>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [24.03-26.03.2019]

Status
Zamknięty.
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Irlandia - Gruzja
Typ: Irlandia
Kurs: 1.73(fortuna)
Typuję w tym meczu wygraną Irlandii na własnym podwórku. Kursy skoczyły i nie ma się co dziwić, w meczu z Gibraltarem widać było bezradność, co prawda udało się wywieźć 3 punkty po strzeleniu jednej bramki, ale oczekiwałoby się nieco więcej po meczu z tak słabym przeciwnikiem. Dzisiaj rywal trochę bardziej wymagający, jednak wciąż nie jest to ekipa, której należałoby się bać. W grupie D mamy 5 drużyn: Szwajcarię, Danię, Irlandię, Gruzję i Gibraltar. Gołym okiem widać, że o awans zawalczy pierwsza trójka, a faworytem jest z pewnością Dania i Szwajcaria. Jeśli Irlandia chce powalczyć o ME, to nie mogą zgubić punktów w takim meczu, szczególnie u siebie. Według mnie są rywalem lepszym nie tylko na papierze, ale również na boisku. Gruzini w meczu ze Szwajcarią za wiele do powiedzenia nie mieli, nie pomógł nawet atut własnego boiska, kilka razy podeszli pod pole karne, oddali jeden celny strzał i to by było na tyle. Irlandia musi odpokutować mierny meczy z Gibraltarem, a gdzie mają to zrobić jak nie u siebie i z Gruzją? Jeśli wygrają znajdą się na pewno na drugim(a być może pierwszym) miejscu w grupie oraz z kompletem punktów po 2. kolejce, co z pewnością podniesie morale zespołu przed następnymi, bardzo ważnymi i o wiele trudniejszymi meczami.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
No przepraszam, ale Irlandia w ostatnich miesiącach nie pokazuje niczego co mogłoby sprawić by postawić na nich jakiekolwiek pieniądze. Z Gibraltarem zagrali dramatycznie, tworząc zaledwie jedną okazję bramkową, od razu skuteczną, ostatnie 20 minut wybijając piłkę spod własnej bramki... W Lidze Narodów spadli do niższej dywizji strzelając we wszystkich meczach zaledwie jedną bramkę, nie wygrywając żadnego meczu... Oczywiście faworytem meczu z Gruzją są zdecydowanym, no ale ich liczby wyglądają fatalnie.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia - Szwecja
Typ: over 3.5 żółtych kartek
Kurs: 1.60 ✅
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Derby Skandynawii. Gram ten bet glownie ze wzgledu na arbitra tego meczu a bedzie nim Gianluca Rocchi z srednia 5.12 zoltka na mecz. Gosc ma lekka raczke do wyciagania kartek a linia dosyc niska. Norwegia pierwszy mecz przegrala wiec bedzie cisnienie zeby wygrac to spotkanie u siebie. Tolerowania chamstwa boiskowego ze strony sedziego na pewno nie bedzie i kazde przewinienie bedzie skrupulatnie przez niego karane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 125

lemrak29

Użytkownik
Popieram typ kolegi wyżej, choć sam zagrałem over 4,5 kartki po 2,08 w Unibet. Rocchi i jego średnia to raz, dwa - rywale sąsiadują ze sobą i - o ile się nie mylę - nie darzą się szczególną sympatią ze względu na różne zaszłości historyczne i pewne różnice mentalne, trzy - selekcjoner Norwegów jest Szwedem darzonym w ojczyźnie szacunkiem, a jego podopieczni poczynili pod jego wodzą pewien postęp. Reasumując - to spotkanie ma sporo dodatkowych smaczków, co może budzić frustrację w obu zespołach, a co się z tym wiąże - może to zaowocować dużą ilością fauli.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
No przepraszam, ale Irlandia w ostatnich miesiącach nie pokazuje niczego co mogłoby sprawić by postawić na nich jakiekolwiek pieniądze. Z Gibraltarem zagrali dramatycznie, tworząc zaledwie jedną okazję bramkową, od razu skuteczną, ostatnie 20 minut wybijając piłkę spod własnej bramki... W Lidze Narodów spadli do niższej dywizji strzelając we wszystkich meczach zaledwie jedną bramkę, nie wygrywając żadnego meczu... Oczywiście faworytem meczu z Gruzją są zdecydowanym, no ale ich liczby wyglądają fatalnie.
Masz całkowitą rację, ale przecież ja nigdzie nie pisałem o liczbach. Sam z resztą wspomniałem o męczarniach z Gibraltarem. Tak jak sam napisałeś, są zdecydowanym faworytem i ten mecz to dla nich priorytet, żeby marzyć o grze na euro. Porównanie z Ligą Narodów? Mysle ze warto zaznaczyc, że byli w grupie z Danią i Walią, a dziś mierzą się z Gruzją. Jak dla mnie po takim kursie warto uderzyć w ich wygraną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom