak, Bogdanowicz, Iks (5:1) dla Zielonej



Drugi mecz i dylemat nieco większy, bo młodzieżowcy z Gorzowa talent mają, tylko formy albo sprzętu u progu sezonu brak. Ani Bartkowiak, ani Karczmarz nie zaprezentowali się w żadnym z przedsezonowych sparingów na miarę możliwości i obawiam się, że ten bieg pójdzie do piachu. Gruchalski to w obecnej formie młodzieżowców Stali na swoim torze gwarant 3 punktów, pytanie co pokaże utalentowany Miśkowiak, ale z Bartkowiakiem powinien wygrać. Przewiduję kolejność: Gruchalski, Karczmarz, Miśkowiak, Bartkowiak i 4:2.


&nbsp;


W przypadaku typu na juniorów Lwów to taki plus, że Karczmarz stracił swojego mechanika (jednego z topowych), który wrócił do Pedersena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 13:46 przez bosky



No to bach, sezon się zaczyna, pojawiły się już kursy na iforbet, więc uderzam w moje ulubione biegi juniorskie:



Forbet Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 1 1,62



Falubaz Zielona Góra - KS Toruń 1 2,15



Tonder i Krakowiak, kontra Bogdanowicz i Kopeć-Sobczyński. Już na pierwszy rzut oka widać większą wyrwę w drużynie toruńskiej w postaci Kopcia. W pojedynku Bogdanowicz-Krakowiak widzę faworyta w tym drugim, ale jeszcze wyżej oceniam Tondera, który już wielokrotnie pokazywał, że jako jedyny od czasów Dudka młodzieżowiec z Zielonej Góry wykazuje talent i notuje progres. Tak więc najbardziej prawdopodobny wynik biegu, to Tonder, Krakowiak, Bogdanowicz, Iks (5:1) dla Zielonej



Drugi mecz i dylemat nieco większy, bo młodzieżowcy z Gorzowa talent mają, tylko formy albo sprzętu u progu sezonu brak. Ani Bartkowiak, ani Karczmarz nie zaprezentowali się w żadnym z przedsezonowych sparingów na miarę możliwości i obawiam się, że ten bieg pójdzie do piachu. Gruchalski to w obecnej formie młodzieżowców Stali na swoim torze gwarant 3 punktów, pytanie co pokaże utalentowany Miśkowiak, ale z Bartkowiakiem powinien wygrać. Przewiduję kolejność: Gruchalski, Karczmarz, Miśkowiak, Bartkowiak i 4:2.


&nbsp;


Fajny typ na juniorów Czewy, ale co do drugiego typu nie mam przekonania. Robienie z IKS jakieś fajtłapy przy jednoczesnym gloryfikowaniu Tondera do mnie nie przemawia. Wystarczy chociażby spojrzeć na średnie zeszłosezonowe - 0,85 vs 0,62 na korzyść Krzyżaka. Bogdanowicz też był lepszy od Krakowiaka, ale tutaj się nie wypowiadam, bo żadnego z nich z samej jazdy nie kojarzę. A co do pierwszej dwójki to moim zdaniem IKS też notuje spore postępy. Wielkim żużlowcem już chyba nigdy nie będzie i rozumiałbym takie skazywanie go na porażkę z Drabikiem, Smektałą, Kuberą, ale w tym zestawieniu? Jedyny spory plus, to że Zielonka jedzie u siebie, więc tutaj Tonder rzeczywiście może mieć przewagę i to wygrać, a wtedy będzie przynajmniej zwrot.



Wycofali rezerwowych w tym sezonie, czy po prostu nie ma ich w awizowanych?
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 18:28 przez rodzyn7



Fajny typ na juniorów Czewy, ale co do drugiego typu nie mam przekonania. Robienie z IKS jakieś fajtłapy przy jednoczesnym gloryfikowaniu Tondera do mnie nie przemawia. Wystarczy chociażby spojrzeć na średnie zeszłosezonowe - 0,85 vs 0,62 na korzyść Krzyżaka. Bogdanowicz też był lepszy od Krakowiaka, ale tutaj się nie wypowiadam, bo żadnego z nich z samej jazdy nie kojarzę. A co do pierwszej dwójki to moim zdaniem IKS też notuje spore postępy. Wielkim żużlowcem już chyba nigdy nie będzie i rozumiałbym takie skazywanie go na porażkę z Drabikiem, Smektałą, Kuberą, ale w tym zestawieniu? Jedyny spory plus, to że Zielonka jedzie u siebie, więc tutaj Tonder rzeczywiście może mieć przewagę i to wygrać, a wtedy będzie przynajmniej zwrot.



Wycofali rezerwowych w tym sezonie, czy po prostu nie ma ich w awizowanych?


&nbsp;


Zdaje się, że nie wycofali, bo kojarzę, że Lamberta kreowano na ósemkę. Wydaje mi się, że nie ma też obowiązku podawania '8' w awizowanych. Odpowiadając na komentarz do mojego typu - Tonder bardzo wiele do średniej biegowej potracił na upadkach, defektach w poprzednim sezonie (patrz mecz wyjazdowy z Grudziądzem: w/u, w/u, w/u, 0 - wszystkie upadki na punktowanych miejscach, w walce z tego co pamiętam). Początek miał bardzo słaby, ale już ostatnie kolejki pokazały tego zawodnika, który w swoim ligowym debiucie w 2017 w Grudziądzu przywiózł lokalnych młodzieżowców. On ma też tendencję do:



a) jazdy na 110% w biegu młodzieżowym



b) jazdy na 3 albo 0 (żeby daleko nie szukać sparing w Rybniku).



Co do Krakowiaka - bardzo duży talent, który trochę się pogubił, ale nie skreślałbym go. Na pewno ma łatwiej, niż Bogdanowicz, ponieważ jedzie tak jak wspomniałeś u siebie w debiucie.



Jeszcze słowo odnośnie iksa, jego głównym problemem jest wzrost. Miewał już lepsze zawody, to fakt, ale nie pamiętam żadnych z tych lepszych, które miałyby miejsce poza Motoareną. Być może się zaskoczę, być może, ale na dzisiaj uważam go za mojego kandydata do ostatniej pozycji w juniorskim.



 



ps: z tym mechanikiem chodzi o Marka 'kreda' Hućko?



ps2: dodatkowym plusem jest to, że Karczmarz jest mocno poobijany i ostatnie 10 biegów w Gorzowie i Pile pojechał przymroczony, a co z tego wyjdzie to zobaczymy :)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Nareszcie startujemy z sezonem :)



 



Kto lepszy Dudek vs Pedersen # Dudek 2,06



Kto lepszy Madsen vs Zmarzlik # Zmarzlik 2,03



 



Na jutro mam takie propozycje. Nie widziałem Madsena w akcji w tym sezonie. Nie było go we Wrocławiu na meczu, nie startował w memoriale żadnym. Nie jestem pewien czy jutro w pierwszym meczu od razu będzie ogień z jego strony. Jestem zdania, że on ogólnie spuści loty i poziom w tym roku. Bartek za to od początku tego roku wystartował bardzo szybko z przygotowaniami. Rower, treningi i świetna forma w sparingach i Memoriale w niedziele. Zmarzlik to facet, który musi ciągnąć Stal do przodu bo jak on nie będzie zdobywał punktów to będą mieli kłopot z każdą ekipą poza Motorem :D Uważam, że kurs 2,03 na niego to dobra opcja do grania.



Dziwi mnie też stawianie w roli faworyta w h2h Pedersena zamiast Dudka. Mecz w Zielonej Górze gdzie Patryk zna tor fenomentalnie. Uważam, że w Gorzowie na memoriale Dudek mimo, że przywiózł tylko 6 pkt to nie wyglądał w tych biegach źle. Myślę, że jutro to będzie lider Falubazu i zdobędzie więcej punktów od Pedersena.



 
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik


Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń

Patryk Dudek over 10 @ 1,7 forBet ✅ 11.



Falubaz na papierze ma pięciu równych i mocnych seniorów więc ciężko kogoś wybrać do gry. Pierwszym pomysłem był zawodnik jadący z juniorem w tym przypadku Pedersen. Linia 10,5 nie jest wysoka ale Nicki w dream teamach nigdy nie jeździł jakoś wybitnie i zawsze ciągnął drużyny, które zwykle spadały z ligi. Nie jestem do niego jakoś bardzo przekonany więc dam mu 2-3 kolejki do pokazania się w barwach Zielonki. Para Protas-Vaculik nie do gry bo będą na sobie tracić, w sparingach wyglądali na mocnych. Wybór padł na Duzersa. Patryk pod numerem 9, w parze z najsłabszym z formacji seniorskiej Jepsenem Jensenem powinien go spokojnie robić. Po łączeniu par w biegu 13 pojedzie z Vaculikiem vs Iversen, Ch. Holder. Mocno obsadzony bieg ale do tego czasu myślę, że może mieć około 7 oczek i będzie już blisko przekroczenia linii. Patryk jest wychowankiem Falubazu, zielonogórski tor zna jak własną kieszeń (rok w rok śr. u siebie w okolicach 2,300/2,400) więc gdy forma na start sezonu jest niewiadomą to zagram na vice-mistrza świata z 2017 roku. Linia ustawiona na 10 punktów, jak najbardziej do gry. Przy 10 punktach jest zwrot więc zawsze lepiej niż 10,5. W sparingu z Lesznem cała ZG się skompromitowała, później co prawda tylko z 1-ligowym Rybnikiem ale już było dużo lepiej w tym komplet 11+1 (4) Patryka, w Rybniku 9+2 (4). Jutro rywal z innej półki, będzie IMŚ '17 i były zawodnik Falubazu - Doyle, będzie Iversen ale takich zawodników jak Kościuch czy bracia Holderowie Patryk powinien spokojnie połykać. Jeśli głupio nie potraci punktów czy nie będzie punktów bonusowych to około 11 oczek powinien wykręcić.



Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

Michał Gruchalski (-0.5) - Jakub Miśkowiak 1 @ 1,55 forBet ❌ 3-3. Karczmarz położył bieg młodzieżowy, Miśkowiak miał autostradę po zewnętrznej. 



forBet wystawił dziś ofertę o godzinie 11, kurs był 1,7 więc trochę spadło. Wg mnie lekkie promo jest w tym becie na korzyść Michała. Gruchalski ma ostatni rok juniorski, jest dużo bardziej doświadczony i choćby rok temu u siebie woził dobrych zawodników. Miśkowiak ma talent i spore możliwości ale poprzedni sezon w 1 lidze słaby. Miał zrobić spory skok do przodu ale dużego progresu de facto nie było. Jutro debiut w Ekstralidze gdzie jest inny poziom do tego: mnóstwo kibiców (komplet?), duża presja i spina, duże emocje. Może młodzian nie podołać. W sparingach Kuba nie wyglądał gorzej ale patrząc na rozkład biegów i ich obsadę można już wysnuć inne wnioski. Jeśli chodzi o biegi jutro: w juniorskim typuję jak wyżej kolega bosky 4-2 dla gospodarzy i kolejność: Gruchalski, Karczmarz, Miśkowiak. I bieg juniorski może ustawić nam cały zakład. Michał jedzie też z lepszym numerem - 15 i w biegu właśnie juniorskim śmiga z pola A lub B, Miśkowiak na którymś z zewnętrznych C/D. Patrzmy na rozkład dalszych biegów:



4: Zmarzlik, Gruchalski, Bartkowiak, Zagar

6: Woźniak, Zagar, Kildemand, Miśkowiak

8: Zagar, Thomsen, Gruchalski, Kasprzak

12: Karczmarz, Miśkowiak, Kasprzak, Lindgren



Jak widzimy Gruchalski w 4 biegu spokojnie robi Bartkowiaka, w 8 szansa na punkty mała, chociaż jeśli nie będzie żadnej żadnej taktycznej to Thomsen jest w zasięgu. Miśkowiak w biegu 12 jedzie z Karczmarzem i powinien to przegrać. W 6 Woźniak i Kildemand wydają sie poza zasięgiem. Widzę tu około 4 oczek dla Gruchalskiego, 1-2 punkty Miśkowiaka. Reasumując: Gruchalski jest oby w ekstralidze, świetnie zna ten tor i ma lepszy numer. Mam nadzieję, że po biegu juniorskim już będzie to zamknięte.



 



Jest dużo typów ciekawych jak napisał kolega wyżej m.in. na Zmarzlika z Madsenem. Bartek powinien pojechać taktyczną i w buku gdzie liczą wszystkie biegi można to pograć. Poczekam co wystawi STS i inne buku, może coś jeszcze dopiszę.



Powodzenia !!
 
T 8

tancerzdrb

Użytkownik


Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów



Michał Gruchalski (-0.5) - Jakub Miskowiak 1  @ 1.55 forBet  ♻ zwrot



Grucha zwyczajnie lepszy żużlowiec, bąrdziej doświadczony, objeżdżony w ekstralidze w porównaniu do Miśkowaka, który przyszedł z 1 ligi. Grucha dodatkowo jedzie u siebie. W pierwszym biegu ma lepsze pole i powinien już od pierwszego biegu robić różnice.



Włókniarz Częstochowa (-12.0) - Stal Gorzów 2 @ 1.83 forBet ✅



Jeżeli dobrze rozumiem zagrywkę buka gdzie handicap jest całą liczbą w tym przypadku 12 to Czewa musi wygrać przynajmniej 13 pkt czyli w praktyce 14 ,gdzie przy 12-sto punktowej różnicy powinien być zwrot. Jest to nie do osiągnięcia. Potencjał tych drużyn jest naprawdę podobny z lekkim wskazaniem na Częstochowę. Sam Obliczyłem ,że wynik będzie się wahał w okolicy 49-41 48-42. Gorzów to przegra i nie ma tutaj wątpliwości, natomiast mając w swojej ekipie Kasprzaka czy Zmarzlika nie powinno byc pogromu. Swoje dorzuci 2 linia czyli Thomsen Woźniak i Kildemand. Juniorzy słabsi ,ale rezerwa taktyczna sprawi ,że Gorzów przyklei się do rezultatu w różnicy około 10-cio punktowej ,więcej nie ma co liczyć.



Skład forBet Włókniarz Częstochowa na 15 bieg Lindgren/Madsen  @ 2.00 forBet ✅



Tutaj bez większego komentarza są to zawodnicy, którzy swoją średnią meczową mają wyższą od pozostałych zawodników z drużyny odpowiednio o 3 i 5 punktów . Także wielkie zdziwienie byłoby, gdyby na 15 bieg wyjechał ktoś inny. Kurs fajny można walić singla na to śmiało.



Falubaz Zielona Góra - Get well Toruń



J.Holder  +/-  5.5    typ - @ 1.70 forBet ✅



Bardziej niż pewne jest to ,że Jack Holder będzie jeździł za Nizgorskiego. Jesli będzie woził swojego brata za plecami i juniorkę z czewy to te 5 pkt. moze uciułać. Jeden błąd i ten typ jest bezpieczny. W tamtym sezonie robił średnio 6 pkt na mecz, ale pamiętajmy to jest średnia czyli ze słabszym rywalem u siebie można robić 12 ,a z mocnym rywalem na wyjeździe 0 i tez wyjdzie średnia. Tym mocnym rywalem jest właśnie Zielonka plus trzeba pamiętać ,że młody Holder nie jest pierwszą linią w zespole u siebie ,ma lepszych do siebie kolegów, którzy nie będą skłonni oddawać mu swoje punkty. 



Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów



Najlepiej punktujący zawodnik meczu B.Zmarzlik   kurs : 2.00 forBet ❌



Bartuś jedzie 6 razy, najlepsza średnia biegowa i meczowa, najlepszy zawodnik ekstraligi nie pierwszy raz. Myślę koło 14-15 pkt. spokojnie zrobi.



B. Zmarzlik poniżej/powyżej 13.5 punktów (liczą się wszystkie starty) kurs : 1.67 forBet ❌



Tak jak wyżej napisałem Bartek pojedzie 6 razy jest w stanie przegrać po razie z Madsenem i Lindgrenem, a nawet przywieźć raz 1 pkt. np. w ostatnim wyścigu i o ile wyżej wymieniony typ może być w jakis sposób zagrożony to ten typ jest bardzo oczywisty dla mnie. Myślę ,że minimalna zdobycz Bartka bedzie wyglądała tak: (3,3,2,3,2,1)   14pkt w 6 startach ,chociaz nie ukrywam licze na więcej z jego strony.



