>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Cel: 120 tyś. PLN

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
24.05.2019

Amiens SC - EA Guingamp  1  @1.46

SM Caen - FC Girondins Bordeaux  1  @1.38
Dijon FCO - Toulouse FC  1   @1.53
ako: 3.08
stawka: 2j
bet-at-home
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Maj 2019:

Zysk: - 40,24 j

Trafione: 30

Przegrane: 32

Yield: - 18,59 %

???? Detroit i byłoby tylko -25 j, walka trwa. Zostało 9 dni maja ????
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
To jest inna progresja. W ogóle bez ryzyka. Czat sobie tu urządzasz daremny chłopczyku?! Nie odpisuj. Załóż piąty temat by się wykazać.  Może się uda. Udo się nie udo hahah
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Stawka Max to 10j i nigdy większej nie zagram. Nie prowokuj.  Czytaj uważnie co pisałem. Ciekawe że w kwietniu nikt nie szczekal. To typowo polskie. Jak nie idzie to trzeba mu dowalic.  Spoko. Mnie to nie rusza. Testuje od czerwca progresje oparta na typach ktore gram jak w tym temacie. Jako ciekawostkę na 12 miesięcy to 2 miesiące są.na minus. Reszta wchodzi. Poparte historią z kont buków. A Ty się może jakoś wykazales bo pier2szy raz cię na oczy widzę.....
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ten dział służy do podawania typów, komentarze, jeżeli autor wyraża na takowe zgodę mogą oczywiście się pojawiać, ale nie ma zgody na takie zaśmiecanie działu jakie ma miejsce w tym temacie, od teraz każda kłótnia / prowokacja czy to autora tematu czy innych prowokujących osób będzie kończyła się ostrzeżeniem.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Zaraz podsumowanie maja, którego nie było mi dane dokończyć. A szkoda bo na swoje wyszedłem, głównie na MLB bo sezon ogórkowy. Maj na minus A tak byłby delikatny plus około 5j. 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Podsumowanie całego tematu tj. kilka dnia marca, kwietnia i nie pełnego maja:


Zysk: + 1,89 j

Trafione: 61

Przegrane: 64

Yield: + 0,48 %

Temat na minimalny śmieszny plusik .  Odbiegłem od założeń z pierwszej strony, ale teraz powrót do mojej gry ! ZACZYNAMY !


Byłoby ok. 20j na plus ogolnie w całym temacie wg historii typów od buka granych w końcówce maja, jednak nie było mi to dane, aby je tu podać......

 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
taidio 882

taidio

Użytkownik
cytat z dnia 8 czerwca 2019 22:47 przez zderzok

mamy to. udany powrót. Na przekór hejterom ...:D

EDIT: temat tematem, ale pewne gra się grubiej dodatkowo :)
wiadomo, niby za 100 złotych, ale jak siadło to jednak za 1000
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Temat jest do pokazania jak prowadzić ta progresje. Inne granie swoją drogą. Powyższy zakład był grany w sumie za 4j. I 70 % zakładów stąd będzie grane w realu za więcej. Jednak już o tym nie będę wspominał by nie mieszać. Progresja ma swoje założenia. 
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
witam no powiem ci ze ogladajac twoj temat to jak narazie chaos i z progresja nie ma to nic wspolnego ale bede sledzil twoje poczynania sam jestem mozna powiedziec maniakiem progresji .Taka mala rada pamietaj grasz dla siebie i grasz za swoje!!!!!!powodzenia zycze w drodze do celu
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 9 czerwca 2019 07:13 przez zderzokTemat jest do pokazania jak prowadzić ta progresje. Inne granie swoją drogą. Powyższy zakład był grany w sumie za 4j. I 70 % zakładów stąd będzie grane w realu za więcej. Jednak już o tym nie będę wspominał by nie mieszać. Progresja ma swoje założenia. 
myslalem ze ty jakis powazny jestes byl chaos i widze ze dalej chaos kupon 1 za 1 j wygrana i drugi wrzucasz tez za 1j co to za progresja??????????zero powagi poczytaj o progresji doszkol sie to moze jeszcze kiedys tu zajrze powodzenia a swoja droga teraz nie dziwie sie ze tyle negatywnych wpisow
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
@zloty5o Przeczytaj uważnie post na 1 stronie tematu. Pierwsza stawka 1j jest po to, aby zyskać 1j zacząć progresje od 1j. Stąd stawka jest dwa razy na starcie po 1j. Kumasz bazę? Jak Portugalia wygra to kolejny typ jest za 2 j. Prosiłem aby nie urządzać sobie tu czatu .dziękuję. Nikogo nie zmuszam by tu zaglądać. 
 
Do góry Bottom