Pozdrawiam wszystkich jest to mój pierwszy wpis tutaj interesuję się żużlem od bardzo dawna jest to moja wielka pasja i życzę wszystkim powodzenia dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 8

tancerzdrb

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 21:39 przez nole



Nareszcie startujemy z sezonem :)



 



Kto lepszy Dudek vs Pedersen # Dudek 2,06



Kto lepszy Madsen vs Zmarzlik # Zmarzlik 2,03



 



Na jutro mam takie propozycje. Nie widziałem Madsena w akcji w tym sezonie. Nie było go we Wrocławiu na meczu, nie startował w memoriale żadnym. Nie jestem pewien czy jutro w pierwszym meczu od razu będzie ogień z jego strony. Jestem zdania, że on ogólnie spuści loty i poziom w tym roku. Bartek za to od początku tego roku wystartował bardzo szybko z przygotowaniami. Rower, treningi i świetna forma w sparingach i Memoriale w niedziele. Zmarzlik to facet, który musi ciągnąć Stal do przodu bo jak on nie będzie zdobywał punktów to będą mieli kłopot z każdą ekipą poza Motorem :D Uważam, że kurs 2,03 na niego to dobra opcja do grania.



Dziwi mnie też stawianie w roli faworyta w h2h Pedersena zamiast Dudka. Mecz w Zielonej Górze gdzie Patryk zna tor fenomentalnie. Uważam, że w Gorzowie na memoriale Dudek mimo, że przywiózł tylko 6 pkt to nie wyglądał w tych biegach źle. Myślę, że jutro to będzie lider Falubazu i zdobędzie więcej punktów od Pedersena.



 


&nbsp;


Tak tylko napomnę wiesz ,że w tym typie na Zmarzlika jest handicap -1.5/+1.5?
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2019 21:39 przez nole



Nareszcie startujemy z sezonem :)



 



Kto lepszy Dudek vs Pedersen # Dudek 2,06



Kto lepszy Madsen vs Zmarzlik # Zmarzlik 2,03



 



Na jutro mam takie propozycje. Nie widziałem Madsena w akcji w tym sezonie. Nie było go we Wrocławiu na meczu, nie startował w memoriale żadnym. Nie jestem pewien czy jutro w pierwszym meczu od razu będzie ogień z jego strony. Jestem zdania, że on ogólnie spuści loty i poziom w tym roku. Bartek za to od początku tego roku wystartował bardzo szybko z przygotowaniami. Rower, treningi i świetna forma w sparingach i Memoriale w niedziele. Zmarzlik to facet, który musi ciągnąć Stal do przodu bo jak on nie będzie zdobywał punktów to będą mieli kłopot z każdą ekipą poza Motorem :D Uważam, że kurs 2,03 na niego to dobra opcja do grania.



Dziwi mnie też stawianie w roli faworyta w h2h Pedersena zamiast Dudka. Mecz w Zielonej Górze gdzie Patryk zna tor fenomentalnie. Uważam, że w Gorzowie na memoriale Dudek mimo, że przywiózł tylko 6 pkt to nie wyglądał w tych biegach źle. Myślę, że jutro to będzie lider Falubazu i zdobędzie więcej punktów od Pedersena.



 


&nbsp;


Bez bukmachera te typy są niewiele warte, bo nie wiadomo, jak będą rozliczane.



Dziwne te nowe forum, nie mogę cytować większej liczby wypowiedzi, więc będę po prostu oznaczał kolejne osoby, mam nadzieję, że Panowie się nie obrazicie na powiadomienia. :)



@tancerzdrb: Mega ciekawy ten typ na parę w biegu 15. O Madsena jestem spokojny, Lindgrenowi może zagrozić Zagar, ale kurs 2 na to, że Fredka będzie lepszy od Zagara... no kusi, kusi.



Zielona Góra (-10,5) - Toruń 1 @1,8 Fortuna ✅



Jak już kolega wyżej napisał - prędzej Gorzów powalczy w Częstochowie, niż Toruń w ZG. Nawet biorąc pod uwagę młodego Holdera z "8", to tutaj nie ma czego szukać. Piątka seniorów zdecydowanie mocniejsza po stronie gospodarzy, nawet ten MJJ, który na szczyt możliwości wznosi się dopiero w najważniejszych momentach dziś na tle gości powinien błyszczeć. PUK to zawodnik na wożenie 2, Holder z byciem liderem ma tyle wspólnego, co ja z curlingiem. Zobaczymy co pokaże Kościuch, choć imo to jednak nie ten poziom. Doyle na pewno powalczy, ale Toruń tu będzie walczył o wyjście z 35.



Linie na zawodników chyba wystawione dość dobrze, ciężko tu czegoś szukać. Przychylałbym się do Dudka, ale ten występ na Jancarzu...



W drugim meczu chciałem grać w stronę Częstochowy, ale usiadłem jeszcze raz na spokojnie i... nie wiem. Dużo będzie zależało od drugiej linii. Pawełek błysnął w ZK, ale na ile będzie to potrafił przełożyć na ligę? Ja w niego nie wierzę, więc ciężko mi grać na Czewę. Ale po drugiej stronie też sporo niewiadomych. KK jeździ falami, Thomsen to zagadka, podobnie jak Pająk. Szymek niby na początku sezonu słabo, ale w ZK było już lepiej, a tor w Częstochowie mam wrażenie przypomina nieco bydgoski pod względem geometrii. Najciekawej chyba w forbecie (choć STS na bieg juniorski też kurs powinien jeszcze wystawić):



Bieg juniorski: Częstochowa @1,5 ✅



Jak wyżej, nie ma co się powtarzać



Lindgren zdobędzie płatny komplet? Nie @1,25 ✅



Początek sezonu, dużo może się zdarzyć, na przeciwko w przynajmniej dwóch biegach Zmarzlik.



Przedpełski wystąpi w biegach nominowanych? Nie @1,4 ❌



Tak jak napisałem, ja w niego nie wierzę. Pierwsi są oczywiście Fredka, Madsen i Zagar. Miedziak jednak w poprzednim sezonie fajnie się pokazywał, a dobrze może też pojechać Gruchalski.



Ale te 13,5 to jest naprawdę dużo, tak mi się wydaje jednak. :D
 
A 1,3K

apiasek

Użytkownik


Falubaz-KS Toruń



Kto lepszy :protasiewicz (-0.5)-Iversen(+0,5)- Protasiewicz



Falubaz(-10,5)-Toruń(+10,5)- Falubaz



Częstochowa-Gorzów



Częstochowa(-12)-Gorzów (+12)- Gorzów



K.Kasprzak -9,5 punktów
 
P 170

pio_pio

Użytkownik


Jestem nowy i nie chcę wyjść na przemądrzałego.Ale trochę dużo typów dajecie jak na 1.kolejkę,gdzie nie ma żadnych odnośników kto jest w jakiej formie i na jakim sprzęcie jedzie.Bo chyba nie bierzecie pod uwagę sparingów czy turniejów indywidualnych,gdzie jechano o pietruszkę.Prawdziwa jazda się dopiero zaczyna,dla mnie każdy z typów podanych powyżej to jest jak rzut monetą.A granie biegu juniorskiego po kursie 1,5 minus podatek to już w ogóle głupota w czystej postac,przepraszam że tak dosadnie to nazwałem.Pierwszy mecz,młodzi ludzi,nerwy,jakaś taśma czy wykluczenie i po typie z takim marnym kursem..No ale powodzenia.



Ja zacznę podawać typy jak będę miał do nich jakąś podstawę :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nole 6,1K

nole

Forum VIP
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 14:25 przez pio_pio



Jestem nowy i nie chcę wyjść na przemądrzałego.Ale trochę dużo typów dajecie jak na 1.kolejkę,gdzie nie ma żadnych odnośników kto jest w jakiej formie i na jakim sprzęcie jedzie.Bo chyba nie bierzecie pod uwagę sparingów czy turniejów indywidualnych,gdzie jechano o pietruszkę.Prawdziwa jazda się dopiero zaczyna,dla mnie każdy z typów podanych powyżej to jest jak rzut monetą.A granie biegu juniorskiego po kursie 1,5 minus podatek to już w ogóle głupota w czystej postac,przepraszam że tak dosadnie to nazwałem.Pierwszy mecz,młodzi ludzi,nerwy,jakaś taśma czy wykluczenie i po typie z takim marnym kursem..No ale powodzenia.



Ja zacznę podawać typy jak będę miał do nich jakąś podstawę :)


&nbsp;


Oczywiście, że są odnośniki. Było sporo imprez przed tą kolejką. Treningi, mecze towarzyskie, memoriały. Na tej podstawie można dużo wniosków i przypuszczeń wysnuć.



Sam na żywo widziałem Sparte 3 razy przed sezonem.
 
D 111

ditroit

Użytkownik


Unibet JEPSEN JENSEN - IVERSEN kto wiecej punktow 1.60 +



Iversen w parze z juniorem na ktorym punktow nie bedzie tracił do tego pewniak do biegow nominowanych moze do tego pojedzie jako rezerwa taktyczna 



Jensen 3 razy w parze z dudkiem raz z pedersenem w sparingach forma nie zachwycał tak samo jak dudek licze na jego 4 wyscigi bo  raczej w nominowanych ujrzymy  vaculika pedersena protasiewicza i dudka polecam 
 
power30 18K

power30

Forum VIP


Vacullik under 10,5 @ 1,7 totolotek ❌11 pkt





Zielonogórzanie w obliczu nieobecności Holty są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Do tego Holder będzie zastępował niedoświadczonego juniora, tak więc Kościuch będzie miał więcej biegów do objechania. Słowak pojedzie 3krotniew parze z Protasiewiczem, który odżył po ubiegłorocznym słabym sezonie. Następnie pojedzie w parze z Dudkiem. Ponadto Iversen czy też Doyle są również w stanie urwać jakieś punkty. Vacul może nabić trochę bonusów, bo potrafi jeździć zespołowo. Niewykluczone, iż w jego biegach goście skorzystają z RT. Ponadto w ostatnich latach przy Wrocławskiej, Martin nie wykręcał jakiś oszałamiających wyników.



Edit:



Jensen (-1,5) - Kościuch 1 @ 1,5 etoto ✅4-2



Kościuch po sporej przerwie wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej. W parze z Doyle'em, więc o punkty będzie ciężko. Zielonogórzanie mają mocno zbilansowane pozycje 9-13, tak więc może zdobyć pkt głównie na juniorze gospodarzy. Co prawda Jensen jedzie z Dudkiem, ale Duńczyk będzie miał o wiele słabszych rywali z drużyny przeciwniej. Zapewne obaj pojadą po 4 biegi. Dwukrotnie staną pod taśmą i sądzę, iż w każdym starciu górą będzie Liglad, który zapewne do tego dorzuci kilka punktów w pozostałych biegach.
 
imperatore 12

imperatore

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 15:21 przez ditroit



Unibet JEPSEN JENSEN - IVERSEN kto wiecej punktow 1.60



Iversen w parze z juniorem na ktorym punktow nie bedzie tracił do tego pewniak do biegow nominowanych moze do tego pojedzie jako rezerwa taktyczna 



Jensen 3 razy w parze z dudkiem raz z pedersenem w sparingach forma nie zachwycał tak samo jak dudek licze na jego 4 wyscigi bo  raczej w nominowanych ujrzymy  vaculika pedersena protasiewicza i dudka polecam 


&nbsp;


Bardzo dobra propozycja !
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 14:25 przez pio_pio



Jestem nowy i nie chcę wyjść na przemądrzałego.Ale trochę dużo typów dajecie jak na 1.kolejkę,gdzie nie ma żadnych odnośników kto jest w jakiej formie i na jakim sprzęcie jedzie.Bo chyba nie bierzecie pod uwagę sparingów czy turniejów indywidualnych,gdzie jechano o pietruszkę.Prawdziwa jazda się dopiero zaczyna,dla mnie każdy z typów podanych powyżej to jest jak rzut monetą.A granie biegu juniorskiego po kursie 1,5 minus podatek to już w ogóle głupota w czystej postac,przepraszam że tak dosadnie to nazwałem.Pierwszy mecz,młodzi ludzi,nerwy,jakaś taśma czy wykluczenie i po typie z takim marnym kursem..No ale powodzenia.



Ja zacznę podawać typy jak będę miał do nich jakąś podstawę :)


&nbsp;


Pozwolę się nie zgodzić - właśnie w pierwszych kolejkach często idzie złapać buki na przeszacowaniu kursów. Potem już wszystko idzie według średniej, i jeśli nie ma jakichś większych wahań formy to znaleźć okazje jest trudniej. Akurat w tych dwóch meczach wszystko jest wystawione w miarę prawidłowo (oprócz tego handicapu na ZG moim zdaniem), ale chociażby w I lidze już dość mocno buki przeszarżowały z Ostrowem czy Gdańskiem. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom